Jump to content

Motociklu tēma


Recommended Posts

Sveicināti moto draugi.

Ja jau šī tāda universāla pasēdētava, tad varbūt panesīsim šadu tēmu. Bik parakājos pa netu, un skatos ka mums LV ar moto forumiem bēdīga aktivitāte. Par cik zinu, ka šeit nereti apgrozas moto braucēji, tad te var kaut ko uzjautāt.

 

Kur Rīgā apkopjat savus rumakus? Ir kādas darbnīcas, meistari ko ieteikt, kas var līdzēt nestandarta situācijās?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

drošvien jau vairāk paši pa garajiem ziemas vakariem padarbojas.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Kaut arī man neviens no ģimenē bijušajiem moto nav Honda, visus esmu vedis uz Hondas ofic. servisu, jo vienkārši ir tuvu darbam/mājām. Nav lēti, bet nekad nav bijušas nekādas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
18.05.2024. , 09:16, Stasss teica:

Kur Rīgā apkopjat savus rumakus?

ko tev vajag ? riepās gaisu apmainīt ?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
18.05.2024. , 09:16, Stasss teica:

Ir kādas darbnīcas, meistari ko ieteikt, kas var līdzēt nestandarta situācijās?

bļin, pašam darbnīca, pats meistars, ko tu vēl te gribi?, lai @AndrisBB piesl;edzas ?

Link to comment
Share on other sites

Stasss

Bundžam nav miera. 
Ir lietas, ko vieglāk ir uzticēt sava amata meistaram, nekā čakarēties pašam. 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

@Stasss tu jauns, pats negribi kļūt par amata meistaru močiem ?, 

Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Kādreiz mācēju javiņai aizdedzi noregulēt. Ar to rotējošo ceijeri sveces caurumā un spuldzīti pie kontakta.

 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 32 minūtēm , Daiļais teica:

Kādreiz mācēju javiņai aizdedzi noregulēt. Ar to rotējošo ceijeri sveces caurumā un spuldzīti pie kontakta.

 

Ar naglu sveces caurumā, kurā bija ar vīli rievas ievīlētas, un starp kontaktiem cigarešu papīrs

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ivo

Moto forums lielākais laikam ir motopower.lv, kaut kāda dzīvība jau tur vēl ir.

Par apkopšanu - es savai vecajai hondai gandrīz visu ko vajadzēja, pats izdarīju ziemā.

Eļļu samainīju, bremžu šķidrumus samainīju, jaunu bremžu disku uzliku aizmugurē un jaunus klučus gan priekšā gan aizmugurē, suportus pārjaucu, ķēdi sasmērēju un saregulēju, gāzes un sajūga trosītes saeļļoju, aķi jaunu uzliku, ātrumu pārlsēga pedāli iztaisnoju utt. It kā nekā sarežģīta. Neko vairāk it kā neprasījās. OK, karburatori nav tīrīti un sinhronizēti, bet pagaidām lec normāli tāpat un rūc arī :D

Vienīgi dakšu aizvedu Naitam uz Motoland, lai samaina blīvslēgus, eļļas un pie reizes uzsūtīju progresīvās atsperes un iedevu lai ieliek. Cik zinu, tad viņš ir viens no sakarīgajiem meistariem Rīgā. Nu un jaunas riepas man vietējā riepu servisā uzlika.

Link to comment
Share on other sites

Stasss

Man palielam šobrīd ir sāpe ar priekšējo lukturi. Iepriekšējais saimnieks bija salicis ķīnas "tjūningu" un standarta luktura vietā ielicis kīnas lēcas. Tagaf tuvojas tehniskā skate un nezinu īsti ko darīt, jo jaunu lukturi par 400 eur galīgi negribas pirkt. Aļika variantiem par 150eur nav E burta.

Tad kā variants ir uztaisīt uz skati kolhozu un iebūvēt kādu standarta lukturi, uztaisot baiku par kaut kādu street monstru 😀, un pēc tam visu krāmēt atpakaļ. Bet pašam man neceļas roka to darīt. Tāpēc labprāt to uzticētu cilvēkam, kas "zin drēbi".

Link to comment
Share on other sites

Stasss
(labots)

Papētīju, nebūs.

Aktuāls šāds 

Bet šie visi lētie varianti ir ķīnīzeri, bez E burta.

 

IMG_2170.thumb.jpeg.dc5ae6e3070bb4229e630cca830ff251.jpeg

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

versatile

Močiem šrotas nava?

Rrr.lt nepalīdz?

Link to comment
Share on other sites

zeds

Stass: ja ir labi draugi un skrūvgriezios var aizņemties lukturus un izpūtējus uz tehnisko. Varbūt var arī šrotā sarunāt aizņemties nevis nopirkt (ja ir).

 

 

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

uz ceļa izvālēt nevar, ja stars neder?

Link to comment
Share on other sites

Stasss

Ja būtu no kā, tad aizņemtos. Bet nav no kā, un šrotos arī nav.

Link to comment
Share on other sites

zeds

Man gan ir cits moto  , bet es līdzīgā situācijā nospriedu , ka deplastmasizēt priekšu un uzlikt klasisko apaļo lukturi ar bracketi ir lētāk uzreiz un jo īpaši ilgtermiņā.

Pameklē varbūt var atrast kādu standara apaļo lukturi + kronšteinus vai arī kādu cafe racer smth kitu   Tad toties vienmēr varēsi lukturi easy nomainīt un jebkurā veikalā nopirkt ... Skatoties google "Honda CBR 600 F4 cafe racer " var redzēt , ka ne vienam vien tāda doma ienākusi prātā. 
Galvenais lai lukturim ir E-burts, par plastmasām   tehniskajā nepiekasās ( nu vismaz neesmu dzirdējis).

 

Esošās daļas ārā nemet, pārdodot varbūt varēsi uzlikt atpakaļ kādam kurš nezin/vienalga par E burtiem. :)

Šosejas braucēji parasti dara tā - nopērk jaunu moto, nopērk custom plastmasas un riteņus, uzliek viņas +  slaiderus un mauc pa trasi. Pēc tam kāds  no viņiem pērk 100x pārkarsētu , nodzītu moci toties ar jaunām plastmasām , kā no salona, kā "praktiski jaunu" "ideālā stāvoklī". 

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 7 minūtēm , zeds teica:

bet es līdzīgā situācijā nospriedu , ka deplastmasizēt priekšu un uzlikt klasisko apaļo lukturi ar bracketi ir lētāk uzreiz un jo īpaši ilgtermiņā.

Pameklē varbūt var atrast kādu standara apaļo lukturi + kronšteinus vai arī kādu cafe racer smth kitu


Tāda jau tā doma ir, tikai izdzenot skati uzreiz sakrāmēt atpakaļ. 

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
pirms 7 stundām , Stasss teica:

jo jaunu lukturi par 400 eur galīgi negribas pirkt.

Nopirkt internetā īsto lukturi, iziet TA un 14 dienu laikā izmantot atteikuma tiesības. Uz 2 gadiem miers un pa to laiku daudz kas var (ne)notikt.

Es pavisam neatbalstu šādu rīcību, bet tāda teorija pastāv.

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 15 minūtēm , _dunduks_ teica:

Nopirkt internetā īsto lukturi, iziet TA un 14 dienu laikā izmantot atteikuma tiesības.

Internetā (Latvijā) to nevar nopirkt. Var nopirkt tikai pie Hondas dīlera, kur šāda shēma neiet cauri.

Vienīgais, par cik man tam esošajam lukturim ir stikls ar E burtu, es meibī varu mēgināt sūtīt Ķīnas lampu, un pārlīmēt šo veco stiklu uz jauno ķīnīzeri. Bet nez, vai tas ietu cauri.

Link to comment
Share on other sites

Lieta

Man kā reizi ir Honda 600 CBR F4i, bet vai tiešām reizi 2 gados gribi čakarēties?

Link to comment
Share on other sites

Stasss

Opā, prieks dzirdēt.

Par cik ar to moci ilgāk visdrīzāk par šo sezonu gan jau nebraukšu, tad kā vienreizējs pasākums man der ideāli..

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

biomass979
(labots)
Pirms 29 minūtēm , Lieta teica:

Man kā reizi ir Honda 600 CBR F4i, bet vai tiešām reizi 2 gados gribi čakarēties?

Nu aizdod viņam to lukturi,lai tas jenots iziet apskati ,tālāk lai žvidzin ar belarusa lukturi !

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

Edis7
pirms 9 stundām , Stasss teica:

Opā, prieks dzirdēt

Memļak, kā tev šis

 

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss
(labots)

Alfa tēviņ, tu katru dienu pēc savas taksīša maiņas pieliej seju aiz laimīgās dzīves, ka šeit vajag katru nakti kādu tupumu iespļaut?

Uzņēmējs, pļe..

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Prime
18.05.2024. , 09:16, Stasss teica:

Kur Rīgā apkopjat savus rumakus? Ir kādas darbnīcas, meistari ko ieteikt, kas var līdzēt nestandarta situācijās?

Es baigi neiespringstu un vedu BMW Motorrad!

Link to comment
Share on other sites

ivo
21.05.2024. , 22:37, AlCohol teica:

uz ceļa izvālēt nevar, ja stars neder?

Kaut kā nav dzirdēti precedenti

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...