Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 10 minūtēm , alusbundza teica:

pirms 6 gadiem sievas māte nomira, un viņas istabā sienas pulkstenis arī tai pašā stundā un minūtēs nes kāpēc apstājās, pats pārbaudīju, mistika ....

Ļaujiet man uzvilkt Šerloha  cepurīti.

1.) Vai ir izslēdzama iespēja, ka tas cilvēks, kurš piefiksēja viņas miršanas laiku apskatījās tajā pašā pulkstenī, kurš bija apstājies?

2.) Vai tiešām bija zināms miršanas laiks ar precizitāti līdz minūtēm? Ja tomēr stundas, tas 1/12 vairs nav tik maza sakritības varbūtība.

3.) Vai tas nebija smags sienas pulkstenis, kurš atradās uz zemes, blakus guļošai sievas mātei?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Ronalds teica:

Labs video cik ir 2+2?

Nu švaki Tev ar paplašinātu uztveri (esmu jau Tev to teicis klātienē, tiekoties), bet nu Tev ir daudz

labu kompetenču. :) 

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Racer teica:

Atslodzei

Svētais tēvs iekāpj taksometrā.
Brauc abi.
Kā bedre tā šoferis - bļ3dj!
Svētais tēvs pēc kāda laika - jaunais cilvēk, vai ta svētātēva klātbūtnē tā jālamājas.
Pasties kāds ceļš - viena mašīnas laušana.
Nu saki savu rupjo vārdu vietā - Dievspalīdz.
Dankš, bedre, rats aizripo pa priekšu..
Šoferīts - dievspalīdz.. dievspalīdz.. dievspalī..
abi skatās - rats sāk ripot atpakaļ, uzmaucās uz rumbas, pieskrūvējas..
mācītājs - nu bļ3aaadj...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

man ir pastāvīga mistika ar automašīnām, pēdējie ko atceros:

 

citr c3 termostata korpusa beigas biroja stāvvietā, nevis pusceļā. 

 

MB automāta starteris pēdējo reizi strādāja 20km no mājām pie karjera, ar diviem bērniem auto, vakarā. 

Pēc tam vairākas reizes, ne par ko. Funfact: kad jau biju  nopircis starteri un sagatavojis vinču lai ievilktu garažā, pats smuki bija iedarbināms. 

 

MB stūres reikai pamatīga šķidruma nolūde atklājas 30m no servisa, dienu pirms 220km brauciena.

 

šādu visādu joku diezgan padaudz, bieži aizdomājos, cik ļoti kārtējo reizi noveicies, ka neesmu palicis mežā, vai 150km no mājām...  

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Varat  skatīties, cik gribat tos pētījumus par mēnesfāzēm, bet labāk pajautājat cilvēkiem, kam ikdienā jāstrādā lielā daudzumā ar klientiem. Man labi pazīstami cilvēki kopa ar smagu demenci slimu māti. Viņi stāstīja, ka pilnmēness laika palika agresīva. Tas, ka ir gadu simtiem uzkrāta tautas pieredze par mēnesfāzu iedarbību uz dabu, to var uzskatīt, ja grib, par māņticību. Es drīzāk uzskatīšu, ka tie pētījumi bija pasūtīti ar iepriekš paredzētu rezultātu, kā neticēšu labi pazīstamiem cilvēkiem.

Es augu ļoti ateistiskā valstī. 90to gadu beigās antikvariātā nopirku plānu grāmatiņu, kas bija izdota 60tajos gados izdevniecībā, kas varētu saukties latviski "Kijevas zinātniskā grāmata". Tur bija aprakstīti eksperimenti par distancionālas informācijas apmaiņu starp bioloģiskiem objektiem. Tur bija aprakstīta arī tā saucamās trešās acs funkcija. Es to grāmatu iedevu vienam puisim un viņš man to neatdeva. No mana šodienas redzes viedokļa, nekas īpašs, jo ne tas vien ir uzzināts. Bet tas liecina, ka pētījumi mēdz būt dažādi un ne par visiem informē sabiedrību.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, binary said:

Es gan teiktu, ka tava pieredze rāda ko citu - to, ka reizēm notiek kaut kas, ko tu nespēj, neproti, nevēlies izskaidrot. Tad nu šādas lietas ticīgi cilvēki mēdz skaidrot ar "Dieva esamību".

 

Mana pieredze + mans domāšanas veids ļāva izdarīt secinājumu par to, ka Dievs ir. Ja Tu uzskati, ka visu vajag izskaidrot no zinātniskā viedokļa, tad es esmu vidus ceļa piekritējs. Es nenoliedzu zinātni (un kā zināms, ir dažādi tās novirzieni). Bet lietas, kas ir acīmredzamas (vismaz man), no zinātniskā viedokļa neprasa izskaidrojumu, kaut gan zinātnieki var, protams, saprast, kā daudzas Dieva radītās lietas darbojas. Nu, piemēram, Tu taču nemeklēsi zinātnisku izskaidrojumu, no kurienes Tev ledusskapī ir, piemēram, vistas olas? Skaidrs, ka kāds ir aizgājis uz veikalu un tās atnesis. Tāpat, piemēram, ar daudzām lietām no manas dzīves man ir skaidrs; ir Persona, kas tās izdara. Nu tas ir acīmredzami. Bet var,, protams, meklēt zinātnisku izskaidrojumu acīmredzamām lietām. Tikai es tādu pieeju nepraktizēju. Protams, kāds teiks, ka tas ir tikai man acīmredzams, ka visam tik sakārtotam kā Zeme, cilvēks un daba, ir jābūt autoram, un ka tikai man šķiet, ka viedos sapņus var kāda Persona man parādīt... Tikai tad var diskutēt un meklēt pierādījumus visam, kas ir acīmredzams, apgāžot to visu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vispār interesanta attieksme uz biedra @Mateushs postiem - cilvēks nekādā veida neprpogandē kādu Reliģiju, izsaka savu viedokli par Sākuma utt. iespējamo procesu, bet dabūn bietē kā Sludinātājs no dažiem biedriem. Nu atspringstiet bik. ;) 

Labots - Racer
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

darklight

Par tiem pulksteņiem... Ir gadījums manā ģimenē: brīdī kad nomira vecāmamma, uz vecāku naktsgaldiņa stāvošais modinātājs ne tikai pārstāja iet, bet pats no sevis apgāzās. Visi bija mājās, notika joks ar pulksteni, un pēc brīža zvanīja telefons ar ziņu. Ak jā, tas bija parasts uzvelkamais padomju modinātājs, pēc sakratīšanas turpināja darboties tālāk.

Labots - darklight
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Racer teica:

bet dabūn bietē

Nerunā.

Ticība tas ir normāli. A daži biedri te kā komjaunieši no padomju laikiem, kad kāds skolnieks redzēts Ziemassvētkos ieejam baznīcā, tad ņem šo pāraudzināt - Dieva nav, jo redz Gagārins bija kosmosā un tur Dievu neredzēja.

Link to comment
Share on other sites

Esmu dzirdējis daudz stāstu, par to, ka nelaiķa gars vēl kādu laiku apmeklē tuviniekus. Nesen viena sieviete stāstīja, kurai ir stiprāka saite ar to pasauli, ka kādreiz pie viņas griezies draudzenes mirušā vīra gars un lūdzis nodot sievai svarīgu informāciju. Viņa sākumā baidījusies to darīt, jo domāja, ka draudzene uzskatīs viņu par jukušu. Bet informācija bija tikai tāda, ko citi nevarēja zināt, tāpēc draudzenei uzreiz saprata par ko ir runa. Pēc tam, kad sievietei nomira viņas pašas vīrs, tas arī kādu laiku nelika mieru. Vienreiz uz viņu pat lidoja svečturis, jo bija nevietā palaidusi muti. Varētu vēl ko pastāstīt, bet būs pārāk gari. Un dažiem foruma biedriem tāpat ir skaidrojums, ka tas viss ir māņi un halucinācijas.

1 stundu atpakaļ, Duncan F teica:

Runājot par komām, near death experience utt... Tu taču saproti, ka smadzenes ar samazinātu skābekļa un barības vielu pieplūdi, varbūt pat kādiem fiziskiem bojājumiem, vairs nefunkcionē pilnvērtīgi, tāpēc var uzģenerēt dažnedažādas halucinācijas tā, ka maz neliksies?

Ir viens reanimatologs, kurš pēta šos jautājumus. Saiti uz viņa lekcijām jau devu.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Pagājušo 6-dien - dienu pirms dzimšanas dienas - jau agri (ap 10) paredzēts izbraukt strēbt uz laukiem. Pamodos, skatos plkst. 8:10 - o vēl var gulēt un šņācu tik tālāk. Izrādās - apstājies!!! Kāds met Zīmes uz vecumu? Labi, ka vēl pasākumu nenogulēju :sarkasms:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
1 stundu atpakaļ, Mateushs teica:

Protams, kāds teiks, ka tas ir tikai man acīmredzams, ka visam tik sakārtotam kā Zeme, cilvēks un daba, ir jābūt autoram, un ka tikai man šķiet, ka viedos sapņus var kāda Persona man parādīt...

Ar šo Tu parādi, ka ir tieši tā kā binary teica - nesaproti pat to kā funkcionē apkārt esošais acīmredzamais. Ja skatītos plašāk, tad redzētu, ka nekādas ideālās superkārtības nav un ir tieši otrādi. Arī Tavas smadzenes naktī nodarbojas ar informācijas strukturēšanu un ideju un risinājumu meklēšanu, kombinējot esošo informāciju daļēji random veidos. Kuriem par daudz random, tie "ar putniem". Kuriem galīgi nav random, tie nav radoši. Par visiem tiem, kuriem idejas "mistiski atnāk" - tak vot tā arī atnāk. Tad, kad Tu naktī guli un smadzenes nenodarbini ar dienā vajadzīgo praktisko figņu, tad tās miegā beidzot intelektuāli intensīvi domā. Vairāk kā cilvēks pa dienu apzināti!

 

Visas radītāja domas pamatā ir pieņēmums, kas nāk no nezināšanas - tas, ka Es, cilvēce, Zeme, Saules sistēma utt. ir kaut kas īpašs absolūtā mērogā. Tā ir psiholoģiska īpatnība, ka vidējais cilvēks nespēj aptvert to, ka Visumā tādas "Zemes" ir tik, ka nemaz saskaitīt nevar. Un tur visur ir arī tādi domātāji, kuri katrs sēž un domā, ka ir izredzētais. Kaut kur redzēju sievietes ironisku sevis raksturojumu: "Esmu īpaša, kā jau visas!"

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Aigars said:

Ir viens reanimatologs, kurš pēta šos jautājumus. Saiti uz viņa lekcijām jau devu.

 

Ir nevis "viens", bet daudzi. Šis jautājums ir ieguvis tik plaši izplatīta mīta vai teikas statusu, ka tas ir jau neskaitām mythbusteru pētīts. Smadzeņu darbības traucējumi ir smadzeņu darbības traucējumi... Tos var izraisīt dažādi. Viens variants ir near death experience (samazināta skābekļa/asiņu pieplūde smadzenēm, fiziskas traumas utt) citi varianti ir, piemēram, smags alkohola reibums vai narkotiku lietošana. Alkoholiķu un narkomānu stāstus pēc "atgriešanās" neviens par pilnu neņem, kaut gan pēc būtības veids kā cilvēks pie šīm halucinācijām ir nonācis nav nemaz tik atšķirīgs.

 

Starpcitu, man arī ir potenciāls "near death experience" stāsts. Pagājušajā rudenī braucu pa šoseju un bija jāveic kreisais pagrieziens uz mazāku sānceliņu. Sāku rādīt pagriezienu, samazinu ātrumu, esmu jau praktiski apstājies lai tūlīt nogrieztos un tad pēdējā sekundē... Pamanu spogulī, ka, pēkšņi no aizmugures ir atlidojis kaut kāds uz 120km/h braucošs tirliņš un, neskatoties uz manu pagrieziena rādītāju, jau sācis mani pa kreiso pusi apdzīt. Pēdējā brīdi apturu savu manevru un mana mašīna paliek sastingusi savā joslā. Garām-vālējošais tirliņš pēdējā sekundes desmitdaļā arī acīmredzot saprata, ka tūlīt būs sūdi, tāpēc vismaz paspēja uzspiest uz bremžu pedāļa un, bremzēm skaļi šņerkstot, aizlidoja man pa kreiso pusi garām. Bremzēt tur protams bija sen jau par vēlu un tā mašīna pilnībā apstājās tikai pēc lielas distances.

 

Oi, oi, oi - man laikam dievs pateica pēdējā sekundē paskatīties kreisajā spogulī? Patiesībā tas bija autoskolas instruktors. 👏

Brauciet visi uzmanīgi un paļaujieties paši uz sevi, nevis augstākiem spēkiem.

Labots - Duncan F
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , Duncan F teica:

 

Bietē nevienam nav jādod, taču jāsāk apzināties, ka labklājību, veselību, mieru un drošību pasaulē nodrošina paši cilvēki, nevis augstāki spēki. Jo vairāk cilvēku to beidzot pamanīs, jo pārtikušākā, drošākā un labākā pasaulē mēs dzīvosim.

Es sapratu ko gribēji pateikt, bet vēlētos piebilst, ka viens neizslēdz otru - nevajag konfrontēt uzskatu atšķirību. Nav tā, ka tie kas uzskata, ka ir Augstāks Spēks, nevis Sprādziena Putekļi, noliedz to, ka cilvēki, balstoties uz Zinātni attīstās un nodrošina Tevis minētās lietas... :) 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Duncan F teica:

jāsāk apzināties, ka labklājību, veselību, mieru un drošību pasaulē nodrošina paši cilvēki, nevis augstāki spēki

Reliģija ir sabiedrības uzskatu sistēma par Dievu. Arī ateismu es uzskatu par reliģiju un tai ir zināma daļa patiesības. Mainās sabiedrības uzskati, mainās arī reliģija. Vieni māca, ka cilvēks ir niecība. Es domāju savādāk un mani uzskati neaprobežojas ar jebkādu reliģiju. Mēs tāpēc arī esam norobežoti no augstākās patiesības, lai attīstītu savu pieredzi. Nav nekādas nozīmes vai kāds tic Augstākiem spēkiem vai ne. Tā ir katra paša izvēle.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 21 stundām , Mateushs teica:

Es, mazs bērns būdams, redzēju vairākus it kā dīvainus sapņus, kuri pēc tam realizējās dzīvē. Redzēju sapņos mazos, melnos ārzmeju video magnetofonus, kad to vēl PSRS nebija, bet pēs PSRS sabrukšanas tie parādījās. Redzēju tankus, un pēc tam PSRS sabruka. Nu pasaki, ka nav Dieva, kurš to visu rādīja un kurš nosaka to, kas notiks.

Jēzus un Muhameds ir pagātnē, lai slava pravietim Mateushs'am!

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Baigi skarbi, cilvēks dalījās ar savu pieredzi - uzreiz uzbrauciens. Var jau būt, ka melo, vai psihe uztaisījusi pigoru un tikai tā šķiet viņam pašam, bet nu diezin vai tā vajag braukt virsū.

 

Nu jā - te it kā ir tehniskais forums, bet šī ir pļāpu sadaļa. :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , Racer teica:

dalījās ar savu pieredzi - uzreiz uzbrauciens

Vai tad kādreiz šeit ir bijis savādāk? Varbūt vienkārši tādus pirms ēras laikus neatminos? :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Es te tā aizdomājos - tur kāds no tiem foruma būrī saliktajiem nebūs jau paspējis nomirt, tā arī dienas gaismu neieraudzījis?😂

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , marrtins teica:

Kamēr ir neizskaidrojamas lietas, tikmēr izslēgt iespēju par Augstāku spēku nevar, tāpat nevar izslēgt, ka tās lietas ir neizskaidrojams tikai pagaidām un visam neskaidrajam ir skaidrojums, bet cilvēka ((ne)prāta) spējām nav robežu.

Šim "kamēr" īsti nevarēšu piekrist. Ja kaut kādas nebūt lietas varam izskaidrot, tas nebūt nenozīmē, ka aiz tām nestāv "augstāks spēks". Tik pat labi tas "augstākais spēks" varēja radīt izskaidrojamus apstākļus. Varēja radīt arī citādus apstākļus - nu būtu mums zāle nevis zaļa, bet zila, un atrastu arī tam skaidrojumu.


Skāde, ka 20 gadus senu IRC logu vairs nav… Tad varētu pārbaudīt pāris lietas - "fact or fiction", t.i., tas, ko it kā atceros, tiešām notika, vai tika kaut kādā brīdī izdomāts.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , binary teica:

tas nebūt nenozīmē

Es jau arī neko no tā, ko tur tur uzskaitīji, neapgalvoju vai nenoliedzu.

Var jau arī pienākt tā diena, ka viss būs izskaidrojams un visiem būs skaidri redzams un zināms, kur ir tas augstāks spēks pielicis savu neganto rociņu un kur nebūs un vai vispār tāds eksistē. Kāpēc ne?

Link to comment
Share on other sites

"Izņēmums pierāda likumsakarību". Frāze "kamēr ir neizskaidrojamas lietas, tikmēr izslēgt iespēju par Augstāku spēku nevar" var tikt lasīta arī kā "kad vairs nebūs neizskaidrojamu lietu, varēs izslēgt iespēju par Augstāku spēku."

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cik noprotu, tas augstākais spēks ir radījis visus apstākļus - gan izskaidrojamos, gan neizskaidrojamos. Kāpostgalvai arī savā nodabā staigājoša kaza ir augstāks spēks.

 

Man ir pilnīgi vienalga, vai Visums ir mūžīgs vai Visumu ir radījis dievs, kurš ir mūžīgs. Neredzu vajadzību pielūgt ne Visumu ne dievu. Gan vienam gan otram ir pilnīgi un absolūti nospļauties par mani, jo jebkura mana izdarība vai jebkas kas ar mani notiek ir apmēram tas pats, kas mums - vai divi elektroni aiz Pitalovas 63. kilometrā zemē nomesta ķieģeļa labajā pusē 115 mikronus no kreisā stūra saskrējās vai nē.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Par to, ka "skaidri redzams un zināms, kur ir tas augstāks spēks pielicis savu neganto rociņu" - nu OK, pieņemsim. Bet kaut kā pierādīt, ka kaut kur "augstāks spēks" neko nav darījis, ka tur viss ir tā, kā tam jābūt - to nu gan es nestādos priekšā, kā pierādīt.

Link to comment
Share on other sites

2020.10.13. , 10:24, binary teica:
2020.10.13. , 10:20, darklight teica:

Viss.

Uj, tici man, nav gan viss. Tas viss vēl tikai sākas. Labākajā gadījumā "viss" būs kaut kad dienas otrajā pusē, ja neievilksies uz vairākām dienām.

Tuss, jā… Pagaidām pavelk vismaz uz trīsdiennieku.

Link to comment
Share on other sites

No visām lielajām reliģijām budisms izskatās visjēdzīgākais. Budismā nav teikts kas radījis visumu, jo budisms necenšas atbildēt uz jautājumiem, kuriem pagaidām nav atbildes. Varbūt ja uzradīsies atbildes, tad arī izstāstīs kā radās.

Tāka ja kāds pēkšņi sadomā palikt kautkam ticīgs vai piesaistīties kādai reliģijai, tad budisms vislabākā izvēle, tur vismaz ir kāda jēga un loģika.

 

Tik izskatās ka tās agresīvākās reliģijas, kuras pa lielam uzspiestas ar spēku ir populārākas. Maz ticams ka viņas ilgi izdzīvotu ja netiktu gadsimtiem ilgi uzspiestas no vadoņu puses (vai sludinātāji paši bijuši par vadoņiem)

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , binary teica:

Frāze "kamēr ir neizskaidrojamas lietas, tikmēr izslēgt iespēju par Augstāku spēku nevar" var tikt lasīta arī kā "kad vairs nebūs neizskaidrojamu lietu, varēs izslēgt iespēju par Augstāku spēku."

 

Nevar :) 

while(neizskaidrojamas_lietas()){
	nevar_izslēgt("iespēju par Augstāku spēku");
}
Kas nāk aiz while loopa jau netika definēts :lol:
 
Pirms 14 minūtēm , binary teica:

Bet kaut kā pierādīt, ka kaut kur "augstāks spēks" neko nav darījis, ka tur viss ir tā, kā tam jābūt - to nu gan es nestādos priekšā, kā pierādīt.

Es arī nē, bet par to jau šis hajs pēdējās dienās uz n-tām lapām :sarkasms:

Labots - marrtins
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , AndrisBB teica:

Reliģiskie fanāti apsēduši forumu un cenšas vairākumam uzspiest savas "pareizās vērtības", tik tas ka tas viss vairs neatbilst mūsdienu realitātēm.

Vēl tik pāris islāmistu trūkst.

 

Pirms 11 minūtēm , AndrisBB teica:

No visām lielajām reliģijām budisms izskatās visjēdzīgākais. Budismā nav teikts kas radījis visumu, jo budisms necenšas atbildēt uz jautājumiem, kuriem pagaidām nav atbildes. Varbūt ja uzradīsies atbildes, tad arī izstāstīs kā radās.

Tāka ja kāds pēkšņi sadomā palikt kautkam ticīgs vai piesaistīties kādai reliģijai, tad budisms vislabākā izvēle, tur vismaz ir kāda jēga un loģika.

aha aha. pasaki to tiem tibetas budistu vergiem, kurus ķīna atbrīvoja un tagad "progresīvā pasaule" pret to kaut ko pukst.

 

islāmisti ir labs variants, lai iztīrītu visus liberāļus, kam gribās lai kristiešu vairs nebūtu.

Labots - ervie
Link to comment
Share on other sites

Ja pieņem ideju ka vieta nestāv tukša un  tur kādus 10 gadsimtus atpakaļ kautkādu apstākļu sakritības rezultātā kristietība būtu iznīdēta (romieši laikam no sākuma mēģināja), tad loģiski ka vietā būtu kāda cita reliģija. Kuru no tām citām vietējie ticīgie izvēlētos?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Kuru no tām citām vietējie ticīgie izvēlētos?

redz Birmingemā pašvaldība ļoti cenšas visādu austrumnieku maigās jūtas aizstāvēt. ziemsvētku uzraksti un lampočkas oficiāli ni ni. jo redz ja šiem kas nepatīk - tad viņi momentā ir ielās, dedzina mašīnas un demolē veikalus. kastozin kā ir tavā Bristolē.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , AndrisBB teica:

Budismā nav teikts kas radījis visumu, jo budisms necenšas atbildēt uz jautājumiem, kuriem pagaidām nav atbildes.

st. citu, budisms stipri turpina indiešu dzīves uzskatu, tāpēc viņiem īpaši par to nav ko komentēt.

atšķirīgais no indiešiem, kuriem mērķis ir veiksmīga pārdzimšana, ir atbrīvoties no tās un "izšķīst tukšumā".

bet tā - cienījama izvēle, dzīvot pēc budistu principiem.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

budisms necenšas atbildēt uz jautājumiem

Pie mums arī šis ir. Tikai saucas pohujisms.

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ervie teica:

redz Birmingemā pašvaldība ļoti cenšas visādu austrumnieku maigās jūtas aizstāvēt. ziemsvētku uzraksti un lampočkas oficiāli ni ni.

Mazāk dzelteno presi vajag lasīt, neviens neko neaizliedz un nededzina.

 

Bet nu ar ko viena reliģija labāka par citu? Ir līdzīgas kristietība un islams, mazliet savādāks - budisms. Kapēc iedomājas ka tā viena ir tā pareizākā. Tīri no statistikas viedokļa pat maz ticams.

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...