Jump to content

Bezdarbnieku pabalsts, ja pirms pusgada jau biju bezdarbniekos?


Lameriz
 Share

Recommended Posts

Pirms pusgada starp darbu maiņām uz kādu mēnesi vai diviem biju bezdarbniekos, bet tagad jaunais darbs, bez projektiem dīkstāvē uz mēnesi. Vai man dos atkal bezdarbnieku, kamēr dīkstāve? Nu ja mani itkā atlaiž uz mēnesi! Kredīti, komunālie tak jāmaksā!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Lameriz teica:

bet tagad jaunais darbs, bez projektiem dīkstāvē uz mēnesi.

Vai ta jaunais darbs dīkstāves laikā algu nemaksā nemaz? Tev vecas atrast īpaši ekstrēmus pavērsienus.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Just now, ggg97 teica:

Vai ta jaunais darbs dīkstāves laikā algu nemaksā nemaz? 

Nē uzņēmumu līgums! Pat slimības lapas nav, bet nodokļus maksā!

Link to comment
Share on other sites

Nodomāju, ilgi nepostēji, būs kovids savu ļauno roku pielicis.

Nu neko, kļūdījos :D

Link to comment
Share on other sites

Ar uzņēmuma līgumu Tu esi uzņēmējs, pats savas dzīves pavēlnieks. Ir projekti, ir darbs un nauda, nav projektu un ziema - brauc uz Tenerifi .

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, aoma teica:

Taizemē

Traks esi! Šis tak tur galu dabūs (ņemot vērā to vēsturi vien, kas šeit forumā apspriesta).

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ir arī citas iespējamas izvēles iespējas.. Piemēram priekšniekam uz ziemassvetkiem nosūtīt šādu, jauku, atklātnīti..

 

4407da_aa444a22e6f9015a11a043d8904b1475.jpg

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
Pirms 49 minūtēm , Jurkins teica:

Traks esi! Šis tak tur galu dabūs (ņemot vērā to vēsturi vien, kas šeit forumā apspriesta).

 

Ar viņa veiksmi, lai ko tur darītu, sanāks tikai sausagefests. Bet tik un tā dabūs problēmas ar alimentu piedzinējiem...

Link to comment
Share on other sites

Nav tāds dīkstāves pabalsts no valsts! Savukārt tu gribi bezdarbnieka pabalstu saņemt būdams darba attiecībās? zivtiņu apēst un uz locekļa apsēsties?
Tiec vaļā no darba (vēl paliek aktuāls jautājums par pantu/iemeslu) un tad vari mēģināt pieteikties.

Bet nebūs tik vienkārši- mēnesis caur mēnesis strādāt, pie kam vienā firmā!

Link to comment
Share on other sites

ak dies, neviena jurista te nav! Uzņēmuma līgums nozīmē, ka darba devējam nav jamaksā slimības lapas, atvaļinājumi un pārējais, bet tas nenozīmē, ka es esmu uzņēmums.

Link to comment
Share on other sites

Lai kvalificētos bezdarbniekam ir jābūt nostrādātiem 12 mēnešiem 16 mēnešu periodā!

Šim kvalificējas arī uzņēmuma līguma darbinieki, ja tie nav reģistrēti kā pašnodarbinātie un par tiem darba devējs ir maksājis visus nodokļus…

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Regisss teica:

Lai kvalificētos bezdarbniekam ir jābūt nostrādātiem 12 mēnešiem 16 mēnešu periodā!

Šim kvalificējas arī uzņēmuma līguma darbinieki, ja tie nav reģistrēti kā pašnodarbinātie un par tiem darba devējs ir maksājis visus nodokļus…

Runa par atkārtoru pieteikumu, internetā atradu, ka tikai 3 mēneši der atkārtotam 12 mēnešu laikā! Bet nu lab slēdzam tēmu rīt uz darbu, atrada projektu, biju jau mazliet sasapņojies par apmaksāto atvaļinājumu no NVA..

Link to comment
Share on other sites

biomass979
pirms 12 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Bet tik un tā dabūs problēmas ar alimentu piedzinējiem...

Tagat nav joki ar alimentu piedzīšanu!Kaimiņpuikam tagat ir izvēle, iet pasēdēt 5 gadus vai  atstrādāt 260 stundas!Tas atiecas uz tādu personu kurai nav ko atņemt!Būtu otrās grupas invalīds,būtu kvitā!

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Lameriz teica:

neviena jurista te nav

Jā, ITešņiku forumā gan juristiem būtu jābūt biezā slānī :D 

Es piemēram, vispār pirmo reizi dzirdu tādu terminu kā uzņēmuma līgums darba attiecībās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ivo teica:

uzņēmuma līgums darba attiecībās

Tāds tiek izmantots, ja vajag darbinieka elastību un nevar garantēt pilnu slodzi vai arī teorētiski nolīgto slodzi... Bieži izmanto tur kur sumētais darba laiks... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , Regisss teica:
pirms 3 stundām , ivo teica:

uzņēmuma līgums darba attiecībās

Tāds tiek izmantots


Tā tagad saucas gabaldarbs un akordalga?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:


Tā tagad saucas gabaldarbs un akordalga?

Gabaldarbs un akordalga ir vēl kas cits...

Link to comment
Share on other sites

15.12.2022. , 08:50, biomass979 teica:

Tagat nav joki ar alimentu piedzīšanu!Kaimiņpuikam tagat ir izvēle, iet pasēdēt 5 gadus vai  atstrādāt 260 stundas!Tas atiecas uz tādu personu kurai nav ko atņemt!Būtu otrās grupas invalīds,būtu kvitā!

Kopš kura laika par alimentu nemaksāšanu sēdina? Zinu, ka tiesības nevar atjaunot un vel kkādi brīnumi bija, bet par rūtotu sauli pirmā dzirdēšana.

Link to comment
Share on other sites

biomass979
pirms 6 stundām , Tuubijs teica:

Kopš kura laika par alimentu nemaksāšanu sēdina?

Arī brīnos ,bet tāds ir  fakts ka čalim nav ko atņemt,paņemt-vienīgais tukšas pudeles!Vis drīzāk  tas ir blefs no mafijas puses-kam vajag parādnieku vēl barot!Drīzāk tā ir psiheloģiska piespiedu pastrādāt mafijas labā!A podi tādi ka šis štuko iet pasēdēt,gribētu redzēt  gala rezultātu! 

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

biomass979
pirms 6 stundām , Tuubijs teica:

Zinu, ka tiesības nevar atjaunot un vel kkādi brīnumi bija, bet par rūtotu sauli pirmā dzirdēšana.

Es takš minēju,viņam nav  ne tiesību ne vel kādi citi brīnumi!To viņu lielopu passi ar nevienam nevaig -man liekas ka viņam nemaz tādas nav!Tik tikai kā exsistē pastrādājot pie viena  otra par maizes riku un Pudeles tiesu!

Aceros  90tajos Talsu puse,pie vienas saimnieku ģimenes bija večuks kurš pie viņiem dzīvoja par vēdera tiesu,kopa viņiem lopus un citus saimnieciskos darbus...!X mēnesi viņam ļāva iedzert,pat izniedza devu un reiķinājās ka darbi būs pašiem japadar! 

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

Puiši, ne tikai šodien brauciet uzmanīgi, bet arī jaunībā drāzieties atbildīgi!

Lai vēlāk alimentu tēma nebūtu tik tuva.😃

  • Atbalstu 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 4 stundām , biomass979 teica:

Es takš minēju,viņam nav  ne tiesību ne vel kādi citi brīnumi!To viņu lielopu passi ar nevienam nevaig -man liekas ka viņam nemaz tādas nav!Tik tikai kā exsistē pastrādājot pie viena  otra par maizes riku un Pudeles tiesu!

Aceros  90tajos Talsu puse,pie vienas saimnieku ģimenes bija večuks kurš pie viņiem dzīvoja par vēdera tiesu,kopa viņiem lopus un citus saimnieciskos darbus...!X mēnesi viņam ļāva iedzert,pat izniedza devu un reiķinājās ka darbi būs pašiem japadar! 

tu pa sevi raksti ?

Link to comment
Share on other sites

biomass979
pirms 5 stundām , alusbundza teica:

tu pa sevi raksti ?

Man liekas ka tas biji tu,ja tev ap 80 un deguns zils!

 

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Lameriz
(labots)

Mani tagad interese vai var ņemt bezdarbnieku pabalstu katru otro mēnesi? Man viena un tā pati darba vieta 10itiem gadu NVA figurē vislaik. Ir projekts zajebis super alga, bet pēkšņi nav projekta ta pipec sēžu kā bomzis ņemu kredītus.

 


Vai ir kāds likums, kas aptur mani ņemt katru otro mēnesi vssa bezdarba pabalstu, ja man nav tad projekta un naudas? Bet tad pēkšņi ir un atsakos un atkal sāku strādāt! Ķipa sezonas darbs tikai pa nedēļām!

 

Labots - Lameriz
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Lameriz
Pirms 5 minūtēm , itanium teica:

Nicku uz "Parazīts" nevēlies nomainīt? 

Ja neatceries kādreiz pirms 10 gadiem šausmīgi bļāva visi par sezonas darbiniekiem, kas ņem pabalstus, bet tagad ir jau officiāli VSSA sezonas bezdarbnieku pabalsti.

Esmu jaunā evolūcijas forma. Nedēļas pabalstam būt!

Link to comment
Share on other sites

14.12.2022. , 21:55, Anonīms Alkoholiķis teica:

Ir arī citas iespējamas izvēles iespējas.. Piemēram priekšniekam uz ziemassvetkiem nosūtīt šādu, jauku, atklātnīti..

 

4407da_aa444a22e6f9015a11a043d8904b1475.jpg

Šāda atklātnīte var radīt krimināllietu.... Ir gadījums kad viens latvijas poligrāfijas uzņēmums par līdzīgu "joku" gāja skaidroties uz prokuratūru.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 21 minūtēm , Lameriz teica:

zajebis super alga ... pipec sēžu kā bomzis

Skaidrs, ka esi jaunā evolūcijas forma. Finansu disciplīna? Nē, ... neesam dzirdējuši.

Link to comment
Share on other sites

gromix
pirms 10 stundām , Lameriz teica:

 sēžu kā bomzis 

Bomzim bomžu problēmas

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...