Jump to content

2.0 pieticīga audio sistēma -> papļāpāsim...


martinno
 Share

Recommended Posts

mūļķības kārtīgs stereo ir divas full range skandas, nekādi subji!

Labots - Krabis1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 723
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • martinno

    200

  • Konstatators

    49

  • Darkheart

    43

  • alusbundza

    66

Top Posters In This Topic

Posted Images

nē man nav nekādu verķu -es neesmu tirgotājs :D ja arī ir - tad tikai manuāliem bez pultīm un visa pārējā . Bet tā ar tumbām, neatceros kāda tā uzbūve, bet es mēģinātu jaunu koka/finiera  priekšējo paneli izgatavot .....un beicēt vai lakot.

Link to comment
Share on other sites

var atvērtas, ja baidies ka "saspaidīs" - var basiniekam. vidam,  kādu resti /sietu sameistarot.



parasti jau samīca sīkie...speciāli :D

Link to comment
Share on other sites

Atceros kā tirgoju vienu Denona resīveri. Reiz man bija lieks Denon AVR-3803, kuru tirgoju. Atbrauca kunde, klausījās teju divas stundas, pus stundu raustīja potenciometru, jo kāds esot viņam tā ieteicis "pārbaudīt". Nepatika viņam skaņa, jo neesot basu kā nākas. Viņam vajagot ar ko kustināt S90. Nu ko, teicu viņam, ka man garāžas sistēmā ir S90 pieslēgtas pie veca Technics pastiprinātāja, kas man laiku pa laikam gļukoja, un, ja kas, to pastūzi varu notirgot. Aizgājām uz garāžu, ieliku CD kaut kādā JVC atskaņotājā, kas, protams, neko nemaksā. Iegriezu, skatos, vecis kaifā. Šis esot tieši mats matā ko meklējis. Ātri ķēra pastiprinātāju ciet, meta padusē un tina makšķeres. Lieki piebilst, ka to Denona resīveru biju pieslēdzis pie sava labākā CD atskaņotāja, pie labākajām tumbām ar labākajiem vadiem. Garāžas sistēma, protams, ar Maximas vadiem. Nu ko, cilvēks laimīgs, es arī laimīgs.. Vai nu kā, man gan patika labāk, kā skan Denons.

Kas attiecas uz 2.0 sistēmu, priekš stereo Tavā vietā es arī paliktu pie trīs joslu sistēmas, ja vien Tu nevēlies no manis nopirkt Focal JMLab SW700S suPi.

Link to comment
Share on other sites

To suPi reiz pirku par kādiem 330 lašiem Unisonā. Nezinu vai par daudz, bet itkā gribētu kādus Ls150. Neesmu vēl apstījies par cik jebajā vai citur iet.. Cik Tu biji domājis par suPi tērēt?

Link to comment
Share on other sites

To TX-8050 dēļ cenas atmeti no 20posta? Kautkā baigi uz viņu skatos,jaunā gadā aptaustīju tikai rumbas bij Jamo plauktinieces.Tākā uz ko spējīgs nesanāca dzirdēt.Bet skaņa sulīga un bas arī cik nu Jamo.

Link to comment
Share on other sites

vecim bija nostaļģija pret s90 skaņu - atcerējās jaunību - savāca pastūzi :D

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Moderators 2582 raksti Pievienots Pirms 14 minūtēm Es nebiju par subi vispār domājis

subi var dabūt zem 100 Ls 

Link to comment
Share on other sites

Man gan tikai 2 resīveri ir bijuši, abi divi Denoni, kuriem tāda mīksta, iespējams ir firmas skaņa.Vai nav basu- nu nez, man tā nelikās..

Nesaprotu tik vienu, kāpēc gan lai labam resīverim nevarētu būt labi basi..?

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Es vispār huyeju... Loudness esot sūds, sačakarējot skaņu, bet subs pēc definīcijas ir laba štelle... Nuja, protams... Alusbundža kaut ko ir dzirdējis par cilvēka auss uzbūvi, kurai labskanības vārdā pie zemiem skaļuma līmeņiem prasās pēc augšu/zemā gala pacelšanas? Kapēc šo fīču neizmantot resī, kurā jau tā ir zināmas problēmas ar basu? Vai atkal jau tankā un skaļā bombīšana, kamēr sieva kursos, ir tā sačakarējusi ausis, ka volume ručka vislaik jātur uz 2/3 no max un kur jau loudness vairs sen nestrādā...?

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

TX-8050 - nu psc amps diskrēts, bet shēma prasta kā lāpsta - reāls 60 gadu risinājums. pāris tranzistori un viss....

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

Konstatator, katram sava aus, piemēram šim kenwod resīveram ieslēdzot loudness, man liekas, ka skaņa aiziet zem ūdens, jo sūdīgie basi visu sačakarē, (aukšas pazūd)

pieslēdzot subi, aukšas paliek, bet basi pienāk klāt normāli



ja ,kas tad resis nav domāts mūzikas klausīšanai,kaud gan tam ir  opcija ''stero'' (sūdīga)



Konstatator

es vismaz iekruķiju savas s400m , a ko tu, laimīgs aizgāji gulēt

Link to comment
Share on other sites

Darkheart
mūļķības kārtīgs stereo ir divas full range skandas, nekādi subji!

 

Laikam korekti safāzētus stereo subjus neesi klausījies.

 

Kas tas ir par niķi, ka visi tērē naudu liekās fīčās, upurējot skaņas kvalitāti un pērkot kaut kādus lētučus? Ja tiešām vajag to radio un gribas arī kvalitatīvi mūziku klausīties, tad jāsāk ar kaut ko tādu: http://audiosalons.lv/lv/catalog.php?prod_id=338 Pretējā gadījumā pieliekam pastiprinātājam kādu lietotu kasti, kas izmaksās mazdesmit latus, vai arī klausāmies radio internetā.

Labots - Darkheart
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pērkot kaut kādus lētučus?

nu tava piedāvātā prece,    ....  es nu netērētu naudu par šito,......... bet tās tikai manas domas

Link to comment
Share on other sites

Laikam korekti safāzētus stereo subjus neesi klausījies. Kas tas ir par niķi, ka visi tērē naudu liekās fīčās, upurējot skaņas kvalitāti un pērkot kaut kādus lētučus? Ja tiešām vajag to radio un gribas arī kvalitatīvi mūziku klausīties, tad jāsāk ar kaut ko tādu: http://audiosalons.l...php?prod_id=338 Pretējā gadījumā pieliekam pastiprinātājam kādu lietotu kasti, kas izmaksās mazdesmit latus, vai arī klausāmies radio internetā.

 

Es esmu klausījies korekti safāzētus stereo subjus. Un? (Ar stereo subjiem pieņemu, ka ir domāti pa subim uz kanālu..)

Njā, iztērēt gandrīz vai 90% no stereo sistēmai atvēlētās summas par resīveri tiešām ļoti gudri.. Vai Tu gadījumā nebiji tas, kurš kādā citā topikā nesen lielījās ar to, kādus širpotreba CD atskaņotājus Tev ir gadījies dzirdēt?

Kas tieši konkrēti Tev patikās Tevis piedāvātajā NAD stereo resīverī, ka Tu tā to iesaki?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Neiedziļinoties D klasēs un citos karos par stereo, nevis daudzkanālu resīveri varu teikt, tikai to, ka:

 

1. mainīt resīveri šādā budžetā ir diezgan bezjēdzīgi. Protams, jauna resīvera/pastiprinātāja izskats silda sirdi un tā tālāk, bet reāli nedos to, ko autors meklē.

 

2. neiztērējot 5 minimālās algas skaņu sistēmas uzlabošanai, SW ir pat ļoti OK risinājums. Lai tak šis mētājas stūrī un bubina. Pastiprinātājiem ar SW izeju var joka pēc paprovēt SW piemest pie front vadiem pirms skandām un novērtēt atšķirību. Pats esmu 2.1 fans salīdzinoši zemo izmaksu dēļ. Ja būtu daudz liekas naudas, tad krautu istabā ļoti jēdzīgas grīdinieces un mūziku ar SW neuzlabotu.

Link to comment
Share on other sites

Tak man nevajag uzlabot - vienīgā lieta, kāpēc vispār sāku skatīties uz kaut ko jaunu, bija bezvadu risinājums ar mūzikas atskaņošanu.

 

OK, tātad jaunu resi nepirkšu.

Iepirkšu optical to coax pārveidotāju (uzsūtīju jau no jebaja). Ja tas strādās, iepirkšu Airport express mūzikas strīmošanai.

Meklēšu kādu subi (iespējams) un domāšu kā vizuāli uzlabot RRR 50-nieces vai arī paskatīšos kaut kādas labākas grīdinieces.



Un, ja viss ar tiem savienojumiem - mūzikas strimošanu strādās, tad varēšu skatīties uz kādu stereo pastūzi.

 

Tas laikam būs prātīgākais variants.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Uz šodienu,lai iekļautos tēmas autora prasībās,daudzkanālu resis ir vienīgais ceļš.Diemžēl nebūs 2 kanālu aparāti ar bezvadu iphone pieslēgumu.Mārketings un masu reklāmas ir novedušas pie realitātes ,kad stereo resi neviens vairs nepērk vai arī nevar atļauties bet 7kanālu brīnumam ir iekšā viss plus ir cena pieņemama.Tikai skandas septiņas jāpiepērk un subis :) .Kad pašam bija Onkyo resis tad vienīgais ,kas patika bija,ka varēju to ieslēgt,pārslēgt dziesmas,regulēt skaļumu utt, un to visu rūtera zonas diapazonā,izmantojot mobīlo!

Labots - spainiss2
Link to comment
Share on other sites

Šitam būs, spēlēs arī no tīkla http://www.gramophone.co.uk/editorial/marantz-m-cr603-a-compact-solution-packed-with-performance

Bet tā tak ir d klase, tad jau atkal nederēs, ko es te. Varu piekrist, standarta stereo resīveri izzūd. Visas jaunās pieslēgumu iespējas tiek lielajiem daudzkanālu aparātiem vai minisistēmām. Un pareizi ir. Ja cilvēks iziet uz kvalitāti kā galveno, tad tāpat ņem specializētus aparātus pēc vajadzības - pastiprinātāju, atskaņotāju, dacu, tīkla atskaņotāju, utt. Tiem tāpat ir alerģija pret visu vienā, pat ja tas būtu augstu skanējuma kvalitāti. Un ja alerģija nav, tad tādi aparāti ir dārgi, paskatieties, cik Arcam prasa par savu Solo Neo vai Naim par saviem visi vienā.

Link to comment
Share on other sites

nu arcam solo nav D klase..bet maksā štuku, tā  ka šie un Naimveidīgie atkrīt...marantz gan ir...neba šādus autors slēgs pie s50...tas nav reāli.

Link to comment
Share on other sites

varētu ieķert kādu optical -> coax pārveidotāju

 

šķiet , ka man tāds viens tieši ir. Tikai baidos, ka birojā. Ja būs mājās, došu ziņu, ja birojā, došu ziņu pirmdien. Atdošu par kaut kādu humānu ciparu.

Link to comment
Share on other sites

nu arcam solo nav D klase..bet maksā štuku, tā ka šie un Naimveidīgie atkrīt...marantz gan ir...neba šādus autors slēgs pie s50...tas nav reāli

Protams, tāpēc par tādiem arī nerunājam, tie neietilps kategorijā 'pieticīga 2.0 sistēma'. Savukārt tās denon/marantz/onkyo/citas mazās sistēmas ietilpst, manuprāt. It īpaši, ja pavaktē lietotu. Un kāpec ne kopā ar s50? Bezkropļojuma jaudas sadzīviskam skaļumam tām ir pilnīgi pietiekoši. Varbūt jauni tie aparāti ir Latvijas apstākļiem ir par dārgu, nezinu, grūti izskaidrot tik kritisku attieksmi šeit. Citur tas tiešām ir diezgan populārs formāts, kas kaut kādu apsvērumu dēļ nevēlas pilna izmēra vai dārgāku sistēmu. Tie tak tāpat ir taisīti domājot par daudz maz prasīgu mūzikas klausītāju. Cik ir nācies saskarties, neskan tie slikti. Tas, protams, mans subjektīvais viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Darkheart
nu tava piedāvātā prece,    ....  es nu netērētu naudu par šito,......... bet tās tikai manas domas
Kas tieši konkrēti Tev patikās Tevis piedāvātajā NAD stereo resīverī, ka Tu tā to iesaki?

 

Neko neiesaku, tas vienkārši ir variants, lai nav jāupurē skaņas kvalitāte un gribas vienlaicīgi arī tai aparātā radio iekšā. Es nu tiešām par to resi naudu netērētu. Par pusi no tās cenas var dabūt labu pastiprinātāju, un radio var internetā klausīties. Šai gadījumā atliek arī nauda tumbām.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators
7kanālu brīnumam ir iekšā viss plus ir cena pieņemama.Tikai skandas septiņas jāpiepērk un subis


aha, 7 tumbas jāiepērk... tad vēl attiecīgie ieraksti jāsameklē, ko laist uz tā visa, vadi uz visām jāsavelk, to darot vēl pusdzīvoklis jāizārda un pa jaunam jāizremontē...

Ir tāds jēdziens stereo, tu poņimaješ? Tur nav 7 tumbas, pat ne 5 vai 3...
Link to comment
Share on other sites

Sodien iegadajos 2 lp(lietoti)un Pink Floyd-live in pompei dvd;Tori Amos-Collection cd(jauni),kas man izmaksaja 6,15 Ls...bet ne par to ir stasts,bet gan tas,ka klausos un skatos Pink Floyd dvd uz Samsung inbox komplektina mm-kc10 2.1 un esmu laimigs,jo skan Pink Floyd,ta ka iesaku temas autoram pirkt to ko var atlauties un klausities to ko grib un lieki nemocities... :)

 

post-92452-0-27034800-1358606194_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Konstatatoram-nu ar ko tad tavs stereo ir labaks par daudzstereo?hulli nevari remontu istabá uztaisìt? To ari rakstíju;ka lielie onkas tadiem ká tev karina argosa elektribas vadus(stereo komplekta must have komponents-trìsfázenieks biamp.biware variantam) uz ausim lai tu baezpoñà pirktu akustiku domádams ka nu tik skanès-7®140W.

 

Link to comment
Share on other sites

ar ko tad tavs stereo ir labaks par daudzstereo?

 

Kas ir daudzstereo? Atminu, senos laikos īsu brīdi tiražēja kvadrofoniskos ierakstus, bet īsti kaut kā neiegājās, ar atskaņošanas aparatūru arī bija bēdīgi, toties normāli stereomūziku cilvēks klausās no priekšas, ja vien pats neesi mūziķis un neatrodies uz skatuves. Tie pāris testa diski, kur troksnis apbrauc it kā riņķī, neskaitās.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators
daudzstereo

 

zem galda... :rofl:

 

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Labi, hers ar tiem multi stereo :D

 

Tā kā resi nemainu, tad moš kāds var ieteikt 2.0 vai 2.1 akustiku, pieņemamā cenā, neieslīgstot kosmosā (līdz 200Ls)  :)

Ja kādam ir kas labs lietots, tad to arī var piedāvāt :)

 

 

Drīzāk jau 2.0, jo pašam ir tāda neviltota vēlmes uz pastūzi pārvākties... nav man vajadzīgi tie ntie kannāli un lieka kaste (subis)

 

 

P.S.

 

 

 

Atradu šādas - izskatās jau skaisti, bet vai skanēs ar?

http://www.bm.lv/?l=lat&s=product&id=1111137755

Labots - DAFUQ
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man tādas ir kā priekšas 5.1 sistēmai. Skanēt jau skan, filmām tīri ok un mūzikai arī. Man kinozālei ir kaut kāda Yamaha no 200LVL diapazona un, manuprāt, ka tā ierobežo tās skandas. Nelaba aizdoma, ka no laba AB klases stiprekļa mūzika no šīm skandām skanētu labāk.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

es teiktu, ka vari aizbraukt uz rrr veikalu un paklausīties no tur pieejamajām, x-line fs-10.1 varētu būt pat ļoti jaukas, bet vienīgi resīverim pasmagi tie 4om. Un cena arī ir liela. Rigonda nebūs baigais uzlabojums attiecībā uz s50. Bet pašam jāklausās, vismaz būs kāda jauna pieredze. Par s-90 neesi domājis ? Tas gan varētu būt salīdzinoši izdevīgs uzlabojums.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...