Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Čoms bija dabūjis svina mīniju, atrāva vienu pirksta falangu. Es mēģināju izgatavot nitroglicerīnu (šķiet, pēc filmas "Atriebība korsikāņu gaumē" noskatīšanās). Nesanāca 😁.
 3. Lin

  digitālā kamera ar wifi

  Varbūt var risināt ar Canon Camera Connect Canon Camera Connect is an application to transfer images shot with compatible Canon cameras to smartphone/tablet. By connecting to a camera with Wi-Fi (direct connection or via wireless router), this application provides the following features: ・Transfer and save camera images to a smartphone.
 4. Es bērnībā tik ar pulveri niekojos. Kā pirkstus nenorāva, vēl tagad nesaprotu - bija tuvu pāris reižu.
 5. vvv

  digitālā kamera ar wifi

  Bezmākoņa iespēju nav, ja lieto to servisu. Ja serviss neapmierina (pazūd uz nedēļām, gadās, ka uzlauž), jāmēģina iztikt bez tāda servisa. Skat, raiviic raksta, ka tas ir pats labākais. Var piekrist raiviic. Tik tas ne vienmēr ir pietiekoši, ielejas gadījumā prasās to caur WIFI.
 6. Tas gan laikam nav😁. Bet tāpat vajadzētu tā kā vēl kaut ko klāt. Piemēram tos pašus KNO3 vai NaNO3 vienus pašus nemaz nevar aizdedzināt. Bet kad ir klāt reducētāji (degviels), tad šamie karsējot dod skābekli un ir ba-bah. Viena no bērnības raķešu receptēm - validola (toreiz bija plāna skārda trubiņā ar vāciņu) kārbiņa. Dibenā izdur pāris caurumus (sprauslas), ieber raķesdegvielu (kālija permanganāts + Al pulveris, čilītis +sērs +ogle, Bertolē sāls (KClO3, baigā huiņa, labāk nevajag) + sērs + ogle), vaļējo galu aizloka ciet, ieliek starp diviem ķieģeļiem, pieliek degli, aizdedzina un mūk.
 7. AndrisBB

  digitālā kamera ar wifi

  Nevis vajadzētu varēt, bet var. Varbūt pašam tīri aiz intereses jāpačakarējas, savādāk vienmēr USB kabels jāsprauz, lai bildes pārkopētu. Bet tad atnāc tik mājās, ieslēdz kameru un viss pārkopējas. Varbūt pat ideālā gadījumā uzreiz pārkopē uz kautkādu Google Draivu.
 8. Cauro jumtu it kā esot metinājuši, blakus pirotehnikai. Pieņemu, ka tas nav tik po. Starp citu, tepat netālu no Rīgas pāris tonnas laboratorijas kvalitātes nātrija stāvot kartonā, šķūnītī ar puscauru jumtu zinātne, ibio.
 9. Tas, ka jumts tek ir galīgi po. Ūdenī šamais šķīst endotermiski. Šāds sprādziens jau arī ir ķīmiska reakcija, tikai ļoti ātra. Lai notiktu šāda reakcija vajag oksidētāju un reducētāju. NH4NO3 ir spēcīgs oksidētājs.
 10. @Jurkins vai nu diversija, vai nu to pāris gadu kravas aresta laikā dienvidnieku poxujisms visu pārvērtis par haotisku miskasti
 11. Cik lasīju, tad tur pāris gadus šams esot vāļājies noliktavā, tad kāds gudrinieks pirotehniku blakus piekrāvis, tad sācis tecēt jumts un kaut ko tur blakus pirotehnikai sākuši metināt. Bet tas no rus saitiem, hz, cik ticami.
 12. Ganjau Izraēla pie vainas, tiem tādi gājieni patīk.
 13. Ar amonija nitrātu nav iznācis blēņoties, bet ar Čīles salpetri ("čilīti" ) gan bērnībā ir raķetes taisītas. Laikam šis bija KNO3 un NaNO3 maisījums. Kombinācijā ar sēru (kādreiz kanalizācijas cauruļu savienojumus lēja ciet) un ogli bija labs. Ar Al pulveri arī. Vispār interesanti. Amonija nitrāts pats nav sprāgstviela. Vajag kombinācijā ar dīzeļdegvielu vai, droši vien, ar citiem naftas produktiem. Ka tik beigās neizrādās, ka kāds kaut ko nelabu darījis. Un pēc tam tie dibenzeļļi aizgrieza tīro čilīti un sāka KCl maisīt klāt. Un laimīgā bērnība beidzās. p.s. kāds nezin, kur var karbīdu dabūt. Kurmji savairojušies kā truši.
 14. ieleja

  digitālā kamera ar wifi

  atmetīsim to Sony, jo tā ir tīra prāta ekskursija “vajadzētu varēt” ielikšu vēlreiz esošo Canon servisu: https://image.canon/st/en/index.html?region=0 kur zem Features ir bezmākoņa iespējas?
 15. Pasi jau arī tā var iedot kādam, bojāt utt. līdz kkādai reizei. Karte ir bankas īpašums un noteikumus nosaka banka. Nauda ko maksā par karti ir par izgatavošanu, izsniegšanu, lietošanu utt.
 16. BUMP, kurš grib no manis savākt adresējamas LED lentas?
 17. Šis ir visu laiku labākais spameris. Iepostēt topikā par LEDiem linku uz, nē, ne kaut kādu skamu vai pinpja pagarināšanu, bet blogu ar līmspīļu (!) apskatu. Ok, šis tagad ir topiks par līmspīlēm. Šitādas es nebiju redzējis (Bessey BPC-H). Amerikā maksā kapeikas. Latvijā esat šāda tipa redzējuši veikalos?
 18. AndrisBB

  digitālā kamera ar wifi

  https://developer.sony.com/develop/cameras/api-information/supported-features-and-compatible-cameras
 19. Da nē, vienkārši "minerālmēsli" un apdraudējums daudziem nesaliekas kopā. Sak, ja jau lauku apkārt nav, tad lai tik krauj. Mani jau neskar...
 20. AndrisBB

  digitālā kamera ar wifi

  Da jebkas, kas var paprasīt kamerai bilžu sarakstu. Vai tas ir viens devaiss kas ietver loģiki + WiFi, vai arī devaiss + mini AP.
 21. Taspats

  Pārdodu SATA HDD, 750 un 320 GB

  Īpašais akcijas piedāvājums! Abi diski par EUR 15
 22. vvv

  digitālā kamera ar wifi

  Nu jā. Bet kameras iestatījumos var saglabāt vairākus AP, nebūs vienas pogas nospiediens, būs vienas pogas nospiediens un tad vēl viens, lai izvēlētos starp AP. Pie kam ne jau katra kamera «apceļo» visu rūpnīcu, gan jau pārsvarā ir tā - vienam ceham piederoša kamera bildē tik pa to cehu.
 23. Klusiņām un stūrītī, acīmredzot. Nu, salīdzinājumā ar to, kādos apmēros pēdējā laikā cepās/cepas par skanstes ex-dārziņu šķūrēšanu, RB, "marsa parku" utjpr
 24. ieleja

  digitālā kamera ar wifi

  kas tavuprāt ir “devaiss”?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...