Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 8 minūtēm , Mateushs teica:

Tu piedāvā skatīties to miskasti,

Kas kuram, es laiku pa laikam paskatos tipa Diskovery, Nauka 2, un tamlīdzīgus. Zini, tur var uzzināt daudz ko jauna/skaidrojumus  tam , kas liekās neizskaidrojams. Arī ziņas nav par skādi kādreiz paskatīties, savādāk dažs labs nezin ka Latvijā jauns prezidents. Tik ar ziņām: nu galīgi nav ieteicams tikai vienu kanālu- tad dažreiz veidojās vienpusējs skats. Kad paskaties Latvijas, CNN, BBC , tad saproti ka pasaulē notiek kas vairāk , nekā tik vietējās sensācijas. Diemžēl Latvijas žurnālistika ir ... kā lai mīksti izsakās... laikam zemo algu dēļ palikuši tik tie kas neko citu nemāk. Dažbrīd pasniedz kā ārzemju jaunumu to, ko es jau zināju nedēļu iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jurkins said:

Par to nevienam nav šaubu 🤣.

 

 

Nu padalamies, ko kurš varbūt ir redzējis tādu, ko grūti/nevar izskaidrot. Bez zālītes, LSD, ekstazī u.t.t.

 

 

Ir lietas, kur ir vieta jokiem, bet ir vietas, kur labāk nejokot. Šī nav tā reize...

 

Mana pieredze rāda, ka Dievs ir. Nevis tāpēc, ka man mamma vai tētis to mācīja, bet tāpēc, ka es, pa dzīvi ejot, izdaru secinājumus par visu, ko redzu un kas notiek manā dzīvē. Nevajag tos, kas tic Dievam, uzskatīt par reliģiskiem fanātiem; cilvēki līdz tam nonāk paši savas dzīves laikā bez jelkādas citu cilvēku palīdzības. Ticība Dievam vispār nav reliģiskais fanātisms; tas ir cilvēka pasaules uzskats, kurš uz kaut kā pamatojas. Un bieži vien jau uzskatam par Dieva esamību ir ievērojami lielāks pamats nekā pretējam viedoklim vai arī var teikt - pretējai ticībai.


11 minutes ago, oxygen said:

Kas kuram, es laiku pa laikam paskatos tipa Diskovery, Nauka 2, un tamlīdzīgus. Zini, tur var uzzināt daudz ko jauna/skaidrojumus  tam , kas liekās neizskaidrojams. Arī ziņas nav par skādi kādreiz paskatīties, savādāk dažs labs nezin ka Latvijā jauns prezidents. Tik ar ziņām: nu galīgi nav ieteicams tikai vienu kanālu- tad dažreiz veidojās vienpusējs skats. Kad paskaties Latvijas, CNN, BBC , tad saproti ka pasaulē notiek kas vairāk , nekā tik vietējās sensācijas. Diemžēl Latvijas žurnālistika ir ... kā lai mīksti izsakās... laikam zemo algu dēļ palikuši tik tie kas neko citu nemāk. Dažbrīd pasniedz kā ārzemju jaunumu to, ko es jau zināju nedēļu iepriekš.

 

Ziņās stāsta to pašu neko vai arī maļ vienu tematu katrā izlaidumā.

 

Discovery gan patīk. 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 37 minūtēm , Mateushs teica:

 

Tu piedāvā skatīties to miskasti, ko ziņās rāda?

tad iesaki - mucā dzimi mucā audzi ?

Pirms 39 minūtēm , Mateushs teica:

ko Dievs ir radījis

ko ir dievs radījis?, gribu atbildi ...

Pirms 13 minūtēm , Mateushs teica:

 

Mana pieredze rāda, ka Dievs ir.

linku studijā, vai neapgāžamus faktus lūdzu ..., ja nebūs, tad aizej pašizolācijā ...............................

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Mateushs teica:

Discovery gan patīk. 

 Nu bet vai arī esi ievērojis, ka tas daudz ko rāda kas apgāž ''ticību'' . Arī bija BBC filma ( nu neatceros vai Diskovery, vai Nauka 2 kanālā)   par to kā smadzenes mūs , apmāna ieskaitot to , ka visi kas ''atgriežas no viņpasaules'' , tipa bijuši klīniskā nāvē, redz vienu un to pašu. Nu  bija tīri sakarīgs skaidrojums.

   Par ziņām: nu ja skatīsies tik vienu kanālu , tad, tiešam atkārtojās, bet ja laiku pa laikam dažādus-arī uzzini ko jaunu. Pat skatoties Krievijas kanālus, dažbrīd saproti ka tur nemaļ visi vienu. Piemēram RBC iten bieži parāda ka viņu ekonomikā/politikā nemaz nav viss tik ''saldi'' kā zīmē tipa Solovjojs savā ''autor'' ( propogandas) raidijumā. Šie pat diezgan skarbi izteicās par Lukašenko. Gan par to ka viltoja rezultātus, gan par demonstrantu dauzīšanu. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , Mateushs teica:

Mana pieredze rāda, ka Dievs ir.

Es gan teiktu, ka tava pieredze rāda ko citu - to, ka reizēm notiek kaut kas, ko tu nespēj, neproti, nevēlies izskaidrot. Tad nu šādas lietas ticīgi cilvēki mēdz skaidrot ar "Dieva esamību".

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, oxygen said:

 Nu bet vai arī esi ievērojis, ka tas daudz ko rāda kas apgāž ''ticību'' . Arī bija BBC filma ( nu neatceros vai Diskovery, vai Nauka 2 kanālā)   par to kā smadzenes mūs , apmāna ieskaitot to , ka visi kas ''atgriežas no viņpasaules'' , tipa bijuši klīniskā nāvē, redz vienu un to pašu. Nu  bija tīri sakarīgs skaidrojums.

 

Jā, esmu lasījis tādu skaidrojumu. Kādam šķiet, ka skan arī sakarīgi, tikai tā ir kārtējā nepierādāmā teorija. Ja smadznes mūs māna, kā tad sanāk, ka cilvēks, piemēram, pirms aiziešanas ierauga sevi no malas? Kā sanāk tā, ka cilvēks redz dažādas neredzētas nekad būtnes? Kā cilvēki redz Dievu un runā ar Viņu?

 

Līdzīgi kā ar sapņiem; ja nav Dieva, kas pasaka nākamās lietas?! Kas man kā mazam bērnam parādīja to, ka izjuks PSRS un būs video magnetofoni no Rietumiem, kurus es pirms tam acīs nebiju redzējis?!! Kas man konkrēti lika, piemēram, vienu reizi neiet pa ierasto un īsāko ceļu, bet izmest nelielu loku un pēc tam vērot, kā pa to ceļu, pa kuru es vienmēr eju un ietu arī šoreiz, viens trakais ar mašīnu met kūleņus?! Acīmredzami (man vismaz noteikti!!), ir Persona, kura visas lietas kārto un pavēsta cilvēkiem. Var visu mēģināt izskaidrot no viedokļa, ka "gan jau, ka Dieva nav un tas viss ir izskaidrojams savādāk", un vienmēr tādu izskaidrojumu var piemeklēt, bet man tā ir šaušana pa zvirbuļiem.

 

Man ir skaidrs tas, ka vienmēr būs zinātnieki, kas mēģinās izskaidrot visu no prāta pozīcijām, no sava redzesloka, jo viņi tā visu mūžu dara. Ja viņi sāks pieņemt, ka ir Dievs, visa viņu būvētā pasaule sabruks, bet nav viegli, piemēram, vecumā pēc 50 gadiem atzīt, ka visu dzīvi esi maldījies savos uzskatos par pasaules izcelsmi. Tāpēc viņiem vieglāk ir turpināt "dauzīt galvu pret betona sienu" un turpināt meklēt citus attaisnojumus dažādām lietām, kurām pēc būtības paskaidrojums ir virspusē.


23 minutes ago, Jainit said:

Jēga diskutēt ar aptaurēto sektantu?

 

Es aicinu tevi kādā sektā? Es argumentēti paskaidroju, kāpēc es uzskatu, ka ir Dievs. Kur ir kāds fanātisms vai sektantisms?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Mateushs teica:

Acīmredzami (man vismaz noteikti!!), ir Persona, kura visas lietas kārto un pavēsta cilvēkiem. 

Kāpēc lai "Persona" kaut ko kārtotu? Varbūt tomēr tā nav "Persona", bet kāda "informatīva telpa", "paralēla dimensija", kuru vairums nespēj sajust? :jester:


Par PSRS izjukšanu - nebija jau daudz variantu, vai nu izjuks, vai neizjuks. Kādam varbūt riebās un cerēja, ka izjuks. Citam - patika, bet baidījās, ka izjuks. Kā vieni, tā otri, šādu domu mākti, bez jelkādām problēmām varēja savā sapņu pasaulē pafantazēt par "kā būtu, tā būtu".

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , binary teica:

Varbūt tomēr tā nav "Persona", bet kāda "informatīva telpa", "paralēla dimensija", kuru vairums nespēj sajust?

Radioviļņus jau arī atklāja salīdzinoši nesen. Elektrību iemācījās savaldīt un izmantot nedaudz senāk. Tagad uz viņiem viss vien "turas". Tā, kā nekur akmenī nav iekalts, ka mūs priekšā negaida vairs nekādi būtiski atklājumi dabaszinātnēs.

Labots - ggg97
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , Mateushs teica:

Acīmredzami (man vismaz noteikti!!), ir Persona

Bargā kundze?🤣

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , Mateushs teica:

vecumā pēc 50 gadiem atzīt, ka visu dzīvi esi maldījies savos uzskatos par pasaules izcelsmi

Nu šito pašu var teikt par dažu labu dedzīgu ticīgo- arī ja būs jāpieņem ka visu mūžu ir kļūdijis, tad... Tāpēc labāk nelasu/neskatos par jaunākajiem sasniegumiem dabaszinātnēs. Lai gan, nākas atzīt , ka uz vecumu ļoti daudziem sākas problēmas ar galvām un tad , bieži loģika aiziet tālākā plānā, bet paliek tuvāks ''ticība'' . Arī lielu lomu spēlē tas ka cilvēks vairs nestrādā darbu kolektīvā, bet velme pēc socializācijas paliek. Nu tad daudzi pievēršas reliģijai, jo baznīcā arī ir cilvēki/ mācītājs kas uzklausīs bēdas. Nu varbūt tā priekš tā cilvēka arī labāk. Slikti ka cenšas  tas vecais jaunajam. Nu tipisks gadījums kad vecmāte audzina mazbērnu un stāsta ka skatīties TV ir grēks, balle/dejas arī utt. Tad nu tam jaunajam cilvēkbērnam dažreiz samežģās smadzenes un sāk visu dzīve uztvert no reliģijas prizmas. Vispār, ja paklausās daža laba baznickunga sprediķi, tad... Ko vērtas ir frāzes ka :"Tie kas neiet uz baznīcu, nesūdz grēkus būs mūžīgā pazušanā un ellē utt.'' Tas nekas, ka tas neticīgais ne zog, ne dzer, ne ko citu, sliktu, bet var būt paraugs lielai daļai to kas regulāri apmeklē to baznīcu. Var jau saprast to baznīckungu- kas ir ''pareizais'' baznīcas apmeklētājs, tam jāziedo nauda baznīcas/baznīckunga uzturēšanai. Jo tādu mazāk, jo šiem grūtāka dzīve. Kā jau viens minēja-bizness paliek bizness, kaut ietērpts skaistos vārdos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , e = d teica:

fiziķi diezgan nopietni pēta iespējas pašiem izveidot savu Visumu

Nu es tak teicu par to regulāro shodku.

 

 

pirms 1 stundas , oxygen teica:

Tas nekas, ka tas neticīgais ne zog, ne dzer, ne ko citu, sliktu

Tak vai tad Tu nezini? Galvenais ir iedod melnsvārcim piķi izsūdzēt grēkus, a bet laupīt, slepkavot, zagt ... tas ir sīkums.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Ronalds teica:

Par tādu maņu kā dzirde neko neesi dzirdējis? Nē nu var visādas teorijas bīdīt, tā vietā lai pieņemtu vienkāršāko un loģiskāko izskaidrojumu...

Tu atkal mal savu, neidziļinoties - nekāda sakara ar dzirdi. :( 

 

pirms 13 stundām , Ronalds teica:

Paņem rokās līmeņrādi un pamēģini ar viņu pastaigāt! Vai apgalvosi ka līmeņrādis arī "āderes" rāda? 

Līmeņrādis ir samērā precīzs instruments, bet ļoti tuvā attālumā - uz virsmas. Paskaties savādāk - apzinot to, ka ir mazliet tālāk, leņķis kļūst lielāks. Ģeometrija. ;)

 

pirms 13 stundām , Ronalds teica:

tas ka zinātne nevar visu izskaidrot nekādi nepierāda Aukstāka spēka esamību, kurš gan visu var izskaidrot! :D 

Aukstāka nē (tas vairāk no Troņu spēlēm), bet Augstāka - ir pārdomas par šo arīdzan zinātnieku aprindās.

 

pirms 13 stundām , Duncan F teica:

Ierosinu veikt eksperimentu pēc sekojošas metodikas:

Ļoti pareizs piegājiens, metodika bij ļoti līdzīga. Es jau pieminēju, ka nemeklēšu linkus un neko nepierādīšu, jo tas nav mans mērķis un pētīju to pirms dažiem gadiem. Tur tas secinājums bij, ka ~ 40% cilvēku neko nejūt no "skatiena pakausī", tad ~30% kaut ko it kā jūt, bet atkārtotā eksperimentā vairākkārtīgi tas neapstiprinās. Tad atlikušie 30% (ja nemaldos) 8 no 10 gadījumiem noreāģēja. Tie nebija nekādi ekstrasensi utt., bet vnk uzaicināti brīvprātīgie eksperimentam. 

 

Vispār jau man pie kājas ko te kāds domā, vnk padalos ko pats esmu papētījis un pārliecinājies dažkārt. ;) 

 

 

 

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es pats esmu diezgan nejūtīgs, bet esmu intereses pēc meklējis kontaktus ar tādiem, kas kaut ko spēj. Izstāstīt par pieredzi būtu pārāk gari un sarežģīti. Bet labu laiku pirms tam bija viens interesants gadījums.

Mana sieva ar kaimiņieni bija aizbraukusi pie vienas sievietes. Viņa iedeva tai apskatīt arī manu fotogrāfiju. Es parasti pēc smagumu cilāšanas sūdzējos par muguras sāpēm. Par muguru viņa neko prātīgu nepateica, bet viņai bija niķis diagnosticēt zobus. Viņa diagnosticēja vienu konkrētu bojātu zobu. Es protams par to uzzinājis, biju pret zobārsta apmeklējumu, jo līdz tam laikam vēl neviens zobs nebija labots un nekādas problēmas nejutu. Zobārste apskatot zobus neko sliktu neatrada.  Tomēr sieva bija neatlaidīga un uzstāja, lai to zobu pārbauda uzmanīgāk. Zobārstei tas apnika un viņa vienkārši dūra ar spēku ar adatu. Izrādās zem veselas emaljas zobs iekšpusē bija gandrīz tukšs. Es pēc tam vairākas reizes braucu, kamēr aizpildīja. Tagadējam Rīgas zobārstam ir rengens un redz uzreiz visas problēmas.

Vēl tā sieviete uz atvadām bija teikusi, lai uzmanās, ka sveša sieviete neielien ģimenes dārziņā. Es vēl šim nevienam nebiju teicis, bet tāda situācija toreiz brieda.

Link to comment
Share on other sites

@Racer tu esi miljonārs!  Pasaulē ir vismaz divi fondi, ASV un Krievijā, kuri jebkuram, kas varēs kontrolēta eksperimenta apstākļos kaut kādas īpašas spējas nodemonstrēt, arī skatiena sajušana derēs, izmaksās 1 miljonu usd. Ņem to cilvēku, kurš jūt skatienu un brauciet pēc naudas! 

Tiesa gan nevienam miljonu dabūt pagaidām nav iznācis, kaut gribētāju nav trūcis. Viss izrādījās triki un krāpšana.  

:D :D :D 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka James Randi aizklapēja savu million dollar challenge, jo netika ar gribētājiem un tiesas prāvām galā. Vai ta ir kāds cits tagad?

----

Kaut kur lasīju, ka netika galā ar visādiem trakajiem, kas tur pieteicās jūrām vien uz miljonu. Pēc tam pieņēma tikai kaut kādus 'superstār' šarlatānus, bet tiem jau advokātu bari apakšā vai arī nemaz nepiesakās, jo miljons tāpat nāk, priekš kam blamēties.

----

"priekš kam blamēties"

paturpinot - viena nodaļa štancē grāmatas "kā pareizi āderes meklēt" cita atkal kā dziedēt ar kristāliem (kalnu kristāliem protams) tad semināri un privātās nodarbības - stabils income strīms.

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

Hmm... Viņš pats sakarā ar cienījamu vecumu vairs neko nedara. Bet vai tad fonds ir ciet? Zēl, Racers pie ļimona netiks... :( 

Bet Krievijā vismaz vēl pagājušo gadu bija. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , TOoMoOT teica:

Es redzēju video apskatu dažādiem zinātniskajiem par šo tēmu, tur arī tika pacelta tevis minētā - kolerācijas neesamība.

Pilnmēness asociējas ar spoži atstaroto Saules gaismu no Mēness, bet tas ka ir Paisumi un Bēgumi ietekmē cilvēku, kurš lielā mērā sastāv no šķidruma. Te bij debates pa Placebo - vilks viņ zin, bet man tiešām savulaik sekretārei bij iezīmētas fāzes kalendārā un bij izteikta korelācija ar pajoļiem kas +- pāris dienu laikā parādījās. 

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Ronalds teica:

fonds ir ciet?

Nē, bet tas miljons dolāru izaicinājums gan.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Racer teica:

bet tas ka ir Paisumi un Bēgumi ietekmē cilvēku, kurš lielā mērā sastāv no šķidruma

Šodien šeit bija video ielikts, kā un kāpēc veidojas paisumi un bēgumi. Noskaties. Un tad padomā, kāpēc tas uz cilvēkiem nestrādā. 

Ar nezināšanu nebūtu jālepojas...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Ronalds teica:

padomā, kāpēc tas uz cilvēkiem nestrādā. 

Pieturies pie skaidrojuma, ka tavai izpratnei tuvāks? Lai nu tā būtu. :) 

Link to comment
Share on other sites

Es pieturos pie tā, ko ir zinātne izpētījusi un pierādījusi. 

Vienkārši mani pārsteidz, es nesaprotu, kā loģiski un izglītoti cilvēki var ignorēt faktus, zinātniski pierādītus faktus, bet turēties pie saviem māņiem, kas viņu izpratnei ir tuvāki.... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Ronalds teica:

Šodien šeit bija video ielikts, kā un kāpēc veidojas paisumi un bēgumi. Noskaties. Un tad padomā, kāpēc tas uz cilvēkiem nestrādā. 

Tas video, kurš tika iesākts ar "jūs neko nezināt, viņi neko nezina, zinātnieki saka muļķības"? Aha, jā, labi… Pārliecinošs ievads.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , ggg97 teica:

Radioviļņus jau arī atklāja salīdzinoši nesen. Elektrību iemācījās savaldīt un izmantot nedaudz senāk. Tagad uz viņiem viss vien "turas". Tā, kā nekur akmenī nav iekalts, ka mūs priekšā negaida vairs nekādi būtiski atklājumi dabaszinātnēs.

man ir teorija par tīklu kam izdodas pieslēgties īpaši noskaņojot smadzenes (ar lūgšanām, meditāciju, vienk lielos sūdos, utt) 

un ir epizodiska pieredze, ar darbības piemēriem

 

1. informācijas pārraide starp cilvēkiem, lūdzēju un devēju (devējs piepilda lūdzēja vajadzību, abi pārsteigti)

2. Tuviem cilcēkiem dažreiz sinhronizējas random domas

3. atsevišķām personām ir spēja "redzēt vairāk"

4. Īpašā emocionālā stāvoklī noverojama negatīva ietekme uz elektronisku iekārtu darbību (šis ir īpaši interesanti - kā gateway starp tīkliem)

 

Link to comment
Share on other sites

Labi video - paisumi un bēgumi ir mēness gravitācijas radīta planētas deformācija. Nevis mēness ko pievelk. 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 3 minūtēm , Ronalds teica:

Es pieturos pie tā, ko ir zinātne izpētījusi un pierādījusi.

bet ir dzirdēts, ka, ja kādam tuvam cilvēkam notiek nelaimes gadījums, vai nomirst, tad to kaut kā var daži sajust

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , binary teica:

Kāpēc lai "Persona" kaut ko kārtotu? Varbūt tomēr tā nav "Persona", bet kāda "informatīva telpa", "paralēla dimensija", kuru vairums nespēj sajust?

pamatā biju domājis šo citēt

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Ronalds teica:

Es pieturos pie tā, ko ir zinātne izpētījusi un pierādījusi. 

Vienkārši mani pārsteidz, es nesaprotu, kā loģiski un izglītoti cilvēki var ignorēt faktus, zinātniski pierādītus faktus, bet turēties pie saviem māņiem, kas viņu izpratnei ir tuvāki.... 

Roni, (bez uzbraucieniem), Tu vienkārši paļaujies uz to, ko pats esi izzinājis, attiecīgi uz to arī atsaucies. Ja kāds ir kaut mazliet plašāk pacenties kaut ko izzināt, tad Tu momentāli prasi pierādījumus, atsauces un skaidrojumus. Piedomā cik daudz tas liecina par tevis paša izziņas spējām. Papildus - kad Tev kāds sarkastiski uzjautā lai pamato savus spriedelējumus - sūti uz *klasi un iesaki bioloģijas grāmatas palasīt. 

 

Nav viss tik viennozīmīgi un tiešām ir vērts dažkārt arī ar filozofiem padiskutēt - tur izlien visādas domas, kuras var piesiet eksaktajām zinātnēm - atver redzesloku savā apziņā. ;)  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , binary teica:

Aha, jā, labi… Pārliecinošs ievads.

Pirms dažiem gadiem youtube algoritms uz poda sēžot šito iemeta. No tā laika pa reizei paskatos PBS Space Time, housts jau nomainījies kādu laiku atpakaļ. Ar stīl ze grass Taisonu pāris podkāsti kopā bijuši... ar ren tv uzreiz nevajag salīdzināt pēc konkrētā video intro. ir ok.

 

 

Pirms 11 minūtēm , alusbundza teica:

bet ir dzirdēts, ka, ja kādam tuvam cilvēkam notiek nelaimes gadījums, vai nomirst, tad to kaut kā var daži sajust

Mjā... bet pārsvarā tie cilvēki neatzīstas, ka viņiem jau iepriekš 10 reizes likās, ka ir sūdi, lai gan viss bija ok.

-------

Tiesa, domāju, ka ir nianses tajā visā - ir vērīgi cilvēki, kas piefiksē visādas mikro nianses cilvēku uzvedībā un ja notiek kaut kas kritisks, tad samdzene tās visas savelk kopā un rodas sajūta, ka bļ3, man jau likās, ka tūdi būs - maģijas nav nav, bet liekas "nu kā es šito varēju zināt". (čuis poņs ņuha vai kā nu tur principā)

Labots - ImissimI
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Racer teica:

Nav viss tik viennozīmīgi un tiešām ir vērts dažkārt arī ar filozofiem padiskutēt - tur izlien visādas domas, kuras var piesiet eksaktajām zinātnēm - atver redzesloku savā apziņā. ;)  

Labs video cik ir 2+2?

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Mateushs teica:

Kad runa ir par nopietnām lietām kā Dievs, tad jēlus jokus labāk paturēt pie sevis. Piesardzībai

 

Atslodzei. :) 

 

Skola.

 

Skolotāja: Atcerieties, Dieva nav!
Bērni: Dieva nav!
Skolātāja: Labi, Tagad visi kopā parādīsim viņam labās rokas vidējo pirkstu!

Jānītis paceļ roku: Skolotāj, ja Dieva nav, tad kam mēs to vidējo pirkstu rādīsim? Savukārt, ja viņš ir - kāpēc bojāt attiecības?
 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , ImissimI teica:

cilvēki neatzīstas, ka viņiem jau iepriekš 10 reizes likās, ka ir sūdi, lai gan viss bija ok.

Precīzi manas domas! 

Kā tev izdevās tās nolasīt?!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

6. dimensijā uztvēru saprotams.

//Vai arī common sense, hū nowz.

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

pirms 6 gadiem sievas māte nomira, un viņas istabā sienas pulkstenis arī tai pašā stundā un minūtēs nes kāpēc apstājās, pats pārbaudīju, mistika ....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , ImissimI teica:

Tiesa, domāju, ka ir nianses tajā visā - ir vērīgi cilvēki, kas piefiksē visādas mikro nianses cilvēku uzvedībā un ja notiek kaut kas kritisks, tad samdzene tās visas savelk kopā un rodas sajūta, ka bļ3, man jau likās, ka tūdi būs - maģijas nav nav, bet liekas "nu kā es šito varēju zināt". (čuis poņs ņuha vai kā nu tur principā)

Saucās izdzīvojušā fenomens. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , alusbundza teica:

pats pārbaudīju, mistika ....

Es zinu un arī saprotu, ka ir šie ..  teiksim.. dīvainie gadījumi, bet pirms norakstīt uz mistiku, ir jāizlēdz pilnīgi visas loģiski izskaidrojamās iespējas. Un tāpat es saprotu, ka loģika mēdz attiecīgos brīžos izlēgties kā nebijusi, mistika. :) 

 

Eju rudens vakarā iekurināt Gaujas malā pirti un pie pirts ir aka. (kā jau varbūt daži zin no "irigācijas projekta lauku mājās" topika) lai gan esmu "skudriņa tipa ticēja? neticēja!" tipa persona, esmu arī redzējis to nolāpīto "Apli" un ir vakari, kad eju un noškurinos uz akas vāku aci uzmetot.

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Just now, ImissimI teica:

Es zinu un arī saprotu, ka ir šie ..  teiksim.. dīvainie gadījumi, bet pirms norakstīt uz mistiku,

pulkstenim baterija beidzās, apmainīju un iet tālāk, bet, kā var būt tāda sakritība

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Mateushs said:

Ja smadznes mūs māna, kā tad sanāk, ka cilvēks, piemēram, pirms aiziešanas ierauga sevi no malas? Kā sanāk tā, ka cilvēks redz dažādas neredzētas nekad būtnes? Kā cilvēki redz Dievu un runā ar Viņu?

 

Runājot par komām, near death experience utt... Tu taču saproti, ka smadzenes ar samazinātu skābekļa un barības vielu pieplūdi, varbūt pat kādiem fiziskiem bojājumiem, vairs nefunkcionē pilnvērtīgi, tāpēc var uzģenerēt dažnedažādas halucinācijas tā, ka maz neliksies? Skarbi izsakoties, šādā stāvoklī esoša cilvēka pēcākie atstāstījumi nav ņemami par pilnu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...