Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. ieleja

  Krievijas atbildes gājiens....

  it kā taču tu neesi debils, bet katru tehnisku diskusiju nonivelēt līdz diskusijas dalībnieku svarīgumam vai nesvarīgumam?
 3. JurisDo

  silikona aplie

  par to baču,taisnība,taisos mainīt,.sviests,kā var plejerī likt baču bez kontroliera.bet interesanti, vai var normāli strādājošu baču apliet ar silikonu.,vai tā nepārkarsīs.,un neuzsprāgs.jo man doma to ierīci tādā plānā pusmīkstā kkorpusā,apvalkā,ievietot.
 4. rubb

  Krievijas atbildes gājiens....

  Un izpētīt kā attiecīgie algoritmi realizēti var ļoti labi atvērtā koda risinājumos. Tāpēc tie arī ir vis drošākie. Tas bija piebilde no manas puses Artanis teiktajam. IRC lieto tie, kuriem nav bail
 5. Today
 6. AndrisBB

  Krievijas atbildes gājiens....

  Un kas ar IRC'u notiek, to tak neviens nešifrē.
 7. INTRASERVERNET

  Izsole Windows 95

  Kaadu laiku meginu nokert Windows 2000 Pro Retail kastite. Joprojam cena loti augsta, tiem kas tirgo. 😕
 8. Artanis

  Krievijas atbildes gājiens....

  @e = d Tu taču domu saprati - ar to biju gribēju pateikt ka visām viņām ir kaut kāda key exchange kriptogrāfija apakšā, vai tas ir PGP, Signal, MTproto, TOX, un kādi tikai vēl tie protokoli mūsdienās tur nav. Tātad ziņas tiek šifrētas transfērā starp iekārtām, un neviens no malas tur neko "noklausīties" nevar.
 9. e = d

  Krievijas atbildes gājiens....

  PGP tak vairs tikai dinozauri lieto. Tas miris. Whatsapp, piemēram, lieto Signal protokolu
 10. Jautājums. Ja sūta no sport direct, tad nāks no UK vai arī var dabūt to preci kas ir LV?
 11. base7

  TV Jaunumi-2021

  Krievijas izklaides šova Comedy Club jaunā sezona sāksies piektdien, 29.janvārī plkst.20.00 (pēc LV laika). Savukārt stāvizrādes Stand up jaunā sezona sāksies svētdien, 31.janvārī plkst.21.00 (pēc LV laika). Abas programmas tiek rādītas *telekanālā "TNT". P.s. Latvijas teritorijā raidošajam kanālam "TNT" (Baltijas versija) raidlaiks atšķiras (sk.programmu).
 12. Corey

  Krievijas atbildes gājiens....

  Pēc amonija,kālija nitrāta slāpekļa satura skatās. Virs 16%, jāreģistrē. Tā laikam ir precīzi.
 13. Artanis

  Krievijas atbildes gājiens....

  Visi P2P saziņas softi taču mūsdienās nodrošina end-to-end šifrēšanu ar PGP atslēgu apmaiņu sarunas sākumā.
 14. oxygen

  Krievijas atbildes gājiens....

  No kura laika? Kad pirku pagājušo gadu priekš puķēm neko nereģistrēja. Vai tik Nejauc ar amonija nitrātu. Nu tas gan, jo , paskat Beirutā kādu skādi uztaisīja tīrā veidā. Par maisījumiem labāk nerunāt, a tad var tik šaubīgu personu sarakstos.
 15. Corey

  Krievijas atbildes gājiens....

  Ir tāda lieta. Kasierēm ir ko noņemties, lai visu info savadītu čekos. Jocīgi, jo mūs jau tāpat čeko. Vismaz paranojas speciālisti tā saka. Nevar saprast, kam tagad ticēt. Drošības labad visīti maximā pirkt tikai kešā un bez paldies kartiņas, lai spiegi nesmejas. Skyā,protams, bez keša-statusam.
 16. Cerams tas ko līdzēs?
 17. pat neiedomājos es protams to nezinu vai kaimiņš sēž tālu jau nav gan tā māja bet man privātā bet kas zin cik talu signals iet bet domāju ka īsti diez vai jo samērā švaks signāls jau ir ārā 20 metri. šādi ir tie ping taimauti. Vai tas ko liecina? ir kaut kādi lieli taimauti? Bet nezinu kāpēc viņiem būtu jābūt lielākiem apple datorā kā windows vecajā. Nezinu kur loģika varētu būt ka apple datoram citi taimauti.
 18. Nopingot to ltv vietni? . Principā taimautiem nevajadzētu būt lielākiem kā windows vecajam datoram. Nu tur tā lieta un apsurds ka tu vadu ar nepieslegsi pagaidām tagad, jo ir tie usb c type porti. Japerk adapteri. ko es jau ari pasutiju. vardu sakot tev ir "unikals" krutais dators apple bet...
 19. e = d

  Krievijas atbildes gājiens....

  Kālija nitrātiem reģistrē pircējus. Neviens nezvanīs.
 20. AndrisBB

  Krievijas atbildes gājiens....

  Manis pēc var klausīties visas manas sarunas, nekādus valsts apvērsumus plānojis neesu.
 21. Corey

  Krievijas atbildes gājiens....

  Ar speciālu algoritmu analizē, ko nes no depiņa mājas. Kālija nitrāts, sērs un kokogles un vdd zvans pie durvīm garantēts.
 22. Aigars

  Krievijas atbildes gājiens....

  Ja dzīvo normālā valstī, tad ir normāli, ka attiecīgie dienesti izseko teroristus. Ja valsts varu ir sagrābuši tirāni, tad ir bīstami, ka slepenie dienesti izseko mierīgos cilvēkus. PSRS laikos priekš tā bij jāvervē visādi stukači.
 23. vvv

  Krievijas atbildes gājiens....

  Krievijas vakardienas notikumu sakarā bija tas stāsts par Telegram. Atceros, kad Honkongā notika protesti, arī bija protestētājiem jāuzmanās, no «noklausīšanās».
 24. AVilks

  Krievijas atbildes gājiens....

  Es domāju, tā ir mūsdienu paranoja, ka visi iespējamie dienesti var tikt klāt, vēsturiskajai saziņai.. bet iepriekš kāds jau rakstīja, ka ar visādām lojalitātes kartēm mēs sevi nododam.. bet nu Krievijā domāju, ka opozīcijas locekļi tomēr tiek monitorēti un elektrības/cilvēkresursu izmaksas nevienu neuztrauc.
 25. AndrisBB

  Krievijas atbildes gājiens....

  Visi te tādis svarīgie kadri, ka pat ja varētu noklausīties, tad būtu jēga un kādam tas interesētu Drīzāk jau vērtība iegūtajai informācijai būtu zemāka kā iztērētā elektrības izmaksas.
 26. AVilks

  Krievijas atbildes gājiens....

  @vvv izmantoju telegram nu jau kādu pusgadu un skatos, ka pēdējo mēnesi cilvēku pieplūdums šajā aplikācijā no kontaktu loka sāk parādīties izteikts. Iemeslu nepateikšu. Pats sāku lietot jo kontaktpersona gribēja lai zvanot tikai caur šo aplikāciju (sākumā nodomāju, ka stilo, bet izteicās, ka tā esot drošāk, nevarot noklausīties), hvz, izmantoju gan Whatsapp, gan telegram.
 27. ieleja

  Krievijas atbildes gājiens....

  tik, kas vispār raksturīgi, neviens nav nopietni auditējis TG un dalījies ar rezultātiem: https://restoreprivacy.com/secure-encrypted-messaging-apps/telegram/
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...