Jump to content

Vinila atskaņotājs


nezinīc
 Share

Recommended Posts

Tak` viena no lētākajām galvām ar eliptisko adatu, skaidrs, ka populāra. Man gan nav, man SHURE ...

Link to comment
Share on other sites

 

 

a tanii saitaa vajag registreeties....bet man nezkaapeec registraacija nenotiek

Link to comment
Share on other sites

Ok- te nu viņš ir. :)

 

biš offtopikā- šodien labu labo sludinājumu esesā atradu

 

Pārdodu Ultralink skandas vadus, pāris 2x2m. Labi izsildīti bezskābekļa vara vadi. Pirkti pa 250ls. Pārdodu jo pārgāju uz Bi-Wiring. cena 60ls :D

 

Varētu jau vispār topiku uzcelt ar ss, reklama vai zip audio sadaļas sludinājumu pērlēm ;)

ve_stupid_protractors.pdf

Labots - nezinīc
Link to comment
Share on other sites

Varētu jau vispār topiku uzcelt ar ss, reklama vai zip audio sadaļas sludinājumu pērlēm ;)

Tāds topiks jau sen eksistē.

Link to comment
Share on other sites

Ok- te nu viņš ir. :)

 

biš offtopikā- šodien labu labo sludinājumu esesā atradu

 

Pārdodu Ultralink skandas vadus, pāris 2x2m. Labi izsildīti bezskābekļa vara vadi. Pirkti pa 250ls. Pārdodu jo pārgāju uz Bi-Wiring. cena 60ls :D

 

Varētu jau vispār topiku uzcelt ar ss, reklama vai zip audio sadaļas sludinājumu pērlēm ;)

Kas vainas sludinājumam un vēl jo vairāk vadam:

ja tas ir no Ultralink augšējā gala, tad 1,5m pāris tā arī maksā:

http://www.cableshark.com/Ultralink-10-AWG-AMBIANCE-MkII-SPEAKER-CABLE-p/avd-spk-ambimkll-12.htm

Link to comment
Share on other sites

Long John

Un vai daudzas ausis spēs atšķirt skanējumu ar šo dārgo vadu no skanējuma ar parastu, pietiekami resnu elektrovadu?...

Ja nu vienīgi "placebo" efekts... :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

LongJohn, labi, ka tev ir viedoklis, par to arī priecājies?!

Galvenais sajusties gudrākam par visiem tiem idiotiem , kuri pakļāvušies placebo efektam un tērē simtus vai tūkstošus kabeļu iegādei. Skaidrs, ka te apspriestajiem s90,uku020, logitech2.0, utt. nekādi vadi nepalīdzēs:(

droši vien cilvēks kas ielicis sludinājumu klausās ko sakarīgāku...

Link to comment
Share on other sites

pieregistreejos tanii uz vinylengine.com bet tolka nekaada....gribeeju savai krievu tehnikai noreguleet galvu....un nekaa....man ir krievu ЕЛЕКТРОНИКА Б1-011 un ЕЛЕКТРОНИКА-012...sitie aparaati ir klons Thorens TD-125.....un tanii vinylengine.com samajs aparaats ir peedeejais...nokacaaju un izprinteeju....nekas galiigi nesakriit....te gudrinieki runaa ka esot jaagriez 8-9mm nost no tonarma lai sakristu....to visu vareetu izdariit bet tonarms veel esot jaaloca kas ir galiigi garaam

 

 

Link to comment
Share on other sites

Long John

LongJohn, labi, ka tev ir viedoklis, par to arī priecājies?!

Galvenais sajusties gudrākam par visiem tiem idiotiem , kuri pakļāvušies placebo efektam un tērē simtus vai tūkstošus kabeļu iegādei. Skaidrs, ka te apspriestajiem s90,uku020, logitech2.0, utt. nekādi vadi nepalīdzēs:(

droši vien cilvēks kas ielicis sludinājumu klausās ko sakarīgāku...

 

Esmu tehnisks cilvēks un nepakļaujos "placebo efektam"- es ticu veselajam saprātam un elementārai fizikai... :mda:

Man prieks, ja cilvēki var atļauties dārgā gala Hi-End tehniku un tiem ir gana biezs maciņš (un viss cits, ko sirds kāro)! Taču tādiem vienīgā iespēja vēl kaučkā apgreidoties un izcelties- gādāt dažādus ekskluzīvus bezskābekļa sildītus vadus u.c. ekstras, ko peļņas kārie Hi-End ražotāji "biezā slānī" piegādā pārtikušiem audiofīļiem. Kautkā takš virs "idiotiem" jāpaceļas... :)

Protams, nekritīsim galējībās- nav runa par "Maksimas lētučiem"- kabeļiem, tāpat kā visai audiotehnikai, jābūt pēc iespējas kvalitatīviem un no laba ražotāja. Taču ļoti šaubos, vai reāli mērījumi parādīs būtisku atšķirību starp līdzīga šķērsgriezuma vara elektrovadu un "bezskābekļa vara sildīto Hi-End brīnumu" (es domāju vadus akustikai, kuros plūst pietiekami lielas strāvas, lai sajustu tik smalkas nianses). :sorry:

Piemēram tāpat var salīdzināt "Q&Q" rokas pulksteni pa 20 Ls un Rolex pa 5000 Ls. Laiku abi rāda praktiski vienādi precīzi. Toties prestižs!!!!... :yahoo:

Protams, tas ir tikai mans, "zembudžeta" pensionāra necilais viedoklis. Taču tas, ka man maz naudas, nenozīmē, ka arī maz prātiņa... :mda:

Labots - Long John
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu jau kārtējais topiks aizbrauks vadu tēmā....tie kas tic lai tic, es ar neticu - ja vada parametri ir normāli un nav nenormāla kapacitāte, pretestība vai induktivitāte un ja pastūzis nav "galīgi" līks, neko 100000Ls vadi neizmainīs tādā mērā lai tas kaut ko būtiski izmainītu skanējumā. Daudz svarīgāks ir labs kontakts tumbu vadiem un neizmantot bez vajadzības garus vadus, pārējais ir bizness.

Link to comment
Share on other sites

Es ticu, BET ticu ka vadam ir nozīme pie 10 kLs par vienību vērtas aparatūras, ideālas telpas, absolūtās muzikālās dzirdes utt. Pārējos gadījumos nedomāju ka ir vērts iztērēt vairāk kā 10 Ls par sūda vadu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Esmu tehnisks cilvēks un nepakļaujos "placebo efektam"- es ticu veselajam saprātam un elementārai fizikai... :mda:

 

 

nu, nenoveelu tev nonaakt liidz briidim, kad naaktos saakt ticeet savaam ausiim. tad gan buutu beediigi, saprast, ka ir kautkas aiz tev zinaamaas fizikas robezhaam , un justies taadam vienam, piezemeetam, un kaudzi pokemonu noliktam "audiofiilam" .... [ kaa paariitis ieksh LV forumiem pabijushu hiendistu te juutas ]

Link to comment
Share on other sites

Long John

Kevin, bišku pārgudri Tev sanāca. Bet mājienu un pozicionējumu sapratu- ir audio plebeji un ir aristokrāti. :yahoo:

Taču es īpaši par to nesatraucos - nav ko lekt pāri savām iespējām... :mda:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

nu par to lekshanu -- protams :) tikai JaanisP jau arii reklameejot savu staffu, nezin, kaads kuram te tas liimenis, un kas kuram maajaas atrodas un kaadaa liimenii tiek klausiits. itkaa jau cilveeku ar viedokljiem daudz :D

Link to comment
Share on other sites

Es gan šodien nedaudz apmierināju savas slēptās audiofīla tieksmes salodējot dažus vadus savam eksperimentālajam biampingam...nu ko patīk man - skatuve labāka.

tie dzelzīši labajā pusē pirmajā bildē - biampinga klemmes, varētu nomainīt pret cardas jumperiem par 30ls gabalā :D joks protams. Nākamais solis laikam aktīvais biampings, pēc pasīvā redzu cik maz enerģijas aiziet augšām...ļooti maz. otrajā bildē ebaja dakšas - ala nakamichi un no name kaut kādas.

 

 

 

DSC09310.jpg

 

DSC09309.jpg

Link to comment
Share on other sites

Es gan šodien nedaudz apmierināju savas slēptās audiofīla tieksmes salodējot dažus vadus savam eksperimentālajam biampingam...nu ko patīk man - skatuve labāka.

. Nākamais solis laikam aktīvais biampings, pēc pasīvā redzu cik maz enerģijas aiziet augšām...ļooti maz. otrajā bildē ebaja dakšas - ala nakamichi un no name kaut kādas.

kas tieshi saliidzinaajumaa ar ko ir labaaks ??

ko tieshi tu taisies biampingot ? vai tad tev jau nav gatavs komplekts 3 josla pasiivaa ?

Link to comment
Share on other sites

2 joslu ar 3 skaļruņiem.

Pašlaik pie esošajiem filtriem ir piemests. bet ir doma kādu mini dsp pasūtīt vai ko tādu eksperimentiem priekš aktīvā - apejot skandu filtrus....

 

pašlaik ir divi vienādi ampi - viens am LR draivē apakšas otra, LR augšas. tas laikam saucās horizontālais slēgums. vertikālais laikam bija tad ja viens amps draivē vienas tumbas augšas/apakšas no LR un otrs amps to pašu otrā kanālā...

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

aa, nu -- ja pischiks diezgan augstu kroseejas un tas ir vienaa plaknee [ dziljumaa ] ar basu draiveri, nedomaaju, ka biampings kautko mega risinaas kvalitaates zinjaa, ja pienjemam, ka pasiivais filtrs ir izstraadaats korekti

turklaat -- korekti buutu papildus apstraadaat arii apaksheejo basinieku, lai tas uz krosa F netaisa interferences rezhgji. ja tas pasiivi vairs netiek dariits, tad jau prasaas 3 kanaalus .... nez, es teiktu, ka tam nav dziljas jeegas.

ja buutu kaada mega sarezhgjiitaa 3 josla ar dazhaadiem attaalumiem starp izstarotaaju spoleem [ dziljumaa ] , kaa piemeeram, te biedram bija Cerwin CLSC10 ... tad varbuut buutu jeega no taada minidsp ...

Link to comment
Share on other sites

nu ar varbūt - bet zini kā - nemiers dīda :D katrā ziņā man šādi liekas, ka skan kaut kā plašāk un biku detalizētāk. jā šim krossa frekvence bija diezgan pa-augsta , ja nemaldos pie 2.5 vai 3k +-.

Link to comment
Share on other sites

nu tad suudiigi pasiivi sakroseets vienkārši :D + ja pischikam bija lpads , kura funkciju tagad veic manuaali reguleets ampa kanaals, logjiski, ka detalizaacijai jaauzlabojas :D

Link to comment
Share on other sites

2.4khz pagooglēju. nē ampiem leveļi un pastiprinājums vienādi - tiek abiem identiski caur preampu regulēts līmenis. nu L pads tur nebij a- tur kautkas sarežģītāks - detaļas priekš divām joslām mega daudz, tu tak atceries, ka gribēju bipolāros mainīt pret plēves, bet Jūs ar kaspichu mani atrunājāt :D nu bet ko no budžetniecēm var gribēt.

post-57155-0-15300300-1326133535_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Njaa,no shiem tekstiem es neko nesaprotu...bet vismaz pluss,ka esmu lidz shejienai nokluvis un lasijis...

Link to comment
Share on other sites

The complete guide to high-end audio/Энциклопедия High-End Audio

 

pamēģini šo grāmatu nopirkt krieviski vai angliski "internetā" - tur viss iesācējiem saprotami aprakstīts. rekomendēju. par vinilu, ampiem, 5.1 ut.t..telpu akustiku u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

CITĒT NAV ATBILDĒT

 

Paldies.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Audiofīli stāsta ka nekāds multiampings bez kaudzītes ar monblokiem nesanākot, jo crosstalks un/vai barošanas modulācijas visu maitājot (crosstalk, ja stereo stūzis vienas joslas abus kanālus, modulācija, ja viens kanāls L, otrs H draivo). Pārbaudījis neesmu, bet fiziku tam apakšā redzu :)

Link to comment
Share on other sites

nu crosstalks jau sūdīgāks uz augstākām F pie līkas plates...piedevām ko darīt ar preampu vai CD aparātu ? tur jau nav mono bloki :D un vinilam krosstalks ?

 

jā vertikālais ir sliktāks variants, jo augšām vajag mazākas jaudas- pie lielas jaudas bass strēbs strāvu , pulsācijas augs - augšas cietīs .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ir kads klausijies sho:Cambridge Audio TT50?

 

Un kadas vispar ir atsauksmes par shis firmas razojumiem?

Link to comment
Share on other sites

nu nzinu, aparāts - nu tāds stipri vidējs pēc wow and flutter spriežot (+- 0.12%) . Par klausīšanos - atkarīgs - kāda galva, kāds phono ut.t...pliks aparāts ir pliks,...

 

Bet tāpar pašu firmu - liekas daudzu viņu izstrādājumu autors (pastūži un PP) ir D.Self - daudzu grāmatu autors.

Link to comment
Share on other sites

John Westlake arī. Ja godīgi, Selfs jau sen (IMHO, tāpat kā Pass) ir mazliet sagājis sviestā, dzenoties pēc Svētā Pastiprinātāju Grāla.

Link to comment
Share on other sites

Cambridge Audio TT50?

atsauksmes par shis firmas razojumiem?

 

ražo jau jamos project, pēc cenas un galvas spriežot tāds budžeta debut vai xpression variants ar advancētāku strēli un cambridge mērenu brandname uzcenojumu, par project pilni interneti atsauksmju, kā budžeta grozgaldiņi ok, dārgais gals gan nejēdzīgs, man domāt ka tādās cenās (kā tt50) rega p3 būs krietni labāk

Link to comment
Share on other sites

Par cik biedrs Nezinīc te interesējās par veco I.Vīgnera instrumentālās mūzikas plati "mūzika uz jūras" nolēmu pamēģināt to noripot ( ar iebūvēto audio uz 44Khz, kas vairums gadījumos ir pietiekošs , slinkums bija EMU slēgt klāt un ripot uz 96K , tad arī wav fails būtu 2x lielāks) - linkā zips ar divām versijām vienam gabalam - ar abiem maniem korektoriem ripoju - kurš labāk skan ? Ir daži sparkašķi - bet nebiju nenotīrījis, ja Nezinis izvēlies kurš labāk patīk - noripošu visu plati :)

 

voulā : http://failiem.lv/down.php?i=irholwl&n=jura3.zip

Link to comment
Share on other sites

Paldies, bet es jau to plati atradu vienā krievijas sludinājumu lapā, sakontaktējos ar pārdevēju, viņš piekrita sūtīt uz latviju. Tuvākajā laikā būtu jāatnāk. :)

Link to comment
Share on other sites

.... linkā zips ar divām versijām vienam gabalam - ar abiem maniem korektoriem ripoju - kurš labāk skan ? ...

 

Uz labām austiņām it kā skan vienādi, tikai vai 2. nav līmenis par augstu?

 

post-62366-0-85875100-1330203225_thumb.jpg

 

Līmenis it kā augstāks, bet uz tumbām skan dzidrāk. +par 2.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

jā vienam ir augstāks līmenis izejā, nepieregulēju. vainīgs. Tas ar augstāko ir ar biku lielāku . Tam ar zemāko līmeni ir mazāks THD. Būs kaut kad ar EMU jāpaniekojas un jānoripo uz lielāku izšķirtspēju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...