Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Yesterday
 2. Reku futbolu skatoties uztaisīju nelielu projektiņu https://eater.zone/ , kur var pameklēt cenas/preces pārtikas veikaliem, nu pagaidām gan diviem tik . Tas viss tur vel tādā dev/test režīmā, tā kā iespējami gļuki un vēļ diezgan daudz kas darāms. Dizainers arī laikam no manis nav nekāds izcilais . Jēdzīga kritika un ieteikumi welcome!
 3. Man 60fps pirmais likās krutāks par 3D, kuru skatījos kino, bet nezinu ar kādu tehnoloğiju bija tas 3D.
 4. itanium

  3D Kino (IMAX vs ISENSE)

  Man par laimi nekādas diži siltās atmiņas par Avataru nav palikušas - vienmēr licies nedaudz pārvērtēts. No otrā arī diez ko daudz nesagaidu, bet jāievērtē jau ir. Un, kas zina, varbūt patīkami pārsteigs.
 5. Tur pāris nulles pietrūkst jo sai antenai ir milzu līdzekļi darbs ieguldīts
 6. Racer

  Briedis pret Huku! Kur skatīties?

  Taisons Fjūrijs pret Čivaru, tūlīt sāksies. Tv3 Sport2 rāda un vēl viskautkur.
 7. M@R$$

  Pērk: XBOX One

  Droši vien kad sapņo, aizver acis. Un beigās norauj ūdeni...
 8. *M3

  Pērk: XBOX One

  Sveicināti! Nopirkšu Xbox One sērijas spēļu konsoli. 512gb-1tb. Ar pulti un vadiem. Vēlamā cena: 50-100€. Izskatīšu gan visus piedāvājumus.
 9. Es drīzāk nespēju izdomāt, vai es gribu redzēt otro. Pārāk labas atmiņas palikušas par pirmo...
 10. Sveiki, biedri! Tā kā drīz sāks rādīt jauno Avataru, sāku prātot, kur to būtu labāk (attēla kvalitāte, skaņa) noskatīties: Akropolē (IMAX 3D) vai Forum Cinemā (ISENSE 3D)? Kāds varbūt ir redzējis 3D filmas abos un var padalīties, kur patika labāk un kāpēc? Cik atminos, tad kādreiz ISENSE 3D bija krietni pārāks nekā pārējie 3D kino. Vismaz priekš manis.
 11. "Leģendārie" Superlux HD668B + 3m vads, 15 EUR TRN V80 (šīm ir maināms vads), 10 EUR Apskats: https://primeaudio.org/trn-v80-review/ PC bezvadu gamepadi: 10 EUR 1x Speedlink Torid (ar USB uztvērēju) 1x Gembird JPD-ST04W (ar USB uztvērēju) 1x Speedlink Torid (bez USB uztvērēja, detaļām) 1x Gembird JPD-ST04W (bez USB uztvērēja, detaļām) Abām pultīm akumulatori kaut ko velk, bet es drošības pēc pārsvarā spēlēju ar pieslēgtiem pie barošanas. Xbox PC pultis ir viennozīmīgi labākas, bet, protams, arī maksā x reizes vairāk. Viss kopā: 20 EUR P.S. Pensionāriem, bērniem, trūcīgajiem (ja nu kāds kādu pazīst, kam varētu noderēt) par brīvu ar norunu, ka netiks pārdots tālāk.
 12. Jurkins

  Vairākas paitona versijas iekš VSCode

  @zeds, es ir pilnīgs amatieris. Un pie tam iesīkstējis. Paitonu neuztveru kā programmēšanas valodu. Drīzāk kā skriptu valodu. Noteikti tas ir ļoti nepareizi, bet nu tāda dzīve 😁. Paldies. Šodien man uz dzīvsvara kg pārāk daudz alus sanācis iekšā. Mēģināšu iebraukt rīt. Tavs teksts izklausās pat ļoti labi. 👍😉 Lai gan man nebūtu pretenziju, ja paitons pats ieinstalētu da čuķ ne visu, kas ir pasaulē un es varētu rakstīt tikai: import 'to. ko man vajag'. Jo diskā jau vietas pietiek.
 13. Tā vietā lai stieptu paneļus uz kempingu vai dabas apūtām šads aparāts liekas loģiskāks un vienmēr vari mājās uzladēt ar saules paneļiem.
 14. zeds

  Vairākas paitona versijas iekš VSCode

  Jurkins - tu principiāli nepareizi strādā. NEVIENS python modulis nav jāinstalē globāli. Projekta direktorijā piem /home/project ir jāizveido virtualenv .venv (vscode saprot tieši šo nosaukumu) python3 -m venv .venv Tad aktivē virtualenv source ./.venv/bin/activate Tagad tev ir savs python virtualenv - moduļi instalēsies .venv apakšdirektorijā un nevis globāli. Nākamais solis. Projekta direktotorijā izveidojam failu requirements.txt. Šajā failā apraksta visus moduļus kurus vajag projektam Pēc tam ar pip install -r requirements.txt pip automātiski uzinstalēs visus moduļus kurus vajadzēs tikai tavā virtualenv. Tad tavam projektam vienmēr būs saraksts ar instalējamiem moduļuiem un jebkurš cits izstrādātājs paņemot projektu nečakarēsies ar moduļu instalēšanu Arī tev pašam nevjadzēs uz katra jauna datora atcerēties kuri moduļi jāpieliek. Nu un visbeidzot vajag .gitignore pielikt lai GIT ignorē .venv direktoriju. Tālāk - vscode parasti saprot virtualenv ja viņš ir uztaisīts mapē .venv. Bet ja nē tad CTRL-SHIFT-P un izvēlies python no virtualenv. VSCODE trādās viss debug utt jo arī python viņš laidīs no lokālās virtualenv kopijas.
 15. Atslēgvārds ir 45W lādēšana. Ar parasto 18W "ātro" lādētāju īsti nav aršana, tur pusi dienas jāsēž, lai 20-nieci banku kaut cik uzlādētu. Un rēķinies, ka ar 45W jaudu banka lādējas kaut kur līdz 60% ietilpībai, tā ka praktiski šādā lietošanas režīmā 20000 banka jāuztver par 10-nieci ar superātru uzlādi.
 16. @rmands

  JBL 306P MKII

  Šis tas vēl palicis.
 17. Vēl labāks NAS ir USB SSD, iespraud kur vajag un lieto. 0W hibernācijas režimā. Pa ietaupīto naudu nopērk kautko lietderīgu
 18. Fruzz

  Google Pixel 7

  Prom abi.
 19. O jā !! synology hd6500 Power Consumption 1025.2 W (Access) 418 W (HDD Hibernation) Tāpat arī synology DS3622xs+ Power Consumption 94.42 W (Access) 54.33 W (HDD Hibernation) Kas , gan jau ir labāk. Bet tomēr vairāk kā mans "tautas klases" serveris ar i3-7100 CPU @ 3.90GHz Ar 6 HDD + SSD, patērē ap 74-78 W, un tas vēl kopā ar APC UPS. Bez kādas disku hibernācijas.
 20. J budžets ir noteicošais tad synology DS3622xs+, ja nav synology hd6500
 21. zmeyok

  [PĀRDODU] SAPPHIRE R9 290X, 50-eur

  pricedrop
 22. Nu jāņem GPS kā GPS, nevis telefons. Telefons ātri izlādējas.
 23. O ...sveiks, sen neredzētais vecbiedrs! Tad tu arī esi minējs - super ! Ok, skaidrs sapratu, iepirkšu jaudīgu vēl vienu powerbanku! viena 10 000 man ir , ok jaskātās 20-niece. Jā saprotu ka ūdens ir galvenais. To jau šovasar sapratu. bet par cik ar kajaku sanāk šad tad autonomajā izlaist, tad domāju ar velo būs arī ok. Nu jā svars ir galvenais. Velo mazāk vietas kā kajakā.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...