Jump to content

2.0 pieticīga audio sistēma -> papļāpāsim...


martinno
 Share

Recommended Posts

Ir, ir pāris. Nav jau tik glaunas tās kastes. Izskatās gan labi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 723
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • martinno

    200

  • Konstatators

    49

  • Darkheart

    43

  • alusbundza

    66

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nav jau arī visi pilnībā dažādi, ibio. Vismaz psihoakustiskajā plaknē.

Link to comment
Share on other sites

@,

 

Kaur kur jau Tev taisnība ir, es, piemēram, tikai ošņāju gaisu, pa retam izmetu kādu repliku, čekoju ieliktos linkus utt. Esmu tīra 2 tumbu stereo fans -  daudzkanālu sistēma pie teļļuka stāv, filmām ir ok, bet mūziku uz viņas klausīties nevedas, tas nav nopietni.
Plastmasas skaļruņi vispār man rada diskomforta sajūtu.
Un lietotu arī kaut kā negribas ņemt, sajūtai, kad atver oriģinālā iepakijuma kasti un krāmē ārā komponentes, nav analogu.
Iespējams, būs jātsakās no domas par resīvera iegādi, bet vajadzēs ņemt pastūzi un rādžu piemest klāt atsevišķi, varbūt arī cd pleijeri.

Skaļruņus piemeklēšu, vadoties no skaņas devēja iespējām.

Link to comment
Share on other sites

Magnat virs simts latiem laikam bus labakais pirkums,nu protams ja neskaita rrrrr razojumus...

No Tava teksta var saprast, ka vislabākais pirkums būtu RRR?

Link to comment
Share on other sites

Konstatators,tak jau Tev ieteica adresiti

Vecīt, biju palaidis garām. Paldies, ka parādīji - tās Magnat izskatās tīri ņemamas. 



Jautājums par tām JAMO - kas tas par ražotāju? Ir vispār kaut kas pazīstams?!

Link to comment
Share on other sites

Jamo ir tīri pieklājīgs ražotājs.

Link to comment
Share on other sites

Jamo ir ok. Man tās S606 tīri labi patika mūzikai, kamēr nebiju sācis nopietnāk līst iekšā mūzikas atskaņošanas smalkumos. Pieļauju, ja grib smalkāk par šo, tad jau jāsāk nopietni apdomāt istabas apstrādi. Es par to domāt galīgi negribu, tāpēc skaļruņos pagaidām nelienu iekšā.

Link to comment
Share on other sites

No Tava teksta var saprast, ka vislabākais pirkums būtu RRR?

Nu es domaju,ka mes jau pietiekami labi zinam,katra foruma patstaviga biedra attieksmi pret rrrr,ta ka mana gadijuma ta bija ironija...

Link to comment
Share on other sites

Man tāds pamatots jautājums aoma un tam moderātoram = ar ko tad īsti liekas slikts šis 10 gadu vecais resīveris?, vai pastiprinātājs? :)

Kuru viņi pašlaik lieto (apnicis, ir cits jautājums).

Kāpēc tad šamie ir jāmaina?... kas jauno skanējumā būs tad īsti labāks? (tikai Tā optika ieejā?).

...

Piemēram, es pašlaik kaitējos ar 80-to gadu aparātiem + ar skanējumu esmu max apmierināts.

Nu jā, viņiem nav pults + nevadās viņi no kosmosa, tā īsti. Ir jāpieceļ sava pakaļa + jāparegulē ar roku tas skaļums, tembrs, u.c.

Nu un kas?...

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

Es nesaku, ka neapmierina skaņa... bet vienmēr var būt labāk.

Ir 21. gadsimts - tehnika ir attīstījusies, un gribētos izmantot tās sniegtās fīčas...

 

Kāpēc es par to domāju!? - zb no kompja ar vadu klausīties muzonu - tāpēc skatos uz bezvadu risinājumu - tā kā jauna resīvera iegādi esmu atmetis, tad izlīdzēšos ar Airport Express rūteri.

Nepatīk vizuālais tumbām - jāņem citas, iespējams, labākas.

Resīvera iespējas neizmantoju, jo vajag tikai stereo - iegādāšos akustiku un pēc laika nomainīšu resīveri ar pastiprinātāju...

 

Kaut kā tā, pāris vārdos...

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt pareizs lēmums par to rūteri-vēlamā opcija nodrošināta. Mūzikai kā jau te ir minēts ne reizi vien pastiprinātājs ir labākais risinājums un nav jābaidās no lietotas 90-to gadu tehnikas. Tornis piedāvātie aparāti patiesi ir labi un cena demokrātiska.Ja būtu vēlme šodien ko lidzigu iegādāt jaunu vai mazlietotu daudz naudas vajadzētu. Tā isti nesaprotu kapēc tāda noraidoša attieksme pret radio tjuneri kā atsevišku komponentri. Cik man zināms,tad nav pastiprinātāji pieejami ar radio- resiveri jā. Pēdējā laikā jau otrais topiks par aparaturu muzikai,bet neatbalsta atsevišku tjuneri. Nemaksā tak tā štelle kosmosu- ja resiverim jāpiepērk priekš muzikas klausišanās normāls subs, tad par to naudu jau var piecus tjunerus iegādāt.

Link to comment
Share on other sites

Long John
Cik man zināms,tad nav pastiprinātāji pieejami ar radio- resiveri jā.

 

 

Manuprāt, te bišku kļūdaina "tēze"- resīveris (apspriežamajā Hi-Fi audio nozīmē) principā  taču ir pastiprinātājs  ar iebūvētu uztvērēju.

Un tā formulējuma kļūda laikam rodas no lēruma  mūsdienu daudzkanālu "kinozāles resīveriem", kur  prioritāte ir daudzkanālu skaņai un dažādiem ķinīša efektiem, nevis kvalitatīvai mūzikai un radiouztveršanai.

 

Vecie labie "klasiskie" stereo resīveri pārsvarā dod pietiekami kvalitatīvu skaņu un sakarīgi uztver radiosignālu. 

Un vēl ir gana smuki!

 

4108150887_6a7e709d7c.jpg

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Man tāds pamatots jautājums aoma un tam moderātoram

 

Savā ziņā apnicis, jā :D
Tikai viena ieeja, līdz ar to papildus pribambasi un vadu mudžeklis.
Pults esamība ir svarīga, nav vairs 80-tie. Patreizējam aparātam ir, esmu pieradis, bet savu pakaļu pietiekoši cilāju pa dienu, vakaros negribas skraidīt no krēsla pie skapja, vecums atļauj paslaistīties.
Pēc telpas remonta prasīsies grīdenieces, plauktu vairs nebūs (vismaz tais vietās, kur panākams stereoefekts).
Veco aparatūru ir kam atdot, krustdēls paaudzies.

Lūk, uz ātro daži iemesli :)

Link to comment
Share on other sites

Tā isti nesaprotu kapēc tāda noraidoša attieksme pret radio tjuneri kā atsevišku komponentri.

Divi devaisi - divas pultis - tikai tāpēc :)

Link to comment
Share on other sites

Ja viena ražotāja devaisi no saderīgām sērijām,tad arī viena pults.

Bija man yamaha pastūzis ar kura pulti varēja vadīt visus saderīgos agregātus.

Vai arī kaut kāda logitech harmony ja iekārtu ir vēl vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Vai arī kaut kāda logitech harmony

Tas ir variants, bet atkal pa maku sitīs :)

Nesen no plaukta izvilku savu Harmony 555 - kādreiz lietoju bēdu nezinādams un likās, ka ir ok, bet tagad paņemot rokās tā plastmasa uzdzen pretīgumu - gribās normālas gumijas pogas :) 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Papēti manuāļus, vairumam moderno pastiprinātāju pultis ir apmācāmas vai vismaz ar ražotāju kodiem darbojas.

Link to comment
Share on other sites

Zhel,ka parasti shados topikos nenonak lidz tam,ka autors tiesham ir kautkur aizgajis,paklausijies un uzrakstijis vertejumu par dzirdeto/redzeto...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nav jau tik daudz vietu kur klausīties. Ja man būtu jāsaka kur paklausīties, tad nezinātu ko teikt. Unisona pagrabā. Pārējie visi ir vai nu nosprāguši, nepako kastes vaļā (nav paraugu zāles) vai arī sevi definējuši par hajendu ar attiecīgu cenas slieksni.

Link to comment
Share on other sites

Tieši par to man ir jautājums - a kur paklausīties to, ko vēlos? Nav tas tik vienkārši kā izklausās...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kādreiz bija Audiostārs (tagad tur tirgo zeķubikses vai ko tādu), kādreiz bija zāle Elkoram pie VEFa (kad viņi bija mazajā mājā) un Elkoram Krasta ielā (baigi maza izvēle). Kaut kāda zāle bija Tehnolandam vai kam tāda iekš Olimpijas, bet tā tika pārsvarā izmantota par noliktavu. Nezinu kā tagad, kādreiz hajendisti Krasta ielā tajā biroju daudzstāvenē deva šo to klausīties.

 

Skumjš stāsts ar to klausīšanos.

Link to comment
Share on other sites

cik zinu shie piedava klausities Jurgostehnikas salonā Matīsa iela 51/53, Rīga,ari Avex  Brīvības ielā 169...

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Pirms nepilna gada biju 3 salonos, nebija nekādu problēmu ar klausīšanos, domāju, ka nekas nav mainījies:

http://www.audiostars.lv/contacts/contacts_lv.php

http://www.avex.lv/galvenais/visparigi/kontakti.html

http://www.audiosalons.lv/lv/contacts.php

 

Jāņem vērā tikai tas, ka mājās skanējums var būtiski atšķirties, un parasti uz slikto pusi. Lai pietuvinātos salona kvalitātei, man vajadzēja dzīvoklī izvietot 5 absorbējošās plāksnes un 2 "basa slazdus" (pats taisīju). Tagad apsveru domu būvēt absorbējošu sienu, lai padarītu stereoattēlu simetrisku.

Labots - Darkheart
Link to comment
Share on other sites

Es jau nu ritīgi pie klausīšanās tikšu tikai mājās - pasūtīšu ar kurjeru vai nopirkšu, un ja nebūs laika pašam braukt, kāds čoms atvedīs.
Varbūt zināmā mērā kaķis maisā, tāpēc parasti pirms pirkumiem izpētu visu pieejamo informāciju, parasti komentētājutautas teiktais sniedz daudz lielāku apskaidrību par oficiālajiem revjūviem :)

Link to comment
Share on other sites

Interneta veikalā pirkto jau var 14 dienu laikā atdot atpakaļ ...

Droši vien tik iepakojumu jāsaglabā, lai var smuki sapakot atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

aoma, mēdz būt liela starpība starp cilvēku ieteikumiem un to, ko pats reāli dzirdi. Sākotnēji lasīju dažādas atsauksmes un recenzijas un skatījos uz Monitor Audio BX6, bet tiku pie 2x lētākām kastēm, kuru skanējums man patika labāk.

 

alusbundža, ar 20x lielāku budžetu varētu arī tos paklausīties :)

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
alusbundža, ar 20x lielāku budžetu varētu arī tos paklausīties

 

vai tad par klausīšanos veikalā ir jāmaksā? 

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Darkheart
vai tad par klausīšanos veikalā ir jāmaksā?

Nav ko grābstīties, ja nevar pacelt (finansiāli, ne fiziski).

 

Starp citu, var arī sarunāt, lai iedod uz mājām paklausīties, ja atstāj naudu preces vērtībā.

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, var arī sarunāt, lai iedod uz mājām paklausīties, ja atstāj naudu preces vērtībā.

Aha, un netīšām kaķis saskrāpē, bet akustika nepatika... :mrgreen:  

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Nav ko grābstīties, ja nevar pacelt (finansiāli, ne fiziski).

paga, bet tā lieta taču vispirms ir jādzird, un tad var domāt, ņemt kredītu vai nē,

pērkot placī autiņu, vienmēr vispirms izmēģina 

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Jā, un Tu, pērkot savas RRR, vispirms izmēģināji daudzus n-tūkstošus vērtas akustikas, vai nē? :D

Labots - Darkheart
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

Darkheart, labi jau labi, neesmu jau galvu saspiedis,  man tās 100 kg neintresē, bet ja salons tādas piedāvā, tad tām vajadzētu būt uz vietas (teorētiski), lai jebkurš melomāns varētu ienākt un paklausīties, uz ko tiekties, (parasti pirmā mašīna nav mersis, bet opels), un ja nu salonā ienāk šlesers un viņam vajag tūlīt

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Nu netur veikali visu uz vietas, tikai ejošākos modeļus.

Starp citu, Šlesers pirms braukšanas piezvanītu (redzēju vienu dienu, kā viņš piezvanīja uz Stockmann, kur pārdevēja sagatavoja pēc tam kūku, un šis pēc kādām 2min bija klāt). :D

Link to comment
Share on other sites

mēdz būt liela starpība starp cilvēku ieteikumiem un to, ko pats reāli dzirdi

 

arī tiesa. Ar skaņu ir biku sarežģītāk, nekā ar citu elektroniku.
Es gan iedalītu klausītājus 2 pamatkategorijās - tajos, kam zīlons IR uzkāpis uz aušukiem, un tajos, kam nav. Sevi pieskaitu pie otrējiem, tikai kā lai internetā viņus atšķir, par piemēru, man jau liekas, ka stereosistēmai likt klāt subi nav īsti normāli, tas brūķis ir jāpavelk tumbām, lai jau it kā apakšas sadzird ar visu ķermeni, nevis ausīm, bet tomēr.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
tas brūķis ir jāpavelk tumbām

ja pie tām tumbām būs pieslēgts resisis, tad nebūs tām tumbām ,ko vilkt 

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau lasot šo topiku figurā viedoklis, ka "resis" - tā ir diagnoze. Ne viemēr tā ir. Lētajā kino rešu kategorijā "pa lielam" jā, bet ir jau arī reši, kas spēj normāli muziku atskaņot, tik maksā viņi virs 1 kLs. Ir stereo reši, kas faktiski ir pastūzis, kam rādžiņš iebāzts tajā pašā kastē, tādēļ arī saucas - resis. Arī šajā gadījumā situācija būs labāka.

Link to comment
Share on other sites

ja pie tām tumbām būs pieslēgts resisis, tad nebūs tām tumbām ,ko vilkt

 

Tāpēc jau pagaidām esmu atmetis domu par resi un meklējos pēc nedārga ampa un tjūnera atsevišķi. Nebiju domājis, ka situācija tā izmainījusies.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...