Jump to content

2.0 pieticīga audio sistēma -> papļāpāsim...


martinno
 Share

Recommended Posts

es nesaprotu, supim tak skaļums regulēja kopistiski ar pārējām skandām. Kas jums, visu laiku supja skaļumu pieregulējat ar supja kloķi neatkarīgi no pastiprinātāja?

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 723
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • martinno

    200

  • Konstatators

    49

  • Darkheart

    43

  • alusbundza

    66

Top Posters In This Topic

Posted Images

Par skaļumu vispār nav komentu - viss taču regulējas kā pienākas - attiecīgi reša skaļumam.

Link to comment
Share on other sites

es nesaprotu, supim tak skaļums regulēja kopistiski ar pārējām skandām. Kas jums, visu laiku supja skaļumu pieregulējat ar supja kloķi neatkarīgi no pastiprinātāja?

Es atkal nesaprotu, kas nav saprotams. Ja es subim uz ausi ieregulēju līmeni attiecībā pret pārejo sistēmu vienā skaļumā, tad citā skaļumā šī attiecība jau vairs nebūs tāda pati. It īpaši, ja šī suba ieregulācija notikusi skaļuma ekstrēmos, vai nu klausoties klusi, vai skaļi.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Ja es subim uz ausi ieregulēju līmeni attiecībā pret pārejo sistēmu

grozot reša skaļuma kloķi, skaļums mainās vienādi, gan skandām, gan subim

priekš kam visu laiku jākruķī tas subis? 

Link to comment
Share on other sites

Patreiz sajūtas divejādas - kruta tas, ka klusu klausoties ir normāls bass un nav obligāti jāgriež līdz kaut kādam līmenim, lai bass "ieslēgtos", kā tas ir ar tumbām... BET īsti nepatīk tā basa "mākslīgā"skaņa... bet nu to ilgāk paklausīšos un pamainīšu novietojumu - iespējams, ka uzlobosies skanējums.

Kādas crossover frekvences esi saregulējis? Kas ir resīverī un kas subam par frekvenci?

Link to comment
Share on other sites

Kādas crossover frekvences esi saregulējis? Kas ir resīverī un kas subam par frekvenci?

 

Paldies, ka vēlies palīdzēt, bet tas nesanāks - man nav ne mazākās saprašanas ko Tu man prasi! 

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu redz, topikstarteris Dafuks kā reizi ir tāds indivīds parkādiem es nedaudz augstāk šajā tofikā jau izteicos, useris parastais kam nav nekādas intereses par krosiem, fāzēm, oktāvām un decibeliem... Nu grūti ir saprasties biedriem ar tik atšķirīgiem piegājieniem audioštellēs...

Ja par basa mākslīgumu? Nu hz kas ar to domāts, bet ja pieņemam, ka tas subis nav galīgs sūds, nu ķipo no kāda Logitech datortumbočku komplekta, tad nu visu saslēdzot pareizi un uz ausi sagrozot visus šamējā kloķus un subjektīvi labāko variantu atstājot, nu nevarētu būt tā, ka skan galīgi neriktīgi.

Vispār kas tas i par noslēpumaino suPi?

Link to comment
Share on other sites

Koda SW-800

 

A mākslīgs - grūti izskaidrot - tumbām tas bass ir tāds izplūdušāks, subim - spēcīgāks un asāks... BET, pieļauju, ka pēc nedēļas man liksies, ka ir ok :)

Link to comment
Share on other sites

kas tas par shtruntiigu frontu, kas ir vairaak izpluudis par subu ????

Link to comment
Share on other sites

Visu "mīļotie" RRR - Baltica 50  :mrgreen: 



P.S.
Subis laba lieta - tagad skatos Karību pirātus nevisai skaļi, bet kaut kas rībina :)



Paceļot tēmu par subjiem...

 

Magnat Alpha 30A - ir ņemams? (lietots, cenā līdz 100ls)

Link to comment
Share on other sites

Budžets, budžets... :)



Tātad... UPDATE

 

Paņēmu lietotu Magnat Alpha 30A - verķis nopietns - liels, smags un ar 30cm woofu :)

Skaņa patīkama un bass maigs :)

Ļoti apmierināts ar pirkumu.

 

JAUTĀJUMS!

Dažus postus atpakaļ minēju, ka iepriekšējam subim ir fons... tomēr izrādās, ka fons nāk no reša... Resi mocīju visādi, bet fons nepazūd, arī, ja resis ir izslēgts, fons paliek - tātad man ir tikai viena ideja/aizdoma - kaut kas nav kā vajag ar reša barošanu...

VAI MAN IR TAISNĪBA?

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tad šim salīdzinājumā ar to Kodi :> bass vairs nav mākslīgs? Vismaz tā varēja saprast, nu tad lūk, normālāks ražotājs, nopietnāks izstrādājums un pavisam cita lieta.

Ja nav noslēpums, kur tad tik aši tiki pie verķa? ss.lv?/

A fons... Kā/caur ko esi pieslēdzis un galvenais ar ko? Negribu ticēt ka resīveris fonē, ka tik tur signāla vadi nebūs vainīgi...

Link to comment
Share on other sites

izrauj RCA no saba - arī ir fons ?  ja fons ir tikai ar iespraustu vadu - izmest miskastē maximas vadu un nopērc normālu labi ekranētu (apm 15-20ls) resnā izolācijā 5m vadu.



man tā bija savulaik ar sabu. jo ja sabs fonē, tas neiet "gulēt". labs vads un viss ok.

Link to comment
Share on other sites

Oi, ar Kodi nesalīdzināt :) Vairs nesit ar āmuru pa ausīm :)

SSā - veiksmīgi paskatījos sludekļus, tieši pirms dažām minūtēm bija ielikts. Cena nekāda saldā nebija par konkrēto modeli (skatījos ebayā, tādi nāk ap 100Eur), bet nu par to naudu 90Ls - vai nu lietots Magnāts vai jauna Yamaha, tāda nekāda... Man jau liekas, ka pariezi iztērēts budžets :)

 

Par vadu - tjipa biju ieskrējis ELFĀ - paņēmu kaut kādu ekranēto divdzīslu un tulpes - salodēju, bet nu fons palicis... 

A pieslēdzot iTelefonu klāt ar Maximasvadu - fona nav.

Izraujot vadu no subja - fona nav.



jo ja sabs fonē, tas neiet "gulēt". labs vads un viss ok.

Tas būtu po, es ātrāk sajukšu prātā no tās klusās dūkoņas :) 

Link to comment
Share on other sites

nu var tak atrast normālu vadu arī zem 10 ls...100% vads pie vainas.

Link to comment
Share on other sites

DAFUQ, on 24 Feb 2013 - 19:48, said:snapback.png

tumbām tas bass ir tāds izplūdušāks, subim - spēcīgāks un asāks

 

DAFUQ, on 21 Feb 2013 - 21:53, said:snapback.png

Šito gan nevajadzēja teikt... 100 punkti, ka skaņa kā no mucas :mrgreen:

DAFUQ

Pievienots Pirms 4 minūtēm Oi, ar Kodi nesalīdzināt :) Vairs nesit ar āmuru pa ausīm :)

 

Nu, esam atpeldeejushi, DAFUQ :):p

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Bet tas maximas vads ar ko slēdz Iponi klāt taču ir CITS vads, ne tas ar ko savienots resis un suPs?! :) Suba vadu lodēji pats, nu OK,  bet var tāpat gadīties kaut kādi kasjaki ar lodējumu, štekeriem, pašu vadu etc. Tak što paprovē pieslēgt ar to pašu fonējošo vadu kādu citu iekārtu, ja fons paliek, tad vads metams.

Bet vadu vajag labu gan. Vienīgi cik tev tālu jāvelk...

Link to comment
Share on other sites

100% vads pie vainas

 

Zini, kas mani nedaudz mulsina - paraustot ārā elektriskos devaisus istabā, fona intensitāte mainās. Un brīžos, kamēr resis ir ieslēgšanās vai izslēgšanās stadijā (tjipa power poga nospiesta, bet šis vēl "bootojas")- arī fons pazūd. 

Link to comment
Share on other sites

nu piemet ar kādu īsāku , bet daudz maz ok  rca vadu...un salīdzini...

Link to comment
Share on other sites

Esmu izmēģinājies 4 vadus - gan Maximas (2 gab), gan pašlodēto, gan vienu hvz kādu...

A normāla mājās nav  :mrgreen: 

Link to comment
Share on other sites

signāla vads parasti iet gar līstēm pa perimetru uz sabu, kur bieži vien ir paralēli daudziem elektro tīkla vadiem..kas nav ok, tāpēc jau vajag to labo ekrānu. uz maziem attālumiem tas nav būtiski, bet pie 5 m pamatīga "antena"....



un kā tev tur savienots -? Y tipa vads vai vienkārši viens RCA ? nav tur kosjaki ?

Link to comment
Share on other sites

Man nepilni 3m un jā - vesela kaudze ar citu devaisu vadiem apkārt.

 

Viens RCA, cik sapratu no iepriekšējā saimnieka, tad nav jēgas no tā Y.

Link to comment
Share on other sites

ok, skaidrs. nu tad es lieku uz sliktu vadu. neticu, ka resis fonē...



citi vadi - jā-cenšas lai tos šķērso perpendikulāri un nevis lai visu laiku iet paralēli...bet tas bieži vien nav viegli realizējams. nu tipa Y vads parasti ļauj vairāk izkačāt no preampa. bet nu lielas jēgas no tā nav parasti.

Link to comment
Share on other sites

OK, rīt paņemšu resi un subi un pārvākšos uz kādu stūri bez citiem vadiem.... Un paņemšu pašu īsāko vadu - viens pašlodētais 20cm garš ir.

Link to comment
Share on other sites

nu vajag paeksperimentēt. garam vadam vajag labu ekrānu - kārtīgu zeķi, nevis tās 2 dzīsliņas kuras ir maxima vadā...

Link to comment
Share on other sites

Osi, iemet kādu linku uz vadiem normāliem, a to man nav ticības, ka neieberzīšos izvēlē :D

2-3m būs ok.

Link to comment
Share on other sites

kaut kas tāds. liekas tie hq ir arī argusā - tikai viņiem meklētājs tizls. ap 4-5 ls maksās. IMHO priekš saba būs gana labs.



http://www.ebay.co.uk/itm/HQ-RCA-Phono-PLUG-to-PLUG-Lead-OFC-SUBWOOFER-CABLE-3m-/320484449473?pt=UK_Computing_Sound_Vision_Audio_Cables_Adapters&hash=item4a9e5c9cc1



no lielveikaliem sakarīgākie vadi ir prizmās. vismaz cik esmu manījis. vari tur palūrēt. Vēl elkoros ir sakarīgi sabu vadi. bet padārgi.

Link to comment
Share on other sites

Izdomāju veidu kā notestēt - pēc brītiņa atrakstīšos...  kad Mūzikas balvas pasniegšanā būs reklāmas pauze, a to bļaušana būs  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

skaidrs, ka nevajag pa 40 :D man toreiz sročno vajadzēja + cipars bija ok salīdzinoši.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tā vien niez nagi sākt atkal diskusiju par vadiņiem... :mrgreen:

Bet labāk laikam ne! :D

Nu ja telziks nefonē, bet pieslēdzot resi ir fons, tad dīvaini! Un kas notiek, ja pieslēdz teiksim šai reša izejai pastūzi+ tumbas? Arī fonē?

 

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Un ja noslēdz resi līdz 0-ei (pilnīgam klusumam), fons arī pazūd... 



Ja vads būtu pie vainas, tad fonētu visu laiku, ne?

Link to comment
Share on other sites

gan jau kāda zemes cilpa, kas notiek kad norauj visus vadus no reša atstājot elektrību un audio uz subi? kas par resi btw, negribu visu šo palagu pārlasīt

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...