Jump to content

Vinila atskaņotājs


nezinīc
 Share

Recommended Posts

mērīt un vēlreiz mērīt....sāc ar DC izejā pie liela skaļuma + osilis derētu...visticamāk iet klipā, j avēl piedevām tur kaut kāds iebūvētais toņkompensators var būt...



vai arī tās tumbas netur - to tak tev pašam jāsaprot :)

Link to comment
Share on other sites

Nu labi, tumbas nav nekāda "zemene" bet.. tak, kā jau rakstīju, radio, lenšu maģa un arī Karavella ( arī phono ieejā ) tak tur... 

nu kā tā var būt, ka tikai no Universuma netur?

:O

Kaut kāda mistika.. :(



mērīt un vēlreiz mērīt....sāc ar DC izejā pie liela skaļuma
 

tātad varētu būt vaina Universuma galviņā?

Link to comment
Share on other sites

Man arī bija tāda problēma. Risinājums - pieskrūvēju pie sienas plauktu, lai novērstu vibrācijas un citus traucējošos faktorus.

Link to comment
Share on other sites

nedomāju - man nav varianti. tev tajā universumā ir phono korektors ? imho vēl varētu būt subsonics (zemo F invalīdi no vinilgalda darbības) ...bet nu tur jau filtram būtu jābūt...nezinu - tā sazīlēt grūti.

Link to comment
Share on other sites

osscar - nav tur nekāda korektora iekšā. Galva AT-95, es domāju, ka vibrācijas būs pie vainas visdrīzāk.

Link to comment
Share on other sites

es domāju, ka vibrācijas būs pie vainas visdrīzāk.

 

 nu es šamu biju pārvietojis no sekcijas, kurai ir jūtama nedaudz vibrācija no skandām, uz benķīti... kurš toč nevibrēja..

un nekādu izmaiņu... :(

Labots - Sviestc
Link to comment
Share on other sites

Grīda nevibrēja? Vibrēja! Vajag likt uz plauktiņa, kas pieskrūvēts pie nesošās sienas.

 

O.K. Paldies.

Pamēģināšu... 

Labots - Sviestc
Link to comment
Share on other sites

Long John

Varbūt eksperimenta pēc pamēģini paklausīties uz stereoaustiņām (ja ir) ?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt eksperimenta pēc pamēģini paklausīties uz stereoaustiņām (ja ir) ?

 

 

Jā.. ideāls risinājums...

Un kā man pašam tas neienāca prātā? :O

kropļojums parādās tikai tad, kad ieslēdzu ārējos skaļruņus..

bez tiem austiņas skan tīri...

tātad tomēr vibrācija ir pie vainas?

 

Paldies!

Labots - Sviestc
Link to comment
Share on other sites

Long John

Vispār jau tās "tumbiņas"  man īpašu uzticību nerada- daudz viņām nevajag, lai sāktu kropļot.

 

   http://content6-foto.inbox.lv/albums/a/aldis1232/Krutums-Nemirst/Att-ls1444.jpg

 

Grundigam izejā ir ap 40W, a cik tām sīkaļām pieļaujamā jauda? Var jau būt arī, ka signālam no skaņuplates ir plašāks diapazons (vairāk labi basi), nekā "rādžiņam" un vecai Astrai,  un mazajiem vārguļiem tie kļūst liktenīgi?

 

Un vēl- Tu raksti, ka ir 4 tumbiņas. Varbūt tās ir 4 omīgās, un, ja saslēdz tās vienlaicīgi- paralēli, slodzes pretestība 2 omi pastūzim nepatīk!

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

ir 4 tumbiņas. Varbūt tās ir 4 omīgās, un, ja saslēdz tās vienlaicīgi- paralēli, slodzes pretestība 2 omi pastūzim nepatīk!
 

Paralēli laikam jau nē,

grundingam ir četru skandu izejas jau orģinālā,ar iespēju divas atslēgt.

 

P.S.

A tas Grunding S50 pavilks?

Link to comment
Share on other sites

paviks mierīgi arī s90

Link to comment
Share on other sites

es tomēr domāju, ka tās "apakšas" nāk no vinila...ja jau uz pārējiem signāla avotiem tumbas ir ok. bet nu tā tāda zīlēšana sanāk bez testēšanas.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

vai arī tās tumbas netur - to tak tev pašam jāsaprot

 

 

Labrītt!

Bija brīvs brītiņš un atkal pievērsos jau minetajai problēmai,

atraku info par skaļruņiem..

http://rw6ase.narod.ru/000/mg1/kometa225s.html

 

cik izskatās tie ir daudz par vāju jau pieminētajam Grunding pastiprinātājam....  :resent:

Varbūt tomēr tā arī šīs problēmas sakne?

 

Skatos ka skaļruņi ir 4 Omu...

 

bet kā būtu, ja es tos saslēgtu divus uz vienu izejas kanālu?

Labots - Sviestc
Link to comment
Share on other sites

bet kā būtu, ja es tos saslēgtu divus uz vienu izejas kanālu?

pilnīgi garām. Ne jau tas, ka pa vāju, viņi vienkārši ir sūdīgi. Tumbas Tev vajag citas. Ja interesē, man te kaut kādas Heco ir ko drīzumā tirgošu un vēl šis tas. 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Par pēdējām nezinu, bet RRR nav nekas labs.

Manējās ir šādas:

http://www.hifi-wiki.de/index.php/Heco_Interior_230

 

Pagaidām gan klausos pats, kamēr aizstiepšu saviem Cantoniem Karātiem skaļruņus saremontēt.

Vēl ir vienas Fisher ste-m75, bet arī skaļruņiem piekares jāmaina.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir p...c,ja foruma ir cilveks,kas prot atrast galigakos kramus,ta tas ir tikai un vienigi Sviestc...piedod,neka personiga,vienigi Tava pieeja stereo iekartas komplektshanai man sagada jautrus brizhus...Paldies,Tev par to! :drinks:

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Eltax varbut,ka razhotajs ir o.k.,bet modelis ko Sviestc "izracis"izskatas vel briesmigaks,ka s90...

Link to comment
Share on other sites

Tās ir 90to gadu S-50 - tie paši vēži daudz, daudz sliktākā kulītē.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Pašas S-50 jau nebija nekas labs (no skaidu plates taisītas), bet šīs... nu vienkārši drausmas, nav jau brīnums, ka rūpnīca gandrīz nobankrotēja un tagad gandrīz neko neražo.

Link to comment
Share on other sites

Skaidu platei, īpaši mdf , nav ne vainas skandu taisīšanai. Masīva koka skandas ir akustiski lielāks nonsenss. Arī saplāksnis diletanta rokās nedos efektu, tur Kevins vajadzīgs. Kam, jūsuprāt, Kevina ražojumā visas atsaites iekšā tiek liktas?

Link to comment
Share on other sites

Konstatators
Pašas S-50 jau nebija nekas labs (no skaidu plates taisītas), bet šīs... nu vienkārši drausmas, nav jau brīnums, ka rūpnīca gandrīz nobankrotēja un tagad gandrīz neko neražo.

 

 

Labi gan ka tu visu saproti un māki izskaidrot...

 

RRR nolaida sevi podā nevis ar sūdīgiem skaidenes korpusiem, vai galīgi neskanošām a/s (ir sliktāki piemēri, ir labāki, bet tas pox, tā ir visiem), bet gan ar plānošanas trūkumu/nemācēšanu plānot ilgtermiņā, ar nesaimniecisku darbību, neesošu mārketingu (preces pozicionēšana u.c.), pilnīgu reklāmas trūkumu, arī ar cenām u.t.t. Šķībacainie un citi no tās puses arī ražo beidzamos sū*us, bet kapēc ar tiem ir pilna pasaule? Tapēc ka viņi prot pārējai pasaulei tos iesmērēt un protams cena, pieejamība u.t.t, pat neskatoties uz to kur tās viņu ar mazgadīgu bērnu darbaspēku pilnās ražotnes atrodas.

 

Un ja par tēmu, tad vecās s50 neskan nemaz tik slikti pat neskatoties uz totāli sūdīgajiem korpusiem un pārējo izpildījumu. ja Sviesc varētu atrast labi saglabātu eksemplāru, tad būtu gana piemērotas viņa īpaši izraudzītajiem krāmiem. Pirkt tagad Heco no Ivo un likt pie Karavellām un cita šrota arī nav diez ko racionāli...

 

Tāpat kā vecam, rūsēt sākušam Opelim nav jāliek virsū hromēti 18 collu diski...

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Skaidu platei, īpaši mdf , nav ne vainas skandu taisīšanai

Toties pietiek uzliet šķidrumu un korpuss gandrīz momentāli uzbriest... ar S-90 šādu problēmu nav, jo korpusi ir no koka.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators
S-90 šādu problēmu nav, jo korpusi ir no koka.

 

 

Dublis numur 2, sēdies divi...

 

Nav s90 korpusi no nekāda koka, nu ko tu vari bāzt batonus ausīs... Vecajām S90 korpuss ir no tādas pat skaidenes, kas tikai ir smuki un diezgan pieņemami apfinierēta ar koka imitāciju. Pabieza finiera plāksne ir tikai front panelim, kurā iefrēzēti caurumi skaļruņiem. Jaunākiem izstrādājumiem sākot ar visām s150 u.t.t absolūti viss ir no skaidenes, pat front panelis un korpusi nav vis apfinierēti ar nažfinieri, bet gan aplīmēti ar ļoti švaku līmplēvi, kuru sačakarēt nav nekādu problēmu un kas pati lobās nost un tādēļ arī tās problēmas ar mitrumu.

 

Nezinu īsti kā MDF ir ar mitrumnoturību, būtu jābūt labāk par prastu skaideni, bet normāls ražotājs tādu pliku korpusu arī neatstāj, pēctam apstrādā, krāso lako, apfinierē un tad arī problēmu nav. Arī skaideni ja labi apstrādā, pēctam nekas traks nav.

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Nav s90 korpusi no nekāda koka, nu ko tu vari bāzt batonus ausīs... Vecajām S90 korpuss ir no tādas pat skaidenes, kas tikai ir smuki un diezgan pieņemami apfinierēta ar koka imitāciju. Pabieza finiera plāksne ir tikai front panelim

Paldies, tagad zināšu. Uzskatīju, ka S-90 ir no koka/finiera, tieši dēļ front paneļa un kvalitatīvā aplīmējuma. No kļūdām mācās. :)

Link to comment
Share on other sites

Tava pieeja stereo iekartas komplektshanai man sagada jautrus brizhus...Paldies,Tev par to!

 

 

Nu re! Tatad nav nemaz tik slikti.. tātad vismaz kaut kāds labums no manas darbošanās ir!

Cirks aizbrauca.. 

bet es...

ai, gan jau noķeršu to cirku, kā saka

,nāks laiks, nāks padoms un sapratne visā...

vai tad mums ir kur jāsteidzas?  :) 

 

P.S.

Domāju jau es par izaugsmi, domāju...

piemēram..

nupat safilmēju Onli You.. :)

http://foto1.inbox.lv/aldis1232/Krutums-Nemirst/MOV-0039.mp4

un pasēdēju salīdzināju ar Karavella klipu no veikala

un paanalizēju...

..un loģiski ka izdarīju secinājumus..

1.kārtām ir jānopēkr normāla video kamera.

2.kārtām ir jānopērk labāki skaļruņi

3.kārtām ir jābeidz dzert, jo rīt ir darbadiena!

 

Vai ko nepareizi atkal sapratu?

Labots - Sviestc
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kad filmē, tad nevajag pašam pārāk kratīties 
 

Tas ir telefons Sony Xperija..

kraties vai nē, bet nu tie solītie 5MP tur tādi, nu nekādi..

Man kādreiz, jaunībā, bija Nokia 95.. un tur tie 5 pikseļi tiešām izskatījās puslīdz o.k, bet tiem mūsdienu..

piebāž to telefonu her viņ zin ar ko,no kā mēs labi ja 20% izmantojam ikdienā, un rezultātā ne skaņa normāla ne attēls.. :(

Atvainojos par oftopiku,protams!

Link to comment
Share on other sites

Kura Xperia tev konkrēti ir? Man ir U - istabas apstākļos, kad ārā jau satumst, filmē ciešami.

 

Bet prieks par tevi, ka Karavellu vairs neklausies. :)

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Kura Xperia tev konkrēti ir?

Miro 



ka Karavellu vairs neklausies.
 

Uz tās lieku melodijas plates..

mazāk "krakšķus"jūt..:)

Link to comment
Share on other sites

Melodija izdeva arī labus ierakstus... Jumprava, Līvi, Remix... tev nav tos žēl?
 

Man ir pilnīgi visi Mikrafoni no 80-89. Jumprava arī ir.. Remix, Līvi .. pie to iegādes vēl strādāju.. :)

Kādā ziņā žel? Esmu taj Karavellai uzlicis "plašuneplēsošu" galviņu MM, G3M 1554.. tieši to, kas bija melodijas platēm aprēķināts nu tajos tālajos 80-desmitajos gados..

Tā kā situācija tiek kontrolēta.. :)

Link to comment
Share on other sites

Kādam no jaunajiem censoņiem neinteresē nestrādājošs „budget” klases Fisher markas LP atskaņotājs?...

Negriežas – vaina kaut kur barošanā, vai arī pats motorītis (12V). Vāks apbružāts, bet vesels. Adatas nav. Savādāk – Made in Japan, „belt drive”. 10Ls.

 

Atrodas Purvciemā. Intereses gadījumā - rakstiet, zvaniet.

 

post-94023-0-83285700-1360000949_thumb.jpg

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

nu sorry, te nav nekāds bomžu vai dīkdieņuforums - sorry - 10ls par neejošu, bez galvas un netīru aparātu no vislētākā gala maksātu 10ls ? uz miskasti viņu. es pa 10 ls  varu atdot āriju ar pajaunu AT galvu un strādājošu ja mani labi paprasa :D

Link to comment
Share on other sites

Kas tad nu?... Kas liedz man piedāvāt par šo Fisher 5Ls?, es atdošu varbūt vēl lētāk :) (es vnm norādu piedāvājumā max cenu).

Šo izstrādājumu cena vispār ir tīri diskutabla - ja parēķinam degvielas izmaksas kaut vai no otra Rīgas gala turp/atpakaļ + iespējamo patērējamo laiku vizītei, tad šīs pamat-izmaksas vispār pietuvinas nullei (vari vilkt paralēles ar no Vācijas eBay sūtāmiem aparātiem uz LV, piemēram - kaut nopērc pa 3EUR, transports no šīs Vācijas kopā tāpat nostāsies virs 10LVL).

 

osscar - varbūt Tu man to AT adatu par 5Ls?... ja jau ar visu Āriju pa 10Ls.

Link to comment
Share on other sites

nē nepārdošu atsevišķi. man viņa komplektā "stāv". un īpaši nealkstu viņu pārdot tev jo dāčā vietas daudz un 5 cītis ar neko neaizlāpīs.



varu pārdot ja baigi vajag praktiski jaunu kādas padsmit h klausītu at95E galvu ar adatu....pirktu no william takker bez atlaides -27EUR. nav jamam tagad atlaides...pa ls 15...:) jo tā man ir Rīgā...+ 5 piečuku varu praktiski jaunu AT head shellu piemest...



DSC08724.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...