Jump to content

2.0 pieticīga audio sistēma -> papļāpāsim...


martinno
 Share

Recommended Posts

  • Replies 723
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • martinno

    200

  • Konstatators

    49

  • Darkheart

    43

  • alusbundza

    66

Top Posters In This Topic

Posted Images

Darkheart

 

kuras labāk ņemt - grīdinieces (800) vai plauktinieces (200)?

Ja maza telpa, tad ar plaukteniecēm gan jau pietiks, bet grīdenieces kustinās vairāk gaisa - "apjomīgāks" bass. Es jau neņemtu nevienas - nepatīk Magnātu pārspīlētais bass, kaut gan esmu klausījies tikai Quantum 600-to sēriju, varbūt šīs būs sabalansētākas. :)

Link to comment
Share on other sites

martinno
(labots)

Nu tādu variantu kā "pietiks" gan negribu.

Starpība cenā nav tik liela, lai ieciklētos uz plauktiniecēm, tāpēc, ja ir pamatojums par labu tām grīdiniecēm, tad jāņem tās.



Tā sēdēju un domāju... a kāda starpība kāda ražotāja tumbas būs :)

Jebkurā gādījumā patreiz kā variants paliek Magnat Monitor Supreme 200 plauktinieces, bet apsvēršu arī citus variantus.

Tā kā dziļas saprašanas man nav, tad skatos uz divām lietām: ražotājs un tumbas svars (esmu tups, un tāpat kā PC barokļiem - kvalitāti nosaku pēc svara :D)... Un tā, paskatoties citas tumbas tajā cenu robežā, visas ir 2-3-4kg smagas, vienīgi atradu Yamaha NS 333, kurām svars bija virs 5kg...

Gribētu kāda zinošāka lietotāja komentu par plauktiniecēm līdz 100Ls (pāris).



Kā piemēri:

http://www.ebay.de/itm/JBL-Loft30-2-Wege-Regallautsprecher-Paar-schwarz-/170976064127?pt=DE_Lautsprecher_Martin&hash=item27cef7b27f#ht_1499wt_989..

http://www.ebay.de/itm/Teufel-VT-11-2-Preiswerte-Regal-Lautsprecher-der-Stereo-Klasse-Paar-/271084290834?pt=DE_Lautsprecher_Martin&hash=item3f1de20312#ht_2091wt_1203

 

http://www.ebay.de/itm/Denon-SC-F109-Regallautsprecher-4-Tage-alt-/230939375337?pt=DE_Lautsprecher_Martin&hash=item35c50f36e9#ht_500wt_1220



http://www.ebay.de/itm/JBL-Northridge-E20-Bassreflex-2-Wege-Regal-Lautsprecher-Paar-60-Watt-8-Ohm-/300861648741?pt=DE_Lautsprecher_Martin&hash=item460cc06f65#ht_1495wt_1156



http://www.ebay.de/itm/JBL-Northridge-E20-Bassreflex-2-Wege-Regal-Lautsprecher-Paar-60-Watt-8-Ohm-/300861648741?pt=DE_Lautsprecher_Martin&hash=item460cc06f65#ht_1495wt_1156

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

Tornis

Tā kā esmu ieciklējies, tad rekomendēju šīs:

http://www.ebay.de/itm/230935355320?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

Jānis a.k.a. Luke var savu spriedumu pateikt, viņš jau vienu pāri no manis dabūja. Principā es šo pāri pats gribēju pavaktēt, bet ja kāds nopetni taisās ņemt, varu atteikties, man vēl tie mani Micro jāpārdod :)

Link to comment
Share on other sites

martinno
(labots)

Man tie Phonar vizuāli nepatīk... :(

 

Torni, cik par saviem Micro gribi? 

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

Partyman

palasi skandu apskatus un izdari aptuvenu izveli,ej uz veikaliem paklausies un neta noperc...nu un neskaiti katru santimu skandu iegade,pec bildes secinot esi speka gados un naudu nopelnit vari...katrs lats vairak izterets skandu iegade atmaksasies katru dienu klausoties...

http://www.salonav.com/arch/2012/02/016-boston.htm

Link to comment
Share on other sites

Tornis
(labots)

Micro ir tieši tādā pat krāsā. Gribu - nu, reāli gribu 65 LVL. 70 eur par jamiem atdevu, plus transports DE un LBSS uz LV. Peļņa man sanāk 3Ls.

 

7kg!!! :D

 

http://phonar.de/micro_2.php

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Izskatās, ka autors vēl joprojām nesaprot, ko grib. Tikko skatījās uz grīdeniecēm, bet tagad jau uz mazām plaukteniecēm.

Link to comment
Share on other sites

martinno

@@Darkheart, neviens man nepateica nevienu + par grīdiniecēm vai plauktiniecēm... Palasot paralēli postu, kur Patjimans meklē jaunas tumbas, tad sapratu, ka no tā 2.5 jēgas nekādas = nav jēgas no tām grīdiniecēm.

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Kāds sakars ar 2,5 joslām? Runa ir par 1x5'' midwooferi vai 2x6,5". Tie 2 wooferi šā kā tā gaisu kustinās vienādā apjomā, neatkarīgi no tā, vai tur viņiem 2 joslu vai 2,5 joslu filtrs. Neaizmirsti, ka plaukteniecēm arī statīvus vajag. Protams, ja Tu taisies viņas likt uz galda kā datortumbiņas, tad kā datortumbiņas būs pat ļoti OK. Cik Tev vispār telpa liela?

Link to comment
Share on other sites

martinno

Statīvi procesā... Mēģinu saprast izmaksas "paštaisītiem". Uz galda gan nelikšu.

Telpa šobrīd 20kvadrāti.

 

 

Runa ir par 1x5'' midwooferi vai 2x6,5"

Nē. Ja ņemam par piemēru kaut tos pašus Magnātus, tad runa ir par 1x6.8" vai 2x6.6". 



 

Micro ir tieši tādā pat krāsā.

Bled... :( 

Link to comment
Share on other sites

martinno

A pa tēmu - Avexā palikušas pēdējās 200 plauktinieces Mocca krāsā - iedos atlaidi, 85Ls sanāks - i nav jēga no amazones sūtīt.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Protams, ka nevar salīdzināt, bet ir robeža izmaksās, līdz kurām esmu gatavs iet.

Es labāk tos iedomātos 100Ls ieguldu kādā fočuka objektīvā... vai nopērku uz sezonu jaunas skrituļslidas...

Nu neredzu jēgu šobrīd iegrūst lielākus līdzekļus šajā pasākumā.



Kā saka - katram savi putni...

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

 

Nē. Ja ņemam par piemēru kaut tos pašus Magnātus, tad runa ir par 1x6.8" vai 2x6.6".

Tu jau uz 5" Phonar acis meti.

 

Vispār, jau plauktiniecēm arī nav ne vainas, ja ir gana lieli skaļruņi un apakšā subi. Drīz vienas tādas būvēšu ar 8" fullrange skaļruņiem.

Link to comment
Share on other sites

Tornis

Teikšu atklāti - man šobrīd tie Phonar stāv hobby roomā uz palodzes nomesti. Midbasa priekš paklausīties ir pat vairāk, kā var sagaidīt no tāda izmēra skandām. Cita lieta, ka pie basa (piemēram, ērgēlēm) tur nekā nav, bet tumc var gan sadzirdēt.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nedaudz paturpinot tēmu par tumbu statīviem...

 

Bija doma taisīt visu no metāla, bet tad nedaudz pakustinot pelēko šūnu, nāca apgaismība, ka ir pieeja citiem izejmateriāliem :)

Tikko ieguvu savā īpašumā divas akmens pamatnes... Tagad tikai jāsadomā par pārējo konstrukciju...

 

2013-03-05%2012.30.15.jpg

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Ko Tu tur domā stiprināt?

Labāk paņem dobtos betona blokus, smuki apstrādā, un būs Tev stabila konstrukcija.

Link to comment
Share on other sites

martinno

A ko tur apstrādāt? Viņi tak ir gatavi - ar visu skrūves vietu.

 

Tikko izskrēju cauri veikalam un atradu dažas noderīgas lietas:

Galda kāja - truba 60mm diametrā. Vienā galā stiprinājums pie kā varētu pietaisīt tumbu, otrā nekas... Jāizomā tik kā piestiprināt šo te pie pamatnes un būs gatavs.

 

Jautājums par smiltīm - vai tās nevar aizstāt ar kaut ko citu, ne tik "škidru"?

Link to comment
Share on other sites

Partyman

ta vieta lai nopirktu normalas gridas  skandas,cilveks taisa kautkadu putnubiedekli ,uz ko pasham katru dienu bus jaskatas...

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nu par to putnubiedēkli jautājums diskutabls. (kas būs gatavs - atrādīšu, lai Tu varētu pabīties)

Mēs taču neapspriežam iespēju, kā būtu, ja būtu... būs plauktinieces uz statīviem. 



Tāpēc palīdzi labāk ar padomu :)



 

ta vieta lai nopirktu normalas gridas  skandas,cilveks taisa

Patjimen - es esmu no tiem cilvēkiem, kas mācās tikai no savām kļūdām... Ieberzīšos ar šo te pasākumu, pirkšu grīdinieces.. 

Link to comment
Share on other sites

Livingston

Vai tiešām pie vienādas cenas grīdas tumbas ir labākas par plauktiniecēm? It īpaši cenu kategorijā ap 100Ls? 

Link to comment
Share on other sites

martinno

Pa simtiņu nemaz nevar atrast grīdinieces :D

Tak te neviens, izņemot mani, neiedziļinās budžetā - visi grib tos 100Ls reizināt ar kaut ko :)

Link to comment
Share on other sites

un ar ko to varētu pamatot-...lietotas  RRR ir labāk???es piemēram lietotas RRR esmu klausījies , bet vai tu šīs jaunās KODA esi dzirdējis?

lai gan, ja tev dārzā jāizliek un kaimiņu miers jātraucē , tad gan RRR būs labāka izvēle...

Link to comment
Share on other sites

martinno

Es tak neteicu, ka RRR ir labākas... Un neticu, ka tās KODA's ir labākas... Pamato!

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nu ar to ss'u ir tā - nesen bija, bet nākamās būs pēc gada... Un otrs faktors - nevar zināt kas ar viņām ir darīts...

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

statīvi maksā ap 50ls, vismaz vienu modeli redzēju ar visiem spike, lai var izlīmeņot, kā to akmens plāksni domā līmeņot ?

 

005080L.jpg

Link to comment
Share on other sites

martinno

Bez nojausmas :)

Jebkurā gadījumā - uztaisīšu DIY - ja bus mēsli, tad pirkšu veikalā.

Tas protams pie nosacījuma, ka plauktinieces apmierinās ar savu skanējumu.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

pie nosacījuma, ka plauktinieces apmierinās ar savu skanējumu.

 

viss atkarīgs no tavas klausīšanas paradumiem( ko klausies un ko gribi dzirdēt)

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

Pa simtiņu nemaz nevar atrast grīdinieces Tak te neviens, izņemot mani, neiedziļinās budžetā - visi grib tos 100Ls reizināt ar kaut ko

un cik Tev izmaksās tie statīvi?

tos latiņus pieliec klāt priekš grīdeniecēm, nebūs jāčakarējas un kopējais rezultāts arī būs labāks 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...