Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Yesterday
 2. Dāmas un kungi, un visi pārējie dzimumi! Ir nepieciešamība pēc jauna kafijas automāta! Šis tiks dāvināts uz dzimpuku, uz jautājumu, ko vēlies no tā aparāta (par cik kafiju pats nelietoju), saņēmu atbildi, ka visu. Prasiju piemērus, tika izsniegti šie 3 varianti. Kurš labāks/sliktāks, uz ko skatīties, ir citi alernatīvi varianti, sūtīt gudri izrunāties ar ar savu dāvanu? https://www.rdveikals.lv/products/lv/244/329480/sort/1/filter/0_0_0_0/Lirika-RI9851-01-kafijas-automāts.html https://www.rdveikals.lv/products/lv/244/350656/sort/1/filter/0_0_0_0/EP1200-00-Black-kaf
 3. Kungi, mēs būdami potēti/nepotēti ,jebkurā gadījumā noslēgsim dzīvi un būsim katrs no mums kapos. Pieņemu,š.gad. man 100% ir taisnība. Nolecot no stulbas filozofijas, rīt 9os būs mačs pret serbiem. Jūs sekojat/skataties Olimpiskās spēles arī ?
 4. Tātad visticamāk ķīnietis nav norādījis IOSS numuru un te neviens nezin, ka jau samaksāts. Par šo jau @Vento1 28. jūnija komentā rakstīja.
 5. Tur jau tas joks, ka vienreiz viņš samaksāji to PVN, atnāk prece un vēlreiz ~tikpat pieprasa...
 6. Nu un, ka nomaksāja PVN? Tas, ka ķīnietim samaksāja PVN, neatceļ nepieciešamību deklarēt ES muitā.
 7. biivers

  Atdodu case + dzese + CPU

  5EUR par proci. PM
 8. Usins

  Atdodu case + dzese + CPU

  ja drīkst atsevišķi, vēlētos dzesi pie Spices paņemt.
 9. Vajag autoaizvietošanu tipa "slapja asfalta krāsā" vai "ruberoīds" (ruberoīda caurums, ruberoīds kā ogle...)
 10. deboshieris

  [PĀRDOD] Datoru, monitoru, skeneri un citus sīkumus

  Klāt RAM DDR2
 11. nu te ož pēc rasisma. kur skatās moderācija?
 12. Man kā cilvēkam, kurš ir lasījis "Ulisu", tur viss bija ļoti skaidri uztverams 😎 Vienā vietā gan doma nojukusi, baigi grūti taču no telefona šitādu uzbakstīt.
 13. deboshieris

  Atdodu case + dzese + CPU

  Atdodu: CASE - Thermaltake Swing COOLER - Thermaltake Big Typhoon LGA775 AIZRUNĀTS CPU - Intel Q6600 AIZRUNĀTS Savākšana Jūrmalā pie akvaparka vai pēc 17.00 pie TC Spice.
 14. Jurkins

  Windows 10

  Man viens W10 stāv uz virtuālās mašīnas. Tā teikt izmēģinājumiem. Oficiāli pirkts e-līcī😁. Šim defaultais pārlūks ir palicis edge. Šodien šamais nometis youtube adblokeri un ublock. Tipa... "šie paplašinājumi satur ļaunprogrammatūru"😁. Skaidrs, ka satur! Tik ļauna, tik ļauna - novāc visus sūdus no lapām 😁.
 15. It kā nekas sarežģīts tur nav. Otrdien pats to darīju pirmo reizi. Vienīgi ilgāks laiks paiet, kamēr izdomā kādā kategorijā ietilpst pasūtītā prece.
 16. aoma

  Kroņvīruss

  Šodien abi ar sievu uztaisījām testus, jo viņa nesen pārradās no komandējuma Klaipēdā, un jutās slikti, pie tam pāris kolēgas saslimušas. Negatīvi abi. Nonācām pie secinājuma, ka pie vainas būs nosprāgusī kondiška un atvērtie auto logi, jo aizvakar braucām uz jūru
 17. Atvaino, to postu lasīju pa diagonāli, kā Iljičs. Pilnīgs murgs
 18. Nē, postu augstāk topošais Rakstnieks.
 19. Rakstnieks no manis? Pat nepretendēju. Zini alternatīvus teiciena autorus? Vēl jau bija arī par skrūvītēm mehānismā, nomainīt ar jaunām nekādu problēmu
 20. Švaks rakstnieks no tevis sanāks...
 21. Zināmākais "filozofs" ir "visu tautu tēvs", vēl slavens bija teiciens bija - daboniet rokā to cilvēku, pantu atradīsim
 22. Trollim lielāks aizvainojums nevar būt, ja viņa postēto ignorē. Te tā kā tādi mazi bērni, panesas uz katru kac-kac. Es par kārtējām problēmām rakstošo vārdā nesaukšu, apčurāsies aiz laimes.
 23. Man nepieciešamā specifikācija ir ļoti plaša, tāpēc pietiek arī tur ''15 eiriku štrunti''. Vajadzētu daudz un vienādu mantu, kooperētos ar dēla uzņēmumu, kuram prece no PCR nāk ar konteineriem.
 24. Nu tak tev tur ir nišas bizness, kam nav nekāda sakara ar privātajiem 15 eiriku pirkumiem, par ko runāju.
 25. Tur jau tā lieta mani kā tipisko latvijas ambāli tā BOLD reklāma paķēra!
 26. Ambālis pat izlasīt to, ko pats iekopējis, nejēdz 😅
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...