Jump to content

2.0 pieticīga audio sistēma -> papļāpāsim...


martinno
 Share

Recommended Posts

 

Kājā būs smiltis gan jau - birs ārā pa apakšējo caurumu

 

Izvelc vadu, tad smuki aizlīmē ar kaut ko epoksīdam līdzīgu smāķi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 723
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • martinno

    200

  • Konstatators

    49

  • Darkheart

    43

  • alusbundza

    66

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu, cits i to nespēj. Kur tās lampu pamatnes dod? Es laikam skatos, ka saviem Phonariem ko līdzīgu taisīšu. Tavs izstrādājums man patika. ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Ar ko, izņemot smiltis, vēl var piebērt trubu? Lasīju ārzemju forumā, ka var ar svina lodītēm, bet tas tāds padārgs variants... Ir kaut kas izņemot smiltis un svina lodītes?!

 

 

 

Cik ta maksaa skrotis mednieku veikalos?

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nav nojausmas, bet dārgāk nekā smiltis, tas 100%... Airakstīju ssā vienam tirgonim - gaidīšu atbildi.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

labs jau, es arī par vada izlaišanu caur trubu.

 

Pats galvenais, kā ar skanējuma izmainām, paceļot no grīdas uz statīviem ?

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt tāpēc ka pīkstuļi ausu augstumā no grīdas .

vai nu tuvu tam.

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

 

ādomā, ka Darkheart te bija domājis nevis uz pusi lielāku skaņas spiedienu zemajā galā, bet gan, kā krievi saka "ves" un "žir". Tobiš, piedod zemajam galam papildus svaru, apjomu, iegūst tā teikt apjomīgāku skaņu pie tiem pašiem dB.

Par to arī runāju. Man svarīgākie ir vidi, bet visam kopumā jābūt sabalansētam, un ar basiem telpās ir visgrūtāk tikt galā. Ja man būtu vēl viens subu pāris, tad krāmētu virsū esošajiem.

Link to comment
Share on other sites

 Lai būtu iespējams vajadzības gadījumā nomainīt vadu var tak cauri izvadīt pašu mazāko elektrības izolācijas čaulu, nostiprini apakšu ar celtniecības putām,pildi ar smiltīm vai skrotīm atstājot augšā mazliet vietas,lai ar tām pašām putām nostiprinātu izolācijas čaulas augšas daļu un pie viena nostiprināsies pildījums-būs kā Cool korķis. Gribēsi ko pārveidot varēs viegli dabūt ārā.

Link to comment
Share on other sites

Long John

 

Arī variants, bet ja nu jāmaina vadi...

 

Kā variantu var izskatīt arī kvalitatīvu  "štekeris-ligzda" komplektiņu izmantošanu. Piemēram- pa trubu izlaiž vadu, tās abos galos (augšā un apakšā)  smuki iegriež ligzdiņas, pēc tam trubā saber iekšā smilti/ skrotis/ dzīvsudrabu utt utml.  Varēsi mainīt vadus kaut katru dienu... :superstition:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ar ko, izņemot smiltis, vēl var piebērt trubu?

var kaut kādas škembas, oļus

Link to comment
Share on other sites

 

Piemēram- pa trubu izlaiž vadu, tās abos galos (augšā un apakšā) smuki iegriež ligzdiņas

 

Bet tā laba ideja ideja! Papildināšu ar savu domu - ligzdiņas tikai apakšgalā.  No tumbiņas līdz tām nolaist labu vadu. Jo augšējos 10-20 cm nezvai vajag mainīt :)

Tālāk jau ja vajag mainīt garāku / īsaku vadu no ligzdiņām apakšā līdz resīverim/ pastiprinātājam - to bez problēmām var darit.

Link to comment
Share on other sites

Melvins

DAFUQ,

 

1) Tumbeles labāk ar "samoreziem" nebojā... Kā ieteica savulaik viens tirgonis "pilni celtniecības veikali ar abpusējām līmlentām" - pilnībā pietiek, lai noturētu plaukta tumbu uz statīva (mans variants - jau gadus 5-us šādi turas + 2 kaķi vēl pa viņām lēkā augšā/lejā).

Iemesls līmlentai gauži triviāls... nesabojāta tumbas apakša - augstāka "aftermarket" vērtība :) Pēc tam to lipekli ar spirtu var notīrīt un virsma būs kā jauna.

 

2) Es savus tumbas statīvus piebēru ar parastām Jūrmalas baltajām smiltīm - tik vien izmaksāja, kā lidz Jūrmalai degviela :) + vēl ar 2 pusi vari vakara pastaigu papildus uzrīkot...

Pažāvēju smiltis kādu nedēļu, tad garā plēves maisā + statīvā iekšā.

ps: Kāpēc plēves maiss?... lai smiltis nebirtu laukā :) Un tad arī Tev nevajadzēs neko ar putām tur pūst, vai ar epoksīda sveķiem līmēt (apķēpāsi tikai visu papildus).

 

3) Tie tumbu vadi nemaz arī tā netraucē (tas gan gaumes jautājums) - viņus vienkārši vajag lokanus + stipri garākus, nekā Tev (lai brīvi krīt).

Un tad tas vads no tumbas gar to statīva kāju brīvi krīt uz leju līdz pat grīdai, neko tur īpaši tas netraucē :) Sāniski smuki aiziet pa grīdu +  pēc tam uz augšu līdz pastiprinātājam.

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

martinno
(labots)

Tumbeles labāk ar "samoreziem" nebojā

Tāds plāns man nemaz nebija :) Un pareizi saki - pēc tam varēs pārdot nedaudz dārgāk :)

A līmlente nav vajadzīga - es varu ar tām tumbas kāju vietām pieķert pie pamatnes malām, tik saku, ka vajag nopirkt attiecīgas skrūves.

 

Par tiem vadiem jāpaštuko - teorētiski jau itkā nemaz nemaisa, bet ja kaut ko sadomāšu lielus līdzekļus neieguldot, tad realizēšu.

Patreiz kā versija ir paņemt kaut ko līdzīgu melnai gofrētai caurulei un nolaist pa kājas aizmuguri uz leju...

 

Ko Jūs teiktu, ja smilts vietā izmantotu dekoratīvos akmentiņus frakcijā 5-8mm. Uz aci izskatās, ka tie diezgan blīvi varētu sastāties...

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

Darkheart

 

Ko Jūs teiktu, ja smilts vietā izmantotu dekoratīvos akmentiņus frakcijā 5-8mm. Uz aci izskatās, ka tie diezgan blīvi varētu sastāties...

Es sameklētu smalkāku. Paskaties zooveikalos akvārija gruntis, kvarca vai granīta (visādas krāsainās mēdz būt ar mākslīgiem apvalkiem, kas padara tās pārāk vieglas). DinoZoo laikam bija diezgan lēti.

Link to comment
Share on other sites

ZzigizZ

Sveiki.

Foršs projekts! Apsveicu ar rezultātu!!!

A kam Tev krāsaini akmentiņi, ja truba ir mella? Vislabāk iesaku tomēr jūras smilti- izkarsē kaut vai cepeškrāsnī. Blīvums vislabākais, cena- vislētākā. Lai nebirst ārā- ir takš visādas iespējas: trubiņa trubā ar blīvskrūvēm, epo līmes, putas....

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

tā kā iepriekš šeit bija runa par ''objomnuju'' skaņu, tad izmēģināju šādi:

cd + resis + plauktinieces + subis, no reša izejas uz harman pastūzi + s400m

uz ausi saregulēju subi un plauktenieces ar grīdeniecēm

iznāca ohujenaja skaņa.......ja četri jaunpiebalgas alutēni izdzerti, tad liekas, ka ir labi

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

 

iznāca ohujenaja skaņa



Baigi žēl, ka vairāk tumbu mājās nav, ne?
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Kas ta nu? Mētājies kā jauna meita... Nē, nu vienīgi ja moš piedāvāja kādu Dynaudio plauktniečpāri par limonādi... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

martinno

Pati jauna meita  :mrgreen:

 

Man ir tāda mānija - pirms pirkt kaut ko dārgu, iegādāties kaut kādu lētāku variantu... nu tāpat kā ar subi - nopirku salīdzinoši sūdīgu - sapratu, ka ir normāla lieta un nopirku normālu :) Tāpat bija ar Android telefonu, u.t.t... Katram savi putni  :mrgreen:

Ja pārdošu - paņemšu kaut ko labāku, ja nepārdošu, tad klausīšos kādu laiku šīs... Nav mirstoša kaite :)

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nē, lielākas nevajag... Plauktinieces ir ok :)

Tikai varētu labākas :)

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

psc Alus, tu visu vērtē skatoties caur savu atslēgas caurumu? Cilvēks saprata, ka Magnati skan labi, bet varētu skanēt labāk. Tu jau protams to atkal iztulkoji pa savam, kā par maz basu, ka vajadzētu paskatīties uz s400m, ka par maz tesiena, ka grīdnieces ir vienīgais un patiesais risinājums...

Cilvēks grib Dynaudio plauktnieces :)

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

kā par maz basu, ka vajadzētu paskatīties uz s400m, ka par maz tesiena, ka grīdnieces ir vienīgais un patiesais risinājums...

No way - basi ir - subis tak ieslēgts :D

 

Ē, tās Dynaudio tāds fakin' padārgs prieks :)

 

Es ja kas, skatos uz Boston Acoustics CS 26... 

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Reku taisni Triangle Stratos ss'ā priekš tevis ira :)

Link to comment
Share on other sites

martinno

Izskatās ņemamas... Jāuzjautā, moš nolaidīs līdz diviem simtiem  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Jāpatraucē Parķīmenim visiem tāpat labi atrodamo sludinājumu pārpublicēšanu, viņam tas ļoti, ļoti patīk, ieteikt... bet nu rekur turpat ss'ā ir Moņjutor Auģio Silver plauktnieces, nu tās tak tev būtu pavisam labs variants. Cena ar normāla, kā tik ar to stāvokli...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Aizsisti nav nopirkti, uzmet kapeiku pa virsu un savāc... :)

 

Bet ss'ā pēdējā laikā vispār sākuši parādīties visādi insanti extra klases produkti. Ar extra klasi es saprotu kaut ko tādu, kas nav RRR produkcija un visādi padomju šroti, kas ss'ā tāpat sastāda 2/3, bet nu vismaz ir kaut kas arī no augstākiem plauktiem.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nu jā, es arī skatos, ka parādās.... pirms tam nebiju baigi iedziļinājies piedāvājumā, bet pēdējo nedēļu pa retam uzmetu acis - ir šis tas interesants.

Link to comment
Share on other sites

Partyman

nu ko lai saku,vis notiek,ka "teicu":stativus lai izgatavo profesionaļi un Magnat plauktinieces nav labas... :king2:

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

nnoname

autor tev vajadzētu nodefinēt, kas tev patīk un ko tu negribi, citādi līdz šim no viena grāvja otrā, no otrā pirmajā...

kaut vai aizej uz pāris trīs veikaliem ar savu mūziku paklausīties, par to neviens pa galvu nesit

Link to comment
Share on other sites

martinno

@@Partyman, kur Tu to izlasīji? :mrgreen:  



@@nnoname, kādi grāvji? Viss taču ir ok - mana izvēle - plauktinieces ar subi. Šobrīd tikai jāiegādājas "labākas"... Cik nu tas uz skaņu ietekmēsies - hvz, bet nu vismaz apziņa būs :)

 

A par paklausīšanos, da nav nekāds baigais tolks no tā - tajā pašā BaltAudio - telpa liela, hi-end apmi - nu i neko lāgā nepateiksi. Vienīgais reāli testējams būtu savā istabā... 

Link to comment
Share on other sites

Partyman

 

Es ja kas, skatos uz Boston Acoustics CS 26...

labak "nemet"acis,bet ausis ...un tiesham pavandies pa audioveikaliem un pec tam uzraksti tikpat garu apskatu,ka tava epopeja ar/2.0 pieticiga audiosistema/...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...