Jump to content

Vinila atskaņotājs


nezinīc
 Share

Recommended Posts

Nu jā ..izskatās ka uzlicis jaunu adatu uz vecas galvas....bet ja nav ligucis..tad tā nav oem adata...

Var lemonā at91 paņemt..bet ar konisko adatu...ar eliptisko 95e tiksi ebajā..ap 30 eur..

Link to comment
Share on other sites

Var regulēt spēku , bet optimums katrai galvai ir savs....pēc specifikācijas.es pie tā arī pieturos.

At95 2gr. Mla400 1,4 gr

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Adatas/ galvas izvēle - dikti smalka gaumes padarīšana. Ar savu pieticīgo budžetu neko daudz sprēgāt nevaru, bet vismaz cenšos labāk eliptiskās adatas izvēlēties- tās tomēr vismaz pēc ģeometrijas likumiem precīzāk atveido skaņu celiņa tirināšanos...:). Par "šibatām @ Co" nerunāšu...:)

Tepat lemonā Ortofona galvu ar elipses adatu OMB-5E pa nieka 33 eirorubuļiem var nopirkt- ja kas nepatīk, vismaz var aiziet paškandalēties...:)

 

    https://www.lemona.lv/?page=item&i_id=84366

 

Bet attiecībā par piečakarēšanu- pērc Ebajā pie pārdevēja ar labu reitingu, un palasi arī negatīvās atsauksmes- visnotaļ reālu iespaidu var iegūt.  

 

    

stylus-type.jpg

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tur jau īsti piečakarēts nejūtos jo gribēju tieši šo modeli un dabūju viņu pa labu ciparu,būtībā viņš pat varēja būt bez galvas :) tāpat pirktu,tieši par to ortofon galvu arī esmu nosliecies iegādāties lai var dabūt ātri.

Link to comment
Share on other sites

Padalieties ar vēsturisku info, kuri bez Lapinska bija tie kuri apmierināja tautas prasības pēc mūzikas.

No savas puses varu minēt tos kuru rakstītas lentas man bija iespēja klausīties.

Pirmais no kā tika pirktas lentas bija Andersons, dzīvoja pie Zemitānu tilta, rakstīja (iespējams kopēja) uz 0 klases majaka. Tās bija 70-to gadu beigas.

Andersons ieteica Eglīti no Mārupes kurš rakstīja uz Akai lentiniekiem no platēm. Uz noregulēta un ar sendasta galvu Jupiter 203 skaņa bija izcila.

Ap 1985 gadu arī par viņu sāka interesēties obhss.

Pēctam bija bez jaunāko mūzikas ierakstu mokošs laika periods līdz kādam 1987.gadam kad tehnikuma kursa biedrs aizveda pie Jāņa kurš strādāja par šveicaru kafe " Ļeņingrada ". Viņš kopēja no lentām apmierinošā kvalitātē.

Kooperatīvu laikā gan Eglītis gan Lapinskis reklamējās avīzē " Reklama". Bet man subjektīvi likās ka kvalitāte jau sâka klibot

Link to comment
Share on other sites

Va velns, paskatijos tās visas bildes...

Izrādās visās tajās vietās, t.i. kuras strādāja 70, 80-jos, ir tā labi un citur arī bieži, pasēdēts...

Eh, jaunība...

P.S. ''Ļeņingradā'' arī bieži, jo tur ātrāk iekšā varēja iekļūt..

Labots - jacobs
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Raitis Timma
2018.09.13. , 12:17, masitis teica:

Padalieties ar vēsturisku info, kuri bez Lapinska bija tie kuri apmierināja tautas prasības pēc mūzikas.

No savas puses varu minēt tos kuru rakstītas lentas man bija iespēja klausīties.

Pirmais no kā tika pirktas lentas bija Andersons, dzīvoja pie Zemitānu tilta, rakstīja (iespējams kopēja) uz 0 klases majaka. Tās bija 70-to gadu beigas.

Andersons ieteica Eglīti no Mārupes kurš rakstīja uz Akai lentiniekiem no platēm. Uz noregulēta un ar sendasta galvu Jupiter 203 skaņa bija izcila.

Ap 1985 gadu arī par viņu sāka interesēties obhss.

Pēctam bija bez jaunāko mūzikas ierakstu mokošs laika periods līdz kādam 1987.gadam kad tehnikuma kursa biedrs aizveda pie Jāņa kurš strādāja par šveicaru kafe " Ļeņingrada ". Viņš kopēja no lentām apmierinošā kvalitātē.

Kooperatīvu laikā gan Eglītis gan Lapinskis reklamējās avīzē " Reklama". Bet man subjektīvi likās ka kvalitāte jau sâka klibot

Gulbenē varēja no Spuļa dabūt, kurš, savukārt, to visu saņēma no Lapinska.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...