Jump to content

Vinila atskaņotājs


nezinīc
 Share

Recommended Posts

Partyman

...un jaa,piedodiet par garo epopeju,ko te sarakstiju.

 

kas ir dd?

 

kapec rega?

Link to comment
Share on other sites

domāju ka DD pēc parametriem rumble un wow & flutter ir krietni pārāki. Paskaties- šiem project w&F = 0.12% , bet technicssl 1200 piem = 0.03%. Ragai vispār nekāda specene nav pieejama. Protams šiem ir tāds minimālisma , audifīlu izskats :) es ar tādu paņemtu ja kāds pa 50 ls lietotu piedāvātu - jaunu negribu par tādu naudu :)

 

un ortofon galva ar biku izbrīnīja- recomended C loading 200-500pF - tas ir padaudz, vajadzēs garu vadu :D

Link to comment
Share on other sites

dd ir direct drive

rega kaut vai tāpēc, ka viņi māk ražot arī dārgos atskaņotājus atšķirībā no project un dara to vismaz 40 gadus atšķirībā no project

Link to comment
Share on other sites

nu un rēķini, ka siksna ar šad tad jāmaina būs. Imho belt drive piestāv tādiem lieliem, smagiem, mega dārgiem un stabiliem aparātiem. It kā jau arī belt drive ir savi plusi - motors tā teikt izolēts no griežgalda ut.t.

Link to comment
Share on other sites

Partyman

nu vispar par pro-ject domaju ari tapec,ka manis pieminetie sanemushi audio preses augstu novertejumu un nemazaka nozime :pleasantry: ,ka ir "gloss"...kas labi piestaves maniem melnajiem MARANTZ...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

nu tad nav ko filozofēt - ņem tik ciet.

Link to comment
Share on other sites

kuri ir tie dd atskaņotāji, par kuriem te visi runā ? 1210 tehniķis ? to ir pārstājuši ražot pirms pāris gadiem ja atmiņa neviļ, lai gan nenoliedzami ar nelielām modifikācijām viņš var būt arī labs hi-fi, ne tikai dj galds, un viņu var nopirkt pa 250 lietotu bez vai ar nojātu dj galvu visticamāk, tad vēl laikam denonam bija normāls dd, kuru vairs neatrodu viņu lapā, acīmredzot arī noņemts no konveijera, jaunam <300 latu atskaņotājam adekvāts lietots dd galds maksās sākot no 500 un uz augšu, un jēdzīgus pionierus, jamahas, denonus kenvudus utt (vai ja paveicās micro seiki, kurš pārsvarā ražoja visam japāņu augstajam galam mehānikas), būs cītīgi jāmedi jēbajā

Link to comment
Share on other sites

Partyman

pirms izdaru kadu izveli,vienmer konsultejos ar speciem :yes4: tadel ari tusejos pa forumu,personigi nevaru atrast ''5"atskiribas starp manis nosauktajiem modeliem,vienigais varbut otraja varianta catridzs labaks...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Partyman

Bet,viņš,tāds pliks,kā baznīcas žurka :blush:

lai butu apgerbts,tad janem vintage,loti labi "apgerbies"manuprat ir Jvc Ql-Y3F ,bet nu lietots ir lietots,lodlampa,piedodiet lodamurs nav mans sabiedrotais...

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja godīgi, tad arī lietotam turntablim ir diezan maz kam salūzt, tā ka draudzība ar lodāmuru nav svarīgākais nosacījums.

Link to comment
Share on other sites

Nu nez,ja mans sl-1900, 1979g.ražotais ,strādā,nez vai ar saudzīgu apiešanos,vispār kautkas,viņu paņemt.

Link to comment
Share on other sites

Es gan teiktu, ka Pro-Ject nemāk ražot ne dārgos (RPM10), ne lētos Debut III. Bet nu atsauksmes presē, tas, protams, ir vērā ņemams arguments....

Link to comment
Share on other sites

nu vo , iekustinājāt vinila tēmu, tagad man prāts nemierīgs (pēc 2 tumšajām bauskām) . Nedaudz pagooglējot, secinu ka kārtridži paliek nemaņā dārgāki - pat 2 reizes. es kā AT fans secinu - ka cenas ir dubultojušās vidējajā galā stabili:

AT95E ok ir lēta - 20ls +-

,AT120E - nu jau iet ap 70ls ( pirms gada liekas bija ap 50) .

AT440mla - Nākošā +-120ls.

Vellos, izskatās, ka 120E nav jēga ņemt - uzreiz jāņem 440mla....jo nākošā ir 150Mlx - tā jau iet pa 300ls.

Nemiers dīda, bet 120ls ir 120 - varbūt labāk paņemt piepūšamo kajaku vientuļajiem copes izbraucieniem , kad negribas lielo gumijnieci stiept ?

Kas vēl ir labs galvu pasaulē ? 440 mla it kā labas atsauksmes un labs skanējums...protams vairums saka , ka jāņem 150-tā, bet nu to nepacelšu.

Link to comment
Share on other sites

nu šie galīgi nav ne labākie ne top ends, bet nu labāki par manu tagadējo....jo jūtu, ka reizēm tā ka neskan tā kā gribētos :) bet ej nu sazini.

 

vēl interesanti, ka adata maksā 2x vairāk kā pati galva. par super puper 0.12mil izmēru jāmaksā...

 

vēl kaut kur lasīju, ka pēdējos gados vinila plašu pārdošanas apjom pārsit DVD -A un SACD kopā ņemtus...

Link to comment
Share on other sites

Par plašu popularitāti- nu jaunatnei (mani ieskaitot) ir noriebies mp3 dzenāt. Tāds vismaz ir mans pamatojums, kāpēc klausos plates. Nē nu es jau to mp3 ikdienā tik un tā dzenāju, jo bez mūzikas austiņās nevaru, bet tā jau nav īsti klausīšanās. Ja gribu pa īstam klausīties mūziku- uzlieku plati, apsēžos un bez steigas, paralēli neko nedarot, klausos. Nu un ir arī tādi, kas plates klausās lai pablatotu- ķip es krutāks, es plates klausos utt. :D

 

SACD un DVD-A gluži vienkārši nekad nav bijusi kulta lieta. Pie tam tam ir vajadzīgi lieli līdzekļi- SACD aparāti ir dārgi un tie noteikti prasa arī atbilstošu pārējo tehniku- tumbas, pastiprinātāju(s)...

Link to comment
Share on other sites

nu tā ir - plates forši paklausīties, kad iedvesma :) svētdienas rītos ar kafijas krūzi rokās. Es te biku iepauzēju ar to jauno galvu, jo pasūtīju šodien mēbeļniekam atsevišķu nelielu mēbeli vinilam - augšā aparāts - zemāk plates un CD glabāsies, bez tam te copes diy biku bija, bet protams , domu par jaunu galvu neesmu atmetis (kaut vasarā jau bieži nesanāks klausīties) , redzēs, kas ar budžetu būs, bet gribas. :pooh_honey:

 

DSC09397.jpg

Link to comment
Share on other sites

akvārijs, ne akvārijs, bet kaut ko daru :D starp citu salodēju te vēl vienu phono priekšpastūzi, jāpatestē tad iemetīšu bildes. bet at 440mla neliek mieru :D tā vien griba suzspiest buy now :D

Link to comment
Share on other sites

cik saprotu 440mla ir speciāla adatas forma (tā nav eliptiskā, kā grado). šī mikro adata (tā ir mazāka pēc izmēriem par eliptisko) - precīzāk "iekļaujas' celiņā, arī no lietotām platēm ļauj izvilkt maksimumu, kā arī samazina iekšējo celiņu kropļojumus. Parasti tādas formas adatas ir dārgākajām galvām. replacement adata vien ko maksā...Grado cik saprotu ir parastā - eliptiskā. (nu kā latviski pareizi - elipses veida lakām tā būtu korektāk)

 

vēl lasīts pra grado pastiprinātām problēmām ar fona "uztveršanu" - vai tā konstrukcija pie vainas vai kas, nezinu. Protams visas MM galvas ir kā kontūrs kurš gribi, negribi ķer 50Hz no apkārt esošajām iekārtām, tīkla vadiem - etc.

 

nu kaut kā pēc atsauksmēm vairums uzskata, ka 440 mla ir detalizētāka ar plašāku skatuvi, un grado orientēts vairāk tā kā uz hi-endu - ar mīkstāku skanējumu, ne tik analītisku un vairāk piestāv belt drive dārgā gala aparātiem....

Link to comment
Share on other sites

cik saprotu 440mla ir speciāla adatas forma (tā nav eliptiskā, kā grado). šī mikro adata (tā ir mazāka pēc izmēriem par eliptisko) - precīzāk "iekļaujas' celiņā, arī no lietotām platēm ļauj izvilkt maksimumu, kā arī samazina iekšējo celiņu kropļojumus. Parasti tādas formas adatas ir dārgākajām galvām. replacement adata vien ko maksā...Grado cik saprotu ir parastā - eliptiskā. (nu kā latviski pareizi - elipses veida lakām tā būtu korektāk)

 

vēl lasīts pra grado pastiprinātām problēmām ar fona "uztveršanu" - vai tā konstrukcija pie vainas vai kas, nezinu. Protams visas MM galvas ir kā kontūrs kurš gribi, negribi ķer 50Hz no apkārt esošajām iekārtām, tīkla vadiem - etc.

 

nu kaut kā pēc atsauksmēm vairums uzskata, ka 440 mla ir detalizētāka ar plašāku skatuvi, un grado orientēts vairāk tā kā uz hi-endu - ar mīkstāku skanējumu, ne tik analītisku un vairāk piestāv belt drive dārgā gala aparātiem....

 

...drusku ir kas iebilstams - derētu runāt par vienotu sistēmu kopuma: Katridžšs - vesels elektromehanisks komponents_Mezgls + adata: speciāli pieslīpēts dimantiņš, kas uzmontēts uz īpši sakausējuma trubiņas...( pateicoties šai īpaši jūtīgajai trubiņai...kautkas līdzīgs kā copes kāta smailei tiek nodrošināti minētie galvas parametri)

- trubiņa nodrosīna maksimālo jūtīgumu + eds ko inducē gavas tinumi ar adatas kātiņa magnētiņu ( kā kurai galvai kopumā)

Link to comment
Share on other sites

sagaidot pavasari un sestdienu iegadajos atbilstoshu Lp ...un izmantojot izdevibu gribu paintereseties;kadel dazhas plates vienadas kvalitates ,ir platem raksturiga cherkstona un citam nav.Piem. '87 gada INXS"KICK"skan ka cd,bet '91gada U2 "Achtung baby" cherkst ,kaut abas ir loti laba stavokli...

post-92452-0-60943500-1334406747_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

nu nekad jau nezināsi, ko iepriekšējais saimnieks tur sadarījis, ja klausies lietotu plati.

Link to comment
Share on other sites

sagaidot pavasari un sestdienu iegadajos atbilstoshu Lp ...un izmantojot izdevibu gribu paintereseties;kadel dazhas plates vienadas kvalitates ,ir platem raksturiga cherkstona un citam nav.Piem. '87 gada INXS"KICK"skan ka cd,bet '91gada U2 "Achtung baby" cherkst ,kaut abas ir loti laba stavokli...

cik maksaa ELVIS???

Link to comment
Share on other sites

panemu '83 gada izdevumu ar "melno"leiblu 5 ls,bija ari '71 gada ar oranzho "leiblu" 8 ls,bet es personigi atshkiribu neredzu...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

atskiriiba ir.....un pie tam loti liela....jo vecaaka plate jo veertiigaaka....vot piemeeram es sodien nopirku triis BIITLU PLATES kuras ir MONO un ir uz dzeltenaa PARLAPHONE...attieciigi FIRST PRESS ....nu un klaa domaa cik taadas maksaa?un es veel pa sviestmaizi dabuuju....a paarizdotaas kau kur 1980 gadaa tagad nu apmeeram 10ls velk

vot te piemeers aptuvenas cenas

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=vinyl+beatles+first+press&_sacat=See-All-Categories

Labots - makatins
Link to comment
Share on other sites

o.k. es saprotu piem, japan razhojums bus vel vertigaks,BET vai skanejums ir labaks?

Link to comment
Share on other sites

o.k. es saprotu piem, japan razhojums bus vel vertigaks,BET vai skanejums ir labaks?

peec vinila cieniitaaju runaam japaanu plates skanot vislabaak....

Link to comment
Share on other sites

normundss

nu vo , iekustinājāt vinila tēmu, tagad man prāts nemierīgs (pēc 2 tumšajām bauskām) . Nedaudz pagooglējot, secinu ka kārtridži paliek nemaņā dārgāki - pat 2 reizes. es kā AT fans secinu - ka cenas ir dubultojušās vidējajā galā stabili:

AT95E ok ir lēta - 20ls +-

,AT120E - nu jau iet ap 70ls ( pirms gada liekas bija ap 50) .

AT440mla - Nākošā +-120ls.

Vellos, izskatās, ka 120E nav jēga ņemt - uzreiz jāņem 440mla....jo nākošā ir 150Mlx - tā jau iet pa 300ls.

Nemiers dīda, bet 120ls ir 120 - varbūt labāk paņemt piepūšamo kajaku vientuļajiem copes izbraucieniem , kad negribas lielo gumijnieci stiept ?

Kas vēl ir labs galvu pasaulē ? 440 mla it kā labas atsauksmes un labs skanējums...protams vairums saka , ka jāņem 150-tā, bet nu to nepacelšu.

Paskaties arī Denon DL110 vai DL160, kas ir high output MC. Man ir AT95E un DL110 - salīdzinoši AT95E ir "skarba", DL110 ir maigāka un detalizētāka skaņa.

Link to comment
Share on other sites

jap, papētīšu vēl denonus arī, paldies par padomu.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Manuprāt, "audiophile" nav tehniska kategorija, bet gan sava veida ticība, pārliecība, bišku arī "mānija" un snobisms. :yahoo:

 

Tie, kuriem ar reāli tehniski kvalitatīvu, augsta līmeņa audioaparatūru ir par maz, meklē visādas, vairāk vai mazāk tehniski izskaidrojamas "aristokrātiskas" fiškas, lai vismaz savā pašapziņā paceltos virs pārējās "audioplebeju" masas... :superstition:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

tieši tā, plates jāklausās , tās kuras patīk, nevis jāmeklē kaut kādi super puper izdevumi un jāglabā skapī :D es te aizņēmos no torentiem flaca izskatā kimbras albumu, baigi iepatikās jau no pirmajām dziesmām - uzsūtīju arī kimbras plati no tālās Austrālijas .

post-57155-0-71343700-1334501162_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Audiophile grade vinyl radās tad, kad kāds "sadzirdēja" otrā plāceņa pusē iespiestās mūzikas traucējumus pirmajai pusei. Tad arī sāka spiest 180 un 200 gramu plates ar domu, ka biezākas, mazāki crosstalk, mazāki mehānisko deformāciju invalīdi u.t.t. Zināma taisnība jau ir, cik to var sadzirdēt - cita lieta.

Link to comment
Share on other sites

hmm..nebiju dzirdejis tadu Kimbru...respect for you ,Osscar,bet man no sievieshu balstinam labaka ir un paliek Sade...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...