Jump to content

Vinila atskaņotājs


nezinīc
 Share

Recommended Posts

snip

Pērsvarā 80-90 gadu raž. no eBaya.

Secinājums: nu nav Izcila katridža kas vienlīdz labi zīmē_atskaņo Vokālos un simfoniskos skaņdrbus, un labi atskaņotu smago roku.

vismaz pāris labu katridžu priekš sava mūzikas stila.

snip

 

nav īsti saprotams, kas domāts ar zīmē_atskaņo (iespējams ka domu uztvert traucē boldu un italicu dīvainā izmantošana), bet pēc pieredzes labam kārtridžam, tāpat kā atskaņotājam, pastiprinātājam, tumbām whatever ir diezgan pofig, kādu mūziku tu viņam iebaro - ja skan, tad skan ar jebko daudz maz sakarīgi ierakstītu

antīks kārtridžs tāpat kā antīks cd atskaņotājs un citas elektromehāniskas ierīces ir pakļauts laika zobam un nolietojumam un nevarētu sūdzēties, ka šobrīd nav nopērkami jauni, moderni un kvalitatīvi izstrādājumi

p.s. kāda saistība ar topiku ir tām revox lentinieku padomju pakaļdarinājumu bildēm ?

Link to comment
Share on other sites

Partyman

pilniigi piekriitu oscar teiktajam......cik mums veel palicis un kam peec mums taas plates buus vajadziigas?jaaklausaas plate nevis lenta...to vareeja dariit krievu laikaa kad plate maksaaja 50 rublus. mana vinilkolekcija tocna nevienam nebuus vajadziiga un nav kam atstaat jo neviens nesaprot kas tas ir....visiem tik davai mp-3.....tas ir vieglaak

...nu,nu... plates sen jau ir daudz dargakas un vertigakas par cd...un vispar KLAUSITIES PLATI ir melomanijas augstaka pilotazha un muzikas mileshanas izpausme...

Link to comment
Share on other sites

....antīks kārtridžs tāpat kā antīks cd atskaņotājs un citas elektromehāniskas ierīces ir pakļauts laika zobam un nolietojumam un nevarētu sūdzēties, ka šobrīd nav nopērkami jauni, moderni un kvalitatīvi izstrādājumi

 

p.s. kāda saistība ar topiku ir tām revox lentinieku padomju pakaļdarinājumu bildēm ?

 

:sorry: ... p.s. kāda saistība ar topiku - klau, a kas par skepsi par vecajiem krāmiem, kaut ar USSR lentiniekiem.

...varbūt nepamanīji - centrā TEAC X-2000M, ceru ka neprasās pēc komentāriem.

- saistība ar topiku: vecie krāmi vēl jo projām kustas, rotē, pilda savas funkcijas.

 

OSScar, par mani nepārdzīvo - jā, rakstu no vinila ja nepieciešams magnetofona lentā,

- arī klausos Vinilripuļus...kam atstāt mantojumā - arī būs kam!

post-63199-0-03505600-1342156358_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest kristers42

Ar ko jūs atskaņotājiem pulējat vākus, ka tie ir dzidri un bez neviena skrāpējuma?

Link to comment
Share on other sites

Long John

Kā jau parasti pie jebkuru objektu pulēšanas- smilšpapīrs no rupjāka uz smalkāku, pēc tam ar pulējamo flaneļa ripu (uz šmirģeļa motorīša), izmantojot dažādas pastas- piemēram- autokrāsas pulēšanai utml. Darbiņš nav grūts , bet ļoti truls- prasa daudz pacietības, bet karstā laikā arī sviedru... :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Te jau kļūst interesantāk...

 

Gribu nopulēt arī savu vāku. Ar smilšpapīriem viss ir skaidrs, secība 500-1500-2500-4000 (ja var atrast) bet kuru pastu labāk lietot? Krūzā agrāk bija tāda pasta "Goja" tik neatceros kādam mērķim tā tika pirkta. Vai tā vāka pulēšanai ir gana laba?

Link to comment
Share on other sites

Long John

Savu vāku labāk nepulēt. Atskaņotājam gan var un vajag... :yahoo:

Bet, ja pa tēmu-tā pasta ir nevis "Goja", bet gan "GOI" (gosudarstvennij opticeskij institut- valsts optiskais institūts). Viņas ir dažādas cietības- pārsvarā stiklam. Jāmeklē mīkstāko.

Kā jau rakstīju, pats pārsvarā iztieku ar pastu auto pulēšanai, ko varu nopirkt vietējā autobodē. Bet citur pastas ir plašākā izvēlē- jāmeklē tās, kas piemērotas plastmasai, org stiklam.

Link to comment
Share on other sites

nu nez - kaut kāds pašdarinājums ar CCCP mehāniku...100ls - nezinu padaudz. vēl adata jāpērk, kas maksā 100ls. hvz kā tur kas sabūvēts...

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Interesanti,ko doma zinataji ;),kada butiskaka atskiraba starp shiem turnteibliem(neskaitot cenu)

sony ps-lx250h

http://www.amazon.com/Sony-PS-LX250H-Automatic-Belt-Drive-Turntable/dp/B00005T3XH/ref=pd_rhf_ee_p_t_1

Marantz tt-42

http://www.lcd-shop.lv/hi-fi/turntables-crtridges/turntables/analogue-turntable-marantz-tt-42.html

Thorens td-158

http://www.lcd-shop.lv/hi-fi/turntables-crtridges/turntables/thorens-td-158.html

Piem.sony atskanotajam(78usd!) uzliek labu adatinu un nebus tak sliktaks par 180 ls verto Marantz vai 269 ls verto Thorens?

Link to comment
Share on other sites

nu nez - pirmais - sūc, pārējei arī entry level. nezinu - sīkāk specenes jāpēta.

 

bet kopumā visi belt drive + specenēs nekas nav minēts - tikai pēdējam s/n -65db. pašvaki. vecais tehnics 1200 ir ar -70db un mk2 liekas jau pie -80db.

 

soni - 2.7 kg un :

  • Signal-to-Noise Ratio (dB) : 50dB
  • Wow and Flutter : 0.25% (WRMS)

malkai der.

 

ne jau tikai adatiņā sāls, pašam aparātam jābūt ar labu stabilitāti. Sliktam aparātam - ar tādu s/n un w&f = labu galvu likt -tas pats kas cūkām eklērus dot.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Man gan tīri subjektīvi šķiet, ka mūsdienās ražoto vinilatskaņotāju cenas ir stipri pārspīlētas- kā jau "ekskluzīvam" izstrādājumam un tās nebūt neatbilst kvalitātei. Pārsvarā lēta plastmasa.

Piemēram, nupat pabeidzu savest kārtībā vienu riktīgu stabilu vācu verķi- "Telefunken- TS860". Svars ap 7 kg . Jūti, ka kārtīga manta. Smags disks (1,3 kg), stabils korpuss. Un nevis 200-300 Ls, bet tikai 60,- Ls... :)

 

http://retroelektro....ken-ts-860.html

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

nezinīc
(labots)

GRIBU!!! Bet man viens jau ir... :D

Labots - nezinīc
Link to comment
Share on other sites

Partyman

bet adatina kada,Long John?Adatina jau skaitas galvenais shaja padarishana...

Link to comment
Share on other sites

Long John

Adatiņa ir normāla, jauna (ja nemaldos, Audio Technica AT91) pārbaudīta mikroskopā. Un adatiņa takš ir maināmā "rezerves daļa" - tie, kurus neapmierina esošā, var uz nebēdu pirkt dažādas ekskluzīvās, cenā virs kopējās minētā aparāta cenas. :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

tieši tā - šī standarta adata nemaksā vairāk 20eur. pats mainīju. Pats aparāts nav labākais pēc parametriem - bet ir ok, smags, alumīnija panelis etc.

Link to comment
Share on other sites

Ko experti saka par shadu aparatu:

http://www.reklama.l.../9630984.html#3

 

Visai sakarīgs aparāts, der papētīt piedziņas motorīti...cik precīzi uztur noteiktos apgriezienus mehāiniski pieregulē vai kvarca stabilizācija, kā mainās ātrumi: 33,1/3 vai 45

karoche - zvani un jautā.

100 ls visai sakarīga cena, tonarms no USSR Elektronika, kas patapināts no SME-300 tonarma.

viens pluss noteikti: otru tādu vairs neatradīsi.

 

imho nekas kruts tur nav...un kā jau teica - adatā ir sāls.. ja lietota - hvz cik ilgi drillēta.

 

es pat teiktu: paviršs komentārs.

Kur paliek kopējā sistēmas raksturojums Osscar!

...hvz cik ilgi drillēta, priekš tam jau domāti palielināmie stikliņi vai labākajā gad. >> mikroskops

Link to comment
Share on other sites

Guest Dormeo Matracis

Kā notiek plašu atskaņotāju pirkšana eBay? Kā atrast vislabākos piedāvājumus?

Link to comment
Share on other sites

Long John

Sāksim ar to- lai atrastu labākos piedāvājumus, jābūt elementārām zināšanām par vinilatskaņotāju uzbūvi, plusiem un mīnusiem, ražotājiem (brendiem). Citādi nopirksi kaķi maisā... :shok:

Pirkšana Ebay notiek tāpat, kā visām citām precēm- sākumā izvērtē reālo tirgus cenu, ko vērts (vari) maksāt, rūpīgi izlasi preces aprakstu, lai vēlāk nerastos pārpratumi, izpēti pārdevēja reitingu un, ja viss šķiet OK, piedalies izsolē. Protams, tāpat, kā kāršu spēlē, savus trumpjus (maksimumu) rādi tikai pēdējā brīdī (10 sek).

Ja vinnē izsoli, uzraksti pārdevējam vēstuli ar lūgumu kārtīgi aparātu iepakot- noņemt disku, atsvaru, galviņu (šellu) un iepakot tos atsevišķi, kā arī papildus nostiprināt tonarmu.

Un tad lūdz Dieviņu, lai kāds piedzēries pasta krāvējs to kasti ar gana trauslo aparātu pa ceļam nesadauza... :beee: Tas ir ļoti iespējams (man ir pietiekami bagāta pieredze un, attiecīgi- lūžņu , jebšu rezerves daļu komplekts) ! Un pēc tam praktiski neko neizdarīsi- pārdevējs jau par to praktiski (un teorētiski) neatbild.

Ja nav elementāru zināšanu atskaņotāju uzbūvē un remontā, kā arī elementāru instrumentu un "taisnu roku"- diez vai vērts riskēt pirkt pašam- aparātiem tomēr ir 30-40 gadu un tie pēdējos gadus nav stāvējuši izstādes stikla vitrīnā, bet gan mētājušies pa kautkādiem bēniņiem, garāžām utt. Tātad ir netīri, apskrāpēti, aprūsējuši, bojātas (nodrillētas) adatas, neriktīga darbība utt utml. Protams, dažreiz pārdevējs tiem pirms pārdošanas veic profilaktisko apkopi, saved kārtībā. Taču tas arī tiek uzsvērti reklamēts un cena var krasi pieaugt.

Vārdu sakot- loterija. Vienmēr, kad saņemu un atveru pakas no Ebay, jūtu zināmu adrenalīna devu... :yahoo:

 

Ja augstāk minētais nebaida- veiksmi medībās! Ja rada šaubas- labāk samaksā bik dārgāk, bet pērc šeit uz vietas, lai varētu pārbaudīt un neriskēt.

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu atlaisties uz Dormeo matrača un nopirkt no Jāņa kādu spēlētāju ar pulētu vāku, vai, varbūt no manis, bez pulēta vāka, mazliet augstākas klases. Tici man, līdz šim no eBay nav atnācis neviens vinilspēlētājs, kurš būtu lietojams uzreiz, neko nedarot. Īpaši, ja tam jāmaina adata, kuru dabūt var tikai labi zinot, kādus aizvietotājus likt virsū, jo ir galvas, kur oriģinālās adatas maksā dārgāk kā vecs Opelis :D

Bet, protams, ja gribas piedzīvojumus... ;-)

Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to- lai atrastu labākos piedāvājumus, jābūt elementārām zināšanām par vinilatskaņotāju uzbūvi, plusiem un mīnusiem, ražotājiem (brendiem)....(man ir pietiekami bagāta pieredze!

Ja nav elementāru zināšanu : atskaņotāju uzbūvē un remontā, kā arī elementāru instrumentu un "taisnu roku"- diez vai vērts riskēt pirkt pašam- aparātiem tomēr ir 30-40 gadu un tie pēdējos gadus nav stāvējuši izstādes stikla vitrīnā, bet gan mētājušies pa kautkādiem bēniņiem, garāžām utt. Tātad ir netīri, apskrāpēti, aprūsējuši, bojātas (nodrillētas) adatas, neriktīga darbība utt utml. Protams, dažreiz pārdevējs tiem pirms pārdošanas veic profilaktisko apkopi, saved kārtībā.

:sorry: Ja augstāk minētais nebaida- veiksmi medībās!

 

:resent:laps raksts priekš iesācējiem, 100% taisnības.

Pamatu pamatos: prasās labas zināšanas par attīecīgo_interesējošo krāmu, Vinilgalds vai integrētais pastiprinātājs, vai kas cits.

Nāksies pastudēt: ( 70-90 ) gadu katalogi, palasīties audioforumos par interesējošo preci atsauksmes, papētīt manuāli (elektrošēmas) un kā aparāts tehniski realizēts kā gala produkts!

- pārejais jau no augstāk minētā autora.

 

ja slinkums...sanāk apmaldīties eBaya piedāvājumos, iepērk - kad prece saņemta un ievērtēta uz kvalitāti sanāk reizēm smaga vilšanās,

un tad jau SS.lv tirgo nost to krāmu.

- ne velti ir paruna: Skopulis maksā dubultā!

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Tā ir, pirkt vecu atskaņotāju bez priekszināšanām nav prāta darbs. Tas tāpat,ka nopirkt vecu autiņu , kuram vajadzīgs kapitālremonts. Autiņš būs, a braukt ta nevar - jāmeklē meistars tā kā tā. Cita lieta nopirkt jaunu autiņu vai jaunu atskaņotāju, brūķē tik un sākumā nezini bēdu.Pakāpeniski rodas problēmas vai vēlēšanās "šķūningot" un rodas zinašanas un apjēga. Ja jaunu autiņu nopirkt var, tad jaunu un labu atskaņotāju būs problēmas dabūt. Nē, nu HI END jau, par nenormālu naudu, dabūt var, bet vai vajag?

Labāk pirkt te Latvijā no lietpratēja jau darbam sagatavotu verķi.

Link to comment
Share on other sites

 

ja tam jāmaina adata, kuru dabūt var tikai labi zinot, kādus aizvietotājus likt virsū.

 

:sorry: Ha, nomainīt Katridžam adatiņu ir kā divus pirkstus apčurāt...vienā no foruma sadaļām iemetu veselu sadaļu par Katridžiem un to komplekta adatām ar visiem artikuliem pēc kataloga. ( nekādu problēmu pasūtīt )

Kas neriskē - tas nevinnē!

Link to comment
Share on other sites

Long John

Var jau mūsdienās ne pārāk dārgi nopirkt arī kādu jaunu, taču diezgan "plastmasīgu" firmas aparātiņu. Bet, manuprāt, tiem cenas neatbilst kvalitātei, piemēram- Pioneer PL-990 pa 113 Ls.

 

http://www.discomani...neer-PL-990.JPG

 

Pa tādu naudu Ebay var nopirkt tiešām labas klases 80- gadu vinilatskaņotāju.

 

Bet jaunie aparāti ar pretenziju uz Hi-Fi (Hi-End) maksā jau vismaz pārsimts Ls. Un izskatās gana pieticīgi (neko nemāku teikt par reālo darbību- neesmu baudījis, jo no penzijas nevaru un negribu tādu pliku dēli ar ripu pirkt. "Vecie labie" ir daudz smukāki!!!)... :yahoo:

http://www.audiosalo...g.php?cat_id=97

 

Par pārdesmit Ls vērtiem ķīniešu USB plastmasas štruntiem vispār nav vērts runāt- naudas izšķiešana, pat ja vajag tikai pāris plates nociparot... :beee:

 

http://www.e-doma.lv/products/lv/418/160223/sort/1/filter/0_0_0_0/REFLECTA-USB-RECORD-PLAYER-LP-SD-USB-66122.html

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

:drinks:... man patīk 80-to gadu ražotie LP_Vinillgaldiņi, massīvi, labi pārdomāti un galvanais darbojas ar pēc 30 gadiem nevainojami.

* laps un pasmags - KENWOOD D-07

* eksperimentēšanai - JVC QL-Y3F ( melomāna rotaļlietiņa )

šie krāmi : Vinillatskaņotāji uz High_End nu nekādi nepretendē!

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Long John

Vitālijs tomēr bišku ir LP_snobs... :yahoo:

Es sev "rotaļlietiņas" pa 200 Ls nevaru atļauties :rus_roulette: Bet arī melomāns nesmu- drīzāk gadžetomāns... :yahoo:

 

P.S. Vitālij, ja dažreiz gribas kādu "singlu" noklausīties, vai ar LP-vinilatskaņotāju to kategoriski nedrīkst darīt? :superstition:

Link to comment
Share on other sites

name='Long John' timestamp='1342861589' post='1536939']

Es sev "rotaļlietiņas" pa 200 Ls nevaru atļauties [/b]

 

rotaļlietiņa >> es tā maigi saku: labs verķis tas JVC Vinilgaldiņš.

Katri'dzus pamainīt...aber lūdzu ( der dažādi katridži: no smagajiem līdz paviegliejamiem ieskaitot. )

- gribas gumijas demferi_matracīti pamainī...laipni lāgti, mainam.

- tonarma augstums regulējas, adatas atālums ( manuālī uzrādītais ) regulējas.

Secinājums - vai tad nav spēļmantiņa. ( eksperimentē vesels ar katridžiem, jā un ir iespēja šim galdam papildus tonarma strēli pievienot - vietas pietiek! )

 

p.s. - Jāni, cik JVC QL-Y3F galdiņu no eBaya izsolēm esi nogādājis laimīgajiem LV melomāniem! ( viens melomāns ir toč padomā )

Link to comment
Share on other sites

Long John

Vitālij, pirms pāris gadiem Ebajā esmu nopircis divus JVC QL-Y3F, attiecīgi pa apm. 160 un 190 Ls, abi ar nelieliem defektiem, bet izreklamēt labi aparāti maksāja vēl dārgāk.

Pasūtītājs bija Uldis M. (ja tas Tevi interesē). Ir savedis aparātus kārtībā un dikti apmierināts.

 

 

P.S. Es nesaku, ka slikta spēļmantiņa, taču neesmu tik liels LP fanāts , lai tādu naudu tērētu-

gadu pašam tomēr jau pietiekami daudz un tik daudz vēl pasaulē neredzēta, neizjusta... :beee:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

p.s. - ( ne pa tēmu: eh mans virtuālais draugs - a iepazinu Tevi kā fotomīli >> no ErFoto saita ) nju būs kādreiz jāaizbrauc līdz jums ciemos uz pieredzes apmaiņu...mēlīti patrīt.

 

to melomānu jau nav daudz iekš LV_teritorijas, lielākoties jau virtuāli esam pazīstami.

- Uldis ( aktīvs melomāns ) pazīstu, ir bijis ciemos pie manis - man tik nesanāk līdz Mārupes ciemam_pagastam aizskriet.

manējā, cienītā kundze nju nekādīgi negrib atbalstī šo Audio_Krāmu hobiju...burkšķ ne pa jokam, esot lietas svarīgākas.

Link to comment
Share on other sites

Labrīt, Labdien, un Labvakar :)

(kā teiktu Trūmens, jo nekad jau nevar zināt - kad tad mēs nākamreiz redzēsimies?...)

 

Tikai vkrd šeit piereģistrējos, izlasot šī topika 14lpp sapratu - kā vēlos šeit būt piederīgs :) Esmu vairāk/vai mazāk, nedaudz - audio, video + vintage cienītājs.

Pazīstu no šeit esošās sabiedrības Torni un Long John (nu gan Tev niks!).

 

LP skaņuplašu atskaņotāju jomā pašlaik cīnos ar "Radiotehnika-001-Stereo", šo:

http://www.radiopagajiba.lv/RRR/REMR_EF/rt001.htm

Kaut arī esmu beidzis radioinženierus, tomēr šajā jomā nestrādāju - esmu attrofējies (šo opciju gan pašlaik meklējot darbu apdomāju - "varbūt atjaunināt?"). Tāpēc izmantoju ārpakalpojumus. Uff!... jau 2x šo aparātu esmu devis meistaram, beidzot tad nu skan (kaut nepārliecinoši manai ausij). Esmu nomainījis divas adatas - GZM-105 ir patiešām sliktāka, nekā GZM-005.

Es netieku galā ar problēmu, ka man adatai ir jāliek pārāk liels svars + tāpat uz vecākām platēm adata šad/tad pārlec :( Esmu izregulējis šo atskaņotāju krustām/šķērsām - nesanāk ideāli.

Nupat jau plānoju iegādāties kādu ārzemju ražojumu, bet šo gan vēlos atstāt (man viss "Viktorija-003-Stereo" komplekts savākts). Līdz ar To - jānoved līdz perfekcionismam...

 

Šeit pamanīju Vitalii postus - man Tev jautājums. Tev tur ir visvisādas detaļas.

Vai Tev nav no šāda atskaņotāja (skat. augstāk) foto-elektronu autostopa devējs?... Manējam ir noklājies + mans meistars saka, ka šīs detaļas nav (man negribas tikai tāpēc vēl vienu aparātu pirkt...).

 

+++ atklāti jāsaka, ka ar platēm tomēr esmu uz Jūs (man pamatā ir gājusi pāri ML, MC ēra - arī LP, bet Melodijas ražojumu un "Ārija-102-Stereo" paveidā). Pasakiet man, ja atsevišķām platēm man uz "s" metas "č" burti, tad kurā virzienā man jāskatās?...

 

Melvins,

ar Smaidu :)

Link to comment
Share on other sites

 

Esmu nomainījis divas adatas - GZM-105 ir patiešām sliktāka, nekā GZM-005.

- man Tev jautājums. Tev tur ir visvisādas detaļas.

Vai Tev nav no šāda atskaņotāja (skat. augstāk) foto-elektronu autostopa devējs?... Manējam ir noklājies + mans meistars saka, ka šīs detaļas nav

 

Ir, tikai no Ārija-102 Vinilgaldiņa. Vai 001 ir līdzīgs - jāpapēta manuālis.

- GZM-005 galva kopumā būs labāka par 105 galvu..pie nosacījuma ja nav sacietējusi, izkaltusi adatas fiksācijas gumija.

adatas izlekšana no gropes_skaņas celiņa liecina: nav nolīdzsvarota tonarma strēle, vai problēma gultnīšos ( mazgājam, eļojam - масло часовая un profilakses pēcregulēšana )

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Long John

Pazīstu no šeit esošās sabiedrības Torni un Long John (nu gan Tev niks!).

 

 

Tu brīnies par Torņa jebšu manu niku?

Ja par manu- kāda vaina nikam, ja esmu 1,94 m garš Jānis?

Tornim varētu būt kāda nostaļģija par antenu mastiem?.... :yahoo:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

nu LJ un torni - ebaya ekspert - mana at440mla kaut kā nenāk no ebaja- un jocīgi ka pie payment atzīmes uzrādās unclaimed iekš paypal. ebajā uzrādās nu jau 2 ned. - maksājums tiek apstrādāts....ok pēc paypal shēmas saprotu ka pārdevējam ir jāakceptē kaut ka manuāli mans maksājums - bet jams to nedara + uz PM neatbild. paypalā pašā ir opcija šo maksājumu kancelēt - bet negribas savu ebaja 200 zvaigžņu reputāciju bojāt.....primo reizi tādu fišku rezu ar to unclaimed.

Link to comment
Share on other sites

manuprāt, šā jau ir interesanta tēma jaunam topikam: eBaya parsteigumi un negatīvās emocijas...arī uzmešanas.

Link to comment
Share on other sites

nē nedomāju, ka uzmešana, jo naudu jams nav saņēmis - tā ir paypalā, uzkārusies, ja reiz paypal piedavā to maksājumu kancelēt. ok, sorry par oftt. gribējās jau šādā lietainā laikā galvu jaauno paklausīt...nu neko - vēl šim uzrakstīšu, ja ne tad cancelēšu maksājumu.

Link to comment
Share on other sites

Tu brīnies par Torņa jebšu manu niku?

Ja par manu- kāda vaina nikam, ja esmu 1,94 m garš Jānis?

Tornim varētu būt kāda nostaļģija par antenu mastiem?.... :yahoo:

 

:)

Vairāk jau par Tavu niku (nu atvaino).

Tornis man kaut kā jau no seniem laikiem pierasts.

 

Ir, tikai no Ārija-102 Vinilgaldiņa. Vai 001 ir līdzīgs - jāpapēta manuālis.

- GZM-005 galva kopumā būs labāka par 105 galvu..pie nosacījuma ja nav sacietējusi, izkaltusi adatas fiksācijas gumija.

adatas izlekšana no gropes_skaņas celiņa liecina: nav nolīdzsvarota tonarma strēle, vai problēma gultnīšos ( mazgājam, eļojam - масло часовая un profilakses pēcregulēšana )

 

1) nu es taču esmu tups!... nu bet protams, varbūt ka tas devējs der no vēlākajiem REMR modeļiem (kuri atšķirībā no šī atskaņotāja modeļa nav deficīts). Lieka Ārija pašam pašlaik mājās, nevajadzētu gan viņu izkomplektēt tāpēc, kaut kā...

Labi. Skrienu pētīt manuāļus :)

 

2) nu tātad man tomēr kaut kas ar to tonarma strēli tomēr nav ok. Gultnīši?... mmm... diez vai - viss tur līdzeni + pareizi notiek, īsti neticu. Rūsas tajā aparātā nav, 100%. Stāvoklis pārāk Labs.

Vai esTo tonarmu regulēšanu bez papildiekārtām varu pats paveikt?

Es līdz šim visu regulēju "uz aci", neuzskatu, ka man viņa ir slikta (arī lentniekiem galvas, vadotņu slīpumus šādi regulēju utt.).

Nu kaut kas tur tagad nav "tīrs" + pārāk ilgi es cīnos ar šo galdiņu.

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

nu kas tur ko regulēt tonarmam ? noņem šķīvi un ieregulē atsvaru tā lai strēle ir bezsvarā - ne uz vienu - ne otru pusi-liec strēli stāvvietā., tad iestati uz ripas 0 gr. tad pagriez uz tik cik konkrētajai galvai rekomendē. ja rekomendē no - līdz. liec pa vidu un tad eksperimentē. Augšas diezgan stipri ietekmē - VTA (vertical tracking aligment + šis parametrs mainās atkarībā no plates biezuma). skatīt netā. Vēl augšas ietekmē mm galvas salāgošana ar phono preampu.

 

vēl ja pārlec - moš pati plate ir sabojāta neatgriezeniski...ir kāda svaiga paša pirkta plate krājumos ?

 

nevis 30 gadus veca..

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

nu kas tur ko regulēt tonarmam ? noņem šķīvi un ieregulē atsvaru tā lai strēle ir bezsvarā - ne uz vienu - ne otru pusi, tad iestati uz ripas 0 gr. tad pagriez uz tik cik konkrētajai galvai rekomendē. ja rekomendē no - līdz. liec pa vidu un tad eksperimentē. Augšas diezgan stipri ietekmē - VTA (vertical tracking aligment + šis parametrs mainās atkarībā no plates biezuma). skatīt netā. Vēl augšas ietekmē mm galvas salāgošana ar phono preampu.

 

Šo prasto procedūru es it kā jau zinu...

Es domāju, ka man varbūt ne Tā tas S tonarms slīpumā noregulēts (??) - nu nezinu, it kā viss pareizi...

(vēl nedaudz, un meklēšu smalkmehāniķi - mans meistars tik pa elektroniku ņemās).

 

Par "augšām" - man bija tīri tehniski interesanti, kāpēc man atsevišķām ārzemju platēm sit cauri "č" burtus "s" vietā... Pārsvarā, jauno laiku mūzikai.

Piemēram, šodien mājās klausos tikai LP, un klasiku - Black Sabbath, Led Zeppelin, Rainbow, Iron Maiden utt. Tur šādu "fīču" nav - viss skan tīri...

Link to comment
Share on other sites

kāda korekcija ? ārzemniekiem tomēr biku cita korekcijas līkne nekā krieviem bija. Nu, kaut vai minētais plates biezums pie vainas. ārzemniekiem ir plānas plates un ir biezas .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...