Jump to content

2.0 pieticīga audio sistēma -> papļāpāsim...


martinno
 Share

Recommended Posts

Oskar, par kādu pumpu pie 100Hz Tu runā?

Tā pumpa ir Z līknē, nevis AFR līknē. Z līknē tā būs draivera rezonanse. 

Par -3dB pie 60Hz grūti spriest, jo te viennozīmīgi nevar pateikt, kas būtu uzskatāms par 0dB līmeni, imho. Ja tā būtu, -3dB pie 60Hz priekš plauktiniecēm nav nemaz tik slikti..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 723
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • martinno

    200

  • Konstatators

    49

  • Darkheart

    43

  • alusbundza

    66

Top Posters In This Topic

Posted Images

es ar par FR līkni runāju, tur + 1.5dbpie 100hz...nu ok, tas nav tik būtiski.

domājams, ka te dziļāk nav ko līst citadi atkal aizraus offt. :)  

Link to comment
Share on other sites

viss, vienā, DKlase. kas dod dzelžu un vietas ekonomiju, samazina karšanu biku un palielina jaudu. skaņas kvalitāte - gaumes jautājums, man nepatīk D klases augšas/vidi , kuras augstās harmonika sačakarē..(skat. harmonika slinkā pie denon. ) normāliem pastūžiem gharmonikas nav augstāk par 5 ...te līdz pat 20tajai...un augsta līmeņa.

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs.

 

Neredzu jēgu iespringt uz dārgāku resīveri/pastūzi, jo nebūs tolks bez labas akustikas...

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Skaidrs.

ja klausīsi Oskaru, tad tev būs jāiztērē hvz cik lati, tā kā sapratu ,ka esi normāls vidusmēra klausītājs, tad pārāk nevajag iespringt 

Link to comment
Share on other sites

Nū... Vienmēr jau var iemācīties būt virs vidējā mūzikas mūzikas patērētāja. Viss atkarīgs no cilvēka attiecībām ar mūziku.

Link to comment
Share on other sites

katram savas ausis, priekā :) vēl bija kaut kur komenti tepat no jūzeriem, ka tipa pio neesot basu bez saba...bet man tam negribas ticēti...

Link to comment
Share on other sites

Jebkurā gadījumā, es dalīšu to visu divās daļās - pirmais būs resīvers un tad akustika... tad jau redzēs vai vajag subi...



Pa lielam mani apmierina arī tās RRR 50-nieces, bet vizuāli gan "uz korķi" velk :)



Nav manīti sieti tādām?! :D

Link to comment
Share on other sites

var jaunas kastes pasūtīt pa ls 60
 

 

Overpriced galā sanāks :D

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

nu resis normālu basu nedot, ja ir klāt subis, tad vis kārtībā, līdz ar to var ņemt tumbas (plauktinieces)

Link to comment
Share on other sites

Nu hvz... mans pašreizējais Kenwoods tajā ziņā pilnībā apmierina. Nav tā, ka sit pa smadzenēm, bet man pālieku liels bass arī nepatīk...

Link to comment
Share on other sites

kas tev tur pa modeli tas kenwoods ?

da labi var jau tās s 50 savest smukākā paskatā arī lētāk.

Link to comment
Share on other sites

Osi, būšu mājās, paskatīšos modeli.

 

Man tām 50-niecēm prasītos noraut to plastmasu un uzlikt sietu... un viss...

Nav kāds "mastjers", kurš tādus varētu uztaisīt?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

rrr 50 es arī ilgi klausījos ((18. g.) vēl tagad skan, labi, bet man kenwod resis viņām basus normālus nedot, bet vecais vega 25w pastūzis normāli, tāpēc ja ņem resi, tad vajag subi, par tavu izvēlēto pionieri neko nezinu



visi tie londleisi, ko var uzlikt rešiem ir sūdi, tikai kropļo skaņu (var būt ne visiem)

Link to comment
Share on other sites

visi tie londleisi, ko var uzlikt rešiem ir sūdi, tikai kropļo skaņu (var būt ne visiem)

Latviski, lūdzu :) 

Link to comment
Share on other sites

imho, tev labāk atstāt to resi (vakarā paskatīšos kas tas ir - tagad iešu sštangu cilāt) -un piem. pasūtīt jaunus paneļus koka (priekšā)  un pārējo nauduu nodzert, pataupīt etc...

jo imho nezvai tas "bezvadu" risinājums ir tā pio vērts...

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

nu tiem rešiem var uzlikt opciju - lodness , lielāki basi pie klusas skaņas vai arī pie lielas,, tad vēl var pamainīt active EQ, es parasti tos noņemu nost, jo liekas skaņa aiziet vienā vietā,      parasts stero pastiprinātājs ir daudz reiz labāks + labas tumbas, kaut vai tās pašas rrr 50, vienīgais plus rešiem - FM radio, dēļ ko es vēl līdz šim to izmantoju

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

es ar to resi klausos radio (plauktenieces + subis) 2.1. bet , kad gribu normālu muzonu, tad stero pastūzi + visu noniecinātos s400m (ko droši vien ar laiku nomainīšu pret normālām tumbām)

Link to comment
Share on other sites

Osscar alerģija pret D klasi un mērījumu nostādīšana pār visu kļūst par pierastu lieta. Žēl tikai, parasti šādās reizēs kā alternatīvas mazbudžeta stereo vai 'lifestyle' sistēmām, lai vienkārši labāk skanētu radio, dators vai tv, tiek piedāvāti ap 20 gadu veci aparāti vai arī būtiski palielināt budžetu. Labi, ka vismaz s90 netiek pieminēta. Varu derēt, ka istabas apstākļos un parastajā radio/tv/datora klausīšanās skaļumā/apstākļos 99.99999% uz ausi nepateiks atšķirību mērījumos. Tāpat arī ņemat vērā, ka skandas-telpas akustiskā mijiedarbība klausītājam būs par kārtu kvadrātā uz auss labāk atšķirama, nekā tie procenti un līknes elektronikas mērījumos. 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

cik saprotu, tu atskaņoji mūziku caur šo resi uz rrr 50, stero režīmā, nedot šis aparāts basus normālus, ja paņem klāt subi, visa štelle uzlabojas par 50 %, pats to izmēģināju, bet tā, kā man bija prasības pēc jaudīgākas muzīkas, aiz nezināšanas paņēmu s400m, šos šis aparāts nevar pavilkt, tāpēc paņēmu,  no Torņa normālu stero pastūzi, tagad nopirku vēl plauktinieces priekš resi + subi, radio klausos 2.1 (ar plauktiniecēm + subis), bet mūzīku caur pastūzi un rrr 400m ,laba muzīka ir - Marks Knopflers

Link to comment
Share on other sites

paskatījos biku to shēmu tam kenwoodam, jā, nekas dižs jau nav. H klases stk mikrenes....nu tā nav nekāda medus maize. varu piekrist ka mūzikai  šitās nu tā so, so... 

bet tajā pašā laikā nezinu vai pio būs par šo labāks.

Link to comment
Share on other sites

@@alusbundza, man pašam liekas, ka ir ok, bet gan jau, kad paklausītos 2.1, tad liktos, ka tagad ir mēsls :) 



bet tajā pašā laikā nezinu vai pio būs par šo labāks.

A nevajag labāku - vajag līdzvērtīgu :D 

Link to comment
Share on other sites

pio jaunie visi tādi ir jau nez cik gadu....direct energy vai kā viņš tiek saukts...filmām jau ok, bet mūzikai es tādu neņemtu. bet nu tas katram pašam jāizvērtē. Es autora vietā, kau jau minēju - neko nemainītu - jo kādi būs ieguvumi ?

Link to comment
Share on other sites

Es tagad arī par to sāku domāt :D

Pa lielam, varētu ieķert kādu optical -> coax pārveidotāju un dzīvot laimīgs pieslēdzot Mac'u ar vadu :) Ne tik bieži tas ir vajadzīgs :)

 

Osi - nav kāds tāds verķis aizķēries?!

 

P.S.

Ko ar tām tumbām varētu izdarīt, lai vizuālo uzlabotu?

Link to comment
Share on other sites

Ar RRR50 būs mazi ieguvumi AC50 šajā gadījumā ir ķēdes vājais posms...

 

Tumbām var noraut tās plastmasas priekšas (tikai krievi kautko tik tupu varēja izdomāt(ņemot japāņus par referenci)), nokrāsot koka priekšpaneli melnu, uztaisīt koka rāmīti kuru apvilkt ar puscaurspīdīgu tumšas krāsas audumu...

Labots - Krabis1
Link to comment
Share on other sites

Ko ar tām tumbām varētu izdarīt, lai vizuālo uzlabotu?

budzets tak ir 500 ls,kapec rrrrrrrrrrrr50 jauzlabo?uztaisi no vinam koka kluci Konstantinu...

Link to comment
Share on other sites

plastmasas priekšas (tikai krievi kautko tik tupu varēja izdomāt)

Tieši par to arī runāju... Tas ir psc tā plastmasa... 



budzets tak ir 500 ls,kapec rrrrrrrrrrrr50 jauzlabo?

Ej paguli... budžets ir tad, kad tam ir jēga... Ja nav jēgas, tad nav vērts tērēt budžetu ķeksīša pēc. 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

ja gribi palikt ar resi, tad iesākumā dabū subi,  paklausies ,un pēc tam maini tumbas pret normālām

tās s50 nemaz tik slikti neskan

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...