Jump to content

Forums

  1. Par boot.lv forumu

    1. Foruma noteikumi

      Pirms sāc diskutēt, izlasi šo!

      10
      posts
    2. Raksti

      Dažādi noderīgi raksti par tehniku vai citām aktuālām tematikām

      1.6k
      posts
    3. BOOT.lv foruma informācija

      Lietas, kas tieši saistītas ar boot.lv forumu

      955
      posts
    4. Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

      Būs ko palasīt pirms jauna jautājuma uzdošanas...

      760
      posts
    5. Akcijas, pasākumi un jaunumi

      Foruma pasākumi un jaunumi

      1.1k
      posts
  2. Datortehnikas programmatūra un operētājsistēmas

    1. 113.8k
      posts
    2. Unix, Linux, BSD utml.

      Unix līdzīgās sistēmas

      26.4k
      posts
    3. MacOS, Un cita Apple programmatūra

      Diskusijas par Apple produkcijas programmatūru. MacOS, ...

      2k
      posts
    4. Programmatūra un interneta servisi

      Interneta programmatūra, Utilītas un Web servisi

      88.4k
      posts
    5. Programmēšana

      Jautājumi par programmēšanu un izstrādes rīkiem.

      61.1k
      posts
    6. Vīrusi, spams, spiegu programmas

      Briesmas tavā datorā

      13.6k
      posts
  3. Datortehnika

    1. 202.9k
      posts
    2. Monitori

      Viss par un ap monitoriem

      14.8k
      posts
    3. Datortīklu tehnika

      Kabeļi, switch'i, rooteri...

      31.8k
      posts
    4. Printeri / Skaneri

      Diskusijas par printeriem un skaneriem

      7.5k
      posts
    5. 46.3k
      posts
    6. Apple Macintosh datori un cita produkcija

      Diskusijas par Apple datoriem, portatīvajiem un citiem Apple izstrādājumiem (nevis programmatūru).

      2.1k
      posts
  4. Tehnika

    1. 30.1k
      posts
    2. 11.7k
      posts
    3. Audio un audio tehnika

      Audio failu apstrāde un rediģēšana, MP3, interneta radio, mājas audio tehnika, skaļruņi, resīveri un citas lietas

      78.5k
      posts
    4. SatTV, ciparuTV

      SatTV, ciparuTV, satelītu uztvērēji, Dreambox, IPTV un citas lietas

      60k
      posts
    5. Televizori / DVD, Blu-Ray tehnika

      LCD, Plazmas un CRT televizori
      DVD, Video un cita video materiālu atskaņošanas un ierakstīšanas tehnika
      nejaukt ar CD-RW un DVD rakstītājiem, kas paredzēti datoriem.

      31.5k
      posts
    6. Kabeļi, akumulatori un citi aksesuāri

      Kabeļi, spraudņi u.c.

      4.5k
      posts
    7. Dārza tehnika, apkure un ūdensapgāde

      Dārza tehnikas, apkures un ūdensapgādes risinājumi

      12.8k
      posts
    8. Virtuves un mājas sadzīves tehnika

      Dažāda sadzīves tehnika, gan virtuvē, gan pārējā mājā, piemēram, veļas mašīnas, plītis, cepeškrānis, ledusskapji, putekļu sūcēji, bārdas dzenamie,

      11.7k
      posts
    9. Cita tehnika

      Citas tehnikas lietas, kas nepalien zem augstāk minētājām kategorijām

      22.8k
      posts
  5. Mobilie tālruņi / Radio ierīces / Internets / GPS

    1. 73.9k
      posts
    2. Mobilo sakaru operatori

      Sadaļa paredzēta Latvijas mobilo telefonu pakalpojumu sniedzēju apspriešanai un jautājumiem, kas ar tiem saistīti.

      21.4k
      posts
    3. GPS

      Navigācijas iekārtas, globālās pozicionēšanas ierīces, TOM TOM veidīgie, u.t.t.

      5.7k
      posts
    4. Citas RF ierīces

      Citas radio frekvenču ierīces

      2.7k
      posts
    5. Interneta provaideri

      Diskusijas par tīkla pieslēgumu nodrošinātājiem, likstām, ķibelēm un trikiem šajā sakarā.

      14.5k
      posts
  6. BOOT.lv tirdziņš

    1. Pārdod

      Sadaļa paredzēta lietotas datortehnikas un elektronikas tirdzniecībai.

      27.6k
      posts
    2. Pērk

      Nepieciešama kāda specifiska komponente vai vēlies iegādāties lietotu detaļu lētāk? Ievieto sludinājumu šeit norādot vēlamās cenu robežas.

      13.8k
      posts
    3. Maina

      Vēlies mainīt kādu komplektējošo detaļu, telefonu, vai kaut ko citu no elektronikas? Piedāvājumu ievieto šeit!

      1.2k
      posts
    4. Publiskais tirdziņš visiem

      Tirgošanās tikai esošo tēmu robežās. Aizliegts nodarboties ar komercdarbību, vairākkārt atkārtoti piedāvāt vienu un to pašu preci, kā arī pārdod mēslus jeb bezjēdzīgas mantas.

      6k
      posts
    5. Atdodu par velti

      Vēlies kādām atdāvināt pašam nevajadzīgu tehniku? Varbūt tieši te atradīsi kādu, ko iepriecināt!

      2.5k
      posts
    6. Darbs, vakances, pakalpojumi

      Vieta, kur darba devējiem un darba ņēmējiem izvietot savus sludinājumus. Te piedāvāt savus privātos pakalpojumus vai arī pieprasījumus par samaksu veikt dažādus darbiņus.

      4.8k
      posts
  7. BOOT lietotāju DIY projekti

    1. BOOT lietotāju IT/elektroniskie projekti

      Pastūži, radioierīces, audiosistēmas un viss, kas saistīts ar elektroniku

      21.6k
      posts
    2. 12.3k
      posts
    3. Citi DIY projekti

      Viss, kas nav saistīts ar PC un elektroniku

      3.2k
      posts
  8. Juridiskie jautājumi

    1. Pirātisms un autortiesības

      Pirātisms no juridiskā viedokļa.

      4.3k
      posts
    2. Darba ņēmēju tiesības un pienākumi

      Darbinieku un darba devēja tiesības, atbildība. Darba likums un līgums.

      3.8k
      posts
    3. 3.5k
      posts
    4. Citas juridiskās lietas

      Juridiskā tēma, kuru nevar palikt zem augstāk minētajiem punktiem.

      14.4k
      posts
    5. 9.7k
      posts
    6. Nekustamais īpašums

      Dažādi jautājumi par īri, nekustāmā īpašuma pirkšanu un apsaimniekošanu.

      4.3k
      posts
  9. BOOT.Lv diskusijas

    1. Tehniska rakstura diskusijas

      Diskusijas par būvniecību, santehniku, elektroniku, transportu un tamlīdzīgi

      24.8k
      posts
    2. Izglītība, kursi, sertifikāti

      Diskusijas par izglītību, dažādiem kursiem un citām saistītām tematikām. Sadaļa nav paredzēta mājas darbiem.

      6.2k
      posts
    3. Neietilpstošas tēmas par sadzīvi

      Sarunas par sadzīvi un citiem jautājumiem, kas nav saistīti ar IT vai tehniku. Aizliegts veidot tēmas, kurām jau paredzētas atbilstošas sadaļas.

      225.9k
      posts
    4. Humors

      Joki, Basņas, Kuriozi un pieGdiena

      23.3k
      posts
  10. GAMEZ Forums

    1. Ražots Latvijā

      Latvijā veidotās un topošās spēles

      244
      posts
    2. 2.6k
      posts
  11. BOOT.Lv Auto / Moto / Velo

    1. Auto modeļi (BMW, Audi, Opel, Žiguļi u.c.)

      Diskusijas par un ap jauniem un lietotiem auto modeļiem

      15.7k
      posts
    2. Auto remonts, serviss, "šķūnings"

      Viss par servisiem, detaļām un uzlabojumiem

      13.2k
      posts
    3. Satiksme, policija, fotoradari, CSN, autosports

      Diskusijas par satiksmi, policiju, fotoradariem un citām nejēdzībām uz ceļiem.

      13.3k
      posts
    4. Auto, velo, moto SPORTS

      Runājam par motorizētu sportu Latvijā un pasaulē

      5k
      posts
    5. Auto un to daļu sludinājumi

      Pērkam un pārdodam visu, kas saistīts ar auto

      3.6k
      posts
    6. Velosipēdi, mopēdi, skuteri, motocikli, kvadricikli

      Diskusijas par dažādiem braucamrīkiem ar diviem (četriem) riteņiem.

      3.1k
      posts
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   7 biedri, 0 Anonīmi, 353 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • spameris
    • Mielestapa
    • binary
    • jacobs
    • Jasonvek
    • versatile
    • markei_v2
  • Biedru statistika

    28084
    Kopā biedri
    6787
    Bieži tiešsaistē
    Patv
    Newest Member
    Patv
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • jacobs
      Vīri, taču cik ir gadījumu, kad vecis izkrīt pa augstceltnes logu un lupatās, bet telefonam ne vaina.😀
    • binary
      Ap to laiku man bija Motorola V2288 ar plastmasas "case", kuru varēja aizāķēt aiz siksnas. Vienreiz, skrienot pa kāpnēm, ar kāju kaut kā atkabināju to telefonu, šis nokrita kādus 6-7 metrus uz leju (nevis noripoja pa kāpnēm, bet pārvēlās pāri pakāpiena malai), atsprāga bateriju vāks, visas trīs baterijas aizlidoja katra savā virzienā. Nu neko, saliku visu kopā, turpināju lietot. Šķiet, reti kurš tagadējais telefons to izturētu.   Nu nav tik traki, kaut kāds Xiaomi tak nokalpoja 5-6 gadus, kamēr nepienāca liktenīgais (kārtējais) kritiens. Pirms tam arī citi ne-googles telefoni kalpoja daudzmaz OK.   Nu jā, vēl no googles telefoniem bija Nexus One - pikseļu "sencis". Tam arī Google (vai HTC?) bija pamanījušies hardwarisku problēmu iebūvēt - izslēgšanas poga visiem pēc kārtas daudziem (tai skaitā manējam) beidzās nost, bieži vien pirmā gada laikā  
    • hehe
      Kas pričom? Tikko apgalvoji zaudēs darbu AB, ies un strādās Maxima, nodokļi tad tie paši Kādā sakarā pilots Jusi Pekonens no Lapzemes uz to ietu? Pričom? Ies uz Ryanair vai Wizz, kur vairāk maksā tur iet, pat pie dzīva AB, attālumam no dzīvesvietas ir mazsvarīga nozīme, visas lidostas nav tāpat gluži pie mājas. Maxima Latvija ir 6000+(!) darbinieku, salīdzini tagad iemaksas. Pritom!
    • Jurkins
      Da pričom tur kontingents? Mani fascinē pieņēmums - Air Baltic "eto naše vsjo". Nebūtu Air Baltic, dzīvotu mēs visi alās un ceptu mamutus uz ugunskuriem. Nu nav mums Latvijas kuģniecības. Nu un? Nav mums Liepājas metalurga. Nu un?
    • markei_v2
      Esmu prom no Rīgas kopš pagājušās piektdienas. Toreiz noskatīju to zaļo skotu, kura laikam vairs nav, bet sapratām, ka auto jau pārpildīts bez variantiem atrast vietu velo, pat noņemot riepas + vēl jautājums par bērnu sēdeklīša derēšanu bija neskaidrs. Šodien starp citu nobraucām velo braucienā ar ģimeni 37km. Sievai pirms tam nomainīju vecajam velo ķēdi, sāka ripot daudz patīkamāk, vairs nesūdzas, ka grūti mīties- vecā ķēde bija tāda stīva, kaut gan ik pa laikam eļļota + izdilusi arī jau bija. Bet tāpat gribētos citu velo sievai, kaut gan tagad šis ripo labi + to SRAM7 (kas man īsti nepatīk) biju kkad pa rudenim pārjaucis un ātrumi tagad slēdzas tīri OK.         Start citu iespējams ir variants kā to bērnu sēdeklīti uzlikt manam velo- atradu tirgošanā cita veida stiprinājumus (plānos) un ja sava esošā biezā dubultā stiprinājuma vietā lieto divus plānos, varbūt ka sanāk un der. Manam velo sēdeklītim stieņi ir diametrā 12mm. Jāpamēģina atrast kādi diametri plānajiem stiprinājumiem, bet doma sekojoša:     
    • hehe
      Atvaino, darbam gaisā uz darbu dodas ar lidmašīnu kā darba autobusu, attālumiem un tautībām vispār nav nekādas nozīmes, kontingents šajā nozarē ir raibu raibais jebkurā kompānijā.
    • Jurkins
      Šodien zvans no citas kompānijas... mēs jums par 1 eiro piedāvājam kaut kādu tur... laikam 65 collu TV . Bet kopā ar go3 par tik un tik eiro mēnesī. Nē, nu tas jau nekas, ka jums jau ir viens go3... da pļa, joptvai kuru es ieslēdzu vienu reizi, lai saprastu, ka man to sūdu nafig nevajag, bet bija jāņem ... un vēl vienu numuru ar simkarti, kura guļ čūskās neatpakota, jo nakuj man nav vajadzīga, lai par to pašu cenu dabūtu sev vajadzīgo parasto TV  + netu. Tas ir kaut kāds efektīvais marasms?  Hujeju, nez ko piedāvās pēc nedēļas.
    • Jurkins
      Nez, man kaut kā čujs saka, ka krievānijā kaut kādi spēki izmanto Ukrainas rezultatīvo naftas pārstrādes rūpnīcu defragmentācijas procesu un mākslīgi saasina degvielas krīzi. Šķiet, ka burka zirnekļiem kļūst aizvien mazāka. Un tad šodien nomirst viens no konsekventākajiem putina līdzgaitniekiem - S. Ivanovs.
    • Jurkins
      Izrādās, ka bekapi nav cietuši. Nez, vai noveicās? 
    • aoma
      Nokia 5110 bija neiznīcināms telefons, zvanīja pat, kad pa pāli bij iekritis Abavā, par laimi, seklā vietā 
    • aoma
      "Progresīvos" no sliedēm izsist ir grūti - vienmēr būs kaut kādas atrunāšanās un murmulēšana par kaut kādiem mistiskiem miljoniem, kas teorētiski varētu iekrist valsts kasē, bet praktiski līdz tai nenonāk. 
    • Jurkins
      Ja ne AB, tad tie cilvēki nestrādātu un nemaksātu nodokļus. Nav ienācis prātā, ka varbūt būtu kāds cits sektors attīstījies, un ja nu tur tie skaitļi vēl lielāki sanāktu? Un nevajadzētu ik pa laikam budžetu patukšot. Jā, protams, var jau būt, ka būtu aizbraukuši sēnes lasīt.
    • Tuubijs
      Binary gadijumā pat Nokia 3310 izbeigtos pāris mēnešu laikā.
    • hehe
      72 miljoni ir tā "peļņa". Ir lielāki nodokļu maksātāji kā CircleK vai Maxima, bet tas ir uz PVN rēķina. Šādi var būt un var nebūt, būs citi kas šos aizvietos, maksātais PVN to neietekmē. Zaudējot AirBaltic flotes reģistrāciju šie 72 miljoni tiek zaudēti automātiski un NEATGRIEZENISKI.
    • aoma
      Vēl kāds tic, ka ar lidmašīnām un bāņiem valsts kaut ko nopelna? Mums te 23. jūnijā nobrauca garām "jāņu vilciens", nepaskatījos gan, vai bij nopušķots ar meijām. Tagad atkal ilgs klusums. 
    • ggg97
      Kārtojot krīzes somu nāksies to iekārtu iešņaukt. Bet nav jau obligāti.
    • e = d
      Un, kāda jēga no tā, kas velk pāri pusplanētai, ja iedzīvotājiem nav iekārtu? 
    • hehe
      Trenējas. Ieraudzīt naudu tam prasa https://ticketshop.lv/lv/events/10276
    • ggg97
      Tehnoloģijas var izslēgt, tā pat, kā Latvijas mežus. Un tad paliks tikai tas, kas gaisā. FM diemžēl velk tikai līdz "tuvajiem krūmiem".
    • hehe
      Reku konkrēti skaitļi. Ne Ryanair, ne Wizz pat ja arī aizvietos lidojumus no Rīgas NEKAD šo nemaksās, 72 miljoni. Tas ir vienā gadā, no 2025.pārskata:   • EUR 48 miljoni sociālās apdrošināšanas iemaksas (darba devēja un darba ņēmēja daļas), • EUR 23,9 miljoni iedzīvotāju ienākumu nodoklis, • EUR 0,15 miljoni tika samaksāti citos nodokļos   Algas, lidmašīnu skaits, apkalpes, tas viss pieaug. Par 2026. lieku uz 90 miljoni VSAO.
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      102k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...