Jump to content

Forums

  1. Par boot.lv forumu

    1. Foruma noteikumi

      Pirms sāc diskutēt, izlasi šo!

      10
      posts
    2. Raksti

      Dažādi noderīgi raksti par tehniku vai citām aktuālām tematikām

      1.6k
      posts
    3. BOOT.lv foruma informācija

      Lietas, kas tieši saistītas ar boot.lv forumu

      955
      posts
    4. Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

      Būs ko palasīt pirms jauna jautājuma uzdošanas...

      760
      posts
    5. Akcijas, pasākumi un jaunumi

      Foruma pasākumi un jaunumi

      1.1k
      posts
  2. Datortehnikas programmatūra un operētājsistēmas

    1. 113.8k
      posts
    2. Unix, Linux, BSD utml.

      Unix līdzīgās sistēmas

      26.4k
      posts
    3. MacOS, Un cita Apple programmatūra

      Diskusijas par Apple produkcijas programmatūru. MacOS, ...

      2k
      posts
    4. Programmatūra un interneta servisi

      Interneta programmatūra, Utilītas un Web servisi

      88.4k
      posts
    5. Programmēšana

      Jautājumi par programmēšanu un izstrādes rīkiem.

      61.1k
      posts
    6. Vīrusi, spams, spiegu programmas

      Briesmas tavā datorā

      13.6k
      posts
  3. Datortehnika

    1. 202.9k
      posts
    2. Monitori

      Viss par un ap monitoriem

      14.8k
      posts
    3. Datortīklu tehnika

      Kabeļi, switch'i, rooteri...

      31.8k
      posts
    4. Printeri / Skaneri

      Diskusijas par printeriem un skaneriem

      7.5k
      posts
    5. 46.3k
      posts
    6. Apple Macintosh datori un cita produkcija

      Diskusijas par Apple datoriem, portatīvajiem un citiem Apple izstrādājumiem (nevis programmatūru).

      2.1k
      posts
  4. Tehnika

    1. 30.1k
      posts
    2. 11.7k
      posts
    3. Audio un audio tehnika

      Audio failu apstrāde un rediģēšana, MP3, interneta radio, mājas audio tehnika, skaļruņi, resīveri un citas lietas

      78.5k
      posts
    4. SatTV, ciparuTV

      SatTV, ciparuTV, satelītu uztvērēji, Dreambox, IPTV un citas lietas

      60k
      posts
    5. Televizori / DVD, Blu-Ray tehnika

      LCD, Plazmas un CRT televizori
      DVD, Video un cita video materiālu atskaņošanas un ierakstīšanas tehnika
      nejaukt ar CD-RW un DVD rakstītājiem, kas paredzēti datoriem.

      31.5k
      posts
    6. Kabeļi, akumulatori un citi aksesuāri

      Kabeļi, spraudņi u.c.

      4.5k
      posts
    7. Dārza tehnika, apkure un ūdensapgāde

      Dārza tehnikas, apkures un ūdensapgādes risinājumi

      12.8k
      posts
    8. Virtuves un mājas sadzīves tehnika

      Dažāda sadzīves tehnika, gan virtuvē, gan pārējā mājā, piemēram, veļas mašīnas, plītis, cepeškrānis, ledusskapji, putekļu sūcēji, bārdas dzenamie,

      11.7k
      posts
    9. Cita tehnika

      Citas tehnikas lietas, kas nepalien zem augstāk minētājām kategorijām

      22.8k
      posts
  5. Mobilie tālruņi / Radio ierīces / Internets / GPS

    1. 73.9k
      posts
    2. Mobilo sakaru operatori

      Sadaļa paredzēta Latvijas mobilo telefonu pakalpojumu sniedzēju apspriešanai un jautājumiem, kas ar tiem saistīti.

      21.4k
      posts
    3. GPS

      Navigācijas iekārtas, globālās pozicionēšanas ierīces, TOM TOM veidīgie, u.t.t.

      5.7k
      posts
    4. Citas RF ierīces

      Citas radio frekvenču ierīces

      2.7k
      posts
    5. Interneta provaideri

      Diskusijas par tīkla pieslēgumu nodrošinātājiem, likstām, ķibelēm un trikiem šajā sakarā.

      14.5k
      posts
  6. BOOT.lv tirdziņš

    1. Pārdod

      Sadaļa paredzēta lietotas datortehnikas un elektronikas tirdzniecībai.

      27.6k
      posts
    2. Pērk

      Nepieciešama kāda specifiska komponente vai vēlies iegādāties lietotu detaļu lētāk? Ievieto sludinājumu šeit norādot vēlamās cenu robežas.

      13.8k
      posts
    3. Maina

      Vēlies mainīt kādu komplektējošo detaļu, telefonu, vai kaut ko citu no elektronikas? Piedāvājumu ievieto šeit!

      1.2k
      posts
    4. Publiskais tirdziņš visiem

      Tirgošanās tikai esošo tēmu robežās. Aizliegts nodarboties ar komercdarbību, vairākkārt atkārtoti piedāvāt vienu un to pašu preci, kā arī pārdod mēslus jeb bezjēdzīgas mantas.

      6k
      posts
    5. Atdodu par velti

      Vēlies kādām atdāvināt pašam nevajadzīgu tehniku? Varbūt tieši te atradīsi kādu, ko iepriecināt!

      2.5k
      posts
    6. Darbs, vakances, pakalpojumi

      Vieta, kur darba devējiem un darba ņēmējiem izvietot savus sludinājumus. Te piedāvāt savus privātos pakalpojumus vai arī pieprasījumus par samaksu veikt dažādus darbiņus.

      4.8k
      posts
  7. BOOT lietotāju DIY projekti

    1. BOOT lietotāju IT/elektroniskie projekti

      Pastūži, radioierīces, audiosistēmas un viss, kas saistīts ar elektroniku

      21.6k
      posts
    2. 12.3k
      posts
    3. Citi DIY projekti

      Viss, kas nav saistīts ar PC un elektroniku

      3.2k
      posts
  8. Juridiskie jautājumi

    1. Pirātisms un autortiesības

      Pirātisms no juridiskā viedokļa.

      4.3k
      posts
    2. Darba ņēmēju tiesības un pienākumi

      Darbinieku un darba devēja tiesības, atbildība. Darba likums un līgums.

      3.8k
      posts
    3. 3.5k
      posts
    4. Citas juridiskās lietas

      Juridiskā tēma, kuru nevar palikt zem augstāk minētajiem punktiem.

      14.4k
      posts
    5. 9.7k
      posts
    6. Nekustamais īpašums

      Dažādi jautājumi par īri, nekustāmā īpašuma pirkšanu un apsaimniekošanu.

      4.3k
      posts
  9. BOOT.Lv diskusijas

    1. Tehniska rakstura diskusijas

      Diskusijas par būvniecību, santehniku, elektroniku, transportu un tamlīdzīgi

      24.8k
      posts
    2. Izglītība, kursi, sertifikāti

      Diskusijas par izglītību, dažādiem kursiem un citām saistītām tematikām. Sadaļa nav paredzēta mājas darbiem.

      6.2k
      posts
    3. Neietilpstošas tēmas par sadzīvi

      Sarunas par sadzīvi un citiem jautājumiem, kas nav saistīti ar IT vai tehniku. Aizliegts veidot tēmas, kurām jau paredzētas atbilstošas sadaļas.

      225.9k
      posts
    4. Humors

      Joki, Basņas, Kuriozi un pieGdiena

      23.3k
      posts
  10. GAMEZ Forums

    1. Ražots Latvijā

      Latvijā veidotās un topošās spēles

      244
      posts
    2. 2.6k
      posts
  11. BOOT.Lv Auto / Moto / Velo

    1. Auto modeļi (BMW, Audi, Opel, Žiguļi u.c.)

      Diskusijas par un ap jauniem un lietotiem auto modeļiem

      15.7k
      posts
    2. Auto remonts, serviss, "šķūnings"

      Viss par servisiem, detaļām un uzlabojumiem

      13.2k
      posts
    3. Satiksme, policija, fotoradari, CSN, autosports

      Diskusijas par satiksmi, policiju, fotoradariem un citām nejēdzībām uz ceļiem.

      13.3k
      posts
    4. Auto, velo, moto SPORTS

      Runājam par motorizētu sportu Latvijā un pasaulē

      5k
      posts
    5. Auto un to daļu sludinājumi

      Pērkam un pārdodam visu, kas saistīts ar auto

      3.6k
      posts
    6. Velosipēdi, mopēdi, skuteri, motocikli, kvadricikli

      Diskusijas par dažādiem braucamrīkiem ar diviem (četriem) riteņiem.

      3.1k
      posts
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   1 biedrs, 1 Anonīmi, 629 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • vju
  • Biedru statistika

    28079
    Kopā biedri
    5208
    Bieži tiešsaistē
    Patv
    Newest Member
    Patv
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • Racer
      Priecīgus Līgosvētkus un turiet raksturu! 😎  
    • Racer
      Nu bet tak pilnīgi amatierisks pasākums jautrībai. Tarantino arī izklaidējas dažreiz, protams, te cits līmenis, bet kāda vaina? Prcīgus Līgo!
    • Jurkins
      Ņē, Tu nesaprati. Laikam jau pats vainīgs, neuzrakstīju uzreiz - sertifikātus vispār miskastē, sertifikāti bija pilnīgi viennozīmīgi labs projekts kā izlikties, ka tagad visi būs vienādi. Un arhitekti skaidri zināja, kas būs. Un tas viss norealizējās par 100%. 
    • hehe
      PSRS sabrukums ir tikai piemērs Ķīnai, ka jebkura politiskā sistēma sabruks ja sabruks ekonomika, nav ekonomikas, nav nekā, no propagandas ilgi nepaēdīsi. Latvijai arī būtu jāmācās, bet nedrīkst, jo piemērs tad krievu Ķīnas Sjaopins neizveidoja modeli, bet pielāgoja jau praksē iemēģinātu piemēru, Ļeņina laika NEPu. Mainoties sistēmai visiem 2 miljoniem godīgi ir jābūt vienās starta pozīcijās un vienādās daļās. Andris pērk, bet uzņēmumā viņam nav teikšanas, vienkārši uzticās tiem kam teikšana ir. Viņa pirkšana vai pārdošana var celt vai mazināt uzņēmuma iedomāto vērtību, bet ne faktisko. LG par sertifikātiem bija 25% tikai. Latvijas Finieris noprivatizējās izpērkot to vēl rubļu laikos,pirms sertifikāti uzradās. Arī, cik godīgi, ja 200 cilvēki privatizē visiem 2 miljoniem piederošu uzņēmumu? Šodien viens no retajiem lielajiem uzņēmumiem kas spējis saglabāties kā Latvijas kapitāla uzņēmums. Nav tādas ideālās shēmas kā bija jādara, lai visi būtu apmierināti, vienkārši izdala visiem vienādi un kā būs, tā būs. Būtu jāatkārto darītu kā savādāk, kad ir reāls piemērs un redz kļūdas. Pa lielam jau viss notiktu tieši tāpat. Tu tā arī neuzrakstīji kā bija pareizi.  
    • aoma
      Vai vajag? Tā jaunajai paaudzei tās smadzenes skalo. Priecīgus Līgo!  
    • Gestapo
    • Jurkins
      Nu tad kāpēc vispār ķēmoties?  Reku Andris tak arī pērk lielo uzņēmumu akcijas, ja pareizi saprotu. Un nav aizgājuši pa skuju taku. Laikam jau eksistē instrumenti. 
    • aoma
      Nenormāli pārspīlēts no scenāristu un režisora puses. Laikam nav 90-to bandītu sabiedrībā apgrozījušies. Nu nebija tik daudz rupjību, lielākā daļa bosu bija ļoti inteliģenti, vienkārši aplauzušies sistēmā un saskatīja izdevību, pat parastie "bandīti" tā nerunāja, bet nu tagad, kad lamāties ir norma visur, jauniešiem patīk.
    • aoma
      Ķīna savulaik gāja uz komunismu, tāpat kā p savienība, jau toreiz sākās teritoriju kašķis, jo krievs bij ielīdis tur, kur nevajadzēja. Kad padomju monstrs sabruka, šie saprata, ka tik šerpi nevar un izveidoja savu modeli, kā to nosaukt, nezinu, bet apetīte ir līdzīga, tikai kapitālisma gēns ir piešpricēts     P.S. Ar dolāru var vairāk panākt nekā ar šmeiseri.
    • Racer
      Kalambūrs. 1) Kāpēc Ķīnā komunisma (labi komunisma ideoloģijas) nav? 2) Kurš pielīdzina zviedru sociāldemokrātus komunistiem (iespējams domāji boļševikus)?
    • base7
    • aoma
      Abi varianti der, ar Andri ir tas pats. Dzīvojuši krievu laikos nav, bet baigie experdi...
    • AndrisBB
      Ja Ķīnā komunisma nav, vai tas ir savādāks kā Padumjajā savienībā, tad kur loģika zviedru sociāl-demokrātus pielīdzināt komunistiem?
    • base7
      Jāņu brīnums ir noticis. "Topradio" (FM98.3) ēterā parādijusies daža laba dziesma latviešu valodā. Zinu, neticami, bet fakts.   
    • AndrisBB
      Tas pa lielam kā diskutēt vai Ķīnā šodien vē ir komunisms
    • Racer
      Esi drošs? Vēsturi bastoji skolā, vai trāpīji jau laikā kad nemācīja?
    • INTRASERVERNET
    • hehe
      Ko tas dod, ja Latvijas Gāzi atdod 2 miljoniem cilvēku, raibu raibiem vienādās daļās? Bankrots dažu dienu laikā. Es neesmu pārliecināts, tā ir(bija) iespēja un tas ir tirgus. AirBaltic ir veiksmīgi apstākļi, tā flote.
    • Jurkins
      Izlasi visu, ko rakstīju. Vēlreiz, ja pareizi atceros, tad "vērtīgāko" nemaz nevarēja privatizēt par sertifikātiem. Varbūt, ka tas bija pareizi, nezinu.   Kāpēc visi ir tik pārliecināti, ka AB bija labākais naudas ieguldīšanas variants. Jā, protams, var jau būt... ja AB vietā būtu kaut kāds augsto tehnoloģiju klasteris, tad būtu tādi paši skandāli, kas zin. 
    • hehe
      Tad kāds būtu bijis pareizais process? Cilvēkiem tiek izsniegts īpašums, katrs arī pats to novērtē, ne tikai pircējs, abi kopā, tas nu arī ir tas uz process vērsts-tirgus. Kas pielāgojās ātrāk, kas vēlāk, kas nepielāgojās, kā jau tirgū. A kā vajadzēja? Atšķirībā no Latvijas Kuģniecības visa tā flote ir reģistrēta Latvijā. Pat ja Ryanair ir bāze Rīgā un fiziski darbs notiek Rīgā, tad nodokļi iet turp kur lidmašīnas atrodas juridiski, nevis fiziski, Dublinā. Uz borta ir redzama reģistrācija, ja auto numuri ir ar LV, tad lidmašīnām ir YL. Nav šobrīd cita īpašnieka kā valsts kas varētu garantēt ka lidmašīnu numuri nemainās un šis YL, un attiecīgi nodokļi saglabājas. Kamēr saglabājas, tikmēr darbaspēks reisā Hamburga-Cīrihe juridiski strādā Latvijā, lai gan fiziski Latvija ir uz pavisam citu pusi. Tāda jau bija Gausa stratēģija, pakalpojumu eksports. Ko tagad? Nu tagad hvz, nav ne stratēģijas, ne plāna un lido uz buj duj pēc inerces. Kur tas atdursies, hvz. Latvijas Gāze piemēram, 25% bija pieejami par sertifikātiem. Ar nopirkšanu par sertifikātiem jau nav pietiekami attīstībai. Investīcijām vajag naudu, konvertējamu vērtību.
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      102k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...