Jump to content
Smii

Auto manā dzīvē..........................................

Recommended Posts

ivo
Pirms 1 minūtes , _dunduks_ teica:

meistars mani arī brīdināja, ka neremontēs manu auto, ja būšu nolējis ar viņu pretrūsu.

Vajadzēja brīdināt, ka citu meistaru atradīsi :D Lai nu kā, lielākā problēma mūsu platuma grādos ir tieši rūsa, dēļ kā vairums auto nokļūst Tolmetā agrāk nekā vajadzētu. Viss pārējais ir remontējams, izņemot sarūsējušu kuzovu.

_dunduks_
Pirms 3 minūtēm , ivo teica:

Vajadzēja brīdināt, ka citu meistaru atradīsi

Ja tas būtu tik vienkārši atrast adekvātu meistaru savā rajonā (nevis Latvijas otrā galā), kas nestrādā ar zelta instrumentiem un kādā brīdi nofeilojot neizliekas par beigtu un pastāsta, ko papildus nācās remontēt.

Knaabis
pirms 23 stundām , ju teica:

Man ir bijis Peugeot, man ir bijuši divi Renault, viens ir vēl tagad (trešais). Vēl viss kaut kas cits. Sliktākā pieredze līdz šim bijusi ar VW

Nedomāju, ka šis uzraksts uz servisa durvīm ir no laba prāta...

carjazverei.jpg

• Patīk 1

ivo
Pirms 1 minūtes , Knaabis teica:

uzraksts uz servisa

Tas uzraksts droši vien ir servisā, kas roku piešāvis uz veciem opeļiem un audi 100 cigāriem :D

Vēlreiz atkārtošu - ja pērk jaunu auto ar garantiju, kam ir pieejami dīleru servisi, tad ir pilnīgi pajāt uz šādu kaktu kantoru "meistariem"

• Patīk 1

Knaabis
Posted (edited)
Just now, ivo teica:

ja pērk jaunu auto ar garantiju

Cik % no šeit rakstošiem ir pirkuši jaunu auto?

p.s. Kādu no mazajām blusām es pirkt negribu, taču normālam auto roka neceļas izlikt lielu piķi un tad sevi ierobežot citās lietās.

Edited by Knaabis

msp
Pirms 24 minūtēm , Knaabis teica:

uzraksts uz servisa durvīm

Nu nav tajos frančos nekā pārdabiska. Tā drīzāk ir zināšanu un prasmju tradīcija, arī rezerves daļu peiejamība. Domāju, ka lietoto auto servisi Marokā vai Alžīrijā, piemēram, ar tikpat lielu neizpratni raugās uz VW loģiku, bet labot Citronus tiem ir kā 2 pirkstus...

binary
Pirms 26 minūtēm , ivo teica:

Vēlreiz atkārtošu - ja pērk jaunu auto ar garantiju, kam ir pieejami dīleru servisi, tad ir pilnīgi pajāt uz šādu kaktu kantoru "meistariem"

Nu ja visu autoparku nomaina uz jauniem auto, tad jā, varbūt.

1 stundu atpakaļ, ivo teica:

Vajadzēja brīdināt, ka citu meistaru atradīsi :D 

Es pie konkrēta meistara dzenu savējos auto 8+ gadus dzenu ne jau tāpēc, ka būtu baigi ērti pie viņa tikt (patiesībā čakars liels - atrodas pagalam neērtā vietā, tikšana pie viņa arī reizēm var prasīt mēnesi-divus), bet tāpēc, ka citi izmēģinātie varianti ir izrādījušies pagalam neveiksmīgi.

Šķiet, vieglāk ir atrast sakarīgu 15-20 gadus vecu auto nekā sakarīgu meistaru :D

marrtins
Pirms 12 minūtēm , binary teica:

Šķiet, vieglāk ir atrast sakarīgu 15-20 gadus vecu auto nekā sakarīgu meistaru :D

Vot vot. Pats arī dzenu no Imantas un Dārziņiem - super "ērti". Bet labāk tā, nekā jādelēties ar visādiem jampamiem un eksperimentātoriem.

ju
Pirms 49 minūtēm , Knaabis teica:

Nedomāju, ka šis uzraksts uz servisa durvīm ir no laba prāta...

Vienīgais serviss, ko zināju ar šādu attieksmi, bankrotēja pirmajā gadā.

binary
Posted (edited)

Nu man serviss Imantā, darbs Dzelzavas/Ulbrokas galā, mājas pie Baldones. No mājām līdz servisam - 50km, no servisa līdz darbam - 15km.

Parasti sanāk aizdzīt auto uz servisu ap pl.6, tad ar mikriņu uz darbu (1x tas prasīja 2h!), tad pēc darba ar mikriņu līdz servisam un ar auto uz mājām. Ja auto servisā jāatstāj uz vairākām dienām, tad darbs->mājas ir ar diviem sabiedriskajiem. PITA nejēdzīgākā (aizņem nenormāli daudz laika, turklāt pirmais autobuss man te kursē tad, kad parasti jau esmu darbā), bet nu labāku variantu grūti atrast :D

Edited by binary
  • Haha 1

osscar

tapēc vecās lamatas vajag 2 - ja viena remontā - ar otru brauc ?

binary
Posted (edited)

@osscar, man jau divas ir. Pareizāk sakot, man viena, sievai otra. Bet ja auto servisā uz 2 dienām, tad tas neko daudz nelīdz :D

Un tās vecās lamatas arī regulāri jākustina (been there, done that, nepatīk, regulāri kāda no "lamatām" tiek "piemirsta" :D).

Tagad ar to pandēmiju sanāca pastrādāt no mājām. Jau pirms mēnešiem teicu, ka mašīnām šitā strādāšana no mājām nepatiks - un taisnība vien bija :D

Edited by binary

marrtins

Nu man tad jau vēl sanāk "viegli" :D 

osscar
Pirms 1 minūtes , binary teica:

@osscar, man jau divas ir. Pareizāk sakot, man viena, sievai otra. Bet ja auto servisā uz 2 dienām, tad tas neko daudz nelīdz :D

Un tās vecās lamatas arī regulāri jākustina. Tagad ar to pandēmiju sanāca pastrādāt no mājām. Jau pirms mēnešiem teicu, ka mašīnām šitā strādāšana no mājām nepatiks - un taisnība vien bija :D

jap..tā ir - es ar mēģinu savus parotēt, vēl jo vairāk ka sievai tika  pavasarī ieķerts audi a3 2006 gada ar veco labo tomātu un veco labo 1,6 bez tfsi. hvz varbūt viens jāpārdod - bet zinot ka 600 eur ielikti jaunā zobenē, jaunā radiatorā, sūknī, ģenģera ruļļos siksnās un pāris dienu atpakaļ jauna skate ..pa 1K eur negribās atdot...lai stāv kā beck-up līdz utilizācijai ...

viens pastāvēja karstumā 2 ned.  un aķis nobeidzās aizvakar. vienkārši - uzlādējas pa 10 min, pēc 2h..jau 8 V tikai...laikam bankai kādai īsais..nopirku jaunu vakar.

ivo
Pirms 52 minūtēm , osscar teica:

vecās lamatas vajag 2

aha - dubulti izdevumi ceļa nodoklim, remontiem, skatei, OCTAi utt.

marrtins

Tāda pat loģika būtu cilvēkam, kam nevajag (nevēlas) pat vienu mašīnu: aha - šitie visi izdevumi ceļa nodoklim, remontiem, skatei, OCTAi utt. :D 

Stasss
Pirms 22 minūtēm , marrtins teica:

Tāda pat loģika būtu cilvēkam, kam nevajag (nevēlas) pat vienu mašīnu: aha - šitie visi izdevumi ceļa nodoklim, remontiem, skatei, OCTAi utt. :D 

Jā. Teiksim tā. Dzīve mani piespieda uz laiku kļūt par "kājnieku", un tas man palīdzēja saprast, cik tāda ekstra dzīvē kā auto, paņem līdzekļu ikdienā.

Daudz..

• Atbalstu 1

kicker
pirms 18 stundām , DeEK teica:

vakuma N72vārsts

N75?!

msp

Karoč - secinājums pie tēmas "Auto manā dzīvē........": Apgrūtinājums, nevis bauda.

DeEK
Pirms 4 minūtēm , kicker teica:

N75?!

N75 ?

DeEK
Pirms 14 minūtēm , msp teica:

Karoč - secinājums pie tēmas "Auto manā dzīvē........": Apgrūtinājums, nevis bauda.

Jāizveido tēma "sievietes manā dzīvē"..... kaut kas korelēs ar šo tēmu  :crazy: :D 

AndrisBB
Pirms 17 minūtēm , msp teica:

"Auto manā dzīvē........": Apgrūtinājums, nevis bauda.

Tā jau ir. Izdevums pamatīgs, bet tanī pašā noderīga lieta, kad vajag kautkur aizbraukt.

Tagad kad lockdowna laikā kopš marta auto tiek kustināts max reizi nedēļā, vairāk velk uz apgrūtinājuma un izdevumu pusi. Būtu uzreiz pārdevis, būtu naudas ietaupījums pamatīgs tikai uz apdrošināšanu vien.

ivo
Pirms 25 minūtēm , DeEK teica:

sievietes manā dzīvē

Arī 2 gab. uzturēt dārgi

Pirms 21 minūtēm , AndrisBB teica:

Būtu uzreiz pārdevis

Droši vien daudzi tā padomāja, attiecīgi cenas noteikti bija lejā un pārdot grūti

• Haha 2

jema
Pirms 27 minūtēm , DeEK teica:

Jāizveido tēma "sievietes manā dzīvē"

Baidos ka daļa sāktu gudri apriest lietas, kas lasītas vai savāktas no internetu:biggrin:

• Haha 2

AndrisBB
Pirms 8 minūtēm , ivo teica:

cenas noteikti bija lejā un pārdot grūti

Tā arī bij. Man ir scripts, kurš katru nedēļu ielogo auto piedāvāto cenu no auto uzpircējiem/vērtētājiem iekš Google Sheets.

Lokdowns sākumā cena kritās strauji (uz 8k vērtu auto, pa pāris nedēļām nokritās pa 1k), bet tagad pēdējās 4 - 5 nedēļas lēnām aug. Tagad varētu būt ka atgriezās pie "normālas" cenas.

• Patīk 1

Stepselis
pirms 5 stundām , msp teica:

Nu nav tajos frančos nekā pārdabiska.

Ja neskaita nepārtrauktus bojājumus, tad mašīna kā mašīna.

Stasss
Pirms 10 minūtēm , Stepselis teica:

Ja neskaita nepārtrauktus bojājumus, tad mašīna kā mašīna.

Hmm, izstāstīšu vienu lietu.. Zināji, ka nav tādu mašīnu, kas nelūzt?

Corey
Pirms 23 minūtēm , Stasss teica:

Hmm, izstāstīšu vienu lietu.. Zināji, ka nav tādu mašīnu, kas nelūzt?

Ko saki? Nav starpības, ko pērc?

marrtins

Es saku nav ko citēt pēdējo postu!

Stasss
Pirms 11 minūtēm , Corey teica:

Ko saki? Nav starpības, ko pērc?

Starpība ir. Bet ja ar auto apejies nevīžīgi, tad nav starpības, vai brauc ar Mercedesu, vai Pežu. Agri vai vēlu nograbēs abi divi.

Corey

Baigi tukšs apgalvojums. Pie tā, ka lien ārā visādi el.gļuki, piekare izbeidzas 3x ātrāk, lūst kloķenes utt., nevīžīgais baigi vainīgs nav.  Tas, ka antikorozija plaisā un viscauri auto slikti apstrādāts, arī nav īpašnieka pirksts un galīgi nenorāda uz to, cik bieži pucē savu autiņu.  

Stasss
Pirms 7 minūtēm , Corey teica:

Baigi tukšs apgalvojums.

Tik pat tukši ir spriest, kurš auto ir labāks par citu. Katram savas vajadzības, cena, izmaksas, utt.

• Patīk 1

Vito Ventura
2020.07.24. , 11:57, jema teica:

Baidos ka daļa sāktu gudri apriest lietas, kas lasītas vai savāktas no internetu:biggrin:

Tātad būtu identisks rezultāts, kā šajā tēmā :D

• Haha 1