Jump to content

Vinila atskaņotājs


nezinīc
 Share

Recommended Posts

Partyman

Vai shita

Project Debut S/E3 ir katru klausisanas reizi jaregule?Del to vien ir verts tadu iegadaties...
Link to comment
Share on other sites

osscar

nu ne taču - tikai tad ja maini galvu.

Link to comment
Share on other sites

konuss

Iesaku visiem,vinila entuziastiem,dabūt vinilu bez ieraksta,un izprast piespiedējspēku un antiskeiti,elementāri,ja saprot,būs noderīgi,ticiet.

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Piedodiet,zinu ka izskatos smiekligs,jo mans vinyl atskanotajs ir sanyo'80 gadu muzikas centrs...un vel viens nekorekts jautajums:vai Project Debut S/E3 varetu but laba izvele,jo man paslaik tadu izdevigi piedava?

Link to comment
Share on other sites

konuss

Kāpēc smieklīgs,mans technics sl-1900,ja nemaldos ir 79.g.un ir ļoti labs.

Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Project Debut S/E3 What HiFi iedevis 5 zvaigznes no 5, tad jau laikam jābūt labam tam aparātam. Ja nav noslēpums- par cik tad piedāvā?

Link to comment
Share on other sites

Long John
(labots)

Partyman- ja Sanyo muz centram ir atskaņotājs ar pjezo galvu, steizami izmet ārā (vismaz galvu)... :)

Kas attiecas uz Project Debut un pārējiem jaunlaiku aparātiem- esmu stagnāts un man vairāk patīk aparāti no vinila "zelta laikiem" .

Droši vien jau tas Debut nav slikts, bet dikti jau askētisks un robusts.

Vinils tomēr ir romantika... :pleasantry:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kāpēc smieklīgs,mans technics sl-1900,ja nemaldos ir 79.g.un ir ļoti labs.

 

Nu Technics SL-1XXX sērijas aparāti jau gana nopietni verķi, mūzikas centrs protams, ir krietni zemāka līmeņa aparāts. Un izlaiduma gadam manuprāt te vismazākā nozīme. Tieši laikā ap 1976-79 gadu manuprāt ražoja vislabākos aparātus ar pietiekami smagu disku, kas labi tur ātrumu un maz plastmasas. Protams, hi-end galā arī vēlāk un tagad ražo labus, bet tur cenas pilnīgi citas.

 

Edit: Long John pasteidzās pirmais :)

Nu askētika un robustums jau manuprāt ari pie plusiem. Kaut gan zinu ka ir cilvēki, kas stroboskopa easmību uzskata kā must have tīri dēļ dizaina. Man ar patīk :)

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

konuss

Nu,redzi,dauci cilvēki,arī uz maģa uzkrautu tuneri savukārt uz tā cd playeri un atpakaļ,sauc par muzikas centru.

 

 

 

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Project Debut S/E3 What HiFi iedevis 5 zvaigznes no 5, tad jau laikam jābūt labam tam aparātam. Ja nav noslēpums- par cik tad piedāvā?

230 anglu marcinas...

 

Partyman- ja Sanyo muz centram ir atskaņotājs ar pjezo galvu, steizami izmet ārā (vismaz galvu)... :)

Kas attiecas uz Project Debut un pārējiem jaunlaiku aparātiem- esmu stagnāts un man vairāk patīk aparāti no vinila "zelta laikiem" .

Droši vien jau tas Debut nav slikts, bet dikti jau askētisks un robusts.

Vinils tomēr ir romantika... :pleasantry:

Vispar es nezinu,kas ir pjezo galva...tapec ari skatos uz Project Debut pusi,ka vareshu regulet un skruvet uz nebedu... :help:

Link to comment
Share on other sites

konuss
(labots)

man liekas ,ka tieši tur neko skrūvēt nevar?Varbūt kļūdos.

Labots - konuss
Link to comment
Share on other sites

Partyman

nu youtube fragmenta tas reguleshanas process ir diezgan aizraujosh,+plus vel mazi atsvarini diega karajas...bet ja nopietni,tad ari man simpatize turntable ar koka apdari,bet tiem cena sakas no 350-400ls...

Link to comment
Share on other sites

Partyman

post-92452-0-54115600-1330982225_thumb.jpg

  • 0.7 mil. Spherical Stylus Configuration.
  • Used in SANYO/FISHER MG-05 Cartridge.
  • Other acceptable replacement styli are: ST-707J.

Vai ta ir pjezo galvina(vinyl killers)?

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Paldies,Torni,tatad plates 'neslepkavoju",kaut ari skan drausmigi...vel kadus paris menesus iztiksu, kamer speshu atrast sev piemerotu turntable...

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Tīri,tā,ludovico einaudi,nuvole bianche,man patīk.

latgaliski?

Link to comment
Share on other sites

Tornis

man daži lieki atskaņotāji ir , bet vāki štruntīgi, tie parasti Long Johnam smukāki... man pulēt slinkums

Link to comment
Share on other sites

konuss
(labots)

par 5 ls varam paulēt diršana ka šitas bija un tas nē,neīet sauri.

Labots - konuss
Link to comment
Share on other sites

Nu man arī nākotnes sapņos ietilpst kāds labāks turntablis, man gan vairāk JVC aparāti simpatizē.

... a tas atsvars diedziņā, tas tipa antiskeits?

Link to comment
Share on other sites

Tornis

kā rāda prakse, tautai ir uzskats, ka koka korpuss un visādi figļimigļi sakārti pie tonarma baiso haiendu nozīmē. Parasti ir gluži otrādi :) Koks, kā zināms, rezonē un ļoti labi skaņu vada. Tik vien, cik smuki izskatās. Gribi labu korpusu, līmē mdf kārtās.

Link to comment
Share on other sites

Nu šis vizmaz bildē izskatās tāds prasts, plāns un viegls...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Partyman

post-92452-0-30726300-1333968378.jpgja pareizi saprotu.tad shadas kastes nepiecieshamas ja pastiprinatajam nav phono?

PROJECT PHONO BOX Mk2 TURNTABLE PRE-AMPLIFIER

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Jā. Bet ir arī pastūži un priekšpastūži kuros jau ir iebūvēts phono. Vēl jāskatās MM vai MC galvai domāts. pamatā visi ir MM galvām jo MC galva jau ir solis uz hi-endu :)

 

šis project gan der abām MC un MM.

Link to comment
Share on other sites

jā. parasti iebūvētie phono nav tie dižākie. Protams augsta līmeņa integrētajiem ir ok. Sākumā lieto iebūvēto - ja nepatīk skaņa - domā par citu.

Link to comment
Share on other sites

Partyman

pag,pag tatad ar visu to,ka manam marantz6004 ir phono labaka skana bus ja es slekshu klat shadu prichendalu?

Link to comment
Share on other sites

Jāklausās. Ja tev apmierina marantz - lieto to. ārējie ir parasti labāki, ne par velti arī dārgāki. mazāks trokšņu līmenis etc.

Link to comment
Share on other sites

nedomāju, ka tur būs kas labāks. marantzam jau vajadzētu būt iekšā sakarīgam phono preampam.

Link to comment
Share on other sites

Partyman

o.k. sapratu,domaju vasara pirkt turntable,tad labak ieguldishu mazliet vairak vot shitada:

ORTOFON 2M RED MOVING MAGNET CARTRIDGE

Link to comment
Share on other sites

nu nedomāju ka tur būs kas labāks par standarta opampu phono. Protams jāklausās un tad jāizdara secinājumi. Ja apmierina ir ok.

 

RIAA deviation

(20 Hz – 20 kHz): ±1.0 dB

no marantz instrukcijas. Tas ir padaudz mūsdienu standartiem. Protams cita lieta vai useris to dzird. bet normāli būtu 0.5db vai mazāk. Tas nozīmē,ka nekādas speciālas precizitātes detaļas netiek izmantotas ja peld josla +-1db.

 

piem. tam prohect boxam - RIAA-equalisation curve accuracy 20Hz - 20kHz / max. 0,5dB

Link to comment
Share on other sites

šitie lētie fonoboksi domāti priekš pastūžiem bez iebūvētā, nekas labāks par marancu tur nebūs lai ko specenes neuzrādītu, bet par galvas apgreidu gan ir jādomā pēc atskaņotāja iegādes, ne visas galvas ir uzliekamas uz visām strēlēm

Link to comment
Share on other sites

nu ja par to jau stāsts, vispirms lai paklausās iebūvēto tad izdara secinājumus. Dārgākajiem - var pieregulēt ieejas C un R vērtības, lai piskaņotu konkrētai MM galvai. Tasvar būt ļoti svarīgs faktors, kurš ietekmē skaņu. Un 2 x dārgākiem boxiem RIAA precizitāte jau ir 0.25db - tas ir ok.

 

rekur piemērs par AT95 budžeta galvu - pieņemsim tev Marantzā ir standarta 120-200pf C ieejā + vēl tikpat būs vadā no galvas līdz ampa ieejai - lūk kāds kalns būs uz augšām un liksies , ka galva "spiedz" un skaņa būs ar izteiktām augšām. tāpēc vajag to pieregulēšanas iespēju.

Tāpēc jebkurš ražotājs jau nosaka cik galvai vajag R load un C load.

 

Vismaz es savam PHONO nelieku papildus C load ieejā priekš budžeta AT 95e galvas , jo pašam vadam ir savi 150pf un ar to pilnīgi pietiek. Pielku testam vēl 150p ieejā - augšas uz reiz ir pa niknu.

 

Tā visa rezultātā gribēju pateikt to, ka ar vinilu nav nemaz tik vienkārši kā ar CD aparātu - piespraud un viss ar pirmo notiek. Vinilam vajadzīga "pietvīkošna" gan mehāniski regulējot pašu aparātu - gan elektroniski - salāgojot galvu, ne par velti tiem 'dārgākajiem verķiem var slēgāt C vērtības. Protams var arī ar trable regulatoru augšans nomest -3db :)

post-57155-0-42452600-1333972443_thumb.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Partyman

nu es nevaru vel izshkirties par izveli starp :The Project Debut SE3 (S/E3) Turntable is a special edition of the popular Debut. It comes with an Ortofon Super OM10 cartridge, a larger platter and improvements to the motor's isolation.

 

The platter has been upgraded from 10" to 12" for improved hold on records. Output is through a junction box on the rear of the deck, which allows for upgrades of your turntable interconnects, the motor is further isolated and the belt is designed to reduce resonant forces transferring to the sub-platter

un otrais variants : The Pro-Ject Debut III is the latest incarnation of this best selling turntable. No mere tweaked model, the Debut III features the superior Pro-Ject "8.6" arm, machined out of a single piece of aluminium, which delivers outstanding performance and is, in itself, a superb upgrade

Pirmaja varianta ir komplekta ar ortofon katridzu,bet otraja domaju komplektet ar

ORTOFON 2M RED MOVING MAGNET CARTRIDGE

 

kas kopsumma izmaksas par 40 ls vairak neka pirmaja varianta ,toties catridge bus mazliet labaks?

cik saprotu starp pashiem

PROJECT DEBUT III TURNTABLE

 

un

PROJECT DEBUT 3 SE TURNTABLE

 

nav praktiski nekadu atshkiribu?

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Kā noprotu, tad tie turntabļi ir belt drive. Lētajā galā es laikam tomēr uz DD skatītos...

Link to comment
Share on other sites

project nav slikti budžeta atskaņotāji, ja negrib izdot vairāk par 150 ls, bet tā se3 vietā labāk ņemt rega rp1

ivo, kādi argumenti, kāpēc lētajā galā dd ? viņus vispār jaunus ražo ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...