Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

pirms 1 stundas , aoma teica:

Nekad nesapratīšu

Kā tagad modē teikt: "Ir jākāpina kapacitāte" :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Negribēju, bet nenoturējos: viens tāds nu nekas gandrīz raud uz pleca, prasu, kas ir?, izmeta no darba.

Nu un? Atradīsi citu. Nē, nevienam tādi loderi citur nav vajadzīgi.

Tas nenotika Rīgā. Izrādās, pirms vēlēšanu "himčistku" arī rajonos sāk pielietot.

Labots - aoma
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Zin... teica:

jo lokdauns vairs nav plānots.

 

Pirms 15 minūtēm , Zin... teica:

Ja tu saprastu kādēļ viņš to saka, tad nesmietos.

Es ļoti labi sapratu viņa sacīto:

1) uzsit sev uz pleca

2) kā kas, tad būs nākamais lockdowns

 

Ja tu saprati savādāk - arī labi.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Ar antivaxeriem izskatās viss cauri.

Kādu laiku vēl pēdējā šīfera plāksne plīvoja vējā uz sarūsējušas naglas, bet nu jumts ir nost pilnībā.

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Viss ir labi, jo debiloīdi mazāk vakcinēsies, jo vairāk viņi apsprāgs nākamajā vilnī. Jo vairāk viņu apsprāgs, jo mazāk būs kam vairoties. Gan jau izdomās kaut kādas ātrās krematorijas vai ko citu, līķu kalnu ielās nebūs. Tā kā, nemīziet neko!😁

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Jurkins teica:

kādas ātrās krematorijas vai ko citu, līķu kalnu ielās nebūs

Nu jau tu dragā kā @abi :sarkasms:

 

Bet vakcifašistu problēma jau nav apsprāgs kāds vai neapsprāgs. Pats nepakļaušanās fakts viņus dara trakus :sarkasms:

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Aigars teica:

Izrādās

... ka pajoļu skaits nemazinās. :D Palasiet komentārus zem tā video.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

Nu jau tu dragā

Tas nav cepiens. Vienkārši apriebusies tā tolerance pret debiloīdiem. Ja mūsu organisms līdzīgi izturētos pret to pašu kovidu, tad mēs sen būtu tāla vēsture.

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Palasiet komentārus zem tā video.

Tas ir jautrāk kā "uraļskije pelmeņi" 😁.

Skaidrs, ka viņu skaits nemazinās, vēl jau nav sākuši apmirt.

Link to comment
Share on other sites

Ko tad tu iesaki? Ieslodzīsi, klapēsi, slaktēsi visus, kurus nevari tolerēt?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , marrtins teica:

Ieslodzīsi, klapēsi, slaktēsi visus,

Kāpēc!!! Ignorēšu. Nu tak nevakcinējieties, ārstējieties tikai ar homeopātisko nanoūdeni un citām hui..ām. Jā, vienīgā problēma, varētu būt kādu laiku ar veselības budžetu, kad visi tie dolbiki nanoūdeni pārdzērušies būs jāglāgj ar normālās medicīnas metodēm. Bet ir cerība, ka vismaz lielākā daļa tik stipri ticēs, ka vairs nebūs glābjami.

 

Nu vienīgi, ja kāds viņu apustulis nāks pie manis sludināt (un gan jau nebūs ilgi līdz tam jāgaida), tad var gadīties, ka salauzīšu viņam kāju ar durvīm (kā gandrīz sanāca dažus gadus atpakaļ kādam ... mļaķ es pat neatceros kādas tur dienas adventistu kristus bla, bla, bla sludinātājam).

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Jurkins teica:

Kāpēc!!! Ignorēšu.

Nu vienbrīd izklausījās, ka tev ir plāns :spiteful:

 

 

Pirms 6 minūtēm , Jurkins teica:

varētu būt kādu laiku ar veselības budžetu, kad visi tie dolbiki nanoūdeni pārdzērušies būs jāglāgj ar normālās medicīnas metodēm

To budžets jau dara ik gadu ar alkāniem, pīpmaņiem, cukurēdājiem - savas izvēles izdarījušajiem. Un par vairākām kārtām liekākos apjomos. Bet tā jau ir paša indivīda brīva izvēle un tas ir atbalstāmi, protams. :sarkasms:

 

 

Pirms 7 minūtēm , Jurkins teica:

Bet ir cerība, ka vismaz lielākā daļa tik stipri ticēs, ka vairs nebūs glābjami.

Cerēt, ka Covid  paņems kaut kāda vērā ņemamu kaut kādu tev sabiedrības daļu, ko nespēj tolerēt, ir naivi. Dati par to neliecina.

 

Tāpat naivi ir cerēt, ka vakcīnas spēs glābt tos, kuriem jau laiks pienācis.

 

Link to comment
Share on other sites

Klau, kāds var pateikt, kā izdzēsties no manavakcina.lv? Man te viens cilvēks lūdza palīdzēt.

Pats arī esmu caur turieni pieteicies, bet manā gadījumā viss vienkārši. Paņemu labot datus un dzēst pieteikumu. Viss. Pēc tam piesakiet no jauna.

P.s. Starp citu, manā gadījumā nav tas vakcinācijas kalendārs.

 

Savukārt tam cilvēkam iekš manavakcina lapas nav tādas opcijas dzēst pieteikumu. Savukārt viņam ir tas vakcinācijas kalendārs, kur var izvēlēties dienu, kad gribi poti.

P.s. Un viņš ir prioritātes grupā 60+.

 

Cik saprotu, vienīgā iespēja ir caur 8989 operatoram palūgt, lai izdzēš to pietiekumu?

Es vēl vakar neticēju, ka nevar jamais izdzēsties, kamēr pats šodien nepārliecinājos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Insekc teica:

Vakcinēāanās tiešām nav spiesta lieta, bet kāpēc apzinīgajiem jāmaksā par "antivakseru" vēlmi izpausties?

Maksā kādā veidā un cik?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, marrtins teica:

To budžets jau dara ik gadu ar alkāniem, pīpmaņiem, cukurēdājiem

Nu saproti... ideālas pasaules nekad nebūs. Tāpēc mēs dzīvojam kaut kādā nebūt līdzsvarā.

 

Antivakseri jau ir pret visām vakcīnām. Es pat īpaši neuzsveru šo kovidvakcīnu. Tās citas varbūt ir pat svarīgākas.

Link to comment
Share on other sites

Just now, marrtins teica:

Maksā kādā veidā un cik?

Nu tas gan attiecas tikai uz tiem LV rezidentiem, kuri maksā nodokļus. 

Link to comment
Share on other sites

Nu tad ko tieši tu maksā par antivaxxer vēlmēm izpausties?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Maksā kādā veidā un cik?

Debīla māte nevakcinē savu bērnu pret bērnu trieku. Tad, kad šis tikai sēž un krata galvu (vai kā tas izpaužas), tad help, vai, vai, vai manu vai.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

To te nevar ierakstīt. Gramatikas cenzors visus pareizos vārdus izlabo.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

To, ko tu vēlies pateikt, tā jau nebūs definīcija, bet "argumentu trūkums" :lol:

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Kas vispār ir antivaxxer?

Cilvēks kas nevaksējas

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nevaksējas vispār nekad, vai tikai izlaiž dažas reizes un/vai dažas vietas? Kā ar tiem, kas nevaksē jaundzimušos? Opjus un omas vaksē katru sestdienas vakaru, ja? :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , laikamTak teica:

Kā mazināt ... saspraužu deficītu

Ceļot kapacitāti, protams :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , marrtins teica:

Viņš piesauca covid vakcīnu.

Zini, man attiecībā pret savu personu nav īsti nav stingras nostājas pret vai par kovidvakcīnu. Bat, piemēram, muterītei jau +20 gadus ir (diagnozticēta) limfoleikēmija, pilnīgi skaidrs, ka viņa var aiziet jebkurā brīdī, bet, ja pastāv iespēja, ka vakcīna pret kovidu kaut kādā mērā samazina iespēju, ka tas sūts saasinās pamatslimību, tad pilnīgi skaidrs (man vismaz), ka ir jāvakcinējas. Kas arī tika izdarīts. Un ar Astru-Zenecu, jo tā bija pieejama. (GB vien tajā brīdī ar šo bija vakcinēti jao ~18 ļimoniem, tā kā runas par briesmīgajām blaknēm... atvainojiet) Un reizi piecos gados viņa vakcinējas pretpneimonijas vakcīnu.

 

Pirms 7 minūtēm , laikamTak teica:

Kā mazināt izteikto, arvien pieaugošo garīgo saspraužu deficītu

Izdzēsties no feisbukiem, tviteriem un instagramiem. Nopietni. Kopš nomainīju telefonu, jaunajā neesmu ieinstalējis tviteri. Rezultātā nav jācepjas par izdomātām problēmām.

Ja sanāk ar kādu debiloīdu kontaktēties reālajā dzīvā, tad parasti pietiek ar pāris teikumu apmaiņu, lai šo vairāk nemanītu savā tuvumā, nevis ar virtuālo strīdu 5 mēnešu garumā, kuram tāpat nav rezultātu.

Labots - Jurkins
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

 tā kā runas par briesmīgajām blaknēm... atvainojiet

Nu vispār jau ir diezgan augsts briesmīgu blakņu %. 1 - 2 uz miljonu vakcinēto. Tātad, ja LV visus vakcinētu ar AstraZeneka, tad varētu būt kādi 2-3 RIP, kas, protams, ir ļoti daudz salīdzinot ar mirušo skaitu no Covid (vakar -7).

p.s. Es kā seniors esmu dabūjis savu AZ poti

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Insekc teica:

%. 1 - 2

Manis minētajā GB 180000-360000 (1-2%)?

 

upss, laikam ne tā sapratu. Punkts pa vidu 😁. 1-2 uz miljonu.

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Manis minētajā GB 180000-360000 (1-2%)?

1 -2 gadījumi uz miljonu vakcinēto.

Tas arī ir "augsts" procents.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Jurkins teica:

Zini, man attiecībā pret savu personu nav īsti nav stingras nostājas pret vai par kovidvakcīnu.

Es savu viedoklis sev esmu noformulējis, nevienam neuzspiežu savu viedokli (spec. dažiem: viedokļa paušana nav uzspiešana), bet kategoriski esmu pret, ja kāds cits ar savējo uzbāžas, piemēram, ar saviem plāniem ar jaunajām pasēm un apliecinājumiem un ierobežojumiem. Varētu vēl padomāt, ja tiešām mēris būtu.... Piemēram, muterītei, kas, lai gan jauna sirdī, bet ir jau gados un ar lieko svaru un vēl pīpo - lūdzu ej taisi vakcīnu, varbūt pat palīdzēs. Manā "riska grupā" man pat nav vērts kaut kādus laikus saskaņot un iziet no mājas pēc tās potes.

 

Pirms 15 minūtēm , Jurkins teica:

Izdzēsties no feisbukiem, tviteriem un instagramiem. Nopietni.

100% :thumbsup: Es arī "izdzēsos" vēl draugiem.lv laikā, kad tikko sākās migrācija uz fēcīti. Tā arī fēcītī utmldz. tīklos neesmu apgrozījies.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Insekc teica:

1 -2 gadījumi uz miljonu vakcinēto.

Tas arī ir "augsts" procents.

Tas bija sarkasms taču?

 

Tā arī neatbildēs kas tur un ko maksā par antivaxxeru izpausmēm?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Tā arī neatbildēs kas tur un ko maksā par antivaxxeru izpausmēm?

Antivaxeru izpausmes ir viņu pašu un viņu inficēto saslimšana, par ko, protams, antivaxeri pat nedomā maksāt. Par to maksājam mēs visi (attiecīgās valsts rezidenti - nodokļu maksātāji).

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...