Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Today
 2. M_J

  Kas nav pareizi un kā būtu jādara?

  Videokasete komisijas veikalā tad maksāja ap 70 rubļiem. Tajā laikā mēs, trīs kursabiedri, kopīgi nopirkām pirmo krievu videomaģi, šķiet par 1200 rubļiem. Bija jābrauc pirkt uz Novgorodu. Vienam no mums (ne man) bija gali, kur varēja aizņermties/iznomāt (tad vēl videonomu nebija un visa tā lieta vēl bija pagrīdē) kasetes. Tā radās iespēja skatīties tās pusaizliegtās lietas nelielā kompānijā, normālā laikā un apjomā, izvēloties, ko skatīties. Ne tā, kā pirmajos slepenajos seansos, kur sanāca konspiratīvajā dzīvoklī vesels bars un cauru nakti, cīnoties ar miegu skatījās visu pēc kārtas, kas kuro reizi trāpījās: gan sūdus, gan klasiku, gan šausmenes, gan porniķus - kā nu bez tā. Kā visbriesmīgākā palikusi prātā "Mūsdienu apokalipse". Tā arī neesmu to normāli noskatījies. Tik vien pa miegam atceros, ka bija nepārtraukta lidošana ar helikopteriem, šaušana un smagas runas par dzīves jēgu.
 3. Yesterday
 4. vvv

  Kas nav pareizi un kā būtu jādara?

  Toreiz jau bija fiksētās cenas veikalos, neatceros, cik svemas kasete maksāja, varbūt arī 4 rubļi, bet importa, nonāca līdz veikaliem labie brendi, dažādi bija, maksāja 9 rubļus, tikai nevarēja dabūt, tā, ka nemaz... Toties atrodami bija labie «pagrīdes» ierakstītāji, tur kur es pirku, ar visu ierakstu importa kasete 23 rubļi, tukša neatpakota kasete tur par 14 rubļiem bija nopērkama, ja izlūdzies, rindas stāvēja. Čiekurkalnā, ja pareizi atceros, par 25 rubļi varēja nopirkt. Tas 80to otrā pusē, pie beigām. Kā bija senāk, neatceros, zinu, ka puikas no jūrniekiem orģinālās plates pirka, es pats ne. Rainbow, Kiss utt. Bet tā, viss notika lentes, nezinu, kur sākums, bet bija, lentes ar labu mūziku, staipījām smagos lenšu magnetofonus viens pie otra un rakstījām kopijas. Īstenībā, tajos laikos pa kādai skaņuplatei arī varēja nopirkt, melodija, izpildītāju un dziesmu nosaukumi krievu valodā , skaņu plašu veikalos 3 rubļi, 3 rubļi 50 kapeikas, ja izstāvēji rindu, varēji dabūt. ABBAs skaņuplates pāris bija, Smokie bija, tad vēlāk 80tajos jau sāka uz psrs atbraukt pa kādam Rietumu muzikantam, atbrauc, koncerts, līgums ar melodiju par plati. Space skaņuplati nopirku. 80to beigās jau diezgan skaņuplates bija, tad 80to gadu pašās beigās un 90to sākumā parādījās citi skaņuplašu izdevēji, bez melodijas, visticamāk puspirātiski vai pirātiski, štaukāja roka klasiku skaņuplatēs, ka prieks.
 5. 138

  Kas nav pareizi un kā būtu jādara?

  Tukšas audio kasetes 80tajos esot maksājušas Svema 60min 4 rubļus, importa 90min 6 rubļus. VHS tad jau laikam kādu dešuku, tas ir, apmēram pilnu bāku benzīna jeb 50 maizes batonus.
 6. Otrā galā nelamājās ka acis lūzt lasot? Ка ту юстос я тев буту яласа шитаис?
 7. Lombardi ir arī ārpus Rīgas. Banknotei ir arī internetveikals. Garantiju dod. Uz pakomātu atsūta.
 8. A kur tagad pirkt ogles rebira štrumiem ?
 9. inteens

  Kas nav pareizi un kā būtu jādara?

  Komisijas veikalā Stučkas ielā pārdevās par .ka tik nebija žiguļa vērtībā. 1986. gads, cik tad VHS kasete maksāja, nav ne jausmas.
 10. Laxe

  Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!

  Krievu kolektīvais buthurts un sprēgāšana viscaur internetam ir tik skaista, Un tas tikai tapēc ka Jeņķi par godu Adolfa dzimšanas dienai parakstija 60.8 Miljardu atbalstu Ukrainai. Perfekta diena 🌞
 11. Pāris reizes sanāca tur iegriezties, pēc tam veikals bija Gogoļa ielā, blakus Salvatam, tur jau bija plastmasīgie verķi.
 12. vvv

  Kas nav pareizi un kā būtu jādara?

  Šajā sakarā anekdote. Tas laiks 80tajos, kad videomaģi bija Japānas un maksāja tūkstošiem rubļu. Vecmāmiņa savam tikko piedzimušajam mazdēliņam, nopirka dāvanu, viņa kāzu dāvanu, kad izaugs un precēsies, vecmāmiņa jau būs mirusi, būs priecīgs mazdēliņš, vecmāmiņai arī laba piemiņa. Ilgi domāja, ko pirkt, vai žiguli, vai citu ko vērtīgu, beigās nopirka japāņu videomagnetofonu.
 13. Bija man 90tajos tā leģendārā triecienurbjmašīna, vēl ar pārslēdzēju uz triecienurbšanu korpusa augšpusē (jaunākam modelim bija pārslēdzējs korpusa sānā), diezgan slogota, vēl tagad darbojoša. Otrs instruments no viņiem bija Rebir fleksis, toreiz jaunums, tas gan nebija labs, divas reizes vedu uz garantijas remontu, pretī Centrālstacijai bija viņu veikals, zem veikala pagrabā servisa darbnīca.
 14. jacobs

  Kas nav pareizi un kā būtu jādara?

  Ko tur runāt? Jārok tikai. Ja gaismas mūzikas jau vairāk tikai jaunības atmiņās, tad arī šodien kandžas aparāta jaudas regulatoru bez tiristora, simistora, kā uztaisīsi?🙂 Ne jau ar trafiņu vijumus slēgāsi? Vai vēl sarežģītākus, dārgākus risinājumus meklēsi? Lūk, mana ''gaismas mūzika'' https://vi.aliexpress.com/item/1005005553167009.html + https://www.tme.eu/lv/en/details/bta40-800b/triacs/stmicroelectronics/ vai krutāk, 3f https://vi.aliexpress.com/item/1005002545121786.html
 15. Latvijas -Rēzeknes ražotie ir nenokaujami, par ķīnas koppradakšn nepateikšu.
 16. kaads

  Kas nav pareizi un kā būtu jādara?

  ar divtaktu motoru trimeris jādročī, četrtaktu ja pareizi atceros varēja dot pilnā ručkā
 17. AlCohol

  MB+CPU+RAM

  no win8 arī vel varēja uztaisīt apgreidu uz win10 un automātiski aktivizējas. pēc tam clean install un miers, 10/11.
 18. malacis

  Kas nav pareizi un kā būtu jādara?

  Pļa, beidzot atradu savu zābakforuma paroli, a sarunas par tiristoriem jau beigušās.. ☹️
 19. Arī super 🤣. Bet varēji jau intrigu uzturēt 🤣.
 20. Kur nu mums izvirtuļiem vecajā Eiropā sekss pie kamīna. Mēs brīvajā laikā skatamies uz 5 gadigiem zēniem pie skolas, dzīvojam kopā ar transgenderi, kas pašlaik protestē pret govs pirdirniem kaut kur un nezinu kāds orgāns biksēs vispār subjektam. Bet ja nopietni, draudzenei vnk gribējās "fire pit" dārzā.
 21. Beidzot sekss pie kamīna! 🤣👍👍👍
 22. M@R$$

  Kādu mūziku pašlaik klausies?

  Sestdienas vakaram!
 23. Nejautā man. Šodien tīri nopirku pirmo reizi dzīvē. Nav man aktuāli šis. Minu, ka nemāk iededzināt ar diviem nevis divdesmit. A varbūt picas krāsnīs? 🤔 Gan jau ir, saku, man nav aktuāli.
 24. Vaitadnu bezmazvai katrā miestā nav pa kādam vietējam malkas tirgonim?
 25. Jā, LV visiem malkas ražotājiem izņemot mūs iet sūdīgi, maigi izsakoties. Nezinu, kas par vainu. Klau, a ko angļi ar tiem skaliem dara tādos daudzumos? Nu tak ne jau iekuriem. Izmanto kā ātro malku kaut kādās "palienes izklaidēs"?
 26. Jā. Vienīgais veikals, kas vēl malku tirgo uz sitiena. Citur nemanīju, pārējās vietās ogles tagad greedaam.
 27. 🤣🤣🤣 Daudz anekdotes varētu par skaliem pastāstīt... bet nu jābūt lojālam 🤣, varbūt, kādreiz 🤣. tad HomeBargain?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...