Jump to content

Vinila atskaņotājs


nezinīc
 Share

Recommended Posts

A,kas,būs labāks galva no 80desmitajiem,vai mūsdienu,apmēram vienādas cenā?Abas jaunas.

Link to comment
Share on other sites

nezinot modeļus - neko neviens nepateiks. citādi vērsies pie zīlniecēm salonā :D

Link to comment
Share on other sites

nu ja nemaldos, tu teici, ka tev s90...nezinu ja vēlies baudīt labu mūziku es ieteiktu ar pārējās tehnikas upgrade - kaut vai ar s90 nomainu pret ko muzikālāki. nesaku , ka tās ir sliktākās, bet nav muzikālākās :D 100Ls paspēsi par galvu iztērēt vēlāk.

Link to comment
Share on other sites

Nu grūti tā pateikt nezinot ko klausies un t.t., bet ieteiktu kaut tos Torņa Phonar 2-joisliniekus (bija iespēja tādus paklausīt) - skanēja ok, tikai varēja nedaudz augstāka jūtība būt, bet tavs pastūzis ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Ieteikt? Manus vecos bowers wilkinsus, piemēram :) (protams, salīdzinot ar S90). Pīkstuļus grūtāk būs nokaut, bet dārgāk :)

Phonarus nepārdodu :)

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

... ka ir pieejams 45 rpm es zinu.

 

Āber es pats labprāt neko ar lodēšanu nedarītu, jo lodāmurs manās rokās kļūst par ieroci-caurumu dedzinātāju.

Tā kā man ir visai augstas prasības pret darbu kvalitāti, un zinot to, ka es ar savām līkajām roķelēm tādu nespēšu nodrošināt, labprāt uzticētu šo darbu kādam lodāmura virtuozam.

 

Esmu par to, ka tam aparātam pārlodē visu, kam ar laiku ir tendece "izžūt" - pat tiem komponentiem, kas it kā vēl strādā.

Ņemot vērā aparāta vecumu un faktu, ka ar laiku arī veselajiem kondiķiem pienāks beigas, negribu gaidīt, kad tur pa vienam kaut kas atstiepsies. Labāk paņem un nomaina visu pie vienas reizes.

 

Ir prasības, prassības...bet līkas rokas un liekas zināšanu trūkums. Ar ambīcijām tālu netiksi.

Link to comment
Share on other sites

ā nu vo, liekas kādreiz piedāvāji jamos :D S(0 - vājākā vieta - metāliskās augšas (tāds ir tas pīkstulis) + neizteiksmīgie vidi un būmīgais bass....tas viss padara s90 basīgas....smagnējas nedaudz. kā jau teivu vienreiz - DM un citai elektroniskai mūzikai +- der. Vokāliem, klasikai, instrumentiem - garām.....es šaubos vai uz s90 var dzirdēt galvas nomaiņas atšķirības....

Link to comment
Share on other sites

Nu,vismaz mp3 no cd atšķirt var pat naktī pālī pamožoties.Un basiņam + - ir jābūt.

Labots - konuss
Link to comment
Share on other sites

gaumes jautājums, protams, bet tā visa uzparikte izskatās jēli un bez gala bezgaumīgi

Un vispār, tas griežamgalds ar diviem tonārmiem ir kaut kas pataloģiski perverss. Lai līdz kaut kam tādam nokļūtu, ir jāsasniedz zināms līmenis šizofrēnijā.

Piedod, ja uzbraucu :)

 

- jaunais cilvēk, nekā personīga...izskatās manas domas apstiprinās - Tev nav zināšanu šai jomā.

bildi ieliku tikai starp citu ( paraugam )...a Jūs te kungi ņematies iztirzāt ka un kā ir labāk.

Varat savus mākslas darbus ievietot apskatei.

Link to comment
Share on other sites

es skandas "pagaidām neražoju" (ja nu vienīgi savācu šīs, kas bildē - bet tas tād kits - ja tā var teikt) , bet ja sākšu - dad noteikti salīmēšu no kārtainā finiera, kā savam pēdējam pastūzim. Bet piedod Vitalli, tās tumbas ir bezgaumības kalngals :D

post-57155-0-84375500-1317666508_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

nezinīc

O, beidzot forumā kāda dzīvība :D

 

Gribēju specu viedokli- cik liela nozīme ir clamp'am? Tas ir tāds smags metāla klucis, ko liek uz ass virs plates. Ārzemju forumos saka, ka tas it kā maina skaņas nokrāsu. Cik tur ir patiesības un cik audiofilu murgi? ;)

 

Es jau arī pagaidām lietoju S-90B, bet domāju līdz vasarai sakrāt labākām. Nesen ss'ā bija radiotehnikas x-line par 150Ls pāri, kas manuprāt bija ļoti laba cena, tikai nebija uz sitienu tie 150Ls :( Nu, nezinu kāds būs piedāvājums pēc gada, tad jau redzēs ;)

Link to comment
Share on other sites

tās mazās baigi ok skan, protams gribētos 3x garāku kasti lai var uz grīdas novietot (kaut kad pārtaisīšu) , lai apakšas biku vairāk. bet kopumā priekš tādiem mazuļiem , komplektā ar vokāliem un instrumentiem baigi ok. Protams vajag statīvus šādā izpildījumā. jā un cena - tajā pašā tehnics galvas līmenī. Tie kas viņas dzirdējuši - brīnās, kā no tādiem maziem 10cm skaļrunīšiem nāk tik apjomīga un dzidra skaņa.

Link to comment
Share on other sites

Phonari - grīdas divjoslinieki ar zemu krosovera frekvenci, tāpēc labi skan akustiskajai un vokālajai mūzikai. B&W var iegriezt DM vai kārtīgu R'n'B, vai pat elektroniku, bass lopā ar pasīvo difuzoru, bet man tādai mūzikai ir vēl vienu Phonari. Tāpēc arī tirgoju...

post-81709-0-35942000-1317667257_thumb.jpg

Kas attiecas uz Vitālija attēlu - deņgi jest, uma ne nado. Kaut kādā kāpņu laukumiņā salikts viss blakus uz koka grīdas, bez akustiskās atsaistes, tās divas strēles galdam ir normālākais, kas tur ir redzams :)

 

Bez tam gadu gaitā neesmu redzējis nekādu progresu Vitālija uzskatos - kā ir vinill_LPdisks un Olimps uber alles, tā ir. Es vismaz sāku apdomāt sildīto vadu priekšrocības lēnām un zeltītu USB kabeļu ietekmi :)

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Krishius

 

- jaunais cilvēk, nekā personīga...izskatās manas domas apstiprinās - Tev nav zināšanu šai jomā.

bildi ieliku tikai starp citu ( paraugam )...a Jūs te kungi ņematies iztirzāt ka un kā ir labāk.

Varat savus mākslas darbus ievietot apskatei.

Atzīstos - neesmu nekāds shēmu un lodēšanas guru, un apzināti izvairos no šīs jomas. Esmu tās lietotājs, un, ja kaut kas saplīst, maksimāli cenšos neiespring (ir citas lietas, ko dzīvē darīt) un uzticu darbu attiecīgajam speciālistam, kam tas ir darbs/interese/motivācija etc. BET... tas man neliedz pieprasīt augstu darba (par kuru es maksāju naudu) kvalitāti un paust savu personīgo viedokli par aparatūras dizainu :D

Laikam jau arī es pārāk daudz koncentrējos uz mūziku, nevis uz to, kura vinila galva 300 Ls un tumbas 2000 Ls rāmī skan labāk.

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

ir jamajām lielāka kaste izstrādāta, tikai piegāde dārgāk lielai kastei....pa ziemu kādam jāpalūdz lai sagtavi izgatavo - rasējumi pieejami.

post-57155-0-96426900-1317667703_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Cik tur ir patiesības un cik audiofilu murgi? ;)

Pagaidi, kamēr šito izlasīs biedrs JJP (vai JPP - neatceros, kā viņam segvārds pareizi rakstījās) - dabūsi tādu ticības mācību, ka maz neliksies. :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu pēc datu lapas - līdz 30K velk augšas, pieslēdzot signāla ģenģeri - līdz 16-17K stabili velk, vairāk es pats nedzirdu labi :D Tieši apakšas ir vājākais pie tik maza izmēra - tāpēc vajag kasti lielāku, fiziku neapmānīsi.

d8.pdf

Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Nu nezinu gan. Nepatīk tas minimālisms :/ Patīk, ja ir uz ko paskatīties.

 

Un vai tiešām tas viens 10cm skaļrunis spēj skanēt tik labi, ka tiek slavēts?

Link to comment
Share on other sites

Nu nez,man mašīnā rainbow,10itnieki skan nereāli labi.vinji gan ir tikai vidi no 3rijām joslām bet skan baigi.

Ehh bija labie laiki :yahoo:

Labots - konuss
Link to comment
Share on other sites

Jā, nezinīt, jocīgi gan, viss ne kā pie AC35, un nav arī neviena kloķa, ko paraustīt. Un vēl viņam tie pastiprinātaju korpusi ar kaut kādi...bez podziņām.

Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Par pastiprinātājem es teicis neko neesmu. Pie tam gala ampiem jau defaultā podziņu nav. :D tikai on/off

 

Un vai es vispār kaut ko teicu par kloķiem?? S-90B vidējo un augšējo frekvenču kloķi ir aizmugurē un vispār netiek grozīti. Vienkārši nepatīk skandu dizains. Ja būtu tā kaste kā viens no osscar'a ampiem- no finiera pa kārtām salīmēts- izskatītos neparastāk un smukāk. :)

 

Integrētajiem- patīk kloķi, vinilgaldiem- arī, bet tumbām tādus nafig nevajag.

 

+vēl tādas akustikas eleganti ar to pašu ampu finiera korpusā izskatītos. :)

Link to comment
Share on other sites

...nu nezinu gan. Nepatīk tas minimālisms. Patīk, ja ir uz ko paskatīties.

 

Un vai tiešām tas viens 10cm skaļrunis spēj skanēt tik labi, ka tiek slavēts?

 

http://fotki.lv/?x=OS5RKFxDRy06RDxIV1M5LlMoXEJYQllMVFM5LlIoXEdRRVFEWFM5LlUoXEZSRFJNU0VXUzkuVChcNiU0NTBHLTpDPEggJiJTOS5WKFwlNDc=&size=1

...pabradā pa melomānu saitiem - ir ko pasiekaloties!

maniju iekš Reklama.lv sakarīgus korpusus piedāvāja, i pašam nevajag galvu lauzīt... un bij iespēja paklausīties gatava produkta sniegumu.

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Tās bildes ir no kaut kādas jauno mākslinieku - sirreālistu izstādes? :-)

Šausmas ! :)

Droši vien jau ari skan labi, bet varu iedomāties, cik no bagātajiem idiotiem naudas ir izpumpēts par Ommmm koka bumbiņām, iekārtām Dāvida zvaigznei priekšā :)

 

Skatoties tās bildes atcerējos veco anekdoti par kultūristu pludmalē un presi.

- Nē, šī te ir prese, bet tev tur slimība kaut kāda!

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

...pabradā pa melomānu saitiem - ir ko pasiekaloties!

 

Zini man gan vairāk izskatās, ka te cilvēkam baisi patīk kā skan koks. Pamatnostādne vairumā gadījumu ir - akustiski neitrāls korpuss ar maksimāli mazām rezonansēm. Bet te izskatās, ka cilvēciņam patīk kā skan rezonējošs koks. Ne par velti tie stīgu instrumenti tur vairumā blakus salikti. Bet ko nu tur, katrs jau jūk prātā pa savam. priecē cilvēki, kuriem pietiek naudas sava ārprāta ārstēšanai, vai arī attīstīšanai jaunā pakāpē. tas līdzinās tam, ko savulaik rakstīja amerikāņu Stereophile, kāpēc melomāni un audiofili labāk klausās mūziku pustumsā Jo tad nav redzams cik daudz ir dažādas tehnikas, un prātā nerosās domas par izdotās naudas daudzumu.

Link to comment
Share on other sites

...varu iedomāties, cik no bagātajiem idiotiem naudas ir izpumpēts par Ommmm koka bumbiņām, iekārtām Dāvida zvaigznei priekšā :)

 

tur jau tā lieta - bagāts vat atļauties nervus pakutināt arī tādā veida.

Torni, esi taču pozitivāks, cik jauku ideju var pasmelties...paanalizēt kā no vecā produkta tiek radīts acij tīkams jaunizstrādājums.

šadi produkti netiek masveidā ražoti, parsti viens vai divi garadarbi. Tālāk jau seko pakaļdarinājumi pēc rasējuma...a nianses un regulēšana netiek apspriesta.

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja cilvēks to taisa sev, tad OK, jo katrs izvēlas to, kas pašam labāk patīk, kā jau teica A-spoks. Bet nu man nepatīk :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sveiki, forumieši! Tomēr nolēmu sev dzimšanas dienā uzdāvināt AT-95E galvu un plati, Hugh Laurie- Let them talk (Tāds viegls blūzs). Esošā AT-91 galva nav slikta, bet tomēr gribu salīdzināt eliptisko ar sfērisko adatu, pie tam par AT-95E lasītas daudz labas atsauksmes- price/performance attiecība utt. +vēl pašlaik šīm vācu ebayā atlaides! http://www.ebay.de/i...=item3c9b17b151 Galva un piegāde 22.8 eiriki, tas ir +/- 16 lati, cik bieži tāda izdevība gadās? :)

 

Osscars jau minēja, ka uz asiniecēm S-90B galvas nomaiņu nedzirdēs, tad nu ar pazīstamu melomānu sarunāju aizņemties uz dažām nedēļām Tannoy mercury V1 plauktinieces! Šodien atveda. Pieslēdzu, paklausījos dažas labas plates ar to pašu AT-91un dašlo- S-90B tiešām nav Dieva dāvana. :D Kaut arī pastūzim fonokorektors uz vienas mikrenes, bet atšķirību varēja saklausīt- vislabāk tieši Cat stevens- "morning has broken" ievaddaļa ar klavierēm- uz S-90B skanēja netīri, izkropļoti, bet uz tannoy- daudz tīrāk, dzidrāk, patīkamāk! :) Būs grūti atkal pierast pie S-90, kad šitās būs prom...

 

Lai nu kā, bet gribēju par galvas turētājiem jeb headshell'iem pajautāt. Lai varētu adekvāti salīdzināt abas galvas, vajadzētu arī otru turētāju, lai ātrāk nomainīt varētu, bet... vai tiem ir kāda atšķirība? Ebajā ir liela izvēle, bet atšķirība tikai pēc formas! Turpat arī redzēju- turētājs ar uzrakstu "Technics" par 25eur, tāds pats bez uzraksta- 10 eur :D Osscar- tagadējais magnēzija shells tika ar nolūku- uzlabot skaņu- pirkts, vai tā tīri vizuāli?

 

Un krishius- kādas akustikas lieto? Interesē, jo pastiprinātājs man ir tāds pats un drīz arī galva būs tā pati. Vai bija jūtama ievērojama skaņas uzlabošanās nomainot galvas?

 

Atvainojos par palagu, uznāca rakstīšana. :D

Link to comment
Share on other sites

Akustikas man kaut kādas jaunās Pioneer kakas - grīdinieces. Paņēmu, jo varēja lēti dabūt pilnīgi jaunas kastē. Skaņas ziņā tas +/- pats S90 vien ir - pēc definīcijas der tikai bumbasņikam 2l "Garais" klātbūtnē. Tas man tāds pastāvīgais pagaidu variants. Bet... kad nomainīju galvu no atskaņotājam līdznākošās Wega XL15 uz AT, atšķirība bija pamatīgi jūtama, īpaši augšās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...