Jump to content

Forums

  1. Par boot.lv forumu

    1. Foruma noteikumi

      Pirms sāc diskutēt, izlasi šo!

      10
      posts
    2. Raksti

      Dažādi noderīgi raksti par tehniku vai citām aktuālām tematikām

      1.6k
      posts
    3. BOOT.lv foruma informācija

      Lietas, kas tieši saistītas ar boot.lv forumu

      955
      posts
    4. Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

      Būs ko palasīt pirms jauna jautājuma uzdošanas...

      760
      posts
    5. Akcijas, pasākumi un jaunumi

      Foruma pasākumi un jaunumi

      1.1k
      posts
  2. Datortehnikas programmatūra un operētājsistēmas

    1. 113.8k
      posts
    2. Unix, Linux, BSD utml.

      Unix līdzīgās sistēmas

      26.4k
      posts
    3. MacOS, Un cita Apple programmatūra

      Diskusijas par Apple produkcijas programmatūru. MacOS, ...

      2k
      posts
    4. Programmatūra un interneta servisi

      Interneta programmatūra, Utilītas un Web servisi

      88.4k
      posts
    5. Programmēšana

      Jautājumi par programmēšanu un izstrādes rīkiem.

      61.1k
      posts
    6. Vīrusi, spams, spiegu programmas

      Briesmas tavā datorā

      13.6k
      posts
  3. Datortehnika

    1. 202.9k
      posts
    2. Monitori

      Viss par un ap monitoriem

      14.8k
      posts
    3. Datortīklu tehnika

      Kabeļi, switch'i, rooteri...

      31.8k
      posts
    4. Printeri / Skaneri

      Diskusijas par printeriem un skaneriem

      7.5k
      posts
    5. 46.3k
      posts
    6. Apple Macintosh datori un cita produkcija

      Diskusijas par Apple datoriem, portatīvajiem un citiem Apple izstrādājumiem (nevis programmatūru).

      2.1k
      posts
  4. Tehnika

    1. 30.1k
      posts
    2. 11.7k
      posts
    3. Audio un audio tehnika

      Audio failu apstrāde un rediģēšana, MP3, interneta radio, mājas audio tehnika, skaļruņi, resīveri un citas lietas

      78.5k
      posts
    4. SatTV, ciparuTV

      SatTV, ciparuTV, satelītu uztvērēji, Dreambox, IPTV un citas lietas

      60k
      posts
    5. Televizori / DVD, Blu-Ray tehnika

      LCD, Plazmas un CRT televizori
      DVD, Video un cita video materiālu atskaņošanas un ierakstīšanas tehnika
      nejaukt ar CD-RW un DVD rakstītājiem, kas paredzēti datoriem.

      31.5k
      posts
    6. Kabeļi, akumulatori un citi aksesuāri

      Kabeļi, spraudņi u.c.

      4.5k
      posts
    7. Dārza tehnika, apkure un ūdensapgāde

      Dārza tehnikas, apkures un ūdensapgādes risinājumi

      12.8k
      posts
    8. Virtuves un mājas sadzīves tehnika

      Dažāda sadzīves tehnika, gan virtuvē, gan pārējā mājā, piemēram, veļas mašīnas, plītis, cepeškrānis, ledusskapji, putekļu sūcēji, bārdas dzenamie,

      11.7k
      posts
    9. Cita tehnika

      Citas tehnikas lietas, kas nepalien zem augstāk minētājām kategorijām

      22.8k
      posts
  5. Mobilie tālruņi / Radio ierīces / Internets / GPS

    1. 73.9k
      posts
    2. Mobilo sakaru operatori

      Sadaļa paredzēta Latvijas mobilo telefonu pakalpojumu sniedzēju apspriešanai un jautājumiem, kas ar tiem saistīti.

      21.4k
      posts
    3. GPS

      Navigācijas iekārtas, globālās pozicionēšanas ierīces, TOM TOM veidīgie, u.t.t.

      5.7k
      posts
    4. Citas RF ierīces

      Citas radio frekvenču ierīces

      2.7k
      posts
    5. Interneta provaideri

      Diskusijas par tīkla pieslēgumu nodrošinātājiem, likstām, ķibelēm un trikiem šajā sakarā.

      14.5k
      posts
  6. BOOT.lv tirdziņš

    1. Pārdod

      Sadaļa paredzēta lietotas datortehnikas un elektronikas tirdzniecībai.

      27.6k
      posts
    2. Pērk

      Nepieciešama kāda specifiska komponente vai vēlies iegādāties lietotu detaļu lētāk? Ievieto sludinājumu šeit norādot vēlamās cenu robežas.

      13.8k
      posts
    3. Maina

      Vēlies mainīt kādu komplektējošo detaļu, telefonu, vai kaut ko citu no elektronikas? Piedāvājumu ievieto šeit!

      1.2k
      posts
    4. Publiskais tirdziņš visiem

      Tirgošanās tikai esošo tēmu robežās. Aizliegts nodarboties ar komercdarbību, vairākkārt atkārtoti piedāvāt vienu un to pašu preci, kā arī pārdod mēslus jeb bezjēdzīgas mantas.

      6k
      posts
    5. Atdodu par velti

      Vēlies kādām atdāvināt pašam nevajadzīgu tehniku? Varbūt tieši te atradīsi kādu, ko iepriecināt!

      2.5k
      posts
    6. Darbs, vakances, pakalpojumi

      Vieta, kur darba devējiem un darba ņēmējiem izvietot savus sludinājumus. Te piedāvāt savus privātos pakalpojumus vai arī pieprasījumus par samaksu veikt dažādus darbiņus.

      4.8k
      posts
  7. BOOT lietotāju DIY projekti

    1. BOOT lietotāju IT/elektroniskie projekti

      Pastūži, radioierīces, audiosistēmas un viss, kas saistīts ar elektroniku

      21.6k
      posts
    2. 12.3k
      posts
    3. Citi DIY projekti

      Viss, kas nav saistīts ar PC un elektroniku

      3.2k
      posts
  8. Juridiskie jautājumi

    1. Pirātisms un autortiesības

      Pirātisms no juridiskā viedokļa.

      4.3k
      posts
    2. Darba ņēmēju tiesības un pienākumi

      Darbinieku un darba devēja tiesības, atbildība. Darba likums un līgums.

      3.8k
      posts
    3. 3.5k
      posts
    4. Citas juridiskās lietas

      Juridiskā tēma, kuru nevar palikt zem augstāk minētajiem punktiem.

      14.4k
      posts
    5. 9.7k
      posts
    6. Nekustamais īpašums

      Dažādi jautājumi par īri, nekustāmā īpašuma pirkšanu un apsaimniekošanu.

      4.3k
      posts
  9. BOOT.Lv diskusijas

    1. Tehniska rakstura diskusijas

      Diskusijas par būvniecību, santehniku, elektroniku, transportu un tamlīdzīgi

      24.8k
      posts
    2. Izglītība, kursi, sertifikāti

      Diskusijas par izglītību, dažādiem kursiem un citām saistītām tematikām. Sadaļa nav paredzēta mājas darbiem.

      6.2k
      posts
    3. Neietilpstošas tēmas par sadzīvi

      Sarunas par sadzīvi un citiem jautājumiem, kas nav saistīti ar IT vai tehniku. Aizliegts veidot tēmas, kurām jau paredzētas atbilstošas sadaļas.

      225.9k
      posts
    4. Humors

      Joki, Basņas, Kuriozi un pieGdiena

      23.3k
      posts
  10. GAMEZ Forums

    1. Ražots Latvijā

      Latvijā veidotās un topošās spēles

      244
      posts
    2. 2.6k
      posts
  11. BOOT.Lv Auto / Moto / Velo

    1. Auto modeļi (BMW, Audi, Opel, Žiguļi u.c.)

      Diskusijas par un ap jauniem un lietotiem auto modeļiem

      15.7k
      posts
    2. Auto remonts, serviss, "šķūnings"

      Viss par servisiem, detaļām un uzlabojumiem

      13.2k
      posts
    3. Satiksme, policija, fotoradari, CSN, autosports

      Diskusijas par satiksmi, policiju, fotoradariem un citām nejēdzībām uz ceļiem.

      13.3k
      posts
    4. Auto, velo, moto SPORTS

      Runājam par motorizētu sportu Latvijā un pasaulē

      5k
      posts
    5. Auto un to daļu sludinājumi

      Pērkam un pārdodam visu, kas saistīts ar auto

      3.6k
      posts
    6. Velosipēdi, mopēdi, skuteri, motocikli, kvadricikli

      Diskusijas par dažādiem braucamrīkiem ar diviem (četriem) riteņiem.

      3.1k
      posts
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   14 biedri, 0 Anonīmi, 3396 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • jacobs
    • uldise
    • 138
    • Tuubijs
    • Dils
    • M@R$$
    • inteens
    • _dunduks_
    • janiz
    • osscar
    • Aigus
    • Launums
    • binary
    • basic
  • Biedru statistika

    28087
    Kopā biedri
    6787
    Bieži tiešsaistē
    Patv
    Newest Member
    Patv
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • binary
      Nemānies?   Aplikācijā var izvēlēties, ar kuru kontu lietot konkrēto aplikāciju, kontaktu aplikācijas gadījuma var izvēlēties arī "lietot bez konta" - tad sinhronizētie kontakti tiek dzēsti. Vai to var izdarīt arī pirms konta pievienošanas (un vai ielogošanās brīdī tur nekas nepamainās) - nav ne jausmas, nav vairs man "pikseļa bez konta". Ir arī aplikācijas, kur tā nevar - lietojamas tikai ar kontu (kalendārs, keep, drive u.c.).   Citu veidu, kā atslēgt kontaktu sinhronizēšanu (pirms tie jau nosinhronizējušies), neatradu.   Gan jau atkarīgs arī no konkrētās kontaktu aplikācijas.
    • M@R$$
      Nu ko, sākāt jau svīst? 
    • kaads
      ja nu tikai sava prieka pēc, bet tā baigi nav vajadzīgs. kakls rokas, pakaļa, kājas jau pieradušas pie braukšanas, atliek tik gaidīt startu  un padomāt ar ko bunkuru piepildīt bauciena laikā  , lai ir komfortabli. 
    • osscar
      Gatavojos, 150 yztinu vakar, bet vienu 200+ vēl vajadzētu ..
    • kaads
      @osscar drīz jau Munameģa gaisu elposim 😅
    • Racer
      Pie kontaktiem var atslēgt sinhronizēšanu ar google.
    • markei_v2
      Šodien radās vēl viens variants- oriģinālo stiprinājumu neaiztikt, lai tas paliek kāds ir. Kad bērns nesēž krēsliņā, tad ir 1.5cm šķirba starp krēsliņu un riepu, ja piepaceļ, tad var dabūt ap 3cm šķirbu. Bērns apsēžas, krēsliņš beržas pret riepu. Doma nopirkt negulējamu bagāžnieku pēc augstuma un iemānīt starp riepu un sēdeklīti, lai bagāžnieks ir kā ierobežotājs un neļauj noliekties līdz riepai. Mazajam noteikti nebūs tik komfortabli, nešūpos nelīdzenumos, bet viņu turēs gan oriģinālais stiprinājums, gan bagāžnieks.  
    • Tuubijs
    • osscar
      Vareni pamīts kopš svētkiem laikam būs jūnijā 1000km. Uztaisīju aļika keidžiem somām gumijas siksnas lai var viegli noņemt /uzlikt dakšas somas. jo tās savelkamās siksnas nav ērtas. Tests izturēts. Izbraukāta vidzeme/latgale...grantenes, džungļi un asfalts..plikās riepas tika labi galā                  
    • binary
      Man vakar uz viena pixel 7a vajadzēja ar savu kontu ielogoties (googles supports tā sagribēja). Tak to, šķiet, bez kontaktu pārnešanas nemaz tik viegli nevar izdarīt - kā ielogojas kontā, tā nākamajā sekundē visi kontakti jau ir telefonā.
    • Grossmeister
      Līdzīgi - POCO F4 GT , pierasts , ātrs , atkal kontaktus pārnest nevelk , nu batereja gan katru vakaru jāuzlādē .
    • versatile
      Nav jau totāls idiots.   Man nepatīk AS (Šķēles satelītpartija), un Kulbergs arī ir ar niansēm. BET. Viņš LVM kiberuzbrukuma sakarā bija ierakstījis gaaaaaru, diskutabli kompetentu ierakstu tvitterī. Nekas neparasts. Līdz pēdējai rindkopai. Sāku balsī skaļi lamāties.   Viņš atvainojās. Sabiedrībai. Kaut kas tāds, kas mūsu politikā ļoti pietrūcis. Piem, atklājot jaunos vilcienus, ministram vajadzēja sākt ar atvainošanos, ka tas notiek tikai tagad, nevis pirms 10-20 gadiem (kā vispār bija oriģināli paredzēts).   Skaidrs, ka tas ir priekšvēlēšanu PR, bet - sasodīti labs. Pat uz mani gandrīz strādā.
    • e = d
      Jaunais premjers saka, ka RailBaltic un Airbalticam būs būt. Tā ka satraukumam par pazušanu pagaidām nav pamata. 
    • jlopatko
      CPU: Intel Core i5-12400F RAM: 32Gb DDR4 kit of 2, 3600Mhz Lexar Gaming SSD: 1000Gb, M.2, Kingston Gen 4.0 up to 3500Mbs GPU: Geforce RTX4060 8Gb OC, 128bit, GDDR6 MB: Gigabyte H610M K V2 PSU: 700W, 120mm cooler, Active PFC, 80+, Xilence RedWing   Cena: 650 Eur Diezgan sen nekas uz šī nav spēlēts, tikai lietots discords un youtube, un tas pats ļoti minimāli, jo ir vēl cits PC ko lietot.  
    • hehe
      72 miljoni ir konkrēts skaitlis, VID neuzrāda parādu, tātad AirBaltic ir šīs iemaksas veicis. Ja viņu nav, tad tie ir tevis tajā skaitā iztērēti. Tavi argumenti kā močīs krievus un kā tehnoloģijas pacels Latviju ir priekš kaķiem. Šis ir konkrēts fakts un šos miljonus nav kas kompensēs. 
    • jacobs
      Vīri, taču cik ir gadījumu, kad vecis izkrīt pa augstceltnes logu un lupatās, bet telefonam ne vaina.😀
    • binary
      Ap to laiku man bija Motorola V2288 ar plastmasas "case", kuru varēja aizāķēt aiz siksnas. Vienreiz, skrienot pa kāpnēm, ar kāju kaut kā atkabināju to telefonu, šis nokrita kādus 6-7 metrus uz leju (nevis noripoja pa kāpnēm, bet pārvēlās pāri pakāpiena malai), atsprāga bateriju vāks, visas trīs baterijas aizlidoja katra savā virzienā. Nu neko, saliku visu kopā, turpināju lietot. Šķiet, reti kurš tagadējais telefons to izturētu.   Nu nav tik traki, kaut kāds Xiaomi tak nokalpoja 5-6 gadus, kamēr nepienāca liktenīgais (kārtējais) kritiens. Pirms tam arī citi ne-googles telefoni kalpoja daudzmaz OK.   Nu jā, vēl no googles telefoniem bija Nexus One - pikseļu "sencis". Tam arī Google (vai HTC?) bija pamanījušies hardwarisku problēmu iebūvēt - izslēgšanas poga visiem pēc kārtas daudziem (tai skaitā manējam) beidzās nost, bieži vien pirmā gada laikā  
    • hehe
      Kas pričom? Tikko apgalvoji zaudēs darbu AB, ies un strādās Maxima, nodokļi tad tie paši Kādā sakarā pilots Jusi Pekonens no Lapzemes uz to ietu? Pričom? Ies uz Ryanair vai Wizz, kur vairāk maksā tur iet, pat pie dzīva AB, attālumam no dzīvesvietas ir mazsvarīga nozīme, visas lidostas nav tāpat gluži pie mājas. Maxima Latvija ir 6000+(!) darbinieku, salīdzini tagad iemaksas. Pritom!
    • Jurkins
      Da pričom tur kontingents? Mani fascinē pieņēmums - Air Baltic "eto naše vsjo". Nebūtu Air Baltic, dzīvotu mēs visi alās un ceptu mamutus uz ugunskuriem. Nu nav mums Latvijas kuģniecības. Nu un? Nav mums Liepājas metalurga. Nu un?
    • markei_v2
      Esmu prom no Rīgas kopš pagājušās piektdienas. Toreiz noskatīju to zaļo skotu, kura laikam vairs nav, bet sapratām, ka auto jau pārpildīts bez variantiem atrast vietu velo, pat noņemot riepas + vēl jautājums par bērnu sēdeklīša derēšanu bija neskaidrs. Šodien starp citu nobraucām velo braucienā ar ģimeni 37km. Sievai pirms tam nomainīju vecajam velo ķēdi, sāka ripot daudz patīkamāk, vairs nesūdzas, ka grūti mīties- vecā ķēde bija tāda stīva, kaut gan ik pa laikam eļļota + izdilusi arī jau bija. Bet tāpat gribētos citu velo sievai, kaut gan tagad šis ripo labi + to SRAM7 (kas man īsti nepatīk) biju kkad pa rudenim pārjaucis un ātrumi tagad slēdzas tīri OK.         Start citu iespējams ir variants kā to bērnu sēdeklīti uzlikt manam velo- atradu tirgošanā cita veida stiprinājumus (plānos) un ja sava esošā biezā dubultā stiprinājuma vietā lieto divus plānos, varbūt ka sanāk un der. Manam velo sēdeklītim stieņi ir diametrā 12mm. Jāpamēģina atrast kādi diametri plānajiem stiprinājumiem, bet doma sekojoša:     
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      102k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...