Jump to content

Visas aktivitātes

Šis saraksts atjaunojas automātiski     

 1. Pēdējās stundas laikā
 2. Ak tad partijas komitejas un čekas regulām varēja uzlikt mīksto? Lai kaut jaunu torti varētu sākt ražot, recepti bija jāsūta apstiprināšanai uz Maskavu. Par individuālām personas brīvībām vispār te nav ko runāt... Tā kā pūt vien tālāk savas kolhoza sarkanās pīlītes.
 3. Šodien
 4. OK.par cik procentiem palielinās vietējo Salacgrīvas lielveikalu un arī mazo veikalu darbinieku ienākumi pasākuma laikā?
 5. Yesterday
 6. Ak jā,galvenais kas tagad ir labāks,labāki ir štrumi bet nu vairāk par pusi joprojām trūkst. Tajos laikos šķita ka birokrātija un partijas muldēšana ir nepārspējama.Izrādijās ka tas tajā laikā ir bijis tikai pirmais birokrātijas ātrums.Šķiet ka mūsdienās šis te ir tikai kāds trešais no pieciem.Pa vidu vēl atrodas kāds dīvainis kas meklē atpakaļrobu bet daži gāzē grīdā nejēdzot ka nav jau automāts un ir jāpārslēdzas.Ja PSRS laikā uz visu to varēja uzlikt mīksto tad tagad eiropistu regula ir jāpilda katrā Latvijas kaktā.
 7. Agrāk bija jaunība. Teicējai vai viņas vecākiem, kas pēc tam to visu apstāstījuši. Un kuram tad jaunībā viss ir tikai un vienīgi slikti?
 8. zynoj

  Vintage Audio sale!

  Kad gribās pablēņoties ar ierakstīšanu,tad drellēju šīs
 9. Man ne pārāk sen bij viena dāma ciemā ar jautājumu vai tad agrāk nebij labāk. Tai brīdī man bij silti ap sirdi, paātrināts pulss un smaržīga izlelpa - nu neattapu neko ko atbildēt, vienkārši noignorēju apgalvojumu ka tad gan bija labāk. BET, no RĪTA, ar smagu galvu mostoties, atcerējos šo jautājumu, reāli sadusmojos! Radās smagi argumenti pret tādu hūūū, ēēēē, smkumu. Tur piecos teikumos var, ēēē, daiļskanīgi iebāst musinātājus tur kur saule neiespīd nemaz.
 10. Vispār jau jābūt jautājumam kas tagad ir labāks.Kaut ko jau atrast var.Piemēram veļasmašīna un elektriskais boilers,mobīlie sakari. Tad kas bija tad labāks?uzreiz nāk prātā baltmaize.Tagad tādu var nopirkt dažos ,,Top,, veikalos,cep uz vietas un pircēji izķer karstu.Nespēj piecept.Kāda garša un vari iedomāties,šo baltmaizi var sagriest ar nazi nepieķēzot pusvirtuvi ar drupačām.
 11. ggg97

  Vintage Audio sale!

  Ja tās citas toreiz bija AGFA, un laikam tā arī bija, jo tik precīzi neatceros, tad pardon japoškas par uzbraucienu.
 12. Man ir izveidojusies stabila tradīcija, katru gadu uz turieni nebraukt.
 13. x_rays

  Vintage Audio sale!

  Bija tāda štelle. Denon tiešām bija ok, ja salīdzina ar AGFA. kas turpat skumīgi plauktiņā gulēja par to pašu cenu
 14. Labāk padiskutējam par šo saviesīgo pasākumu http://www.delfi.lv/kultura/news/music/positivus-karse-piektdienas-vakara-ballite-teksta-tiesraide.d?id=50222721 Tur vajadzētu nolikt augļotāju teltis ar uzrakstu: "Pietrūka? Mēs palīdzēsim!"
 15. Kaspars12

  Meklēju vecas baterijas.

  Palika mazāk interesanti. 🤔 Ja sanāk doties uz Rīgu, var PM, labprāt iemainītu.
 16. Man vispār neko nesaprast :))) tev arī jauku piektdienu
 17. isti nav jeegas rakstiit, jo pitarasi dzeesj manus postus. tomeer... kas bija labaak? bija! bija ceriiba!!! tev to nesaprast... tu esi migrants, liidz ar to nozjeelojamaa slieka...
 18. drunk_lizard

  Meklēju vecas baterijas.

  ogre
 19. ggg97

  Vintage Audio sale!

  Vēl atceros, kad mācījos videnē, 80-to pirmā puse, Slokas universālveikalā šad tad parādījās tirdzniecībā japāņu kasetes. Ne reizi vien. Reiz pārdošanā tika palaistas Denon kasetes. Mūzikas skolotājs tad teica, lai ņemot, cik var, Denon no visām līdz tam pārdošanā nonākušajām japoškām esot vislabākās. Kādu nedēļu parasti japoškas turējās. Maksāja, ja nemaldos 8 rubļus. Man tolaik nebija kasetnieka, tāpēc uz viņām nepavilkos.
 20. Kaut viena lieta, kas tad bija labāka
 21. Kur tu ko tādu izzīdi? Vispār jau agrāk nebija labāk bet tagad arī nav labāk.Labāk bija 90to sākumā lidz neuzvarēja eiropišmis.
 22. Msnikss

  DIY e-juice

  Sāc ar šī foruma atbilstošo sadaļu izlasīšanu. Daudzi jautājumi tiks atbildēti un iegūsi praktiski visu nepieciešamo informāciju.
 23. Kaspars12

  Meklēju vecas baterijas.

  Es testam gan tikai kādu 1-2kg labprāt iemainītu pret kādu "graudu". Kur var paņemt ?
 24. vvv

  Matemātika piektdienai

  Jā. Bet tur vēl jāpiedomā, lai izsecinātu, ka p1 sanāk kvadrāta diognāles centrā. Sanāk jau sanāk x = B, savādāk nevar būt. Nu, ko - vēl viens atrisinājums.
 1. Parādīt nākamos ierakstus
×