Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Yesterday
 2. Zin...

  TV izvēle

  806 gan jau vairs nedabusi. 807 iet ap 1200, nav tik traki. Var vēl protams ņemt 707 un ietaupīt 200. Padoms gan, ja baigi neietekmē tie 200 eur, ņem 807
 3. Es meklēju Gitu Plaudi ,tad uzleca kaudze ar pietiek domēniem,cik viņam ir tie domēnu pietiek.com,pietiek.net,pietiek.info,pietiek.org...
 4. Nav jēgas konstruēt visu no jauna, ja reiz tirgū ir pieejams attiecīgais produkts pa lēto, arī brendu ražotāji to sen ir sapratuši. Dizains, nosaukums un vēsture ir pavisam cits stāsts.
 5. tinch

  iPhone pa 1€ (izsole)

  50€
 6. Ir jau šis tas paveikts šajā jomā.
 7. Tad jau tev visas iespējas uztaisīt labāku un izkonkurēt.
 8. Nu tur jau tā lieta, ka ja 10 inženieri (elektronikas/dizaina/programmētāji utt), gadu strādā pie tā verķa, tad jau miljons algās vien aiziet, neskaitot visas citas izmaksas. Tad arī jātirgo ar 2000% 'peļņu', savādāk pa mīnusiem.
 9. Kā visiem tiem "brendīgajiem" kantoriem patīk stāstīt par savu milzīgo un nenovērtējamo ieguldījumu kādas kastītes elektronikas un softa izstrādē! Tā, protams, arī mēdz būt. Bet ļoti bieži par simtiem un tūkstošiem tiek pārdotas radioamatiera nedēļas nogales cienīgas konstrukcijas.
 10. HIGH-Zen

  Iesakiet filmas,kuras vērts noskatīties

  Shallow Hal (2001)
 11. Bet Tev par koda rakstīšanu samaksāja ne jau tikai $100. Protams, peļņai arī būs būt.
 12. Nākošajiem, kuri ieliks linkus uz nelegālām iespējām filmas lejupielādēt(magnet linki, torenti) - būs permanents bans.
 13. Viena lieta fiziska verķa pašizmaksa, pavisam cita cik ieguldīts softwāres/elektronikas R&D. Es jau ar strādāju uzņēmumā un taisam verķus, kam pašizmaksa ir varbūt $100, bet pārdodam pa $2000 - 50 000, atkarībā kādas fīčas tiek 'atļautas'. Nav jau jēga tam McLaren tērēt 100k kautkāda vada/detaļas istrādē, ja no Volvo var nopirkt pa $1.
 14. HIGH-Zen

  Iesakiet filmas,kuras vērts noskatīties

  Knockin' on Heaven's Door (1997)
 15. Ne gluži visur. Ir lietas, kuru pašizmaksa ir niecīga, bet kuras pārdotas tiek ar 1000% uzcenojumu. Tas attiecas uz auto elektroniku, arī uz rūpniecisko elektroniku. Tās ir lietas, ar kurām esmu reāli strādājis. No cilvēka, kas apkalpo medicīniskās iekārtas esmu dzirdējis vēl trakākus skaitļus.
 16. Alex30

  TV un RADIO jaunumi - 2023

  NTV+ testee jauno kodeshanas sisteemu PolyCipher
 17. Insekc

  Vienkārši par akustiku

  Meistars par velti rakstīja muziku cekas un čekas lielo čiekuru bērniem. Tas viņu kādu laiku glāba, bet ne līdz galam. Par tehniku, zinu, kas viņa magnetofoniem elektrisko daļu būvēja. Tur bija interesanti risinājumi.
 18. M@R$$

  TV izvēle

  Nu malacīts. Philips 55oled807. Cena gan baisa...
 19. Hisense

  TV izvēle

  Kur tad tik vecu var dabūt?😁
 20. Lielie ražotāji jau var taisīt ko vien vēlas, maki biezi, mazākiem nākas izmantot to kas pieejams un nopērkams no citiem, jo izgudrot savu riteni sanāk dārgi. Tāpat kā visur. Vakar skatijos interviju ar VW bosu par jauno elektrisko id.2 (aka Polo pēcteci) un teica ka vienīgais veids kā viņi to cenu var dabūt zemāku un konkurētspējīgu, ir ne tikai izmantot vienu un to pašu platformu/baterijas/detaļas iekš VW/Skoda/SEAT/Audi/..., bet arī pārdodot citiem, gan lieliem kā Fordam, gan mazākiem.
 21. Oho pie manām mājām arī būs 5G. Tas labi, esošie provaideri varēs sākt pārskatīt piedāvājumus
 22. Nu ko, Bite palaidusi 5G arī oficiāli: https://www.bite.lv/lv/parklajums Slēdzot līgumu uz 2 gadi:
 23. Destructo

  Iesakiet filmas, ko noskatīties

  Neko sev tu mironi izraki :)) Prieks, ka patika, nu jau klasika.
 24. M@R$$

  TV izvēle

  Sveiki. Bišķin konsultācijas jauna TV meklējumos paziņām. Philips 55oled806? Vai kādas alternatīvas. Jā, es par andrīti.
 25. Racer

  Vienkārši par akustiku

  Nu ja, bet platāku par teorētiski iespējamo tāpat neiegūsi un tur ir patālu no tagadējā FM...
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...