Jump to content

Vinila atskaņotājs


nezinīc
 Share

Recommended Posts

tā, Music Hall un ProJect tiešām uz viena konveijera ražo:

 

aaaaaaaaaaaaaaaaa,blin,jopcik popcik,ai labi noriskeeshu :rolleyes: tomeer to Music Hall

 

Nu nezinu ,nezinu! :)

Man savas LP,ko tikai klausos Es un neviens no Jums tadas neklausaas :grin:

 

Kas Tieshi neapmierina tajos ProJect?

 

Ja ne sho tad DENON,bet kur lai to dabuu,tas jau droshvien krietni vairaak maksaa :resent:

Labots - sanga
Link to comment
Share on other sites

Nee,varam mineet talaak :)

 

Tomeer izdomaaju kad to musicu ne to otru,nav verts nemt, un naudu izgruust shajaa suu,bet vilina gan,tureeshos pretii,domaajam taalaak :grin:

Link to comment
Share on other sites

Paga, vai tad te kāds teica, ka @MusicHall ir sū? Manuprāt tieši otrādi - visnotaļ ņemama manta. Un vispār - pa lielam ir pofig kāds turntablis, par 90% skanējumu tomēr nosaka galviņa/adata.

Link to comment
Share on other sites

Mans viedoklis - tie Project un tā kloni ir vairāk tādi - wanna bee hi-end aparāts...līdz ar ko dizains ir Ok, kā nu kuram patīk, bet minimālisma stilā, bet tajā paša laikā "nedavelk" līdz smagajiem minimālisma aparātiem ne vizuāli ne tehniski (tomēr parametri šiem nav neko diži labi - piem. wow&flutters un rumble ir sliktāks kā tehnics verķiem) + galva arī būs entry level. Šie aparāti arī tiek pozicionēti kā entry level. Tā jau kā dizaina priekšmets patīkams un meitenēm patiks :D

bet nu sorry, Sangas teksti ir man nesaprotami/ nesalasāmi...tipa paārdomas pašam par sevi, gribu - negribu...nevar saprst ko viņš grib.

 

salīdzinām music hall:

 

w&F=0.15%

rumble=-70db

 

 

vecais tehnics sl-1610mk2:

 

w&f=0.025% !! (6 reiz mazāks)

rumble=-78db. (-8 dB starpība)

tātad krietni labāks.

 

Protams arī Project ir atbilstoša līmeņa aparāti ar atbilstoši labiem parametriem tehnics līmenī - piem. RPM sērija. Un tie sver virs 10kg un cena sākas no 4 ciparu skaitļa.

vei es maksātu 200 ls par ārijs tehniskā līmeņa aparātu (toties smuku ) - nē paldies.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Nu, godīgi sakot, 200 Ls jau nav nekāda kosmiska cena, priekš iesācēju aparāta, manuprāt adekvāts cipars.

Mans sapņu aparāts gan izskatās šādi:

http://www.ebay.de/itm/Plattenspieler-JVC-QL-Y-55-F-Rosenholz-High-End-Turntable-TOP-mit-TA-System-/251151427114?pt=Plattenspieler&hash=item3a79caa62a

Link to comment
Share on other sites

nu nav kosmoss, bet labāks, lietots sanāks lētāk uz pusi ar jaunu sakarīgu galvu (teiksim ap 50ls par galvu). bet tas ir tikai mans redzējums. katram - savs maks, savas iespēja sun savs viedoklis.

 

un savas ausis ar kurām jāklausās.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Ja SANGA ir liela vēlme iegādāt Denon vinilatskaņotāju koka kastē tad Ebay šis mantas ir pietiekošā daudzumā- meklētājā "Denon DP" un uz priekšu,bet par koka korpusu nāksies ari maksāt...:)Nedomāju ka Latvijā kas tāds būs lētāk atrodams.Visam sava cena.

Link to comment
Share on other sites

Pievienots Vakardien, 21:02 vajag UB40 "Signing Off" labā stāvoklī obligāti ar 45rpm maxi singlu komplektā, un Labour of Love ar derētu uz vinila ;-) Partyman, slabo? Un SLADE - Alive un Old New Borrowed and Blue (varu vēl kādu desmitu nosaukt, kas vajadzīgs uz vinila, bet "mint" vai VG+ kondīcijā.)

No Tevis nosauktajiem ir Slade Alive,bet tikai cena 10 Ls...

Link to comment
Share on other sites

Šis ar neslikts galdiņš par pieņemamu cenu, tik vēl viens simtiņš galvai jāpiemet...

http://www.ebay.co.uk/itm/Rega-P3-24-Turntable-BRAND-NEW-/160886012087?pt=UK_Sound_Vision_HiFi_Separates_Systems_Combos&hash=item25758db8b7

Link to comment
Share on other sites

Sorry,bet secinot pec Sanga "bazara"vinam pilnigi pieteik ar 50 ls vertu turntabli.............................................. :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem par padomu,jaa pietiek,tikai taapeec kad nezinu taas atshiriibas,nu nav man bijushi shie verki nekad,taapeec esmu izmisumaa!

 

Partyman,kads ir Tev uz sho briidi ,ko izmanto,un ko domaa mainiit vinaa,vai pashu?

Link to comment
Share on other sites

Katrs pērk tik vērtu aparatūru, cik labs ir pārdevējs :D

Ja cilvēks nevar izlemt, tā ir cilvēka, ne foruma problēma. Es noteikti neņemtu jaunu zemākā gala atskaņotāju pa 300, bet vecu vidējas klases pa 50-60-70-80. Savukārt, ja gribētu biezo galu, tad gan laikam neņemtu vecu pa 1000, bet izvēlētos kādu no jaunajiem par to pašu cenu.

 

PS Žņaudzīšanās "jūs gan TĀDAS plates neklausāties" nav cieņā šajā forumā. Maz ko es klausos vakara vientulībā :D

 

PPS Atbildot autoram uz jautājumu , veltīto Partyman, man mājās šobrīd ir Technics SL-Q3, SL-Q200, SL-B300, Mitsubishi Teleton P-330, SONY PS-3300, WEGA PS-200P, un pilnībā restaurēts Technics SL-1510UL :)

 

Piezvanīja autors un iztraucēja pierakstīt, ka SL-1510 restaurēts ir, salikts kopā nav (jau gadu ) :D

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

PS Žņaudzīšanās "jūs gan TĀDAS plates neklausāties" nav cieņā šajā forumā

 

Sorry tas bija nekorekti no manas puses,bet neveelos lai mani izsmej :fie:

 

Nu ko varat apsveikt,lidz pariitdienas vakaram gaidu savu Technics SL-Q3,prieksh starta saakuma buus OK :)

 

Paldies Forumieshi par padomiem!

Link to comment
Share on other sites

Partyman,kads ir Tev uz sho briidi ,ko izmanto,un ko domaa mainiit vinaa,vai pashu?

Partymens lieto Technics sl-d3,kuru iegadajas no John Long un ir loti apmierinats it ipashi,ka ir pilns"automats"un iespeja automatiski atkartot vairakas reizes plates vienu pusi,tadejadi ja esmu sagatavojies lasit"klubu" vai boot.lv nav ik pa 20 minutem jaskraida mainit plati...ka visas tas fichas pareizi sauc nezinu,bet esmu apmierinats.

Labots - Partyman
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sorry tas bija nekorekti no manas puses,bet neveelos lai mani izsmej

Klausies Mikrofona aptauju 1970 un Raimondu Paulu? :D

 

 

Nu, godīgi sakot, 200 Ls jau nav nekāda kosmiska cena, priekš iesācēju aparāta, manuprāt adekvāts cipars.

Nesaprotu - RRR Ārija esot sūds, bet ja aparāts ar tādiem pašiem parametriem maksā 20x dārgāk un nav ražots kādā no PSRS rūpnīcām, tad tam nav nekādas vainas?

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

RRR Ārija tiešām IR sūds, tur neko nepadarīsi. Un kā tu zini, ka parametri tie paši? Uz papīra jau var daudz ko sarakstīt. +arī jāskatās kāda galva komplektā, laba galva maksā krietni vairāk nekā viss pārējais kopā.

Link to comment
Share on other sites

ārija ir līka jau pēc definīcijas un vizuāli prasta plastmasas vannīte. līka panna, viņu "met" - man arī ir laukos ārija - reāli met to disku. . + tas tonarma mehānisms ir tizls ar to bīdāmo svaru un nejēdzīgo antiskating. priekš DD turntables ārijas parametri sucks. Tas project ir ar siksnu un "viegls" tāpēc arī tādi parametri - tie lieli masīvie smagie - tos tik viegli "neiepeldināsi" , tas mans prastais skaidrojums.

 

un buipi nesmejies nemaz par citiem - pats tak tādas pašas klausījies :D vēl mēģināji te tās neejošās notirgot. Nu un ka klausās paulu ? es ar šad tad uzlieku jumpravas vai kāda mikrofona konča LP....

Link to comment
Share on other sites

Klausies Mikrofona aptauju 1970 un Raimondu Paulu?

 

Neko sliktu es shajaa neredzu,un jaa sho arii klausos,un par sho man buutu pie vienas vietas ko Juus sakaat,nee,manas ir veel trakaakas lietas :)

Link to comment
Share on other sites

Es arī mēdzu klausīties gan Mikrofona aptaujas, gan Raimondu Paulu, gan audiogrāmatas, gan daudz ko citu. Jums jau ir iebildumi pret jebko, ko izdevusi "Мелодия"(tāds priekšstats radies, palasot jūsu diskusijas).

Link to comment
Share on other sites

Man no LongJohn jau labu laiku ir Hitachi HT355 turnteiblis ar AT95E galvu un var teikt, ka pagaidām es apmierināts kā zilon's :)

 

Uz labāku galvu pagaidām neskatos, jo vājākais posms ķēdē pagaidām ir skaļruņi.

Link to comment
Share on other sites

noņem gumijas vai filca slipmat no diska, uzliec siksnu uz diska iekšpuses un caur tam paredzēto caurumu diskā uzmet ar pinceti/skrūvriezi siksnas cilpu uz motora dzenrata (ass vai kā nu to pareizi literāri nosauc, šobrīd nespēju atminēties)

bet nu izskatās tik pat bezcerīgs variants, kā kaspičam, neko vairāk kā melodijas otro-trešo presi tādam neuzticētu

Link to comment
Share on other sites

jautājums - kāda pārējā sistēma..iespējams, ka tāpeč arī nedzird nekādu atšķirību. Jāklausās labi zināms gabals, tāds kur sarežģīta mūzika.

Link to comment
Share on other sites

Kādas galviņas/adatas tiem aparātiem?

Link to comment
Share on other sites

nu ja plate jau nodrāzta pati par sevi - nekāda galva to neglābs. Pareizi būtu ņemt svaigu labu plati un tad salīdzināt. tam gramafonam pat kaut kāds phono priekšpastūzis ir iebūvēts : D

Link to comment
Share on other sites

Manam ex-Technics ir EPS 297ED eliptiskā adata un EPC207 galva. Cik man zināms, klausīts tiek uz S30. Un jā, nozāģētu plati vienalga pa kuru pirkstu starpu, ... tfu, uz kura atskaņotāja klausīties :)

Link to comment
Share on other sites

EPS 297ED eliptiskā adata un EPC207 galva, plate normaala,A kaa buutu ja uztaisa ripu caur sho karti,arii neliidzeetu

 

klausos uz labaam ausiim

post-94446-0-88834200-1348746274_thumb.jpg

Labots - sanga
Link to comment
Share on other sites

nu domājams ar to lexiconu nekādā baigajā kvalitātē nenoriposi. tam ADC nav neko dižs. + kāds ir phono preamps ? varbūt tas visu sabojā...

 

un rips jau nepadarīs skaņu kvalitātīvāku. vienkārši. ja grib tā pa īstam ripot LP jāripo @192Khz

Link to comment
Share on other sites

Paldies oskar,jaa vajadzeetu taa pa iistam noripot,taapeec arii prasu paliidziibu,

kāds ir phono preamps
,nezinu,tas droshvien iebuuveets pastuuzii,kaa lai to uzzina?

 

nu domājams ar to lexiconu nekādā baigajā kvalitātē nenoriposi.
,kaadu ieteiktu?tas ir nopietni,veelos daudz maz 1 pret 1,maajas apstaaklos! Labots - sanga
Link to comment
Share on other sites

nu ja iebūvētai s- tad jau kaut kas klasisk uz opampiem būs. nekāda vaina - derēs. Bet par ierakstu - nu mēģini vispirms rakstīt savas maksimājā rezolūcijā. ja apmierina . netērē naudu jaunai kartei. bet tā kopumā tavas kartes visi parametri ir krietni sliktāki, kā augstāka līmeņa USB kartēm - tipa emu 0404 ut.t..

 

un 1:1 nekad nebūs :) tad jāklausās plate. ja savai lietošani -var kaut mp3 formātā ripot..a jēga..

Link to comment
Share on other sites

Paga paga, autor, izstāsti, kā tu saslēdzi sistēmu ripošanai? Vai tev vinilatskaņotājs ir iesprausts pastiprinātājā, vai uz pastiprinātāja REC out selektors ir uzlikts uz PHONO pozīciju (vai source), un vai tu skaņu kartes IN esi piespraudis pastiprinātāja TAPE REC OUT ligzdām? Mani sāk mākt nelāgas aizdomas, ka tu grabo pa taisno no atskaņotāje, kur bez RIAA korekcijas rezultāts būs "interesants", (kaut arī to ar SoundForge pluginu var salabot) un arī līmenis MM galvai ir stipri par zemu priekš skaņu kartes ieejas vulgaris.

Link to comment
Share on other sites

Labdien forumieši, Ir radusies problēma- atskaņotājam sācis peldēt ātrums! Tā kā ir nedaudz zināšanas elektronikā un iemaņas rīkoties ar lodāmuru, domāju, ka ar jūsu palīdzību varētu to aparātu salabot pats.

 

Tiem, kas ar pieredzi- kas ir visbiežākais iemesls ātruma peldēšanai?

 

Te video. Nav tā, ka peld nenormāli, bet uz vietas arī neturās un ir sadzirdams ar ausi. Nepievērsiet uzmanību skaņas kvalitātei- tas ir filmēts ar paveca digitālā fotoaparāta. ;)

 

[media]

[/media] Labots - nezinīc
Link to comment
Share on other sites

tā izskatās nevis pēc peldēšanas, bet pēc tā, ka katrā apgriezienā kaut kur nostrīķē disks un noraustās. Tīrīšana, eļļošana?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...