Jump to content

Forums

  1. Par boot.lv forumu

    1. Foruma noteikumi

      Pirms sāc diskutēt, izlasi šo!

      10
      posts
    2. Raksti

      Dažādi noderīgi raksti par tehniku vai citām aktuālām tematikām

      1.6k
      posts
    3. BOOT.lv foruma informācija

      Lietas, kas tieši saistītas ar boot.lv forumu

      955
      posts
    4. Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

      Būs ko palasīt pirms jauna jautājuma uzdošanas...

      760
      posts
    5. Akcijas, pasākumi un jaunumi

      Foruma pasākumi un jaunumi

      1.1k
      posts
  2. Datortehnikas programmatūra un operētājsistēmas

    1. 113.8k
      posts
    2. Unix, Linux, BSD utml.

      Unix līdzīgās sistēmas

      26.4k
      posts
    3. MacOS, Un cita Apple programmatūra

      Diskusijas par Apple produkcijas programmatūru. MacOS, ...

      2k
      posts
    4. Programmatūra un interneta servisi

      Interneta programmatūra, Utilītas un Web servisi

      88.4k
      posts
    5. Programmēšana

      Jautājumi par programmēšanu un izstrādes rīkiem.

      61.1k
      posts
    6. Vīrusi, spams, spiegu programmas

      Briesmas tavā datorā

      13.6k
      posts
  3. Datortehnika

    1. 202.9k
      posts
    2. Monitori

      Viss par un ap monitoriem

      14.8k
      posts
    3. Datortīklu tehnika

      Kabeļi, switch'i, rooteri...

      31.8k
      posts
    4. Printeri / Skaneri

      Diskusijas par printeriem un skaneriem

      7.5k
      posts
    5. 46.3k
      posts
    6. Apple Macintosh datori un cita produkcija

      Diskusijas par Apple datoriem, portatīvajiem un citiem Apple izstrādājumiem (nevis programmatūru).

      2.1k
      posts
  4. Tehnika

    1. 30.1k
      posts
    2. 11.7k
      posts
    3. Audio un audio tehnika

      Audio failu apstrāde un rediģēšana, MP3, interneta radio, mājas audio tehnika, skaļruņi, resīveri un citas lietas

      78.5k
      posts
    4. SatTV, ciparuTV

      SatTV, ciparuTV, satelītu uztvērēji, Dreambox, IPTV un citas lietas

      60k
      posts
    5. Televizori / DVD, Blu-Ray tehnika

      LCD, Plazmas un CRT televizori
      DVD, Video un cita video materiālu atskaņošanas un ierakstīšanas tehnika
      nejaukt ar CD-RW un DVD rakstītājiem, kas paredzēti datoriem.

      31.5k
      posts
    6. Kabeļi, akumulatori un citi aksesuāri

      Kabeļi, spraudņi u.c.

      4.5k
      posts
    7. Dārza tehnika, apkure un ūdensapgāde

      Dārza tehnikas, apkures un ūdensapgādes risinājumi

      12.8k
      posts
    8. Virtuves un mājas sadzīves tehnika

      Dažāda sadzīves tehnika, gan virtuvē, gan pārējā mājā, piemēram, veļas mašīnas, plītis, cepeškrānis, ledusskapji, putekļu sūcēji, bārdas dzenamie,

      11.7k
      posts
    9. Cita tehnika

      Citas tehnikas lietas, kas nepalien zem augstāk minētājām kategorijām

      22.8k
      posts
  5. Mobilie tālruņi / Radio ierīces / Internets / GPS

    1. 73.9k
      posts
    2. Mobilo sakaru operatori

      Sadaļa paredzēta Latvijas mobilo telefonu pakalpojumu sniedzēju apspriešanai un jautājumiem, kas ar tiem saistīti.

      21.4k
      posts
    3. GPS

      Navigācijas iekārtas, globālās pozicionēšanas ierīces, TOM TOM veidīgie, u.t.t.

      5.7k
      posts
    4. Citas RF ierīces

      Citas radio frekvenču ierīces

      2.7k
      posts
    5. Interneta provaideri

      Diskusijas par tīkla pieslēgumu nodrošinātājiem, likstām, ķibelēm un trikiem šajā sakarā.

      14.5k
      posts
  6. BOOT.lv tirdziņš

    1. Pārdod

      Sadaļa paredzēta lietotas datortehnikas un elektronikas tirdzniecībai.

      27.6k
      posts
    2. Pērk

      Nepieciešama kāda specifiska komponente vai vēlies iegādāties lietotu detaļu lētāk? Ievieto sludinājumu šeit norādot vēlamās cenu robežas.

      13.8k
      posts
    3. Maina

      Vēlies mainīt kādu komplektējošo detaļu, telefonu, vai kaut ko citu no elektronikas? Piedāvājumu ievieto šeit!

      1.2k
      posts
    4. Publiskais tirdziņš visiem

      Tirgošanās tikai esošo tēmu robežās. Aizliegts nodarboties ar komercdarbību, vairākkārt atkārtoti piedāvāt vienu un to pašu preci, kā arī pārdod mēslus jeb bezjēdzīgas mantas.

      6k
      posts
    5. Atdodu par velti

      Vēlies kādām atdāvināt pašam nevajadzīgu tehniku? Varbūt tieši te atradīsi kādu, ko iepriecināt!

      2.5k
      posts
    6. Darbs, vakances, pakalpojumi

      Vieta, kur darba devējiem un darba ņēmējiem izvietot savus sludinājumus. Te piedāvāt savus privātos pakalpojumus vai arī pieprasījumus par samaksu veikt dažādus darbiņus.

      4.8k
      posts
  7. BOOT lietotāju DIY projekti

    1. BOOT lietotāju IT/elektroniskie projekti

      Pastūži, radioierīces, audiosistēmas un viss, kas saistīts ar elektroniku

      21.6k
      posts
    2. 12.3k
      posts
    3. Citi DIY projekti

      Viss, kas nav saistīts ar PC un elektroniku

      3.2k
      posts
  8. Juridiskie jautājumi

    1. Pirātisms un autortiesības

      Pirātisms no juridiskā viedokļa.

      4.3k
      posts
    2. Darba ņēmēju tiesības un pienākumi

      Darbinieku un darba devēja tiesības, atbildība. Darba likums un līgums.

      3.8k
      posts
    3. 3.5k
      posts
    4. Citas juridiskās lietas

      Juridiskā tēma, kuru nevar palikt zem augstāk minētajiem punktiem.

      14.4k
      posts
    5. 9.7k
      posts
    6. Nekustamais īpašums

      Dažādi jautājumi par īri, nekustāmā īpašuma pirkšanu un apsaimniekošanu.

      4.3k
      posts
  9. BOOT.Lv diskusijas

    1. Tehniska rakstura diskusijas

      Diskusijas par būvniecību, santehniku, elektroniku, transportu un tamlīdzīgi

      24.8k
      posts
    2. Izglītība, kursi, sertifikāti

      Diskusijas par izglītību, dažādiem kursiem un citām saistītām tematikām. Sadaļa nav paredzēta mājas darbiem.

      6.2k
      posts
    3. Neietilpstošas tēmas par sadzīvi

      Sarunas par sadzīvi un citiem jautājumiem, kas nav saistīti ar IT vai tehniku. Aizliegts veidot tēmas, kurām jau paredzētas atbilstošas sadaļas.

      226k
      posts
    4. Humors

      Joki, Basņas, Kuriozi un pieGdiena

      23.3k
      posts
  10. GAMEZ Forums

    1. Ražots Latvijā

      Latvijā veidotās un topošās spēles

      244
      posts
    2. 2.6k
      posts
  11. BOOT.Lv Auto / Moto / Velo

    1. Auto modeļi (BMW, Audi, Opel, Žiguļi u.c.)

      Diskusijas par un ap jauniem un lietotiem auto modeļiem

      15.7k
      posts
    2. Auto remonts, serviss, "šķūnings"

      Viss par servisiem, detaļām un uzlabojumiem

      13.2k
      posts
    3. Satiksme, policija, fotoradari, CSN, autosports

      Diskusijas par satiksmi, policiju, fotoradariem un citām nejēdzībām uz ceļiem.

      13.3k
      posts
    4. Auto, velo, moto SPORTS

      Runājam par motorizētu sportu Latvijā un pasaulē

      5k
      posts
    5. Auto un to daļu sludinājumi

      Pērkam un pārdodam visu, kas saistīts ar auto

      3.6k
      posts
    6. Velosipēdi, mopēdi, skuteri, motocikli, kvadricikli

      Diskusijas par dažādiem braucamrīkiem ar diviem (četriem) riteņiem.

      3.1k
      posts
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   9 biedri, 1 Anonīmi, 795 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • oxygen
    • janni
    • rubb
    • Ghost_az
    • AndrisBB
    • Koala
    • Gestapo
    • Aigus
    • raiviic
  • Biedru statistika

    28090
    Kopā biedri
    6787
    Bieži tiešsaistē
    Patv
    Newest Member
    Patv
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • Jurkins
      Mūsu civilizāciju vispār ir globāli pārņēmis empātiskais idiotisms. Ziemeļkoreju vajadzēja nonahrenizēt 50-tajos. Jā, ja nu tā vajadzēja, tad kopā ar Ķīnu. Pāris miljardi līķu semiglobālā atomliesmā, bet pēc tam samērā saprotama pasaule kārtība (varbūt). Žēl, Makarturam nedeva zaļo gaismu.
    • Jurkins
      A HVZ. Risinājuma tak nav. Empātiska risinājuma. Es būtu par to, ka Irāna kārtējo reizi beidz savu pastāvēšanu.   Saproti. Mēs gribam izliktie toleranti līdz tupumam. Un absolūti ignorējam dabas likumus. Mēs esam iedomājušies savā empātiskajā debīlismā, ka stāvam tiem pāri. Aha! Tūlīt! Tramps ir tups piznesmenis. Neizmērojami labāks par pērtiķieni kamalu, bet tups piznesmenis.
    • msp
      Nu bet vai tad nav zaudējusi? Risinājuma jau nav. Šaurums ir ciet un nafta/minerālmēsli/plastamasa neplūst. Piedevām nevajag aizmirst, ka Izraēla, Saudi, Katara, UAE, Kuveita, Bahreina, Irāka ir katra ar savām ekspektācijām par to, kā šim konfliktam jābeidzas.   No dīvāna izskatās, ka visām pretizlūkošanām būtu jāvar izskaitļot irāņu lēmumu pieņēmējus, un jākniebj nost pa vienam. Lūk šis ir dīvaini, ka nenotiek.
    • Jurkins
      Un tad nāks pie varas "labie krievi" un viss nostāsies savās vietās. Labi, ka sliedes nenojaucām.
    • msp
      Neatceros, kurā pilsētā tas bija. Piekrītu, ka ne visur, taču tur kur ir "saprātīgas" cenas, rindas ir vājprātīgas. Tie ir daudzi reģioni nupat jau, kaut kādos video redzēju to karti. Ir daudz sarkano laukumu kartē.
    • AndrisBB
      Maz jau ticams ka uzspridzinot pāris pārstrādes rūpnīcas kautkā īpaši ietekmēs degvielas trūkumu tur. Pirms gada vai pus gada jau tieši tāpat priecājās, ka nu tik būs.
    • msp
      Slinkums meklēt datus. Pieņemot, ka Eiropas daļā naftas pārstrāde jau ir 33-50% lejā, tad tas nozīmē, ka nepieciešamais ir jāimportē. Par tirgus cenu. Kas nozīmē, ka tie, kas saņem 30k rubļus mēnesī, autotransportu nevarēs atļauties nekādīgi. Tas nozīmē, ka īstā krīze sāks ieskrieties tikai tad, kad šis imports jau būs ikdiena.
    • Jurkins
      Pasaule katru dienu atnes kaut ko jaunu. ASV nevarēja iebombardēt Irānu akmens laikmetā? Varēja. Vienā setā. Bet triecienu pa attiecīgajiem objektiem nebija. Kāpēc? Tāpēc, ka negribēja vēl vienu Irāk/Afganistānu/Lībiju tikai 10x (vai cik) lielāku. Dilemma. Tagad visādi kretīni triumfējoši paziņo, ka ASV ir zaudējusi. Vai viņi padomā, kas būtu, ja to valsti iedzītu akmens laikmetā? ASV ir aiz okeāna. Bet mēs esam sasniedzami pa sauszemi. Tur vienkārši nav pareizā lēmuma.  Nu viens ir... veikt iznīcinošu kodoltriecienu, lai izdzīvojušo vispār nav.
    • Gestapo
      Tas no kurienes? Varbūt kaut kāda Krimas cena https://www.globalpetrolprices.com/Russia/gasoline_prices/
    • AndrisBB
      Kāds sakars te ar algām atkal? Vienkārši 80% Krievijas populācijas dzīvo vienā stūrī. Tāpat kā lielā daļā lielo valstu. Ķīnā ar dzivo tik gar vienu maliņu un pārējie 90% teritorijas tukšums, tāpat kā Amerikā, gar abiem krastiem un pa vidam nekas.
    • msp
      Aha. Paskati kādas ir vidējās algas, teiksim Pleskavas guberņā.   Šim varētu piekrist kontekstā ar to, ka tramponkulis ar irāņiem neko nav pielēmuši un izskatās, ka nepielems arī tik drīz.
    • AndrisBB
      Eiropas daļā arī dzīvo 80% Krievijas 😂
    • Jurkins
      Precīzi tās pašas domas.    Turpinot iepriekšējo... Arty saka, ka firepoit stāsta, ka palaidis 205 dronus un krievi saka, ka notriekuši 200, tie 5 atlūzu veidā trāpījuši kaut kur... bet patiesībā palaisti 20 un krievi notriekuši 15. toties naudiņa samaksāta... Pļa, nu nav nekādu ilūziju. Tāpēc es saku, ka kāpēc laist 300 dronus uz 30 vietām, kur katrā ir pga, kura var notriekt 8...10(piemēram), kāpēc nepalaist visus 300 uz 1..2 vietām, kur 280 visu nonestu lupatu lēveros. Varbūt tāpēc, ka nav to 300?   Bet naudu Mindičs (un Zelenskis) saņem.
    • msp
      Tas visā krievijā. Bet cik Eiropas daļā? Un otrkārt. Lai importētu - vajag naudu. Budžetā baranka. Jēlnaftai cenas nav, bet ja tankštellē cena ir 150+ rubļi par litru, tad tā ir principā Eiropas cena. Bet krievijas alga.
    • Jurkins
      Jā, ir sācies. Bet tomēr ir čujs, ka nav viss tik vienkārši. Bet flamingu nav. Atzīsim beidzot, ka Ukrainas gebelsizācija ir sasniegusi velnišķīgus apmērus.  Skaidrs, ka mēs visu infu reāli iegūstam no neta, nu tā tas ir, un tagad vispār nevar saprast, kam var kaut nedaudz ticēt. Jau gadu atpakāl solīja, ka flamingus ražošot 7 dienā. Pašlaik ir dokumentāli pierādāmi 5 flamingu trāpījumi. Tas pats Arty Green. Skaidrs, ka viņš ir aizvainots, ka viņam nācās aiziet no bruņotajiem spēkiem. Bet viņš gadu atpakaļ klārēja, ka vajag midlstraiku. Un viņš par firepointu izsakās ļoti neglaimojoši. Ticēt? Neticēt? Bet dāma ar lakotajiem nadziņiem gadu + atpakaļ meloja par flamingiem. Un viņš saka, ka vispār nav skaidrs, cik fp-1 un fp-2 tiek izšauti... un lielā vairumā video ir atpazīstami nevis firepoint droni, net an-196"ļutij"... Nu tā... 
    • Gestapo
      Domāju, ka visi par agru priecājas, naftas pārstrādes kritums tikai 25%, cenu pieaugums arī tikpat, tā nav pagaidām liela problēma un to var atrisināt, pa lielam pēc nedēļām 3 var būt viss atkal kā bija, trūkstošo no Kazahstānas var ievest un vēl kur dabūt. Ja varētu nosvilināt vēl 25%, tad būtu cits mērogs, bet tur Ukrainai visticamāk būs rokas par īsu.
    • msp
      Esmu citās domās. Kopš Gostomeļas lidlauka šturmēšanas, krievs lielu akcentu ir licis uz kontraktniekiem. Kuru līguma nosacījumos viss ir skaidri un gaiši pateikts. Līdz ar to 90% no krievijas sabiedrības netiek ietekmētas. Tāpēc arī nebija liela kipiša par melnajiem maisiem. Taču interneta neesamība, benzīna neesamība, strāvas pārtrāvumi - tie ietekmē ļoti plašu sabiedrību. Un tas gan ir par krieviem.   Un kas attiecas uz to degvielu un loģistiku. Man tomēr izskatās, ka tas māla milzis ir sācis ļodzīties. Tieši šobrīd kā ēst ir nepieciešams maukt vēl vairāk tos flamingus, lai kāpinātu temperatūru un brauna kustību tai elles katlā.   Nedomāju vis. Fāters itin labi raksturoja situāciju, ka m.īza visi un publiski muti neviens nevarēja palaist. Vieglajā versijā tad atlaida no darba. Smagajā - iedeva vēl pantu (80-ajos).
    • Jurkins
      @jacobs, beidz tuftu dzīt. Toreiz cilvēki vienkārši dzīvoja. Lielākā daļa. Un, ja nebūtu dzīvojuši, bet aizbraukuši jūrai pāri, tad tagad vienkārši nekā šeit nebūtu. 
    • binary
      Par to dakšu un zobārstu runājot - šķiet, zobārsts ir bez maksas (protams, varu kļūdīties, nav bijusi vajadzība). Potenciālās ilgtermiņa sekas gan var būt bēdīgas.   Nesanāk tam velo pieķerties, bet ja pieņem, ka jāmaina dakša (var gadīties, ka jāmaina visu velo) - kur to vispār var atrast? Cik vietējos veikalos paskatījos, dakšas vai nu netirgo, vai ir "nepareizie" izmēri. Velo - CTM Rocky 1.0, SKU 222.046, kaut kāds 2021. vai 2022. gada modelis, vēl ar cieto dakšu (tagadējie ir ar ~2kg Suntour M3010 24").
    • Jurkins
      Čukča vispār atrod sen pazaudēto kažoku zem maikas, kad šmigā kopā ar krievu aiziet uz pirti.
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      102k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...