Jump to content

Auto manā dzīvē..........................................


Recommended Posts

. Slēgums

A. Prasības

A1. Ieslēdzot tuvās gaismas lukturus vai tiem ieslēdzoties automātiski, iedarbinot transportlīdzekļa motoru, jādeg abiem tuvās gaismas lukturiem. Tuvās gaismas lukturiem jādeg kopā ar gabarītlukturiem, aizmugurējās numura zīmes apgaismojumu un kontūrgaismas lukturiem (ja tādi uzstādīti).

Pārslēdzot galvenos lukturus no tālās gaismas uz tuvajām gaismām, jāizslēdzas visiem tālās gaismas lukturiem.

Tālās gaismas lukturi nedrīkst būt ieslēdzami atsevišķi un degt pastāvīgi, ja nav ieslēgti gabarītlukturi, valsts numura zīmes apgaismojums un kontūrgaismas lukturi (ja tādi uzstādīti). Šis nosacījums neattiecas uz tālās gaismas izmantošanu par gaismas signalizāciju (ieslēgt–izslēgt) uzmanības pievēršanai.

Tālās gaismas režīmā drīkst ieslēgties un degt vienlaikus ne vairāk kā divi tālās gaismas lukturu pāri.

A2. Tālās gaismas režīmā vienlaikus ieslēgto galveno lukturu kopējais gaismas stiprums nedrīkst pārsniegt 300000 kandelas vai lukturu marķējumā norādīto gaismas stipruma kontrolskaitļu summa nedrīkst pārsniegt 100 vienības.

A3. Galveno lukturu vadības ierīce nedrīkst būt bojāta, un tās darbība nedrīkst būt traucēta.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , osscar teica:

ar fanātiem nav ko diskutēt. 100% apple un bmw fanboijs.

Klau, vectēv... izvelc savu degunu uz ārpasauli...

 

tuvās nedeg kopā ar tālajām... lai kaut ko šādu izpīpētu ir jābūt tiešām labai zālītei... Dažiem auto no rūpnīcas nedeg tālie kopā ar miglām... bet ne tuvie + tālie!!! nu jeibogu!

Link to comment
Share on other sites

drīkst degt - bet nedrīkst pārsniegt max . gaismas stiprumu-   BMW visu drīkst protams. Katrs ražotājs dara savādāk. H4 ar 2  kvēldiegiem nekad nedeg kopā tuvie ar tālajiem . temp.dēļ.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Tas par gaismas stiprumu jau ir novecojis un fufelis... hvz vai un kā nomērīt 300 000 kandeles 😁

 

 

5D65A064-442C-4469-90EA-DE87D2DB2747.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Nez, ko te kurš pīpē vai nepīpē, bet šķiet ka lielākajai daļai auto (ja ne visiem) tuvās ar tālajām gaismām kopā nedeg.

Šo var panākt tikai mirkšķinot.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

nu protams aplauzies kārtējo reizi, domāju ka tā ir EU norma kopīga, bet tev jau protams viss ir labāk, savādāk u.t..

Link to comment
Share on other sites

Nu @osscar... cik gaismas bloki deg vienā lukturī pie tuvajiem un tālajiem?!
Tuvo gadījumā... katrā pusē deg abi augšējie lēcu lukturi... tālo gadījumā paralēli lēcu luktueim iedegās abi LED reflektori apakšā...

Jauno 3er, 8er, X5 un X7 gadījumā ja ir lāzergaismas, tad vēl lāzerstars nāk ārā no vidus (starp augšējām lēcām un apakšējo tālo led reflektoru) 

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Nez, ko te kurš pīpē vai nepīpē, bet šķiet ka lielākajai daļai auto (ja ne visiem) tuvās ar tālajām gaismām kopā nedeg.

Šo var panākt tikai mirkšķinot.

Pilnīgas muļķības... tā ir TIKAI H4 spuldžu gadījumā!!!

Link to comment
Share on other sites

cik var teikt man pox par tam BMW miskastēm. likums visiem viens un gan jau bmw to ievēro - nē nu krievs tur kausē lēcas, lauž instalē = gan jau gaisma gerai...tikai kāda apžilbinātie tuvinieki viņu ar bisi nošaus kaut kad 🙈

Link to comment
Share on other sites

Vecais labai 6 žigulis, tālie ar tuvajiem deg kopā! :biggrin:

Miglinieki ar tālajiem kopā degt nedrīkst!

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

japāņiem, korejiešiem deg,  vw nedega tas bija. bet apskatē to nečeko jau sen vairs. tas par miglas + tālie.

Link to comment
Share on other sites

@jema un vai nebija tā ka 6tajam tuvajos bija H4 un tālajos H1? un sanča ka tur 4kārši tālie bija? :) 

Vecajam E34 un E30 BMW bija kur H1 bija tuvajā lēcā un H1 tālajā lēcā ;) 

Link to comment
Share on other sites

man pox kā bija bmw. man tās ielas mašīnas neintersē ne par kādu naudu.

Link to comment
Share on other sites

Tad ko tā satraucies :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , osscar teica:

cik var teikt man pox par tam BMW miskastēm

Ar īpašu gudrību Tu neizcelies... ;) Priekā! 🍻

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Regisss teica:

Pilnīgas muļķības... tā ir TIKAI H4 spuldžu gadījumā!!!

Nu ja. Pastudēju, laikam tā sanāk.

Link to comment
Share on other sites

jā jā man visi čomi kam bmw uz copi ar viņiem nekad nebrauc -pat ar x 5 ... ai nu tur zeminieks, sūdīgs ceļš... etc.

man tādu auto nevajag - eiropas asfaltiem - ok, bet es daudz braucu pa grantenēm,  mežiem...nah man tādu zemu auto ar plānām riepām? lai 2 x gadā riepas  mainītu un diskus taisnotu ? es 5 gados vienīgo reizi subāram riepas pārmontēju jo diskus  pārkrāsoju...tā 5-6 gadus  braucu un tad jaunas mizas.

katram savs...šitie glauno bmw braucēji tik forumos lepni, dzīvē - katru bedri, sliedi apbrauc kā alu , zīdaini vai olas vestu. pus BMW powera biedriem esmu aizrādījis ka velkas...at nē riepas, pneimu, diskus žēl... brauc ar 20.

Link to comment
Share on other sites

Mēs jau nerunājam par Tavu auto izvēli - katrs izvēlas pēc vajadzības un vēlmēm... te runājam par gaismām un tur gan Tu iešāvi auzās... ;) 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

kurš tu r tādam kā tev GT 2 x riepas pārsitis ?  raudāja forumā un uzlika r 18 vai ko tādu

es vienīgo riepu pārsitu tam murgam ford mondeo kam klīrenss 12 cm un kaut kādas miziņas ..neatceros kādas. nu nah  tādu mašīnu teikšu godīgi. bet katram savs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , osscar teica:

kurš tu r tādam kā tev GT 2 x riepas pārsitis ?  raudāja forumā un uzlika r 18 vai ko tādu

Nesapratu... Man Xam ir 20" vasarai un 19" ziemai! :D ir labi! ;) 

Link to comment
Share on other sites

ok... bet pārsist var arī 16" baigi balonus... :( Pārsit jau uz asām malām... vai nu vismaz normālu pumpu uzsit saplēšot kordu... riepai gan paliekot veselai...

Link to comment
Share on other sites

nezinu man 16 @ 65 nekad neesmu pārsitis...nebremzēju pirms sliedēm nekad..piem carnikavā kur visi atmetas pirms kalngales..nemaz par Rīgu nerunājot.

Link to comment
Share on other sites

es 15" un 65 augstumu esmu uzsitis... kad pumpa iznāk ārā... :( 

Link to comment
Share on other sites

Dunlop graspic DS2 :( 

otrās vairs neatceros... 

Link to comment
Share on other sites

bet nu Ivo saka ka maz vietas aizmugurē kā kašķim ( ok nezinu cenas  ) bet vai pasāts nebija labāks variants ja jau paņēm bezpiedziņu  > ? vietas vairāk bāgūzī,,,,

Link to comment
Share on other sites

Erm a kā tagad ir ar jaunās paaudzes lukturiem, kjipa ka jaunajai S-klasei Mercedes Digital Lights vai Audi Digital Matrix Light? 

Tās spēj izgaismot pa sāniem objektus, sānus kā tādus jau pirms līkuma, augšām, lejaam, pa labi kreisi utt. Tad tīri teorētiski nevar ar viņām tehnisko iziet? 😁

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

tādi lukturi tautās parādīsies  masveidā  ne tik drīz un pēc garantijas beigām 100%  nestrādās vairumam. PAskaties - daudz redzi ielās vecos lux auto... :D vai nu nosēdušām pneimām - vai nu puse no fīčām nestrādā = te tak ar viens gribēja tuaregam balonus uz atsperēm mainīt - x5 arī tā dara :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Regisss teica:

Man Xam ir 20" vasarai un 19" ziemai!

20'' tak diezgan tizli izskatās. 19'' vēl varbūt uz robežas.

18 ganjau varētu būt kautkas jēdzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Jautājums ir vai legāli vai ne pēc mūsdienu likumiem? 

UK nav legālas visas funkcijas piemēram (ceļazīmju projecēšana uz ceļa)

Pirms 2 minūtēm , osscar teica:

un pēc garantijas beigām 100%  nestrādās vairuma

Nu tie ir LEDi, nav jau nekāds kosmoss kam plīst. 

Link to comment
Share on other sites

tas jāprasa CSDD -hvz cik daudz viņi seko līdzi - sen jau teica ka drāzīs filtru griezējus etc..bet realitātē tā nav...gan  99% advancētajiem auto kāda fīča nestrādā - pat 5 gadus veciem :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

20'' tak diezgan tizli izskatās. 19'' vēl varbūt uz robežas.

18 ganjau varētu būt kautkas jēdzīgs.

:D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

nu ja mēs ejam roku rokā ar ES - kas tur atļauts - te arī.....nu UK jau tagad nav brāļi

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

20'' tak diezgan tizli izskatās. 19'' vēl varbūt uz robežas.

X jau ir liela mašīna. 20" būs ok

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Zin... teica:

Jautājums ir vai legāli vai ne pēc mūsdienu likumiem? 

UK nav legālas visas funkcijas piemēram (ceļazīmju projecēšana uz ceļa)

Nu tie ir LEDi, nav jau nekāds kosmoss kam plīst. 

nu kā reiz LEdi BMW aizmugurējie vizmas sprāgst nost kā mušas ,,jau jau krievi aftermarket modulus ražo - tur problēma - ja izdeg visa lampa jāmaina..un tas maksā kosmosu...tā tev nav 1 Eur spuldze- bet simti...pilna rīga kam pus segmenti nedeg - gan bmw gan vw

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Regisss teica:

:D :D :D :D :D

Nekā smieklīga, es visulaiku apbrīnoju tos cilvēkus kas ar tādām brauc. Sanāk lose/lose situācija, nevar ne normāli pabraukt un vēl izskatās pēc muļķa. :D

6933056071_fc2ab42fd0_b-1200x675.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

BMW ir sūds... bet visādi Japāņu papīrnieki ir labi auto! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

X jau ir liela mašīna. 20" būs ok

Nekur nemanu ka būtu pieminēts kāds X5 vai kas cits.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...