Jump to content

2.0 pieticīga audio sistēma -> papļāpāsim...


martinno
 Share

Recommended Posts

Tātad ir vēlme iegādāties kaut ko modernāku no audio sistēmas...

Šobrīd ir kaut kāds pirms 7 gadiem pirkts Kenwood resīvers un RRR 50-ieces...

 

Vēlmes:

2.0

Droši vien, ka stereo pastūzis, bet gribētos ar tjūneri (ir tādi?) Izskatās, ka jāskatās uz resīveri, jo pastūzim būs problēmas ar optiskajām ieejām.

Akustiku kaut ko tādā pat līmenī kā RRR 50-nieces, bet vizuāli pievilcīgākas.

Vismaz 2 optiskās ieejas. Pietiks ar vienu optisko ieeju!

Gribu bez vadiem no sava MacBooka klausīties mūziku uz "lielajām tumbām" - ir pieriebušies vadi.

 

Budžets:

Maksimāli mazs, bet negribu, lai rezultāts būtu sūdīgāks par esošo.

 

Nu, audiomāni - izsakaties :)

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 723
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • martinno

    200

  • Konstatators

    49

  • Darkheart

    43

  • alusbundza

    66

Top Posters In This Topic

Posted Images

Maksimāli mazs, bet negribu, lai rezultāts būtu sūdīgāks par esošo.

sudigaks vairs nevar but...moderators,bet pats nekad nav lasijis sadalhu:audio un audio tehnika?

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Stereo pastūzis + rāčs + optiskās ieejas (turklāt vēl divas) + min budžets + normāla kvalitāte = mission impossible :D

Ja nevajadzētu optiku, ieteiktu kādu stereo aparātu + tuneri atsevišķi no Torņis&draugi, bet ja optika ir must have, tad stereo pastūži, vismaz mazās naudās, laikam būs jāaizmirst. Kā resīveriem sastāv ar optiku, vismaz relatīvi paceļamā cenā (t.sk. lietoti) nezinu, lai pakomentē daudz kanālu skaņas spečoki...

A tumPas ir smaga pozīcija, ja gribi stipri iedraudzēties ar kapeiku un vienlaicīgi uzlabot skaņu salīdzinājumā ar s50... Tur jau atkal no svara, ko klausies... Ja basi nav galvenais un vairāk uz skaņas kvalitāti mērenos skaļumos, var ss'ā pameklēt kādus buržuju vidējā izmēra izstrādājumus, tie 90% gadījumu performēs labāk par RRR (Paķimen - s50 nemaz nebiaj tas sliktākais variants ko RRR bij uzmeistarojis), a ja patīk bumsīt, tad nu ir vēl glupāk...

Nu nez, cik tad vispār ir tas budzēts katrai no pozīcijām?

 

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Tuneri protams, ir dabonami. Cenas lietotiem sākas no ~ 20 Ls. Stereo pastūži arī, bet ja ir prasība pēc optiskajām ieejām, tad izvēle ierobežota.

Link to comment
Share on other sites

Reāli ir tā - es gribu, bet patreiz ostos - ja cena galu galā būs ok, tad mainīšu nost, ja patreiz liksies padārgi, tad dzīvošu ar esošo...

 

Man pašam personīgi vispār nav saprašanas kas cik maksā... Protams, es būdams šājā lauciņā slims cilvēks, varu ieiet kādā bodē un pārdevējs mani apstrādās, bet es neesmu tāds... Es vairāk ticu Jums nekā pārdevējam kaut kādā bodē.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu ko tu staipies kā jauna meita - nu cik tad būtu normāla nauda par komplektu un cik jau ir padārgi? Prasības jau var kruķīt stipri uz turieni, no kurienes Baumgartners nolēca, bet viss 9/10 gadījumiem tāpat atduras pret rubli...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu klausies, ja Tev 5 soķi skaitās budžets "nasing spešel". tad tur jau vis kaut ko var salasīt... Pat i tik daudz nevajag. Pēc sākotnējā toņa izskatījās, ka gribi iekļauties 60 latos...

Tādā gadījumā jāmeklē kāds stereo resīveris, ja aparāts svaigs, tur optikai jau tak būtu jābūt, ne? Palabojiet zinošie, ja kļūdos, man analogā štelle tomēr tuvāk. Un tumbeles ar sanāk normālas, vaig tik opreģeļitsa vai pietiktu ar plauktniecēm vai tomēr gribas lielās grīdnieces.

Konkrētus brendus es te ieteikt nevaru, tik nu virziens IMO būtu tāds.

Link to comment
Share on other sites

500 es ņēmu pēc cenas, ko toreiz maksāju par resīveri + tumbas.

Neticu, ka ir gana lētāks kaut kas palicis...

 

Tumbas - grīdinieces.

Link to comment
Share on other sites

Kam ir vajadzīgas 2 optikas? un 2-kanālu resīverus neražo vismaz gadus 15, tagadējie daudzkanālu=crap, vismaz atvēlētajā budžetā.

Pagaidām var ieteikt tikai bezvadu posmu - airport express.

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Teiksim par tumPām... jaunām... ja nu kapeika atļauj, un ir zināmas prasības, tad tās gan būtu labāk skatīties svežakus, nelietotas.

Nu reku iekš http://www.avex.lv var aplūkot Magnat monitor Supreme sēriju, 3 dažādu izmēru un veiktspējas grīdnieces, dažādas cenas, izvēlies kurš liekas optimālāks. Nekādas vainas izstrādājumiem, skanot OK par to naudiņu, te savu vārdu varētu Paķimens pielikt, kurš vienu no šiem modeļiem jūzo savā kaķu valstībā :)

Bet būtībā ir tā, tev ir jāskatās tas resīveris, par kādu naudu to var izcelt (nez, kādi ~ 200Ls) un tad par atlikušo līdz max budžetam jāskatās tumbas. Jo nu jebkura grīdnieces pāris ap 250Ls (un uz augšu) būs nesalīdzināms ieguvums pret s50.

lai arī tie mūsdienu reši nav nekāda medusmaize, nnoname tak ir traks audiofīlis, netici par 100% viņam, ka mūsdienu reši ir pilnībā neklausāmi crap, jo to viņš saka no sava skatupunkta, no kura normāla tehnika sākas tik ap kādi 5 Kilo Ls komplekts... :mrgreen:



 

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Tjip netā atradu - http://reviews.cnet.com/av-receivers/yamaha-rx-v473/4505-6466_7-35182235.html

LV tjip var nopirkt.

 

Nu i po, ka resīvers, bet ir viss nepieciešamais...



vismaz atvēlētajā budžetā pagaidām var ieteikt tikai bezvadu posmu - airport express

Šitas pat derētu, bet nav brīvas optiskās ieejas... vienīgo ir aizņēmis TV...

Analogo es nepanesu nezkāpēc. 

Link to comment
Share on other sites

saliku pieturzīmes, lai neizrauj no konteksta

 

Analogo es nepanesu nezkāpēc.

 

ar šādiem iracionāliem pamatojumiem tev pēc padoma uz bodi, pat nesākšu iztaujāt, kādi tavi avoti un ko gribēsi klausīties

Link to comment
Share on other sites

Šī lieta arī man ir aktuāla - tieši resīveris, ar rādžiņu un optisko ieeju, darbistabā jau gadus desmit darbinu Tehnics SC-EH570, skan joprojām, bet gribētos beidzot nomainīt. Kaut kur 200Ls robežās (bez tumbām, protams). Tīrs stereo, bez jebkādām daudzkanālu izvirtībām :)
Ceru, ka autors neņems ļaunā, turpmāk tikai sekošu pavedienam .

Link to comment
Share on other sites

Paldies :)
Nu tad gaidīsim, kad atnāks kāds gudrāks un kaut ko ieteiks, sen neesmu par mūzikas jomu interesējies, kopš Radiotehnikas laikiem. Piebildīšu, ka baļļuki netiks rīkoti, pārsvarā klausos radio, bet reizēm gribas, lai pieslēdzot pie datora varētu ar labu mūziku ausis sapurināt, tad nu, ja kāds svešs ienāk, lai nebūtu gluži zem galda jāpalien :)

Link to comment
Share on other sites

un 2-kanālu resīverus neražo vismaz gadus 15

15 gadus neesi skatītjies piedāvājumu. Man ir 5 gadu svecs stereo resis, zinu kādus 5 ražotājus, kam stereo reši vēl aizvien ir piedāvājumā aktuālajā modeļu klāstā.

DAFUQ - stereo reši gan nav manīti ar optiskajām ieejām, tas fakts. Ir daži stereo pastiprinātāji, bet cena... optiku varētu ar labu skaņas karti aizstāt vai ar CAPu, bet priekš bezvadu savieonojuma ar MacBook vajadzēs Airplay vai tml.

aoma - tev pie Tornis vai Ivo, dabūsi kādu labu labo riktīgi analogo stereo resi vai pastiprinātāju pa kādi 50Ls. Vēl bišku, un paņem labu skaņas karti. Pa pārējo sanāks labs skandas.

Link to comment
Share on other sites

daciem arī parasti ir viena optiskā ieeja + coax+usb. es neesmu baigi meklējis - ir varbūt arī ar 2 optikām.  nezinu cik airplay maksā, bet arcam rdacam arī ir usb bezvadu stiks priekš bezvadu strīmošanas,..tiesa tas ar nav lēts...



http://www.richersounds.com/product/dacs/arcam/rdac-kw/arca-rdac-kw

Link to comment
Share on other sites

Apskati Onkyo TX-8050

Gribu bez vadiem no sava MacBooka klausīties mūziku uz "lielajām tumbām" - ir pieriebušies vadi.

šito gan viņš atbalsta,bet par optiskām ieejām neatceros.Stereo ir un rādio arī un jauda pieklājīga,bet nav ne jausmas cik Lv maksā.

http://www.pocket-lint.com/review/6081/onkyo-tx-8050-review  un  http://www.jr.com/onkyo/pe/ONK_TX8050/

Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

Piemēram, klasiskajam stereo varu piedāvāt: SONY TA-F630esD, normāls padsmit kg smags SONY ES sērijas pastiprinātājs, ar 2 optikas un 1 coax ieeju, iebūvētu DAC. Tiesa, DAC strādā tikai ar 32, 44 un 48K sample rate stereo 16bit. Klāt varu piedāvāt ļoti labu tuneri no tās pašas sērijas, 2 antenas, maināms joslas platums, DRS etc etc SONY ST-S590ES. Kopsumma. ņemot abus, 150Ls.

Makbuka bezvadu risinājums gan nesanāks, tad tev vajag kautkādus AirPlay uc stuff.

Link to comment
Share on other sites

@@Tornis, paldies par piedāvājumu, bet, ja pērku jaunu, tad gribu All-in-one variantu, kur viss minētais jau ir iekšā. 

 

 

 

Pagaidām var ieteikt tikai bezvadu posmu - airport express.

 

Ņemot vērā šo nnoname ieteikumu, teorētiski varētu pat iegādāties to airport express un pāreju optical -> coax (jo ir brīvs coax)  un pa lēto izslīdēt cauri :)

Atliktu tikai grīdinieces nomainīt, kas būtu sekundāri. 

 

 

 

sudigaks vairs nevar but...

 

Sūdīgāks var būt vienmēr... var taču plastmasas kinozāli nopirkt. 

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

ir labs arī 2.1 komlekts. nevajadzēs grīdenieces, ja ņem resi ar radio, nu tās tik manas domas

šis vairāk aomam domāts

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Parakņājos pa netu - atradu šādu te: http://www.pioneer.eu/eur/products/42/98/405/VSX-527-K/page.html

 

Kur vispār LV var netā paskatīties kas ir pieejams? - iveikalos infa vāja, negribās katru atsevišķi pa ražotāja lapām meklēt.



P.S.

Ar to optiku esmu nedaudz pāršāvis pār strīpu :D

Tomēr pietiks ar vienu, jo otra bija paredzēta Mac'a pieslēgšanai, bet ja ir AirPort, tad nav vajadzības pēc tās.

Link to comment
Share on other sites

All-in-one variantu, kur viss minētais jau ir iekšā

 

IMHO nepareizs domāšanas virziens, der tikai ja meklējam pilnīgu lēto galu. Ja gribi kvalitatīvu audio, tad visas lietas ir atsevišķi. Izņemot varbūt "lifestyle" sērijas pa neadekvātu cenu.

 

P.S. Torņa piedāvājums ir labākais ko par to cenu reāli var dabūt.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Tas Onkyo labs. Gan jau mājās bezvadu rūteris ir, tad tik šo jāpieštepselē, un tad gan jau var padot arī bezvadu variantā.

Cena priekš viss vienā arī laba ~ 450 EUR.

Link to comment
Share on other sites

der tikai ja meklējam pilnīgu lēto galu. Ja gribi kvalitatīvu audio, tad visas lietas ir atsevišķi.

Mans maks nav tik biezs, lai skatītos uz kvalitatīvu audio. 

Link to comment
Share on other sites

tieši tā, ja nav budžets, tad nekas labāks par plastmasas resīveri ar 7 d klases pastūžiem nesanāks. būs viss vienā - radio, iphone un ipod ready un dacs iebūvēts....cita lieta,ka tas viss var skanēt sliktāk par tavu esošo setapu, toties būs glītāks.

Link to comment
Share on other sites

Neticu, ka būs sliktāk, jo pašreizējais resīvers arī ir, manuprāt, totāls lētais mēsls. Vakarā iemetīšu modeli.



P.S.

Stulbs jautājums, bet uzjautāšu - imho šis būtu labāks variants par ~300Ls vērtu "mājas kinozāli" ?

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

domāju, ka jā , jo :

 

mājas kinozāļu tumbas ir nestabilas un no plastmasas un ar pretīgiem , īsiem vadiņiem, tās var apgāzt pat kaķis.

tā sir krietni mazjaudīgākas - labi ja 10-15W.

Pretīgi vadu spraužamie konektori + dūcošais ventilators (tas gan arī dažiem resīveriem ir)

neērti lietošanā parasti.

 

Plusi - vēl var būt BR/DVD lasīklis komplektā...



kā opcija :

 

http://www.ebay.com/itm/Topping-D20-24Bit-96kHz-High-Speed-DAC-Multi-Function-USB-Optical-Coaxial-Decode-/190725710095?pt=US_Home_Audio_Amplifiers_Preamps&hash=item2c6823610f

 

+ kaut kāds skarīgs stereo pastūzis no šejienes  Tehnikas tirgoņiem + tumbas. itago var i zem 300 ierakstīties,...



es kā vienmēr - priekš ka 7 nīkuļu kanāli - ja darbināsi 2 ?

Link to comment
Share on other sites

Es akal apsvēru iespēju, ka to ciparu ieeju man ķipam tomēr nevajag, pietiktos ar vairākām analogajām, jo patreizējai kastei ir tikai viena, tāpēc tiek izmantots ar roku pārslēdzams switchs, kas nav seviški e'rti, tāpat pults esamība ir no svara, lai var rādžu slēgāt, tāpat gribētos tomēr jaunu kasti, ko atkal var uz 10 gadiem nolikt plauktā un aizmirst.

Link to comment
Share on other sites

nu es par 10 gadiem nebūtu drošs jaunajai tehnkai....paskaties cik bieži  sprāgst modernie TV, datori, monitori...mājas kinozāle ar savu karstumu un impulsu barokļiem kā reiz riska grupā....tāpat kā tie modernie resīveri...pāris kondensatori pažūst - un kaput. Vecajai tehnikai tādu gļuku nav (pažūst kndiņi - nu i po, skan kā skanējis). 

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu es par 10 gadiem nebūtu drošs jaunajai tehnkai....paskaties cik bieži sprāgst modernie TV, datori, monitori

 

 

Tur Tev taisnība, jāsaka, tas nedaudz kretinē, jo principā laba skaņas sistēma morāliski nemaz nevar novecot, lampu laiki arī jau pagātnē, var, protams, "izgrabēt" skaļ'ruņi, nobīdīties šis tas elektroniskā ziņā, bet pamatā tas pats vien būs arī pēc 20 gadiem, nemitīgi attīstošies pričendāļi ko iekārta attiecīgi ņem vai neņem pretī, man nav aktuāli, klausos tāpat vai nu diskus vai pašrocīgi ripotus FLAC.

 

P.S. ediota demonstrētie tiešām tādi nenopietni izskatās, soli atpakaļ (mans Tehnics tomēr neskan nemaz tik slikti) kāpties gan negribētos, iespējams, ņemšu arī grīdenieces.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

http://www.i-fidelity.net/testberichte/iworld/denon-d-m38/laborbericht.html

 

nu nezinu - tas denon ...mani nepārliecina - ne izpildījums ne mērījumi..-3db pie50hz ? un pumpa uz 100hz > tip alai bass būtu uz mazām tumbelēm ?  un harmonikas.....šausmas...imho

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...