Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Just now, Jurkins said:

Bravo! Aizmirsi pieminēt, ka dievs ir radījis linuksu. Un viņš tevi vada krusta karā pret neticīgajiem  w lietotaājiem 🤣

 

Stulbs komentārs brīdī, kad nav ko teikt!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mateushs teica:

kad nav ko teikt

Kāpēc nav ko teikt? Gudriniek, kas ir radījis dievu?


Pirms 5 minūtēm , Mateushs teica:

Un ko teiksi par sapņiem; tur arī kāds lietoja kaut ko?

Ieloki kārtīgu bifšteku pirms gulētiešanas un, skaties, ka nesanāk ar pašu sātanu satikties 🤣. Tipa sēra smaka toč istabā būs.

Link to comment
Share on other sites

Horoskopus vēl aizmirsāt, tiem arī cilvēki tic.

Liekami vienā maisā ar pilnmēnesi, āderēm un visiem jūsu dieviem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , ervie teica:

man tas neko nemaina. vienkārši, tava "taisnība" tev nedod nekādu lielāku pamatu aplamāt citus

tev neko nemaina? te ir pretruna ar tevis iepriekš rakstīto, tu vienkārši izvairies no sava rakstītā pamatošanas

nevis mana "taisnība" bet mana argumentācija un motivācija (par dieva tēmas bezjēzību) uz ko es gaidiju sakarīgākus tavus pret-argumentus

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Jurkins said:

Kāpēc nav ko teikt? Gudriniek, kas ir radījis dievu?

 

Dievu neviens nav radījis. Viņš vienkārši ir.

 

Un atbildi uz manu jautājumu par sapņiem. Ja nav Dieva, tad nav kam brīdināt par nākamām lietām. Taču tomēr kāds tos sapņus cilvēkam dod. Ja nav Dieva, tad cilvēki, piemēram, komā nedotos pie Dieva un nebūtu Viņu redzējuši. Nevar tas, kā nav, dot cilvēkam zināšanas par to, kas notiks. To, kā nav, cilvēks nevar redzēt; turklāt nevis viens, bet dažādi cilvēki no visdažādākām pasaules malām.

 

Jā, un ja jau cilvēkam tiek dota informācija par nākamām lietām, tad acīmredzami ir fakts, ka ir Dievs, kurš tās nākamās lietas organizē.

Labots - Mateushs
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Jurkins teica:

Aizmirsi pieminēt, ka dievs ir radījis linuksu

Nikuja. Linuksu radīja velns, kā pretstatu Dieva radītajam Bilam un viņa Windows.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , camel teica:

es gaidiju sakarīgākus tavus pret-argumentus

Nekādi sakarīgi pretargumenti tur nebūs un arī nav jēgas tādus gaidīt.

Ja cilvēkam kautkas no bērna kājas ir dziļi ieborēts smadzenēs, tad tur neviens no ārpuses neko nemainīs, tapēc nemaz nav jēga kautko mēģināt pārliecināt. Un arī pretēji - tapēc arī ir ļoti maz "konvertu", ja bērnībā neieborēja, tad pieaugušam cilvēkam to iestāstīt, pārliecināt vai pievērst ir ļoti maz ticams ka izdosies. Drošivien tapēc arī zinātnieki nemaz nemēģina, jo nonākuši pie lidzīgiem secinājumiem. Var teikt kautkāda dziļa bērnības trauma, dīzāk var mēģināt pažēlot.

 

Tāka pašā saknē jau bezjēdzīga diskusija. Kāda jēga strīdēties vai pārliecināt stabu.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, e = d said:

Nikuja. Linuksu radīja velns, kā pretstatu Dieva radītajam Bilam un viņa Windows.

 

Jokot var daudz, taču ja nebūtu Linuksa, grūti iedomāties, kur būtu šodienas IT industrija un cilvēce vispār, jo valdītu slēgtā koda programmatūra par bargu naudu un programmēšanas apgūšana, ļoti iespējams, būtu izredzēto niša.

 

Līdz ar to, ja spriedelē par tematu, kas radīja Linuksu (labais vai ļaunais), tad ir acīmredzami, ka tas nāk no Dieva puses.

 

 

4 minutes ago, AndrisBB said:

Nekādi sakarīgi pretargumenti tur nebūs un arī nav jēgas tādus gaidīt.

Ja cilvēkam kautkas no bērna kājas ir dziļi ieborēts smadzenēs, tad tur neviens no ārpuses neko nemainīs, tapēc nemaz nav jēga kautko mēģināt pārliecināt. Un arī pretēji - tapēc arī ir ļoti maz "konvertu", ja bērnībā neieborēja, tad pieaugušam cilvēkam to iestāstīt, pārliecināt vai pievērst ir ļoti maz ticams ka izdosies. Drošivien tapēc arī zinātnieki nemaz nemēģina, jo nonākuši pie lidzīgiem secinājumiem.

 

Tāka pašā saknē jau bezjēdzīga diskusija. 

 

Ierunājies gudrais :D:D 

Labots - Mateushs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Mateushs teica:

Tie cilvēki nelietoja apreibinošas vielas

Mans paziņa arī ne dzer ne pīpē, bet kad nelieto zāles , tad redz viskautko. Laikam ''dieva izredzētais''....

Starp citu par tādu viņš kļuva kad dzīvē vis bija ''pakaļā''- nomira tēvs, bet augstskola maksas, pameta drauzene, kurā bija ieķēries līdz ausīm. Nu cik kuram ir liels tas klikšķis (psihoemocionālais stress), kad ''nonāk pie dieva'' , var būt dažāds, bet viņa gadījumā apkārtējiem nebija šaubu kas ir kas. Labi ka dakteri palīdzēja. Ja tas ir mazākā mērā... nu ir OK ja nav ''blaknes'' apkārtējiem, kas ar cilvēku dzīvo kopā.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Mateushs teica:

Ja nav "vīriņa uz mākoņa", tad kas cilvēkus informē par lietām, kas notiks?

Nu paga, kurā brīdī es teicu, ka vispār nav ?  Tikai ne jau kā cilvēku izdomātais vīriņš uz mākoņa, bet "austākais saprāts" vai kosmiskā apziņa, kā nu to nosauc, daļa (nu ļoooti mikroskopiska daļa) no tās ir arī katra saprātīgā būtne un tāpat, kā cilvēka organismā ķermeņa daļas, smadzenes, domas apziņā vai zemapziņā sazinās, tā arī konkrēta cilvēka (jo visi tomēr esam Visuma niecīga daļa) apziņa kaut kādā līmenī kontaktējas ar pārējo "ķermeni" - Visumu, kurš nepašaubāmi sastāv no materiālās un ideālās daļas.  Un vēlreiz - visiem kuri grib apstrīdēt - pierādiet, kas bija pirmssākumā (un kā tas vispār varēja rasties, lai kas tas arī būtu) - materiālais vai garīgais ? Ir teorija, ka sākumā bija enerģija - kur tā radās, no nekā?  Vēlreiz atkārtoju, neesmu ticīgais, bet visu balstīt uz tīra materiālisma - nu tas ir absolūti nepieņemami, pārāk jau organizēti darbojas viss mums zināmais Visums, lai tur nebūtu programma/ideja, lai kā tā būtu radusies. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , Mateushs teica:

 

Tanī brīdī es runāju konkrēti par Darvina TEORIJU, ar kuru atsevišķu cilvēku grupa cenšas pierādīt, ka viss ir radies no nekā. Tāpēc man radās jautājumi par koku, pērtiķi u.t.t.

 

 

Tā cilvēku grupa un viņu mazbērni ir jau zem zemes. Darvinisms ir pirmie soļi evolūcijas teorijā, pirmoreiz tā parādījās ja nemaldos ap 19. gs vidu - tobiš pirms 170 gadiem. Atsaucoties uz  170 gadus senu mūsu senču izpratni par evolūciju, tu tagad, 2020. gadā te pļūtī par mērkaķiem, kokiem un zinātniekiem, kuri neko nemākot tev izskaidrot.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, raiviic said:

Nu paga, kurā brīdī es teicu, ka vispār nav ?  Tikai ne jau kā cilvēku izdomātais vīriņš uz mākoņa, bet "austākais saprāts" vai kosmiskā apziņa, kā nu to nosauc, daļa (nu ļoooti mikroskopiska daļa) no tās ir arī katra saprātīgā būtne un tāpat, kā cilvēka organismā ķermeņa daļas, smadzenes, domas apziņā vai zemapziņā sazinās, tā arī konkrēta cilvēka (jo visi tomēr esam Visuma niecīga daļa) apziņa kaut kādā līmenī kontaktējas ar pārējo "ķermeni" - Visumu, kurš nepašaubāmi sastāv no materiālās un ideālās daļas.  Un vēlreiz - visiem kuri grib apstrīdēt - pierādiet, kas bija pirmssākumā (un kā tas vispār varēja rasties, lai kas tas arī būtu) - materiālais vai garīgais ? Ir teorija, ka sākumā bija enerģija - kur tā radās, no nekā?  Vēlreiz atkārtoju, neesmu ticīgais, bet visu balstīt uz tīra materiālisma - nu tas ir absolūti nepieņemami, pārāk jau organizēti darbojas viss mums zināmais Visums, lai tur nebūtu programma/ideja, lai kā tā būtu radusies. 

 

Tu teici, ka neeksistē nekāda vīriņa uz mākoņa maliņas... 


2 minutes ago, LPC said:

 

Tā cilvēku grupa un viņu mazbērni ir jau zem zemes. Darvinisms ir pirmie soļi evolūcijas teorijā, pirmoreiz tā parādījās ja nemaldos ap 19. gs vidu - tobiš pirms 170 gadiem. Atsaucoties uz  170 gadus senu mūsu senču izpratni par evolūciju, tu tagad, 2020. gadā te pļūtī par mērkaķiem, kokiem un zinātniekiem, kuri neko nemākot tev izskaidrot.

 

Joprojām ir cilvēki, kas to Darvina teoriju visur velk kā piemēru tam, ka viss esot radies pats par sevi

Link to comment
Share on other sites

Citēt

Tu teici, ka neeksistē nekāda vīriņa uz mākoņa maliņas...

Neeksistē vīriņš uz mākoņa maliņas. Saule un mēness neriņķo ap zemi, zvaigznes naktī neiet gulēt. Dieviņš neuzlipināja no māliem ādamu un no ribas ievu. Ko tieši vēl tev paskaidrot?

 

Dzīvības izcelsme, saprāts, lielais sprādziens, augstāks spēks  - tie ir jautājumi, kuri ir un vēl ilgi paliks neatbildēti.  Intelligent design, augstāki spēki - tie ir dziļi filozofiski jautājumi. Jā arī es izvēlos tam ticēt. Bet reliģiskie fanātiķi diskusiju nonivelē līdz pērtiķim, kokam un "a kā tad zeme radās" - tieši tāpat, kā to dari tu. Piepinot klāt sapņus un dieva redzēšanu.

 
Labots - LPC
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, oxygen said:

Mans paziņa arī ne dzer ne pīpē, bet kad nelieto zāles , tad redz viskautko. Laikam ''dieva izredzētais''....

 

Nu a mazs bērns, kas ne dzer, ne pīpē... Kā tad ar viņu būt?! Es, mazs bērns būdams, redzēju vairākus it kā dīvainus sapņus, kuri pēc tam realizējās dzīvē. Redzēju sapņos mazos, melnos ārzmeju video magnetofonus, kad to vēl PSRS nebija, bet pēs PSRS sabrukšanas tie parādījās. Redzēju tankus, un pēc tam PSRS sabruka. Nu pasaki, ka nav Dieva, kurš to visu rādīja un kurš nosaka to, kas notiks.

Labots - Mateushs
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Eh , zinātu psiholoģiju, nerunātu par to ka ''cilvēks redzēja''. Diemžēl , cilvēka smadzenēm ir tāda īpašība , kā ''izdomāt'' to kas nav bijis. Cilvēks pilnīgā pārliecībā stāsta ka bērnībā ir redzējis, kaut nebūt ne bērnībā. Nu ir kaudzēm eksperimentu par to . Diemžēl , pateicoties šim smadzeņu paradoksam, kad liecinieki liecina par kādu, bet vēlāk, izrādās ka vainīgais ir bijis pavisam cits, kuru noķer vēlāk vai arī, tagad , pierāda izmantojot vecu ģenētisko materiālu, kas saglabāts lietā , bet agrā jau nebija metožu analīzēm. 

 Starp citu uz šo paradoksu spēlējas dažādi burvju triku meistari. Daudz ko smadzenes piedomā kas nav. Piemēram cilvēkam acīs ir ''melnais punkts'', ko mēs neredzam, bet ... smadzenes , ka fotošopā piezīmē iztrūkstošo un redzam vienotu bildi. Nu arī kino.... redzam kustīgu bildi, kaut tā ir kaudze kadru.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Mateushs said:

Un atbildi uz manu jautājumu par sapņiem. Ja nav Dieva, tad nav kam brīdināt par nākamām lietām. Taču tomēr kāds tos sapņus cilvēkam dod. Ja nav Dieva, tad cilvēki, piemēram, komā nedotos pie Dieva un nebūtu Viņu redzējuši. Nevar tas, kā nav, dot cilvēkam zināšanas par to, kas notiks. To, kā nav, cilvēks nevar redzēt; turklāt nevis viens, bet dažādi cilvēki no visdažādākām pasaules malām.

 

Jā, un ja jau cilvēkam tiek dota informācija par nākamām lietām, tad acīmredzami ir fakts, ka ir Dievs, kurš tās nākamās lietas organizē.

 

Negaidīju, ka tiks piesauktas pat tāda līmeņa muļķības kā ziņas no nākotnes, koma utt.

Vairs pat nevar saprast - cilvēks apzināti troļļo vai tiešām nopietni to visu domā?

Kaut kāds absolūts kritiskās un loģiskās domāšanas trūkums.

Labots - Duncan F
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Es gan, vairāk ''velku'' ka gudrs cilvēks , bet mana paziņas gadījums. Nu ir arī ''nozombēto'' variants. Baigi labi atceros visādus tipa ''baltā brālība'', kurus neviens neparliecinās ka datumā x nebūs pasaules gals. Nez ko tagad tie dara, jo datums x pagāja, bet kā nav , tā nav tas gals.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , TOoMoOT teica:

"Mans prāts spēj pieņemt, ka dieva nav. Mans prāts spēj pieņemt, ka dievs ir. Mans prāts nespēj pieņemt, ka es būšu tas, kurš izlems, vai dievs ir, vai dieva nav."

agnosticism

 

 

1 stundu atpakaļ, Mateushs teica:

Tu par to esi drošs?! Kā tad ar tiem daudziem cilvēkiem (turklāt no dažādām pasaules malām), kuri liecina par brīžiem, kad piedzīvoja saskari ar "vīriņu ar bārdu uz mākoņa"? Kā ar sapņiem, kuros cilvēkiem tiek pateiktas nākamās lietas? Ja nav "vīriņa uz mākoņa", tad kas cilvēkus informē par lietām, kas notiks? Kas cilvēkam dod priekšnojautu par to, ka kaut kas slikts atgadīsies, ja nav Dieva? Kas cilvēkam iedod domu, piemēram, iet uz vienu pusi brīdī, kad, piemēram, otrā pusē, pa kuru cilvēks varēja iet un citreiz gāja, viens trakais ar mašīnu apmeta kūleni (mans stāsts)?! Ja nav Dieva, kas tad to visu cilvēkam pasaka!?

Varbūt kaut kāda "informatīva telpa", "paralēla dimensija" vai tml?

Labots - binary
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Google ir, pamatzināšanas eksaktajos ir, tehniski domājošie varētu tā apmēram pafilozofēt, kādus TEHNISKUS uzdevumus ir jāatrisina, lai rastos dzīvība.

 

Kosmiskie procesi kā pamats - pietiekami daudz oglekļa un planēta ar ūdeni noteiktā attālumā no savas zvaigznes.

 

Mēģiniet izdomāt vai atrast kas notiek.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Mateushs teica:

(..) un programmēšanas apgūšana, ļoti iespējams, būtu izredzēto niša.

Tā tas ir neatkarīgi no tā, ir Linux vai nav. Vairumam "programmētāju" ar to nebūtu jānodarbojas. Tiesa, domājams, to var teikt par gandrīz jebkuru jomu.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Mateushs teica:

Un atbildi uz manu jautājumu par sapņiem.

Kādu atbildi tu no manis gribi. Mani nekad neviens sapņos ne par ko nav brīdinājis. A tas, ka onkulim Koļam bija švāģeris, kura māsasdēla brālēna tantes mīļākajam sapnis pateica, ka šis dabūs pa purnu no likumīgā vīra ...

 

1 stundu atpakaļ, Mateushs teica:

Dievu neviens nav radījis. Viņš vienkārši ir.

Visums arī vienkārši ir. Un ko?

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 2 stundām , Mateushs teica:
2020.10.13. , 12:01, Raimonds1 teica:

Ir kaut kāds līmenis, kad zināšanu un ticības konflikts ir diezgan viegli skaidrojams.

Primitīvai ciltij būtu liels brīnums tas pats radio, tv, sakaru līdzekļi, datori, foto un video tehnika, medicīna, transports utt..

Dzīvojot sabiedrībā, kur to visu izmanto, paši iemācītos to visu izmantot un nebrīnītos. Pat nesaprotot principus.

Skolā mācoties dabaszinātnes un pēc tam ražošanas procesus, iemācītos to visu projektēt, montēt un ražot komponentus tā visa ražošanai.

 

Tevis pieminētie datori paši griežas. Tie darbojas operētājsistēmu vadībā, kuras pašas griežas, un neviens tur nestāv tām klāt un neko manuāli katrā brīdī nedara. Tur notiek dažādi procesi, vieni servisi raksta failus, citis tos rotē, lai faili nepārpildītos ar info u.t.t. un tas notiek pats par sevi... Bet tas nekādā ziņā nenozīmē, ka tām sistēmām nav radītāja-programmētāja. Tieši pretēji; tas liecina par to, ka nekas tāds, kur procesi notiek saskaņoti, nekad neradīsies kaut kā nejauši.

 

Tāpat ar Zemi; viss griežas pats par sevi (no mūsu skata punkta), bet ir skaidrs, ka to sistēmu viens ir izdomājis un palaidis, lai viss tā grieztos kā griežas. Līdz ar to, man nekāda konflikta starp zināšanām un ticību nav!

 

Mēs pētam to, kas ir radīts. 

 

Biju vairāk domājis par "gudro, informēto un moderno" sabiedrību, kas nebrīnās, ka viss darbojas. Te nu tie cilvēki ir stipri dažādi, sākot ar bērnu, kas planšetē iemācījies bildītes apskatīt un spēlītes palaist, lietotāju, kas izmanto pāris gatavas programmas, tehniķi, kas prot piemeklēt procesoru, mātesplati, barošanas avotu un operētājsistēmu uzstādīt un dažas problēmas novērst, ražotājus, kas to visu ražo, programmētājus, kas programmē un rūpniecībā strādājošos, kas projektē un izgatavo komponentus. Viņi nemeklē reliģisku pamatojumu tam, ka tas viss darbojas, tomēr tas izpratnes līmenis ļoti stipri atšķiras.

 

Pie tam tas viss ir tepat uz vietas, to var pārbaudīt, salabot, nomainīt, pārkopēt datus, pārprogrammēt.

 

Kaut kur tālu kosmosā ir kaut kāda zvaigzne, kurai periodiski par ļoti niecīgu lielumu mainās spožums vai arī tā nedaudz kstas, jo ap to riņķo planēta. Tur neko tuvumā aptaustīt un izmērīt nevar.


Tāpat jau gatavām dzīvības formām - redz funkciju, redz formu, bet process, ka tas attīstījās ir jāinterpretē.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , Mateushs teica:

redzēju vairākus it kā dīvainus sapņus

Par to nevienam nav šaubu 🤣.


Nu padalamies, ko kurš varbūt ir redzējis tādu, ko grūti/nevar izskaidrot. Bez zālītes, LSD, ekstazī u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Jurkins teica:

Nu padalamies, ko kurš varbūt ir redzējis tādu, ko grūti/nevar izskaidrot

Es bērnudārzā redzēju, kā viens grupas biedrs sabāza diviem citiem bērniem pilnas kapuces ar suņu kakām.

Es vēl joprojām nevaru izskaidrot, kāpēc dievs lika viņam tā darīt. Bet jāatzīst, ka moments, kad visi bērni, sanākuši atpakaļ dārziņā, vilka nost virsdrēbes, bija tik iespaidīgs, ka to būtu grēks nenosaukt par dieva dāvanu. Visa grīda sūdos! Daži bērni paspējuši jau iekāpt un izspārdīd vēl vairāk tās kakas. Audzinātāja un auklītes šokā, neizpratnē un dusmīgas vienlaicīgi. Bļauj: "Kurš to izdarīja?!". Galu galā vienīgie vaininieki, kurus varēja atrast bija bērni, kuriem kapucēs vēl bija pa kādai kakai.

Pasakiet vēl, ka vīra uz mākoņa maliņas nav! Šitādas situācijas pašas no sevis nevarētu notikt. Tur ir vajadzīgs labs scenārists. Ja man būtu jāraksta Bībele mūsdienās, es šo stāstu iekļautu pirmajā nodaļā!

 

100% audzinātāja todien apskatījās kalendārā, vai ir pilnmēness

Labots - TOoMoOT
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Mateushs teica:
pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

Tāka pašā saknē jau bezjēdzīga diskusija. 

Ierunājies gudrais :D:D 

 

pirms 2 stundām , camel teica:

mana argumentācija un motivācija (par dieva tēmas bezjēzību) uz ko es gaidiju sakarīgākus tavus pret-argumentus

varbūt pasaki priekšā, kādu atbildi tu no manis gaidi?

(laikam uz tavu izteikumu, ka visu ko tu nesaproti, tu uzskati par šizofrēniju, bet vienalga turpini lasīt? )

kā jau rakstīju, man pa lielam pofig, savus xx atlikušos gadus gan kaut kā nodzīvošu, ar to kas izlasīts un saprasts.

 

tik brīnums par tiem šaurajiem uzskatu un saprašanas rāmīšiem ko te daži pastāvīgi demonstrē.

vēlreiz pierādās īstenība - ja cilvēks nezin par kādas parādības vai idejas eksistenci - viņš to nespēj ne atpazīt ne arī to domāt.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Nu padalamies, ko kurš varbūt ir redzējis tādu, ko grūti/nevar izskaidrot. Bez zālītes, LSD, ekstazī u.t.t.

Uj, es labāk nesākšu :D

Link to comment
Share on other sites

Es parasti neskatos uz to pusi, kur neizskaidrojamas lietas notiek.

Link to comment
Share on other sites

Man pēdējā gadījumā citu variantu neatlika - nācās līst bedrē un *skatīties*, kas pa kam :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , ervie teica:

varbūt pasaki priekšā, kādu atbildi tu no manis gaidi?

Parādi man kurā vietā mani uzskati un saprašanas rāmīši ir šauri vai nepareizi - būšu tikai pateicīgs

Link to comment
Share on other sites

Reliģiskie fanāti apsēduši forumu un cenšas vairākumam uzspiest savas "pareizās vērtības", tik tas ka tas viss vairs neatbilst mūsdienu realitātēm.

Vēl tik pāris islāmistu trūkst.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Nu skatoties cik dziļi ir ieborēts. Man radagabals: no bērnības tik to vien šim audzināja. Tagad ja skatās kādu televīzijas raidījumu , tad dievkalpojums . Pat ne ziņas. Attiecīgi ... pasaule ar daudziem neizskaidrojumiem brīnumiem kam viens skaidrojums. Sievu arī noprecēja tādu pašu. Tagad divi mazi bērni- domāju ka izaudzinās vēl ''krutākus'' ticīgos. Protams ja  būs zinātkāri, varbūt izies no šis ''orbītas''.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , ervie teica:

viss jau ir izdomāts, uzrakstīts, publicēts. atliek tikai atrast un izlasīt, saprast.

 

zemākās izpausmes skaitās ka rada cilvēku bari paši. (eņģeļi, dēmoni, svētie, ko pielūdz, utt)

analoģijas var atrast arī daudzās psiholoģijas teorijās un praksēs, jo galugalā tie psiholoģijas profesori tai pašā kontekstā vien ir bijuši

 

augstākās izpausmes (dievs=visums, utt) vienkārši ir, vai arī tās radījuši iepriekšējie dievi.

analoģijai, nupat te bij raksts ar hipotēzi par tādu "veco" melno caurumu esamību, kas saglabājušies no laika pirms "big bang"

 

 

 

Tu padomā bērniem kuri piemēram abi vecāki aizgāja bojā  maximas  avarijā,ka eksistē  Dievs  un tie cilvēki  saņēma pareizo sodu?

Te runa par hipotēzu ka  ka pasaule nav godīga  un nekad nebūs izdzīvo jau specīgākie un gudrākie tas vien pierāda par evolūcija esamība...

Labots - rooyar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Ronalds said:

Man vecāki bērnībā borēja reliģiju un veda uz baznīcu. Ne mega intensīvi, bet tomēr. Es kā bērns vienu brīdi ticēju ka "viss dieva rokās".  Sabojājas ilgi gaidītā kasešu magnetola un es lūdzu dievu, lai viņš to salabo.

 

Ja tu tādā līmenī domā, tad, protams, tev škitīs tā kā tev šķiet. Skaidrs, ka Dievs tavā vietā nepaēdīs, neapģērbsies no rīta, lai ietu uz darbu, piemēram... Tas, ka Dievs ir cilvēku radījis, nenozīmē, ka cilvēkam tagad pašam nekas nav jādara. 


25 minutes ago, oxygen said:

Nu skatoties cik dziļi ir ieborēts. Man radagabals: no bērnības tik to vien šim audzināja. Tagad ja skatās kādu televīzijas raidījumu , tad dievkalpojums . Pat ne ziņas. Attiecīgi ... pasaule ar daudziem neizskaidrojumiem brīnumiem kam viens skaidrojums. Sievu arī noprecēja tādu pašu. Tagad divi mazi bērni- domāju ka izaudzinās vēl ''krutākus'' ticīgos. Protams ja  būs zinātkāri, varbūt izies no šis ''orbītas''.

 

Tu piedāvā skatīties to miskasti, ko ziņās rāda? Vai tās filmas, kur ir vardarbība vardabībai galā? Tas ir tiešām tas, kas ir jāskatās?! Nepietiek tev ikdienā mēslu, ar kuriem piemēslot prātu?

 

Zinātkāre un ticība Dievam nav nesavienojamas lietas. Tikai vajag saprast, ka mēs izzinam to, ko Dievs ir radījis. Starp Dievam ticīgiem netrūkst daudzu lielu zinātnieku, profesoru... Tātad, laikam jau Dievam ticīgie visi automātiski nav aitas, kas nesaprot, kam tic.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, TOoMoOT said:

Es bērnudārzā redzēju, kā viens grupas biedrs sabāza diviem citiem bērniem pilnas kapuces ar suņu kakām.

Es vēl joprojām nevaru izskaidrot, kāpēc dievs lika viņam tā darīt. Bet jāatzīst, ka moments, kad visi bērni, sanākuši atpakaļ dārziņā, vilka nost virsdrēbes, bija tik iespaidīgs, ka to būtu grēks nenosaukt par dieva dāvanu. Visa grīda sūdos! Daži bērni paspējuši jau iekāpt un izspārdīd vēl vairāk tās kakas. Audzinātāja un auklītes šokā, neizpratnē un dusmīgas vienlaicīgi. Bļauj: "Kurš to izdarīja?!". Galu galā vienīgie vaininieki, kurus varēja atrast bija bērni, kuriem kapucēs vēl bija pa kādai kakai.

Pasakiet vēl, ka vīra uz mākoņa maliņas nav! Šitādas situācijas pašas no sevis nevarētu notikt. Tur ir vajadzīgs labs scenārists. Ja man būtu jāraksta Bībele mūsdienās, es šo stāstu iekļautu pirmajā nodaļā!

 

100% audzinātāja todien apskatījās kalendārā, vai ir pilnmēness

 

Kad runa ir par nopietnām lietām kā Dievs, tad jēlus jokus labāk paturēt pie sevis. Piesardzībai

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...