Jump to content

MiniCenu.LV - uzmini cik maksā mašīnas, dzīvokļi, dzīvnieki, utt.


boomix
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Nesen ar draudzeni sēdējām ss.lv un čekojām sludinājumus, vienlaicīgi, lai interesantāk, minējām cenas viņiem. Un tā man radās ideja, varbūt jāizveido kas tāds, kā tāda maza spēle, kur mēs abi kopā to varētu darīt vai arī sacenšoties. Un tā radās mūsu mazais side projekts :D 

 

Un tad ideja vienkārša, izvēlies kategoriju un mini 10 sludinājumus pēc kārtas (60 sec max vienam sludinājumam). Jātiek pie pēc iespējas labākiem procentiem.

 

Nekādas reģistrācijas nav nepieciešamas, vienkārši ienāc un izmēģini https://minicenu.lv/ . 

( Uzreiz piebilde, jautrāk ir spēlēt multiplayerī ar draugiem kopā :D )

 

Ja nu ir kādi ieteikumi, vai vēl kādi bugi ko atrodat, droši dodat ziņu. Par drošību un koda kvalitāti tur arī nav baigi iespringts, gribēju dzirdēt jūsu domas un ieteikumus.

 

 

Interesentiem te arī sarakstu tehnoloģijas izmantotās:

  • Frontend vue 3 + tailwind
  • Multiplayer - socket.io
  • Backend - node.js

 

Cheers

Labots - boomix
  • Patīk 4
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

boomix
Pirms 6 minūtēm , Murlo teica:

Spamers

Nē, nē, spamers neesmu, tiešām interesē citu viedoklis un ieteikumi :) 

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

to pat nevar nosaukt par spēli :D interesantāk būtu pie autoostas skaitīt baložus 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

M@R$$

Nu cilvēks ir centies, ko lai saka. Kam pa godu, īsti skaidrības nav...

Link to comment
Share on other sites

base7

Es sen atpakaļ skatījos ASV komēdiju "Amerikāņu pīrāgs".

Un toreiz man ienāca prātā spīdoša ideja, varētu uztaisīt kādu mājaslapu, kur piemēram ievadot kādas filmas nosaukumu, tev uzreiz parāda, kurā minūtē un cik bieži var ieraudzīt plikumus.

Diemžēl neesmu tik spēcīgs programmēšanā un šis projekts tā arī palika tikai idejas līmenī.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

Es to pīrāgu nostaļģijas vadīts nesen noskatījos pēc gadu 15 pauzes :D aizvien labākā tāda žanra filma 😁

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Spēlei nav ne vainas, nostrādāta ar OK.

 

pirms 2 stundām , HIGH-Zen teica:

Kāda jēga tai spēlei?

Kādai jēgai jābūt spēlēm? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 9 minūtēm , base7 teica:

piemēram ievadot kādas filmas nosaukumu, tev uzreiz parāda, kurā minūtē un cik bieži var ieraudzīt plikumus.

Skaties tādas filmas, kur plikumi vien ir un nebūs jāiespringst.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Kādai jēgai jābūt spēlēm?

Ja vēl būtu kaut kas, kas pārbauda zināšanas kaut kādā jomā. Bet te uz dullo jāmin cenas.

Šo spēli varētu spēlēt kāds tirgonis, kas orientējas cenās, tad vēl varētu saprast.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

'get a life!' Pat TV šovi ir 'kur uz dullo min cenas' 😂

 

@boomix ja tiešām esi autors, tad pamaini lai nav tā ka 7 no 10 reizēm jāmin automašinu cenas. 

Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
(labots)

Nezināju, ka Bootā tik daudz biedri ar perfektu lietderības koeficientu, kas nespēj saprast pat šādu spēli! 
Es, būdams daudz prastāks, mierīgi varu iztēloties, ka ar draugiem azartiski sacenšamies, kurš precīzāk noteiks cenu 2004. gada Suzuki ar sasistu sānu. Momentā, kad viens ir trāpijis ar 100% precizitāti, viņš pielec kājās un pasludina pārējos spēlētājus par niecībām, kuri iznieko skābekli uz zemes virsas. Es to saucu par jauki pavadītu laiku!

Labots - TOoMoOT
  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

boomix

Saprotu, citiem varbūt arī var nepatik spēle, viss kārtībā, katram savs.

 

pirms 5 stundām , AndrisBB teica:

'get a life!' Pat TV šovi ir 'kur uz dullo min cenas' 😂

 

@boomix ja tiešām esi autors, tad pamaini lai nav tā ka 7 no 10 reizēm jāmin automašinu cenas. 

Paldies par atbalstu, esmu esmu autors. Šobrīd ir mašīnas vairāk pievienotas, tāpēc arī procentuāli var sanākt vairāk viņas izmesties, mēģināšu izlīdzināt sludinājumu pievienoto skaitu kategorijām. Tikmēr jau var uzspēlēt kādu citu kategoriju.

 

 

1 stundu atpakaļ, TOoMoOT teica:

Nezināju, ka Bootā tik daudz biedri ar perfektu lietderības koeficientu, kas nespēj saprast pat šādu spēli! 
Es, būdams daudz prastāks, mierīgi varu iztēloties, ka ar draugiem azartiski sacenšamies, kurš precīzāk noteiks cenu 2004. gada Suzuki ar sasistu sānu. Momentā, kad viens ir trāpijis ar 100% precizitāti, viņš pielec kājās un pasludina pārējos spēlētājus par niecībām, kuri iznieko skābekli uz zemes virsas. Es to saucu par jauki pavadītu laiku!

Tieši šādi mēs paši ar draugiem spēlējam, ir ļoti jautri, kad kāds var uzminēt pat precīzi gleznām un pulksteņiem cenas :D Un brīžiem ir arī forši zināt aptuvenās cenas lietām, par kurām vispār nekādas sajēgas dzīvē nav bijušas.

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

ai, tikko arī sagribēju izmēģināt, bet verot vaļā tavu saitu met 500 Internal Server Error

Link to comment
Share on other sites

boomix
Pirms 7 minūtēm , Luckystrike teica:

ai, tikko arī sagribēju izmēģināt, bet verot vaļā tavu saitu met 500 Internal Server Error

Tajā brīdī palaidu update, uz minūti bija 500 errors :)

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

karoč izmēģināju, ja godīgi - tiešām diezgan prikolīga, var laiku nosist, ja kautko gaidi, labāk jau ir nekā draugos fermā tomātus novākt 😁:thumbsup:

tikai ieteikums - iespēju lai var noņemt to laiku/vai mainīt kas augšā skaitās ;) 

Link to comment
Share on other sites

raivix95

Ir labs! Izrādās, ka viss ir lētāks nekā sākotnēji domāju :D

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Viens te gribēja par nekustamā īpašuma vērtētāju/aģentu kļūt, varbūt noder treniņprocesā.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Jasaka ka spelei nav ne vainas, ir pat loti ok. Lai izdodas, patik ka ir web versija, nav jaliek speciali applikaacija.

Link to comment
Share on other sites

boomix
Pirms 45 minūtēm , Luckystrike teica:

karoč izmēģināju, ja godīgi - tiešām diezgan prikolīga, var laiku nosist, ja kautko gaidi, labāk jau ir nekā draugos fermā tomātus novākt 😁:thumbsup:

tikai ieteikums - iespēju lai var noņemt to laiku/vai mainīt kas augšā skaitās ;) 

Prasīts, darīts

flckLJZ.png

 

Multiplayer jau bija iepriekš opcija nomainīt gan laiku un sludinājumu skaitu, tagad pieliku arī singleplayer to pašu.

 

Prieks arī dzirdēt no citiem ,ka patīk :) Paldies par labiem vārdiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...