Jump to content

2.0 pieticīga audio sistēma -> papļāpāsim...


martinno
 Share

Recommended Posts

Darkheart

Ivo, te runa ir par budžeta variantiem, tāpēc Tevis minētie reši neder.

 

Aoma, ja interesē jauns un netaisies skaļi klausīties zemas jutības tumbas, tad ar šo pilnībā pietiek: http://www.audiosalons.lv/lv/catalog.php?prod_id=887 Skanēs jūtami labāk par resi vai lietotu 80to gadu verķi.

Pats šovakar braucu tādam pakaļ, lai izmantotu aktīvai krosēšanai un biampingam virs 400hz.

Vēl var skatīt kādu Marantz, kas dažiem it kā patīkot labāk.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 723
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • martinno

    200

  • Konstatators

    49

  • Darkheart

    43

  • alusbundza

    66

Top Posters In This Topic

Posted Images

@@Darkheart,

 

izstās pieklājīgs un cena arī pieņemama, nevajag man visu ciemu pieaurot :) ja vēl sakarīgu tjūneri klāt pieliek, varētu iet krastā, bet palūkošu arī tos Marantzus.

Pēc tam atliek tumbas, jeb kā tagad meldē, skandas.

Link to comment
Share on other sites

Mani 5centi.

 

Laist audiosignAlu pa gaisu - pilnígi ačgārna/muļķīga doma. Es saprotu kad vadi traucē dzīvot u.t.t. bet tehniski nav labāka/pareizāka risinājuma par kabeli audio signAlam.

 

2kārt sistēma

 

http://www.avex.lv/magnat/home-audio/monitor-supreme-series/38-monitor-supreme-800/flypage.tpl.html skandas

 

+ kāds lietots kārtīgs 80to, 90to, 2000šo (made in japan amps) protams ne paši prastākie - denon, onkyo, marantz, nad, sony ES series.

 

Un skaņa būs kā diena pret nakti salīdzinot ar s50b.

 

P.s. resīveri un 5.1, 2.1, 2.0 lai paliek fimām, mūzikai ir domāts stereo un klasiski stereo resīveri kā jau long john minēja.

Labots - Krabis1
Link to comment
Share on other sites

Laist audiosignAlu pa gaisu - pilnígi ačgārna/muļķīga doma. Es saprotu kad vadi traucē dzīvot u.t.t. bet tehniski nav labāka/pareizāka risinājuma par kabeli audio signAlam.

Tur pa gaisu audio informācija iet ciparu formātā, kā jebkuri citi dati no datora pa wifi, tā ka no audio tur visdrīzāk neko nezaudē.

Link to comment
Share on other sites

Laist audiosignAlu pa gaisu - pilnígi ačgārna/muļķīga doma. Es saprotu kad vadi traucē dzīvot u.t.t. bet tehniski nav labāka/pareizāka risinājuma par kabeli audio signAlam.

 

Eu, beidz dzert... Tas Tev nav nekāds radio viļņu savienojums - tā ir tupa informācijas, lasi - faila, padošana bez vada uz atskaņošanas ierīci, vai dotajā gadījumā - faila padošana uz rūteri, kurš to pārvērš ciparos un padod uz resi/pastūzi.

 

Un tās skandas linkā - 2.5 way?! Kas tas?!

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

Es ar elektroniku uz tu, tā ka vari man to nestāstīt - pats apmēram stādos priekšā. Jebkurā gadījumā sanāk lieka konvertācija anolog to digital - digital to anolog.

 

Faktiski kamēr signals no kompja nonāk līdz ampa ieejai sanāk: digital to anolog (kompis) - anolog to digital (raidītājs) - digital to anolog (uztvērējs) kas tehniski tikai pasliktina skaņas kvalitāti jautājums tikai vai to var dzirdēt.

 

A ja teiksim grib klausīties vinilu tad nu gan no šī vajadzētu mēģināt izvairīties: anolog to digital (raidītājs) - digital to anolog (uztvērējs).

Labots - Krabis1
Link to comment
Share on other sites

[bez b***d], kurā vietā Tev tur analogais signāls izveidojas?

 

 

Palasi, kas ir Airport Express un tad turpini šo, ok?

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Klausies ej paguli un iemācies kas ir Digital to anolog converter! Kas tu domā kompis digitālu signalu uz skaļruņu spolītēm pumpē?!

 

Ā nu soree es to domāju drusku savādāk nekā tas Airport. Neesmu ābola useris un ja godīgi mani tas neinteresē.

Labots - Krabis1
Link to comment
Share on other sites

:D
Nu Tu dod... Ar elektroniku moš Tu esi uz Tu, bet ne pa šo tēmu.
Kā analogo signālu var aizsūtīt pa wifi uz rūteri?!

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

Kas attiecas uz to NAD 320tās sērijas pastiprinātāju, reiz man bija vecāks NAD 320BEE. Pavasarī no pastiprinātājiem, kas man neizmantojās, mēģināju atlasīt manām ausīm vistīkamāko, ko iekļaut komplektācijā audio sistēmai, ko uzdāvināt mammai jubilejā. Toreiz izvēle bija starp NAD 320BEE, Marantz PM50 (laikam), vēl vienu vecāku marantzu un Sony TA-F530ES. Uz laukiem aizbrauca Sony TA-F530ES. Toties NADu pārdodot, par to dabūju lielāku cenu, kā būtu dabūjis par Sony. :)

Nu ok, 326.tais ir jaunāks, iespējams nedaudz atšķiras, redz dizains, gan jau arī, gan jau konstrukcija nedaudz labāka vai lētāka, bet nu nedomāju, ka skaņas kvalitātes ziņā būtu liels lēciens atšķirībā no 320.tā, jo 320.tais tajā laikā skaitījās ļoti veiksmīgs modelis, par 326.to neko tādu īpaši daudz neesmu dzirdējis.. Nu jā, cena ļoti demokrātiska..

360.tās sērijas NADs, imho, būtu pāris galvas tiesas pārāks. Lietoti nāk apmēram tāpat kā jauns 326.tais. Tiesa gan, katru dienu tos neredz tirgojam..

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

Ā nu soree es to domāju drusku savādāk nekā tas Airport. Neesmu ābola useris un ja godīgi mani tas neinteresē.

Jāsaka, ka tas sāk pārsniegt tikai abolu grauzēju interesentu lauciņu. Airplay iespēja tiek integrēta arvien vairāk jauno aparātu no visdažādākajiem ražotājiem.

Link to comment
Share on other sites

Darkheart
Nu ok, 326.tais ir jaunāks, iespējams nedaudz atšķiras, redz dizains, gan jau arī, gan jau konstrukcija nedaudz labāka vai lētāka, bet nu nedomāju, ka skaņas kvalitātes ziņā būtu liels lēciens atšķirībā no 320.tā, jo 320.tais tajā laikā skaitījās ļoti veiksmīgs modelis, par 326.to neko tādu īpaši daudz neesmu dzirdējis.. Nu jā, cena ļoti demokrātiska..

Esmu dzirdējis, ka atšķirība esot labi pamanāma - jaunajiem esot detalizētāks skanējums un spēcīgāks bass.

 

360.tās sērijas NADs, imho, būtu pāris galvas tiesas pārāks. Lietoti nāk apmēram tāpat kā jauns 326.tais. Tiesa gan, katru dienu tos neredz tirgojam..

Tu laikam domāji 350-to sēriju. Man ir c355bee, kuru nu vairs neražo, vakar salīdzināju ar 326-to. Skan abi vienlīdz labi, 355tajam jauda tikai lielāka + iespēja pieslēgt vēl vienu stereo pāri. 356tajam var vēl dac moduli ielikt, bet cena, manuprāt, nav tā vērta.

Link to comment
Share on other sites

Esmu izpildījis vienu savu vēlmi - bezvadu audio strīmošanu.

 

Iegādājos "veco" Airport Express par 40Ls, lietotu.

Ilgi skatījos uz jauno modeli ar vienu LAN pieslēgvietu, jo biju domājis aizstāt esošo rūteri, bet nāca apgaismība, ka tad būtu jāvelk neta vads uz istabu - lieka ķēpa. 

Tāpēc ieekonomēju 30Ls un tiku pie maza verķa, kuru mierīgi var iespraust reša papildus špaņa ligzdā un neaizņem vietu un nav nepieciešami nekādi neta vadi - pilnīgs standalone.

Ļoti patīk fakts, ka var to uzstādīt papildus pie esošā rūtera ar pielietojumu tikai audio strīmošanai... vēl vairāk patika fakts, ka uzstādīšana aizņēma 2 min un viss strādā - pat īsti nebija jāiedziļinās - nācās ierakstīt tikai rūtera nosaukumu un paroli.

 

Tagad gan no Mac'a, gan no abiem iTelefoniem mierīgi varu klausīties muzonu uz lielajām tumbām... bez vadiem :)

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Kādā veidā tad piejūdzi pie reša? Un reāli kas liedz izmantot stereo aparātu, ja ir analogā/digitālā izeja džeka izskatā?

Link to comment
Share on other sites

Patreiz ar analogo, jo nav brīvas optiskās ieejas - jāsagaida no jēbaja convertors uz coax.



A kas vainas digitālajam signālam?!

Kāpēc gandrīz visi uz mani skatās ar lielām acīm, ka vēlos digitālo?

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
... jāsagaida no jēbaja convertors uz coax.
 

 

Priekš kam vēl tas? Lai klausītos mp3 no telefona?

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nē, nekādu jau problēmu nav, bet ja tu izmantotu analogo arī turpmāk, tad brīvi varētu apskatīt arī stereo aparātus? Vai kā palika, to resi ta nemainīsi? Un tumbas ar, tik vizuāli uztjūnēt vai kā?

Link to comment
Share on other sites

Priekš kam vēl tas? Lai klausītos mp3 no telefona?

Lai krāns garāks izaugtu.

 

@@Konstatators, pa lielam plāns sekojošs - dilemma...

Jaunas grīdinieces un pēc laika stereo pastūzis VAI nemainu resi (īsti vairs neredzu iemeslu) un jauna akustika: plauktinieces + subis VAI grīdinieces un, ja nebūs basa, tad + subis... vienīgi otrais variants ar grīdiniecē un subi sanāk padārgi...

Būs vien jāziedo kāda diena un jāiet uz veikalu klausīties. 

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers
Tagad gan no Mac'a, gan no abiem iTelefoniem mierīgi varu klausīties muzonu

 

 

Un kvalitāte? (giggle) e-locekļa garināšanai var arī sajūgt vēl desmit iekārtas, izņemot Airport. un kur nu vēl pirkt pēc tam normālu stereo stiprekli nākotnē... bet nu, bagāts dara kā grib, ne velti te tiek minēji jēponi un gaisaporti...

 

edit, tiesa gan, kur tik lēti jamo dabūji? man savā laikā kad vajadzēja vienam kadram atrast, tad bij krietni dārgāk...

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Un kvalitāte? (giggle)

Tāda pati kā pieslēdzot ar vadu pie paša kompja.

 

SSā atradu - tirgoja kaut kāds ārzemju modeļu aģentūras īpašnieks... biju savākt pie viņa ofisā - šis jau bija divus jaunos vietā iepircis.

A mainīja tikai tāpēc, ka ir jaunāks modelis...  

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Magnat monitor Supreme sēriju,

tā, kā pats sāku arī intensīvi meklēt citas tumbas, un biju noskatījis no šis sērijas, un uzzināju, ka Magnatam arī ir slikta kvalitāte, vidi švaki (Monitor Supreme 2000) un avex Magnat tumbas vairāk neizplata (izņemot tos, kas noliktavā)

man ieteica Heco Victa Prime 702 

Link to comment
Share on other sites

ka Magnatam arī ir slikta kvalitāte, vidi švaki

 

nu bet protams,ka sakuma limena tumbam visadus trukumus var atrast vairak,ka sunim blusas...labas skandas sakas no latiem 500(un tas orentejoties pec u.k. cenam,Latvijas tas butu sakot no 700-800 ls)laba dzive,labi maksa... :)

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Es personīgi nosaukumu Magnat ne visai cienu. Biju arī kādu laiku atpakaļ pa bodēm paklausīties dažādus modeļus, jo meklējām kolēģim akustiku. Monitor Audio līdzīgā cenu kategorijā skanēja jūtami labāk.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu tā, mazie draudziņi  :mrgreen: 

 

Es zinu, ka vēlaties, lai sadegu elles liesmās :devil:, bet es esmu ietiepīgs... Tā kā tās S50 mani skaņas ziņā pilnībā apmierināja.... tad nu i nomainīju pret RRR Baltic 50, jo paskats civilizēts, imho :) 

Basi, salīdzinājumā ar S50, bik vairāk, uz ausi bik labāk liekas, tā kā divi zaķi ar vienu šāvienu - izskats + minimāli labāka skaņa.

Patreiz padzīvošu ar 2.0, bet apsvēršu subja iegādi.

 

Katrā ziņā misija izpildīta - bezvadu muzons - check, pretīgās tumbas pazudušas - check.

Link to comment
Share on other sites

Es gan nekur vēl neesmu ticis - tad būs jāpārkārto saimniecība :D ziemā remontu arī negribas taisīt, bet virziens apmēram skaidrs: ņemšu atsevišķi stereo pastūzi un tjūneri, par tumbām gan vēl neesmu izlēmis.

Link to comment
Share on other sites

SSā atradu - tirgoja kaut kāds ārzemju modeļu aģentūras īpašnieks... biju savākt pie viņa ofisā - šis jau bija divus jaunos vietā iepircis. A mainīja tikai tāpēc, ka ir jaunāks modelis...  

jaunos AirPort Express? mēļo, ka otrais nav sanācis labāks:

 

Comparing jitter and THD on the analog output of the first and second generation AirPorts it's clear there has been a major change between the units. Jitter and THD from the second generation AE has increased dramatically.
Link to comment
Share on other sites

Nākamais UPDATE

 

Beidzot no tālās aizjūras zemes USA atnāca ilgi gaidītais optical to coax pārveidotājs...

 

2211568738614040_1.jpg

 

Salīdzinot ar analogo, skaņa ar šo tīrāka no Airporta, tā kā ieguvums uz ausi dzirdams.

 

Nākamais rindā, bet ar baigo dillemu:

2.0 vs 2.1

 

Gribētu par šo parunāt...

Par subjiem - cik palasījos, tad mūzikai ne visi derot, jo neesot pietiekami ātri. Kā īsti ar šo ir?

Un kā ir ar subja izvietojumu - vai tam jābūt obligāti centrā, vai var mētāties istabas malā?

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

par to subu/ centru / malaam ...atkariigs no taa, kaads vispaar ir kopeejais apriikojums un prasiibas. Es taisiitu vai nu 2.0 vai 2.2 . Bet protams, skeptikji jau var teikt, ka 99% muuzikas basa [ liidz 60-70hz ] signaals parasti tiek ierakstiits  centraa, un ar normalu resiiveri / delay iestaadiijumiem var arii +- sareguleet to atlikusho 1%

Link to comment
Share on other sites

Salīdzinot ar analogo, skaņa ar šo tīrāka no Airporta, tā kā ieguvums uz ausi dzirdams.

 

Pag, man īsti nav skaidrs viens - ja reiz atšķirība ar ausi ir jūtama - kā var celties roka/maciņš maksāt par kaut ko tādu, kas noslāpē oriģinālo skaņu?!
Es vēl neko nesaku, ja brīvie līdzekļi neļauj nopirkt uzreiz, ko vēlas auss (kā man šobrīd), bet lietot kaut kādu herņu, kas traucē skaņai izpausties vismaz tai amplitūdā, ko dod avots...

Apgaismojiet mani.
 

Link to comment
Share on other sites

@,

 

Tas airports, cik sapratu? Pa gaisu pārvadīt normāli skaņu vai tomēr kabeli, kur šādas atškirības tiek novērotas pašos kriminālākajos gadījumos.

Link to comment
Share on other sites

Nu nē - es neteikšu, ka tas Airports ar analogo ir tik slikts - da tas pats kas kompi pa taisno pieslēdzot.

Vienīgi, man brīžiem likās ka ienākošais signāls bija par augstu, tāpēc arī minimālas nobīdes bija.



Un pa gaisu - tas po - dēļ tā nekādiem zudumiem nevajadzētu rasties, jo signāls ir ciparu formātā... Vot vairāk jautājums, kā tas AE konvertē to signālu uz analogo.

Link to comment
Share on other sites

Nestrīdēšos, esmu analogās skaņas cienītājs, tāpēc nožēloju brīdi, kad atdāvināju prom savu radiotehnikas komplektu ar visām ilgus gadus krātajām platēm, bet nu mūžu dzīvo, mūžu mācies :)

 

Bet tas tas, ka n-tas reizes konvertējot, skaņas burvība tiek pazaudēta, pilnībā piekrītu.

Link to comment
Share on other sites

Un pa gaisu - tas po - dēļ tā nekādiem zudumiem nevajadzētu rasties, jo signāls ir ciparu formātā...
 

 

Nu tā nu gan nebūs, ka nav nekādi zudumi. Kā būs ar džiteru?

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Nu tā nu gan nebūs, ka nav nekādi zudumi. Kā būs ar džiteru?

jitter jau nav zudums. ja vien  tu nedomā baudas zudumu, ko izraisa skaņas kvalitāte.



Pa gaisu pārvadīt normāli skaņu vai tomēr kabeli, kur šādas atškirības tiek novērotas pašos kriminālākajos gadījumos.

man liekas, neviens arī pa kabeli nekādu skaņu nevada (ja nu vienīgi es nezinu kaut ko par jaunākajiem haiendiem :SOH:  ), bet gan sprieguma svārstības. nu un "pa gaisu" šajā gadījumā arī svārstības tiek raidītas drusku citā, ne-dzirdamā diapazonā, un tālāk tiek pārvērstas ciparu formātā, turklāt pārbaudītas ar čeksummām.

Link to comment
Share on other sites

Well, džiters, kas ievieš kļūdas atskaņojumā var tikt saukts par informācijas zudumu. Pēc idejas jau lielāko informācijas "zudumu" ieviesīs skaļrunis, jo tam parasti THD būs stingri augstāks nekā pārējai sistēmai.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

#190 koments, kevin, nu vienreiz es Tev piekrītu! Par pārejo tēmu savu viedokli esmu izteicis jau agrāk [koments tika dzēsts] un negrasos neko piebilst vai atņemt, tikai vēlreiz atgadināt, ka kanālu skaits [noformējums 5.1; 2.1; 2.0; 7.1 utt.] ir katra brīva izvēle un nevajag cilvēkiem uzpiest savu "pareizo" viedokli - tāda nav! Ir tikai subjektīvie viedokļi! Un vēl tāda lieta kā $$ pret ko arī viss atdurās!

Labots - Rangkaian
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...