Jump to content

Auto manā dzīvē..........................................


Recommended Posts

Pirms 2 minūtēm , Regisss teica:

BMW ir sūds...

Es nesaku ka sūds, pagāšvasar (laikam tomēr ziema jau tā tehniski skaitijās :D ) pats braukāju ar pēdējāko 3šo sēriju, bet nu ar 20'' viņš izskatītos smieklīgi.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

bmw pa manam ir nevajadzīgi tehniski sarežģīts - LV 80% no tām funkcijām nav vajadzīgas. Bet nu katram savs. man po man mašīna ir transporta līdzeklis, kas kalpo man nevis es viņam.

x3 ar plastmasas zobratiem sadalenē - īsts  bezceļu karalis...kaut kāds  pārcenots neizdevies izstrādājums

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

auto start stop - uzreiz izslēgt,

joslu sekotājs - izslēgt,

auto kruīzs izslēgts

 

lv nav ceļi kur braukt - bāņi - līnijas nav - uz tallinas šosejas kā kādu laid garām šis bļauj. jēga =0

Pilnīgi Ivo piekrītu - piemaksāt par digitālo paneli graudaino - fufelis ( man fordam bija) . nav tā vērts. katram savs.

Man liels īsts suv veidīgais un viss ar 2,5 -3,0 benzīnu. ideāli.

Ļoti patika durango 5,7 (350 zs) - tāds aparāts ka pa rīgas bedrēm  kā pa sviestu.. nu jā  50 eur degvielā nedēļā - bet rāmja aparāts, prasts kā tanks, visss ir - āda - 7 vietas liels, 30cm klīrenss,  viss elektrisks  bet nav nevajadzīgi krāmu, .apsveru kā variantu paņemt jo bračkam tāpat viņš stāv nevajadzīgs. 

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , osscar teica:

auto start stop - uzreiz izslēgt

Kas vainas šim? 😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , osscar teica:

lv nav ceļi kur braukt - bāņi - līnijas nav

Mašīnas jau ražo pasaulei nevis tikai Latvijai 

 

Pa Eiropu kaifs ar adaptīvo kruīzu un līniju piestuureetaju, ieslēdzot pagriezienu nebļauj un ļauj pāri līnijām 😁

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

labi tagad man tāds nav laikam ,  varbūt sievas A3, bet ar to es neesmu laikam pat braucis. zinu ka 1,6 benzīns

Pirms 4 minūtēm , Zin... teica:

Mašīnas jau ražo pasaulei nevis tikai Latvijai 

 

Pa Eiropu kaifs ar adaptīvo kruīzu un līniju piestuureetaju

jā zinu esmu braucis , bet LV =0 ...ko līnijas nodilušas, netīras un to nav. nav tādu šoseju.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Zin... teica:

ieslēdzot pagriezienu nebļauj un ļauj pāri līnijām 😁

zinu, bet kurš uz tallinas šosejas palaižot garām lidotāju slēdz pagriezienu > neviens - nu varbūt kāds onka.

Lai nu ko man auto dzīvē nekas nav mainījies santa fe 2,7 V6 dzīva vēl hvz gadus 10 jau vai +- , gāze nav uzlikta, turbo subārs nobraucis ap 60 K - pagaidu mašīnai "uz vienu sezonu" kamēr slimoju/mainu darbu drīz jau 5 gads , klasika. 😂 un kaut kāds audi parādījies saimniecībā kopš maija, negribu neko par to dzirdēt...pagaidām nav dārgs ,.,nomainīju maģi oem uz citu un jauns aķis...par laimi tur mazs - iekļāvos 40 EUR>..un par laimi benzīns.

neskaitot kaut kādas darba lamatas.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
pirms 2 stundām , osscar teica:

tuvie ar tālajiem kopā nekad nedeg - pat ja atsevišķas spuldzes.

Nu kā šitā var irst?!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu es tak precizēju 😄 ka deg pie noteiktiem lumeniem. vismaz maniem auto nedeg

Link to comment
Share on other sites

Lai nav tukša runa:

 lamatas:

 

IMG-20191003-200859.sized.jpg

 

gāze nav - nesatraucieties - vienkārši tēvam balonus atvedu :D

IMG-20200712-115228.sized.jpg

 

 

IMG-20200607-070348_1.sized.jpg

 

IMG-20200622-192627.sized.jpg

 

kaut kāda kļūda - vecais audi 80 (baigā škrobe , ka atdevu tiem kas viņu nosipa )  ar 2,3 R5 imho bija labāks...1,6 🐌

IMG-20200808-182818.jpg

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ne Tu vienīgais tāds aktīvs 😁

 

CCA0B84A-8CAF-424F-BCAA-E2E9D22E30F7.thumb.jpeg.139fac3987ffc4fa3e3fd41137151d98.jpeg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Mazāku "Thumbs Up"

Interesanti ko šis nozīmē...

Link to comment
Share on other sites

a kas :D  biku  ir...vienīgi ..man parasti baigais bardaks vienā no mašīnām :D ...kāti copes, zābaki,, beņķi, slidas no pēdējās slidošanas,.cerēju ka piesals..(varbūt parīt uz lubāna ezeru..tur varēs ūdas un slidas).ir bijis ka nav kur kolēģi iesēdināt , kad brauc pusdienās :D

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Just now, Regisss teica:

Interesanti ko šis nozīmē...

 

Pirms 4 minūtēm , osscar teica:

👍

 Uz 12'' ekrāna pat saskatīt nevar.

Link to comment
Share on other sites

:D  :D  :D Labi... jāiet gulēt...

Link to comment
Share on other sites

Man nekada stresa līdz 11.rajam brīvs..kaut tik ledus būtu vai vaļējs ūdens..a tā šis ne tas..netā jāsēž🤣

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , osscar teica:

Ivo saka ka maz vietas aizmugurē kā kašķim ( ok nezinu cenas  ) bet vai pasāts nebija labāks variants ja jau paņēm bezpiedziņu

Aizmugurē vietas ir pietiekami (pasažieri tur jūtas ļoti ērti), ir mazāks bagāžnieks. Kašķim bija lielāks, to tas bija +2 versija ar 7 vietām, kuras neizmantojot bija liels bagāžnieks. Bet vispār jau Tiguan bagāžnieks skaitās viens no lielākajiem savā klasē, krosoveriem jau kopumā tie ir mazāki kā universāļiem.

Par Pasātu runājot - man noteikti nebija labāks, jo man ir ļoti svarīga augsta sēdpozīcija, tādēļ principā neizskatīju tādu opciju, kā parastais vieglais auto. Vispār cik runāju VW kantorī, īpaši nepērk tos pasātus, kas ir loģiski, jo pa to pašu cenu var dabūt krosoveri.

4x4 manā gadījumā ir lieka greznība (un jūtami dārgāka), jo pārsvarā braucu pa šoseju un pilsētu. Arī lai dažas reizes gadā aizvilktu laivu līdz ezeram un nolaistu ūdenī, man nevajag 4x4.

Medībām mums uz pusēm ar bračku ir vecs L200, kuru nav žēl lauzt. Tajā pašā laikā arī medībās reti tiek nobraukts no ceļa un teorētiski tas 4x4 noder ļoti retos gadījumos. Medības nav tas pats, kas bezceļu braukšana.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , osscar teica:

auto start stop - uzreiz izslēgt,

joslu sekotājs - izslēgt,

auto kruīzs izslēgts

Tu jau sāc Šnukuru atgādināt, ar šādiem tekstiem :)

Man tas viss ir ieslēgts un aktīvi tiek izmantots. Nespēju saprast, kādā veidā varētu traucēt start/stop un adaptīvā kruīza darbība, man tas viss darbojas perfekti. Ar adaptīvo kopā ar joslu sekotāju pa šoseju mierīgi varētu braukt autopilotā, vienīgi tas sekotājs (maita tāds!) bļaustās lai pārņemu vadību un izslēdzas, ja neklausu. 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

tev varbūt viņš noder..manos maršrutos baigi nebija jēgas. tas par to joslu asistentu un kruīzu. bet nu katram savs, tās ir fīčas bez kurām varu dzīvot. Man ādas beņķi  piem. vai stikla lūka labāk noder :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , osscar teica:

jā zinu esmu braucis , bet LV =0 ...ko līnijas nodilušas, netīras un to nav. nav tādu šoseju.

 

Pirms 10 minūtēm , osscar teica:

tev varbūt viņš noder..manos maršrutos baigi nebija jēgas. tas par to joslu asistentu un kruīzu. bet nu katram savs, (..)

 

Hmm… :)

 

Par gaismām - ja salīdzina xenon ar halogēniem, tad man halogēni labāk patīk. It īpaši, kad jāmaina spuldzes - daži eiro par osram original vs >100 gbp par philips xenon… Vienīgi lukturiem jābūt normāliem - Audi A4 B6 bija tādi, ka naktī bija slinkums slēgt tālās, ja reizi 5 minūtēs gadās kāds pretim braucošais. Citiem auto gan ar lukturiem nebija tā paveicies…

 

Var jau būt, ka, ieliekot sharānam jaudīgākus xenonus, būtu arī kāda jēga, bet ar stock variantu necik daudz neizgaismo.

 

Bet nu ko nu es te, es jau ar tādiem "veciem" auto tik braukāju.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , osscar teica:

ādas beņķi

par šiem mani sieva lamāja - ziemā apsēžoties pakaļa salst, bet vasarā - gan jau pats saproti, kā ir ja ar pliku pakaļu apsēžas uz melna ādas beņķa, kas stāvējis saulē :D

Link to comment
Share on other sites

varbūt kāds remontētais Jelgavas vai Kokneses virziens...uz Saulkrastiem kur  gar malu nepārtrauktā un tu kādu laid ..man piebesīja, jau rakstīju. tas man biežākais maršruts. Vēl tās kameras bortakmeņus pa līniju uzskatīja. 😄

Es uz EU tik bieži nebraucu ar auto lai man tā sistēma tur uz bāņa baigi būtu vitāli nepieciešama. Ja bīja standart'aok, bet piķi nepiemaksātu par to.

Pirms 4 minūtēm , ivo teica:

par šiem mani sieva lamāja - ziemā apsēžoties pakaļa salst, bet vasarā - gan jau pats saproti, kā ir ja ar pliku pakaļu apsēžas uz melna ādas beņķa, kas stāvējis saulē :D

Man tīri  no praktiskā viedokļa..var ar slapjām salijušām copes drēbēm braukt etc..man pelēki beņķi abās lamatās.

nezinu, man džinsās nekad nesalst, bet es neesmu salīgs, ziemā peldos etc. un sēdekļi apsildi kā sugu neslēdzu, ja nu vienīgi baigi slapjie beņķi (lai pažūst ;D )  - tas pāris reizes max.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , osscar teica:

man piebesīja

Jā, tā sistēma nedaudz audzina vadītāju - ja neparāda pagriezienu, tad sāk pretoties tavai stūrēšanai :D

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ivo teica:

ziemā apsēžoties pakaļa salst

No paša novērotā - BMW, viens e39, ar gaišās bēšas krāsas ādas sēdēkļiem, nekad pakaļa nesala no rītiem pat -20 grādos.

Otrs BMW X5, no pirmajiem modeļie  (ne mans) melni ādas (laikam, bet varbūt arī nē) sala pakaļa jau pie nulle grādiem ārā. Naturāli saldēja.

Tā ka, manuprāt, liela nozīme vai tā ir tiešām ādā vai "ādas izstrādājums"

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , mafijs teica:

ir tiešām ādā vai "ādas izstrādājums"

Vai tik nav tā, ka āda vairāk saldē kā izstrādājums :D

Par praktiskumu neviens nestrīdas, īpaši ja suns vai mazi bērni, kam atļauts mašīnā ēst, tad ļoti neder.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Zin... teica:

Šorīt bēšas ādas krēslā pie nulle grādiem man ļoti sala 😁

Tu biksīt kājās uzvelc un būs labi!

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , ivo teica:

man ir ļoti svarīga augsta sēdpozīcija

Kāds tieši praktisks labums ir no tās augstās sēdpozīcijas?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

praktisks labums

Būsi vecāks, ar sāpošu muguru, tad sapratīsi :D

Plus labāk ceļš pārredzams

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Vakar kā reiz skatijos CNBC (viņiem daudz visādu interesantu video par auto tēmu) ka USA sedanu mārkets faktiski izmiris un pircēji pērk tik SUV un pikapus. Tik Camry un Accors iecementējuši savas pozīcijas.

Tad viens no punktiem bij ka ražotājiem ļoti patīk tirgot tos parketniekus, jo vidēji var nokāst 4k vairāk par faktiski identisku auto (T-Roc -> Golfs utt).

 

Tad nu domāju kapēc kāds izvēlas tos parketniekus piemēram universāļa vietā, kurā lielākoties var ielikt vairāk nekā tajos parketniekos. Tik cik augstums pacelts uz augšu un jāzēž beņķos kā uz taburetes.

 

 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pa mūsu ielām un ceļiem parketnieks ir minimums, kas vajadzīgs. Parastais auto ar purnu uz ielu apmalēm pat uzsēžas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

Tad nu domāju kapēc kāds izvēlas tos parketniekus piemēram universāļa vietā, kurā lielākoties var ielikt vairāk nekā tajos parketniekos. Tik cik augstums pacelts uz augšu un jāzēž beņķos kā uz taburetes.

Es nudien neesmu garš, 176cm, bet pēc sharāna iesēžoties A4, galva kaut kā brīžam sitas pret griestiem. Sajūta A4 arī tāda, it kā šļūktu ar pakaļu pa asfaltu. Bērnus iecelt krēslos arī sharānā daudz vieglāk nekā A4 (tas, ja ir bērni un viņi vēl neprot paši ierāpties krēslā).

 

Beņķos nav jāsēž kā uz taburetes. Drīzāk varētu salīdzināt ar ērtu ofisa krēslu.

 

Ak jā, grūti iedomāties, kā sedans izskatītos ar kaut cik jēdzīgu klīrensu…

Just now, ivo teica:

Parastais auto ar purnu uz ielu apmalēm pat uzsēžas.

O jā… Kur lai par lētām naudām dabū A4 B5 FL amerikāņa "lūpu"? :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , binary teica:

Es nudien neesmu garš, 176cm, bet pēc sharāna iesēžoties A4

Tad nu gan. A4 ir diezgan liels. 

Es ar 189 ielienu Golfā bez problēmām. Ok ir uz robežas un beņķi ir līdz galam lejā un atpakaļa (tur gandrīz līdz galam), bet nu teikat ka A4 ar 176 ir maz vietas ar neizklausās ticami.

Grūti spriest vai Tiguānā būtu vairāk vietas kā A4, nav ar ko salīdzināt, bet maz ticams.

 

Šarānu jau nav jēgas pieminēt, tas jau tākā man bračkam Zafira, kautkāds autobuss :D un der tik daudzbērnu ģimenēm, tur tas kā reiz.

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , ivo teica:

Par Pasātu runājot - man noteikti nebija labāks, jo man ir ļoti svarīga augsta sēdpozīcija, tādēļ principā neizskatīju tādu opciju, kā parastais vieglais auto. Vispār cik runāju VW kantorī, īpaši nepērk tos pasātus, kas ir loģiski, jo pa to pašu cenu var dabūt krosoveri.

4x4 manā gadījumā ir lieka greznība (un jūtami dārgāka), jo pārsvarā braucu pa šoseju un pilsētu. Arī lai dažas reizes gadā aizvilktu laivu līdz ezeram un nolaistu ūdenī, man nevajag 4x4.

Lai gan pats paņēmu sev ko neraksturīgu (SUV) un jau gandrīz gadu braucu... man joprojām patīk zemā sēdēšana (sedans, unversālis). Es gan runāju tikai par vācu braucamajiem... Jau kādas 2 nedēļas pārvietojos ar kundzes Passatu... Ļoti patīk... šodien arī 250km nobraukti ar prieku! ;) 

 

pirms 11 stundām , ivo teica:

Man tas viss ir ieslēgts un aktīvi tiek izmantots. Nespēju saprast, kādā veidā varētu traucēt start/stop un adaptīvā kruīza darbība, man tas viss darbojas perfekti. Ar adaptīvo kopā ar joslu sekotāju pa šoseju mierīgi varētu braukt autopilotā, vienīgi tas sekotājs (maita tāds!) bļaustās lai pārņemu vadību un izslēdzas, ja neklausu. 

Nu start/stop es vienmēr izslēdzu kad atceros... pārējais viss paliek... joslu asistentam esmu noņēmsi piesturēšanu, bet atstājis ka stūre viegli vibrē... baigi pamanu... visi aklās zonas asistenti... auto gaismas, adaptīvais kruīzs... laba audio sistēma... jaunais digitālais instrumentu panelis... viss patīk... ;) Passatam muguras un pakaļas masāža ir laba... BMW bija žēl par to papildus izgrūzt prasīto naudu... :D 

 

pirms 11 stundām , osscar teica:

stikla lūka labāk noder

Par šo gan neesmu gatavs izgrūzt prasītos 1+k EUR... + biku čakarē auto stiprību + vēl viena lieta, kas vēlāk krakšķēs un trokšņos... :D 

 

pirms 11 stundām , binary teica:

ja salīdzina xenon ar halogēniem, tad man halogēni labāk patīk.

Halogēns nobāl xenona priekšā gaismas atdevē, spilgtumā... jā dārgāk, bet nu gaisma xenonam ir kā diena pret nakti salīdzinot ar halogēnu...

 

pirms 11 stundām , binary teica:

Var jau būt, ka, ieliekot sharānam jaudīgākus xenonus, būtu arī kāda jēga, bet ar stock variantu necik daudz neizgaismo.

Lēcām reflektori izdeguši...

 

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Es par cik bieži laivas vai velo uz jumta vadāju..caur lūku redz vai viss ok un turās labi..ir bijis ka par ātru ieej līmumā vai sabremzē un kaut kas aizbrauc nedaudz 🤣

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...