Jump to content

Vinila atskaņotājs


nezinīc
 Share

Recommended Posts

nu jā viņa ir tāda vairāk "audiofīliska" vismaz pēc skata izskatās pēc tādas ja salīdzina ar lētāko AT. un atsauksmes ir pretrunīgas, vēl jau saka ka galvām vajag obkatku ap 100h kamēr "iestrādājas" tā pa īstam :D

Link to comment
Share on other sites

makatins

Vot taadus briinumus dzirdu pirmoreiz ka galvai vajg abkatku :)

Link to comment
Share on other sites

nu vēl var paspēlēties ar galvas salāgošanu ( dažādus vadus ar dažādām kapacitātēm pamainīt)..

 

nu padomā pats - tur tak ir kustīgā daļa. savs pamatojums imho ir.

Link to comment
Share on other sites

ja grado skan vienādi ar at, tad bail iedomāties, kas tur pārējie par dzelžiem ir :mrgreen: par gzm pat nekomentēšu

Link to comment
Share on other sites

nu nav lētais grado labāks par lēto AT, nav. ja nu vienīgi pieminētais izskats. no AT jāsāk ar AT120E. Grado ir vairāk tāds ticīgo izstrādājums , bet tas ir tikai mans viedoklis. pilni forumi pa grado problēmām ar fona "ķeršanu". grado un at abi ir apm. vienā cenu kategorijā, grado tikai laikam nav tik augšīgs kā AT pie vienādas ieejas kapacitātes, līdz ar ko AT skan asāk. ta stā pēc teorijas un manas saprašanas cik esmu šos abus salīdzinājis.

Link to comment
Share on other sites

neapgalvoju, ka labāks, bet ja šīs tik atšķirīgās galvas skan vienādi (un sūdīgāk par gzm, pat lai tā būtu 005!), tad sistēmā kaut kas pilnīgi greizi

par fona ķeršanu cik dzirdēts problēmas ir ar atsevišķiem direct drive eksemplāriem, bet tas vairāk varētu liecināt par atskaņotāja konstrukciju, ne galvas kvalitāti

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

nu tā jau ir - katram sava gaume :) un sava sistēma.

Link to comment
Share on other sites

makatins

vo vo pareizi oskars saka......GRADO galvai fons ir lielaaks nekaa visaam paareejaam galvaam

Link to comment
Share on other sites

attiecībā uz ticīgo izstrādājumu kaut kā atcerējos Lomika izteicienu par pisaku un ugāru, kas grado padodas pārliecinoši atšķirībā no... :mrgreen2:

Link to comment
Share on other sites

nu ja vizuālo arī vajag.. grado ir smukāki pat par manu violeto AT440mla...AT smukums sākas no dārgā 300ls gala - ala apzeltījums etc. Grado tādā ziņā pieeja pareiza :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ienācās šodien šāds Audio tehnica tīrītājs (12 Ls) - interesants - susla lejas birstē iekšā. padošu ziņu kā tīrās :D

 

DSC09624.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Partyman

Es tiru ar Tevis ieteikto record cleaner no Reloop,plus vel lielisks atskanotajs Technics SL-D3 no John Long un iet visas plates,pat tas kuram uz iepriekseja atskanotaja adatina lekaja...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Audio Technicas slotu eBajā ņēmi vai Rīgā?

 

Man vienu šādu gribās, pie Zerostata un karbona birstes. Lupatu nemīlu. Šīs te tīra izcili labi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Labrītt!

Es .protams, atvainojos, bet netīšām nopirkās Scott DJX 60 TT plašu atskaņotājs. nu vajadzēja dažas Vectēva plates pārrakstīt..

instrukcija vācu valodā, angliski goglēt es arī ne īpaši ko "bum-bum".. nu ka rakstīt no platēm man Sīkais iemācīja.. bet vienu ta arī nesapratu, tam aperatam tiešām nav paradzēts autostop, kad beidzās plate, vai arī tas ir salūzis? Es kad pirku, pat tādu jautajumu neuzdevu, jo cik atceros no jaunības, pat pēdējā "melodija" bija ar tādu aprīkota..

Link to comment
Share on other sites

varētu būt, ka nav. jo krutāks verķis - jo mazāk automātikas. protams uz šo lēto DJ tehniks klonu tas neattiecas. DJ nevajag autostopu :D

Link to comment
Share on other sites

Tas scott jau mūslaiku verķis ar USB... nenopietns aparāts...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi piekrītu.Bet ar kaut ko tak ir jāsāk? Un cik tad daudz vispār te ir tādu, kas pateiks,ka nekad nav mācījies no savām, bet tikai no svešām kļudām? :)

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu ja vienīgā problēma ir autostop neesamība, tad tā faktiski nav problēma, es par tādu galīgi nesatraucos. Labākais no maniem pašreizējiem atskaņotājiem - Technics SL-1510 arī nav aprīkots ar autostopu, bet man tas ne brīdi nav traucējis.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt nesenie LP atskaņotaju pircēji un pārdevēji var pakomentēt - cik reāli šeit iegadāt labu atskaņotaju apmēram pussimta Ls vērtībā, kas atbilstu šādiem kritērijiem:

kārtīgs;

direct drive;

izliektais tonarms ar puscollas galvas standartu;

automāts vai vismaz pusautomāts ;

labak kvarcots, bet tas nav noteicošais, jo patīk arī gaismiņa:)

Subjektīvi vairak patiktu Technics vai Sony.

Ja kritēriji ar cenu neiet kopā, varbūt var palūgt kādas norādes, ar ko apmēram jārēķinās..

Link to comment
Share on other sites

bx,Tu jokojies vai ari esi tikko atgriezies no Marsa?Tak esi lasijis sludinajumus ss.lv vai reklama.lv,kur tiek tirgoti turntabļi no foruma biedru Long John un Torna krajumiem un ari foruma shi tema ir gari un plashi apspriesta...

Link to comment
Share on other sites

Partyman, nebiju ss pētījis vēl:) ideja radās samērā spontāni, un ierakstīju jautājumu seit. Bet tagad iešu un papētīšu ss un Ivo, un Jāņa krajumus, ka arī ebay piedāvāto..

Foruma tēmas izlasīju, protams. Viennozīmīgu atbildi tur atrast nevar, tāpēc ar jautāju.

edit - papētīju, nekas baigi sirdī neiekrita no redzētā

Labots - bx.
Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=z4x83Darkxc

 

Shim cik saprotu ,ja ir beigta adata,tad var mest miskastee?vai tomeer var ko labot?

 

Long John-Tu it kaa esi paarrakstiijis daudzas savas plates uz ciparu,vari iedot kaadu gabalu paklausiities,kaa ir saanaacis tev,tieshi ,ko pats esi rakstiijis?

 

Ir dziesma uz plates, kurai ir gan loti klusas dalas, gan skalas, kas sakas samera strauji.

Ja ir labi skali uzgriezts, klusaja gabala isi (~1 sekundi) pirms skalas dalas sakuma var klsi dzirdet so skalo dalu. (sitais izsklausas sviestaini aprakstits, bet citadak nenak prata) - ir tada ka loti klusa 'sufliera' skana dzirdama isi pirms tam vajadzetu skanet normala skaluma.

It ka adata kertu kaut ko no blakus esosajam rievam... Un tas ta ir ne uz vienas plates vien.

 

Man taa ir dazos CD,gribat teikt,kad tas nav ierakstiits korekti no plateem?

Link to comment
Share on other sites

Nu kur jūs atrodas tādus brīnumus ? tur tak galva maksā vairāk nekā tas vienreizējās lietošanas aparāts...nav vērts ne ko tur labot. ja vien nav krājumos ko tam uzstellēt- jo pat nav nosakāms, kas tas par modeli un kāds mounts.

Link to comment
Share on other sites

BX, brenda (Technics, Sony), direct drive, kvarcotu, SME shellu, S-tonarmu, labu galvu un labu adatu, ar nesaskrāpētu vai neieplēstu vāku pa 50Ls Latvijā ir teju nereāli dabūt. Man stāv daži aparāti kvarcoti - Technics SL-Q200, bet ar taisno roku. Ir WEGA (SONY) direct drive ar S-roku, bet nekvarcoti. Varu piedāvāt savu ikdienas aparātu, full automatic, silver Technics SL-Q3 - jauna eliptiskā adata (jauna = 10 plates nospēlētas), viss kā nākas, vāks tikai nav pirmā svaiguma, bet nu cena šim, ņemot vērā adatas cenu 30 EUR, ir 80Ls. Un lētāk atdot negribu.

Link to comment
Share on other sites

Liels paldies par atbildeem!

 

Bet bet vai tad Long John nepardod par 45,it kaa vinam bija normaali aparaati?

 

Elac MIRACORD 50H(kautko liidziigu shameejam var dabuut,bet gribeetos,jau tomeer sho,nevareeju atrast,tikai kaut kaadaa krievu saitaa?

 

Vai sho,kursh buutu labaaks?

 

g8njpiufhl4nvuuw957x_thumb.jpg

 

Ar mieriigu sirdi vareeshu mest araa to savu s..u :)

Labots - sanga
Link to comment
Share on other sites

Nu man drīzumā būs kvarcots Hitachi HT-356. Pašlaik ir dabonams nekvarcots 354 modelis pa 40 naudiņām.

Protams, abi direct drive, S veida tonarmi, SME šelli, pusautomāti, viss kā nākas.

Link to comment
Share on other sites

Torni uzraksti savu telefonu uz inboxu sanga1@inbox.lv ,veelos parunaat par iegaadi

 

Es pats gribu tos iegadaaties,vot tikai kursh buutu no viniem labaaks???

Link to comment
Share on other sites

Paldies par variantiem tiem, kas piedāvāja. Pasteidzos, paņēmu SL-1610. Tīri pēc parametriem skatoties, SL-Q3 būtu bijis labāk. Un ātrāk, protams.. Eh, tā ir ar tiem impulsīvajiem pirkumiem:)

Link to comment
Share on other sites

gp6hswyaa9ihsgy4p5z4_thumb.jpg

 

Esmu dilemas priekshaa,ko dariit pirkt no foruma biedriem,vai shinii veikalaa jaunu pa 200,tur bija triis cenu kategorijas ,bet visi vienas firmas,neatceros nosaukumu,varbuut kaads ir bijis tur,un zina tos aparaatus?

Link to comment
Share on other sites

http://www.audiosalons.lv/lv/catalog.php?cat_id=97

 

NAD es laikam neņemtu, savukārt Music Hall kaut kā ļoti izskatās pēc tiem pašiem OEM ProJect rūpnīcā ražotajiem; Music Hall investori ir tie paši, kas skandu ražotājiem Phonar, kurus es ļoti cienu.

 

Šis man pat ļoti patīk,

http://www.musichallaudio.com/detail.php?p=3

 

bet rēķinies ar to, ka tas ir "fully manual", tātad bez autostopa. Nu un maksā 4x dārgāk kā mans vecais Technics. Bet skaists :) Un Jauns :)

Link to comment
Share on other sites

Nez, tas autostops kā nu kuram, man noteikti viņu nevajag... bet jā, smuki tie Music Hall

Link to comment
Share on other sites

Zeel ka tomeer Nad neder,blin,domaaju ieklauties 300-taa,cik saprotu veel tachu priekshpastiprinaataajs jaapeerk,tas arii laikam kadi 60 ls :)

 

Fopshem cik es saprotu,es krietni paarmaksaaju?

 

Zato skaista davana piektdienas manaa Jubilejaa,ceru ka lidz piektdienai izkulshos no shiis putras :grin:

 

 

Music Hall kaut kā ļoti izskatās pēc tiem pašiem OEM ProJect rūpnīcā ražotajiem

 

 

kurus es ļoti cienu.

 

Kautkaa neizprotu sho salikumu!?

 

Es to sarkano nevaru atrast tajaa veikalaa :)

Labots - sanga
Link to comment
Share on other sites

Tornis to teica par skandam Phonar...pec Tava teksta ir pilnigi skaidrs,ka ari Tev(tapat,ka man)pilnigi pietiek ar turntabli no John Long vai Ivo un pastiprinataju ar tam pasam Phonar skandam no Torna.Iek ļausies aptuveni 250 latos un vel varesi panemt kaudzi Lp no manis...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

vajag UB40 "Signing Off" labā stāvoklī obligāti ar 45rpm maxi singlu komplektā, un Labour of Love ar derētu uz vinila ;-)

Partyman, slabo?

Un SLADE - Alive un Old New Borrowed and Blue

(varu vēl kādu desmitu nosaukt, kas vajadzīgs uz vinila, bet "mint" vai VG+ kondīcijā.)

 

tā, Music Hall un ProJect tiešām uz viena konveijera ražo:

Music Hall manufactures its own range of turntables in the Czech Republic. These are produced in a factory that has been making turntables for over 50 years. All Music Hall turntables come fitted with arms, cartridges and dust covers. They consistently make the "Recommended Components" list in Stereophile Magazin

un

Pro-Ject products are the result of an exemplary cooperation within a rapidly uniting Europe. For over fifty years record players have been designed and built at Pro-Ject's manufacturing facility in Litovel, situated to the east of Prague. This plant is one of the most advanced manufacturers of precision mechanics in the country
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...