Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Today
 2. Viņam tad stipri ir veicies, man viena meitiņa uz reklāmas uzsēdās un pārgāja, es smējos, dot godīgos ciparus, dārgāk ir 1.5x un katls regulāri lido ārā, par cik šī pirka kompleksu, mocās ar vienu no lielākiem gāzu piegādātajiem, viņai smiekli vairs nenāk!
 3. jema

  Kroņvīruss

  Veči, Jūs par Gretu esat aizmirsuši, visi šie sūdi ir tādēļ, Greta tika pie skatuves un patiesību izstāstīja, kas dzirdēja tie ir jāiznīcina! Jobanie džamšuti, ķieģeļu licēji to nekad, nedrīkstēs pieļaut!
 4. Yesterday
 5. VAru pastāstīt tikai to ka nopirku LV mašīnu no Lido, ar nobraukumu 172K (Ķirssona mašīna) 5 gadi veca, dabūju uz atsaukumu radiatora un ventilatora maiņu , ļoti ātri pēc pirkšanas un nobraucu 5 gadus, tad sieva 2, un dēls laikam 2, un samainīja pret CLS MB, motors bez jebkādām problēmām, kārba tāpat. bet izrādījās ka ir sists pa aizmugurējo kreiso durvi, rūsa aizgāja, kas Volvo vispār nav iespējams! Viena nos skaistākajām mašīnām, kas ir man ir bijusi, piekarē tikai manīju stabilizatorus, visa pakaļas piekare 330K, no rūpnīcas, tālāk ceļus nezinu, jā amortiz';atori gan visi tika maniīti
 6. alusbundza

  Kroņvīruss

  jā ļoti atvainojos biedram @oxygentieši par šo ierīci, tiešām sajaucu, bet bija vēl viena štelle ar šo biedru, tagad ātrumā nepateikšu, jo es atceros vārdus ar viņu vis beigās bija kārtībā, labs puika
 7. Stepselis

  Pērku RJ45 konektorus, kuri piemēroti CAT6

  Man nebija divdaļīgs, bet vienā gabalā:
 8. Dejas karalis

  Bezvadu mikrofoni

  Liels, liels paldies Didzi par izsmeļošo un garo komentāru. Ļoti noderēja man. Kaspars12 - paldes Tev liels!
 9. Volodja Zavituškins

  Pērku RJ45 konektorus, kuri piemēroti CAT6

  Jā, daļa kabeļu iet pa āru (kamerām, domofonam). Droši vien jau būtu varējis iztikt arī ar parastu kabeli, a gribējās kā labāk 😀 @Stepselis Dažādos leņķos? Skatos, ka bieži šādi konektori ir divdaļīgi. Pēc man pieejamās specifikācijas dzīsla ar izolāciju ir visi 1.12mm.
 10. Stepselis

  Pērku RJ45 konektorus, kuri piemēroti CAT6

  Daudz jau nepietrūka, bet iekšā nedabūju.
 11. ieleja

  Pērku RJ45 konektorus, kuri piemēroti CAT6

  te: https://xkam.pl/product/cc-sec6utpg-kabel-securitynet-u-utp-kat-6-zewnetrzny-zelowany-szpula-500m/ rakstīts, ka izolatora izmērs ir 1,09mm, pamērīju parastus kabeļus, izskatās tuvāk 1,00-1,03mm, varbūt, ka tur ir problēma kolēģis gan nesen mocīja līdzīgu nospe(ķ)otu.. kabeli (bet vai tādu pašu?), iztika ar it kā parastiem uzgaļiem
 12. Stepselis

  Pērku RJ45 konektorus, kuri piemēroti CAT6

  Vilki pa āru, ka šādu kabeli lietoji? Man arī kaut kāds āra kabelis negāja iekšā CAT5 konektorā, bet normāli CAT6 der CAT5 konektoram. Man ir CAT6 konektori, bet nekādi nemāku tur iedabūt iekšā vadus pareizā secībā, jo tur vadotnes it dažādos lenķos.
 13. Volodja Zavituškins

  Pērku RJ45 konektorus, kuri piemēroti CAT6

  Kabelis šāds: https://sominetworks.lv/products/cat6-u-utp-ardarbu-kabeli-ar-gelu-securitynet-500m-spole/ Varbūt kaut ko daru nepareizi un ir kādi knifi, kurus nezinu, bet vismaz pa tai modei, kā vienmēr tīkla vadiem esmu licis konektorus, te nekas nesanāk - viens, ka kopējais blakus novietotu dzīslu platums ir lielāks par konektora 'ieeju', bet arī atsevišķa dzīsla neieiet līdz galam.
 14. marrtins

  Kroņvīruss

  jautrība būs pārsteidzoša ................ ... es jau pirms gada rakstīju, ka sūdi būs ...., te pat bootā, to var atrast, un biedrs @Destructo izteica viedokli par krīzi , (starp citu, @Destructo ir ļoti zinošs biedrs ), bet nevarēju iedomāties, ka kaut kāds vīruss to izraisīs .... Ja tu runā par sistēmisku krīzi, tad manas domas par to arī ir kaut kur pavasarī jau izmestas te un arī Par dzīvi Latvijā tēmās. Kaut kādam black swan event bija jānotiek/jāuztaisa, lai varētu sākt veikt lielas izmaiņas (pasaules mēroga).
 15. versatile

  Kroņvīruss

 16. marrtins

  Kroņvīruss

  Nu ja - un sabiedrība, protams, ir tā vainīgā
 17. Didzis

  Pērku RJ45 konektorus, kuri piemēroti CAT6

  Kas tad Tev par kabeli. Parasti CAT6 nav nekādu problēmu ar RJ45. Protams, tur ir montāžas nianse, bet nu mājās un uz īsiem galaliem jau nu nē.
 18. oxygen

  Kroņvīruss

  Nu īsti nezinu to medicīnas aprūpes augšējā gala virtuvi, bet... Ja kads ministrs ko gribēja reformēt, tad momentāli tika nograuzsts. Nu tad arī tā naudiņa tika notralināta būvējot slimnīcas , kuras tukšas ( tā Latvijas pierobežā), gan baigi krutās algas valžu loceklīem, bet kas strādā ar slimniekiem, ''sūkā ķepu'' .
 19. marrtins

  Kroņvīruss

  Nevis apstāties, bet tapt ar varu apstādinātiem, jo karantīnā aizsūta arī pilnīgi veselos. True konspirologi kā reiz par to runā, ka varētu mākslīgi tikt apstādinātas pārtikas piegāžu ķēdes un norit karš pret mazajiem pārtikas ražotājiem (Latvijā visi iet zem mazajiem). Neesmu pētījis, cik pamatoti - neprasiet man.
 20. versatile

  Kroņvīruss

  kuri paši rada virkni apstākļu (bieži ar finansējumu nesaistītu), kuru dēļ, savukārt, speciālisti sniedz atlūgumus? Tur ir koks ar vairākiem galiem.
 21. marrtins

  Kroņvīruss

  Nu lūk - par šo tad arī ir valdības īstā panika - kāds sāk rēķināt un sistēmas problēmas sāk lēnām izkristalizēties. Tāpēc mēdijos jāšūmē panika - kāda krīze, kāda pandēmija.
 22. Didzis

  Bezvadu mikrofoni

  Ar Shure viss parasti ir OK, bet man labāk patīk Sennheiser. Strādāju ar tiem jau daudzus gadus. Rokas mikrofons ar pareizajām antenām(ne orģinālajām) velk kādu kilometru. Kamēr nebija kovids, daudzi lauka pasākumi un sportaspēles apskaņoti. Ja vajag attālumu, tad tikai analogo un 470- 690MHz diapazonā. Nekādā gadījumā nepirkt 700MHz un augstāku frekvenci 2022 gadā varēsi tad mikrofonu mest miskastē, jo tās frekvences tiek atdotas 5G. Protams, augšejos diapazonos ir varianti strādāt, bet nu tas nav priekš parastiem lietotājiem. 2,4GHz diapazons un digitālais vispār der tikai uz skatuves. Sennh
 23. oxygen

  Kroņvīruss

  Nu, jā , tā medicīna ir nolaista līdz ''kliņķim'', brīnos kur, vispār kāds vēl strādā. Nepskaužu tos slimnīcu vadītājus, kam jāizlokās šajos apstākļos kad nav kam strādāt, bet cilvēkiem ir jāpalīdz. Lielas aizdomas, ka ministrija maz ko palīdz. Spriežot pēc jucekla ar tiem ierobežojumiem, ministrijās , laikam , liela daļa ir cilvēku, kurus nekur citur negrib ņemt darbā... Visādās kontrolēs, tur gan viņi ''ir spēcīgi'', bet reļos darbos , kad fiksi jādara/jākoordinē, laikam nav kam. Nu tad , davai , jo forumā visi sludinājumi ir saglabājušies no až 2004 gada. Kad atradīsi, ieliec skrīš
 24. Volodja Zavituškins

  Pērku RJ45 konektorus, kuri piemēroti CAT6

  Biedri, Gribēju šajā nedēļas nogalē savest kārtībā ievilktos tīkla vadus, bet sāku ķimerēties un nekā - man pieejamie konektori ir pārāk mazi un kabeļa dzīslas tur dabūt iekšā nevar. Cik saprotu, tad man vajag tādus konektorus, kur dzīslas izkārtojas divās rindās. Kādam nemētājas daži piemēroti konektori? Piebrauktu Rīgas robežās, nopirktu.
 25. marrtins

  Kroņvīruss

  Ā, tu domāji - auzas sistēmai, kura strādā slikti un gadu laikā ir novesta līdz kolapsam, jo pat niecīgākais satricinājums tai sanāk "auzas". Es iedomājos tu par "pandēmiju" kā tādu un auzas cilvēcei. OK sapratu tavu domu. Nu par tām māsām un ārstiem nesen pa LR1 (laikam) bija sižets, ka sistēma "nemotivē" viņus ķerties pie darba. Nesen te bija arī ielikts grafiks ar plānoto "motivāciju" medicīnai Covid sakarā - skarbi, jo "motivācija" vienam pašam AirBaltic sanāca par kārtu lielāka.
 26. alusbundza

  Kroņvīruss

  jautrība būs pārsteidzoša ................ ... es jau pirms gada rakstīju, ka sūdi būs ...., te pat bootā, to var atrast, un biedrs @Destructo izteica viedokli par krīzi , (starp citu, @Destructo ir ļoti zinošs biedrs ), bet nevarēju iedomāties, ka kaut kāds vīruss to izraisīs ....
 27. Kaspars12

  Bezvadu mikrofoni

  Es ieteiktu aiziet uz tiem dažiem Latvijas specializētajiem veikaliem, kur tādu tehniku tirgo un tev palīdzēs. Te tu pakāsīsi daudz vairāk laika un beigās skaidrības nebūs. P.S. visu cieņu par tavu apņēmību un rezultātiem dzīvē 👍
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...