Jump to content

2.0 pieticīga audio sistēma -> papļāpāsim...


martinno
 Share

Recommended Posts

Melvins

smaids

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 723
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • martinno

    200

  • Konstatators

    49

  • Darkheart

    43

  • alusbundza

    66

Top Posters In This Topic

Posted Images

Atkārtoju vēlreiz - es gribēju reVox. Tam nav nekāda sakara ar to pustonnu lenšu, kuras es 99% pārdošu, izņemot moš retus ECM ierakstus (John Surman un vēl šo to, nu, Iron Butterfly In A Gadda Da vida uz lentes uzliekot, atceros tveicīgu vasaras vakaru un klavierspirta dzeršanu pie Anša Rūtentāla. Ap 23iem iestājās balts pērkona lietus un mēs lēkājām pa peļķēm pa Lāčplēša ielas vidu. Bet tam nav nekāda sakara ar citām lentēm, tikai ar inner ego).

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Tā visa pļerkstēšana par skaļruņiem manī arī pamazām modina vēlmi kaut ko tādu iepirkt. Žēl tikai, ka austiņas mani ir tā izlutinājušas, ka visdrīzāk tā paša plezīra izdabūšana no skaļruņiem prasīs vairāku kilogramu ieguldījumus.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Tas dzīvoklis, kamā šīs nofoķētas gan tāds strašns.

Link to comment
Share on other sites

Partyman

 

Šitām izskats labs

Dargais draugs,atceries,ka Partyman tev gan pa labam,gan pa rupjam "teica":neperc magnat plauktinieces :)

...un re ka tagad pietiekami labi varianti viens aiz otra!

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

Partyman tev gan pa labam,gan pa rupjam "teica":neperc magnat plauktinieces

Kas vainas viņām? :)

Mani apmierina. 

 

Un tas, ka izskatās labi, nenozīmē ka es tādas gribētu  :mrgreen:



P.S.

Tu domā, ka tās Tavas Magnat grīdinieces ir kudiš labākas? Tak tāds pats širpotrebs gan jau vien ir... Tik lielākas, vairāk skaļruņu un watu vairāk   :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
DAFUQ, pēc laika, kad tavā rīcībā, istabā nonāks labas grīdenieces reizē ar stero pastūzi, Tu teiksi - ''ak es muļķis, kur bija mans prātiņš, ka pirku šīs sūda plauktenieces''

 

 

starp citu, vai pašreizējās skan labāk par iepriekšējām rrr?

Link to comment
Share on other sites

martinno

@@alusbundza, nu līdz labām tumbām un labu stereo pastūzi - patreiz rokas par īsu :)

 

Jā, skaņa daudz patīkamāka nekā ar RRR. Kaut kā bass patīkamāks - ar tām RRR bija vairāk "artifaktu", tagad skaņa tīrāka, sadalītāka...

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
DAFUQ

Nu, redzi, ja nebūtu steidzies, un ss.lv ignorējis, tad šodien, iespējams, jau būtu nopircis labas tumbas. Mission viennozīmīgi ir galvu labākas, kā tavi plaukta kaštuki... Rīt vai parīt - no Torņa kādu labu stereo Marantz vai Luxman, par gana demokrātisku cenu... Un rokas būtu izrādījušās kā reizi vajadzīgajā garumā :D Tagad esi samaksājis relatīvi daudz naudas par relatīvi niecīgu uzlabojumu.

Link to comment
Share on other sites

martinno

@@Huan Kaktus, vecīt... sasmīdināji. Izlasi šo pavedienu no sākuma līdz beigām - es nevienā brīdī netiecos pēc uzlabojuma skaņas ziņā. Mani apmierināja arī tās RRR 50-nieces.

Tas, ka ir kaut kāds uzlabojums - tas ir bonuss.

 

Un par to, ka būtu paņēmis kādu stereo ampu - manas prasības bija neizpildāmas - 1 optiskā, viena coax digitālās ieejas, pults un FM uztvērējs vienā kastē.

Esmu atradis vienu tādu HK ampu, bet cena 300+ Ls - patreiz nē, paldies.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Ja godīgi, es tā arī nesapratu, pēc kā tu tiecies ;) Visa pavediena garumā tu nemitīgi putrojies liecībās :D Bet lai nu paliek. Galvenais, ka esi apmierināts ar iztērēto naudu. Man gan tas nav īsti saprotams.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Zini kā - domas mainījās - gribēju 2.0, tad sakoļījos uz subi... Pats redzi - garš stāsts :)

Bet galu galā esmu apmierināts un viss ok.

 

Vēl esmu sapratis vienu lietu - pirms tam biju kategoriski pret subjiem, tomēr izrādās - laba lieta :)

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

Vēl esmu sapratis vienu lietu - pirms tam biju kategoriski pret subjiem, tomēr izrādās - laba lieta

ar plauktiniecēm subis kopā ir okey,

ar grīdeniecēm + stero amps, subis ir tikai traucēklis 

Link to comment
Share on other sites

 

no Torņa kādu labu stereo Marantz vai Luxman

Erm, Luxmaņi tuvākajā laikā nebūs, ja nu tikai mazais L-1, bet tas pašam baigi patīk, toties šodien atdzīvojās viena leģendārā Yamaha A-700. Nē, es saprotu, A-1000 būtu krutāk, bet tomēr ... ;-)

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

 

ar plauktiniecēm subis kopā ir okey, ar grīdeniecēm + stero amps, subis ir tikai traucēklis

Pamato, lūdzu!

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

Pamato, lūdzu!

vienkārši esmu paklausījies, gan ar subi , gan bez, savas s400m, un bez ir daudz labāk

basīgām grīdeniecēm basi pietiek 

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Ja ar vienu un korekti nesaregulētu subi, tad tā varētu būt. Ar kārtīgi pieintegrētiem subjiem ir pavisam cita lieta. Es ar grīdeniecēm varu saklausīt apmēram tikpat zemus basus kā ar subjiem, bet subji piedod apjomu un palīdz labāk piepildīt telpu. Es neatteiktos no vēl viena subju pāra.

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

Es neatteiktos no vēl viena subju pāra.

Tobiš - kopā 4 gab? :)

Fetišs... 

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Nemaz ne. Vairāki subji vieglāk tiek galā ar telpas ietekmi.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

Darkheart, par tiem n-tajiem subjiem

tas jau baigi atkarīgs no - kāda stila mūziku klausās

ja klausās ''trance'', ''klubņikus'' varbūt ir jēga, bet cik ilgi pie tāda basu spiedienu var izturēt? 

 

un kā tu tos 4 subjus izvietos?

kādas grīdenieces lieto?

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Jādomā, ka Darkheart te bija domājis nevis uz pusi lielāku skaņas spiedienu zemajā galā, bet gan, kā krievi saka "ves" un "žir". Tobiš, piedod zemajam galam papildus svaru, apjomu, iegūst tā teikt apjomīgāku skaņu pie tiem pašiem dB.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nu tad tā, mazie draudziņi... Kārtējo reizi varēsiet paņirgāties...

 

Šodien, beidzot, saņēmu otru detaļu saviem statīviem... Un var krāmēt kopā...

 

Nu tad kopumā ir tā:

 

Par pamatu tika ņemtas stāvlampu akmens masas pamatnes ar iestrādātu caurumu skrūvei...

 

DSC_0247.jpg

 

Pie "čoma" pasūtīju uzmetināt kāju ar augšējo pamatni...

 

DSC_0248.jpg

 

DSC_0250.jpg

 

Ir arī caurums, lai piebērtu ar smiltīm...

 

DSC_0252.jpg

 

Nu tad ņēmu rokās zelta aslēdziņu un skrūvēju kopā... sanāca kaut kā tā...

 

DSC_0254.jpg

 

Svars, manuprāt, arī diezgan pieklājīgs (bez smiltīm - tā patreiz nav iegādāta)

 

DSC_0255.jpg

 

Nu tad var likt virsū tumbas...

Augšējā pamatne tika pasūtīta izmērā, lai ārējās malas būtu līdz tumbas kājiņu vietām, tobiš, tajās vietās vatrētu pieķert pie pamatnes... Kas arī patreiz tika izdarīts.

Vēl bija versija, ka uzlikt vēl vienu "stāvu" - 10mm stiklu, kur uzlikt tumbu, bet man pirmais variants liekas ok, tikai jānopērk skrūves, lai izskatās estētiskāk...

 

DSC_0257.jpg

 

Nu un galu galā izskatās šādi:

 

DSC_0261.jpg

 

Pats personīgi esmu apmierināts.

Kopējās izmaksas 21Ls ar santīmiem...

 

P.S.
Ar ko, izņemot smiltis, vēl var piebērt trubu? Lasīju ārzemju forumā, ka var ar svina lodītēm, bet tas tāds padārgs variants...

Ir kaut kas izņemot smiltis un svina lodītes?!

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Ielej betonu.

 

Vai dzīvsudrabu...

Link to comment
Share on other sites

Normāli izskatās, nekāda vaina !

Ja nu vienīgi tās kājiņas tumbām izskrūvē, lai tie puļķi nelec acīs. Un ieskrūvē sēdinātās kokskrūves, kādas 16mm garas.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

martinno

Ar tām kājiņām patreiz turās pie statīvu pamatnes - iepirkšu kaut kādas skrūves un ar tām pieskrūvēšu.



Un galīgi bez nostiprināšanas virsū likt negribās - mazums pats pa pāli netīšām atspiedīšos - aizies pa gaisu :D



Vēl jāizdomā kā vadu estētiski noslēpt, bet tur jau dažas idejas man ir, tā kā tas ir procesā :)

Link to comment
Share on other sites

Vadu - izlaid caur kāju, aizmugurē divus caurumus - augšā un apakšā. Neko labāku neizdomāsi.

Akmens pamatnei cauri vadu nedabūsi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

martinno

Kājā būs smiltis gan jau - birs ārā pa apakšējo caurumu :D

Link to comment
Share on other sites

smuki, izrādās neesi līkrocis :D

Link to comment
Share on other sites

martinno

Es tak neko - tikai iedevu vajadzīgos izmērus un saskrūvēju  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...