Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

superKrona
Just now, AndrisBB teica:

ka dzeršana ir kaitīga

To gan reklamē priekšā un pakaļā, arī ka smēķēšana kaitīga. Pat likums liek tā darīt!

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AndrisBB said:

Ja sāks runāt ka alkahols vai kafija ir kaitīgi, tad neviens neskatīsies..

 

Ja cilvēkiem neatgādinās par to, cik "veselīga", piemēram, ir kafija, cilvēki to mazāk pirks. Ir jāuztur tas mīts par to, ka kafija ir jādzer, it īpaši ja to tā saka Danilāns. Profesors tak nemelos 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Kā sauc tos, kuri neēd neko?

Nēēdāji. Jo ir taču nedzērāji.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , superKrona teica:

To gan reklamē priekšā un pakaļā, arī ka smēķēšana kaitīga. Pat likums liek tā darīt!

Manis pēc to dzeršanu var aizliegt tāpat kā pīpēšanu :D, it īpaši pīpēšanu, jo ik pa laikam sanāk iekrist tajā slazdā atkal un atkal. Kādu pus gadu, gadu nepīpē un tad nez kapēc uzvelk dūmu. Pēctam kādu nedēļu jāmokās, lai pārstātu.

Jaunzeilandē jau tagad laikam ieviesīs jauno likumu, ka cigaretes vairs nepārdos pēc 2004. gada dzimušajiem.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Bija tāda anekdote... Bez tabu aizbrauc pie 120 gadus veca gruzīna augstu kalnos svaigā gaisā neskartā vidē. Nu kā jūs tik ilgi dzīvojat. Aber vot čaču nedzeru, kāsi nevelku, ar babenēm nini. Blakusistabā pēkšņi baigais hajs saceļās. Kas tur notiek? Ai, mans vecākais brālis trešo dienu kož, šodien sapīpējās un uz babenēm pavilkās.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jacob teica:

 

Ja cilvēkiem neatgādinās par to, cik "veselīga", piemēram, ir kafija, cilvēki to mazāk pirks. Ir jāuztur tas mīts par to, ka kafija ir jādzer, it īpaši ja to tā saka Danilāns. Profesors tak nemelos 

Mans ģimenes ārsts par kafiju teica, nesaku, ka viņam taisnība, vienkārši veselības jautājumos viņš ir gudrāks par mani, apmēram tā, kafija nav nekas labs un nav nekas slikts, nav veselīga un nav arī neko kaitīga. Protams, saprātīgā daudzumā. Mīts par kafijas kaitīgumu tika kultivēts padomju laikā, jo kafija bija deficīts, tad nu bija labi padomju tautai stāstīt, kāda inde ir kafija.

Link to comment
Share on other sites

Vēl jau arī ir atšķirība kā to kafiju dzer, var dzert normālu kafiju un var arī šķistošo ar piecām karotēm cukura.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vvv said:

Mīts par kafijas kaitīgumu tika kultivēts padomju laikā, jo kafija bija deficīts, tad nu bija labi padomju tautai stāstīt, kāda inde ir kafija.

 

Nekāds jau tas mīts nav, ja iedziļinās. Paskatīsimie virspusēji. Kas ir pirmais, ko dara kafija? Apmāna cilvēku, atslēdzot noguruma un miegainības sajūtu. Kas notiek, kad cilvēks tā vietā, lai atpūstos, turpina rukāt? Organisms tiek pastiprināti izpumpēts. Diez vai tur ir kas pozitīvs gan imūnsistēmai, gan nervu sistēmai. Bez tam, strauja organisma pamošanās no rīta (kad tiek iemalkota kafija) arī nav nekas labs. Tas ir stress organismam. Ne velti tie, kas rij tos enerģijas dzērienus (kofeīns), tusējot caurām naktīm, lēni nobeidz sevi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Jacob teica:

Ja cilvēkiem neatgādinās par to, cik "veselīga", piemēram, ir kafija, cilvēki to mazāk pirks.

Man var stāstīt 18 "Danilāni" cik veselīgi ir ēst austeres un astoņkājus, es tos glumos sūtus kā neēdu tā neēdīšu. Un kafiju kā dzēru tā dzeršu, ne vairāk ne mazāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jacob teica:

Kas notiek, kad cilvēks tā vietā, lai atpūstos, turpina rukāt?

Piekrītu. Rukāt nav veselīgi.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jurkins said:

Un kafiju kā dzēru tā dzeršu, ne vairāk ne mazāk.

 

Es reiz zināju, kā saucas tas reklāmas veids, kad tiek reklamēts produkts nevis tāpēc, lai cilvēkiem par to pastāstītu, bet tāpēc, lai kārtējo reizi atgādinātu. Tieši ar tādu mērķi tiek reklamēta Kola un daudzi citi produkti. Ja interesē, vari pameklēt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jacob teica:

Apmāna cilvēku, atslēdzot noguruma un miegainības sajūtu. Kas notiek, kad cilvēks tā vietā, lai atpūstos, turpina rukāt?

Tā šķistošās kafijas dzeršana ir diezgan liels faktors ceļu satiksmes negadījumu ziņā. Jo no sākuma izraisa īslaicīgu modrumu un tad pamatīgu nogurumu pēc kādām 20 min. Tapēc arī tālbraucēji, visādi pārvadātāji izraisa smagus negadījumus 30 min pēc apstāšanas. Rullē vakarā, sagurs, piestāj lai ierautu kafiju, liekas OK, un tad pēc tā laika pilnībā pazūd modrība un pat iestājas pastiprināta miegainība.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB said:

 Rullē vakarā, sagurs, piestāj lai ierautu kafiju, liekas OK, un tad pēc tā laika pilnībā pazūd modrība un pat iestājas pastiprināta miegainība.

 

Es domāju, ka vārāmā kafija nav ne ar ko stipri labāka. Tikai tai nav tik straujas iedarbības kā šķīstenei

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 4 minūtēm , Jacob teica:

Nekāds jau tas mīts nav, ja iedziļinās.

Ir mīts, cilvēce no seniem laikiem mēģināja noskaidrot, vai kafijas dzeršana kaitīga. Divi uz mūžu ieslodzītie pat eksperimentēja, neatceros kuros gados tas bija, gan jau internetā var atrast veco laiku eksperimentu stāstus. Abi nomira sirmā vecumā, un pirmais tas, kurš tēju dzēra.

Link to comment
Share on other sites

Danilāns saka ka kafija nav kaitīga saprātīgos apjomos, Jacob no pseido IT foruma saka ka ir kaitīga. Kam lai tic?

Link to comment
Share on other sites

Just now, androidz said:

Danilāns saka ka kafija nav kaitīga saprātīgos apjomos, Jacob no pseido IT foruma saka ka ir kaitīga. Kam lai tic?

 

Gribi izpētīt kafijas iedarbību, pameklē informāciju internetā.

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi neatbalstu kafijas lietošanu "modrības" saglabāšanai. Sen jau tas nav bijis mans mērķis. Man tā štelle vienkārši garšo.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, superKrona said:

Ir mīts, cilvēce no seniem laikiem mēģināja noskaidrot, vai kafijas dzeršana kaitīga

 

Līdzīgi runā ik reizi, kad tiek apspriesta kāda acīmredzami kaitīga lieta. Priekš kam nepīpēt, ja var pīpēt, un tik un tā nomirsi? Nu aptuveni tā..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , androidz teica:

Kam lai tic?

Ne vienam, ne otram. Pietiekoši daudz peer-reviewed pētījumi atrodami ticamos un respektablos avotos. 

Link to comment
Share on other sites

Mammai bija operācija, ar pilno narkozi. Pēc operācijas draņķīgi, apetītes nav, ko kakāt arī nav. Kādas dienas pēc Profesore, kas viņu operēja prasa:

- jums organisms kaut kā negrib sākt īsti darboties, vai jūs ikdienā kafiju dzerat?

- jā, bet tagad pēc operācijas nedzeru, jo laikam jau nav labi

- tūlīt vāriet kafiju!

Un, organisms sāka darboties, parādījās apetīte un strauji aizgāja atveseļošanās.

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jurkins said:

Pilnīgi neatbalstu kafijas lietošanu "modrības" saglabāšanai. Sen jau tas nav bijis mans mērķis. Man tā štelle vienkārši garšo.

 

:D atkarība! 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Just now, Jacob teica:

pameklē informāciju internetā

Internetā varēja atrast arī, ka Trams uzvarējis vēlēšanās pēdējās. Bija, kas gatavi bija izkauties par šīs infas patiesumu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, M_J said:

Mammai bija operācija, ar pilno narkozi. Pēc operācijas draņķīgi, apetītes nav, ko kakāt arī nav. Kādas dienas pēc Profesore, kas viņu operēja prasa:

- jums organisms kaut kā negrib sākt īsti darboties, vai jūs ikdienā kafiju dzerat?

- jā, bet tagad pēc operācijas nedzeru, jo laikam jau nav labi

- tūlīt vāriet kafiju!

Un, organisms sāka darboties, parādījās apetīte un strauji aizgāja atveseļošanās.

 

Ja runā par 1 krūzes iedzeršanu, lai sāktu darboties kuņģis, tad kā zāles šādos gadījumos var

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jacob teica:

Gribi izpētīt kafijas iedarbību, pameklē informāciju internetā.

Jā, nedaudz pētīju šo jautājumu, atbilde - līdz 3 tasēm dienā, neko sliktu kafija organismam nevar nodarīt. Šahs un mats!

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 1 minūtes , androidz teica:

līdz 3 tasēm dienā

Danilāns neieteica vairāk par 2, fok

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Ne vienam, ne otram. Pietiekoši daudz peer-reviewed pētījumi atrodami ticamos un respektablos avotos. 

Stop, tā nav interesanti, esmu pētījis. Viss ir OK ar kafiju. Bet ja izvēle ir tikai starp Danilānu un Jakobu?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, androidz teica:

līdz 3 tasēm dienā, neko sliktu kafija organismam nevar nodarīt.

Ja šņauktu 3 tases smalki maltas kafijas, nezi vai līdz otrajai tiktu.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, superKrona said:

Internetā varēja atrast arī, ka Trams uzvarējis vēlēšanās pēdējās. Bija, kas gatavi bija izkauties par šīs infas patiesumu.

 

Savā dzīvē esmu dzēris kafiju, pēc tam atmetis, pēc tam atkal atsācis dzert... Nu starpība ir jūtama, labsajūtas ziņā tieši! Un arī smadzeņu darbības ziņā, starp citu; kad iedzer kafiju, uzmanība ir tāda kā izkaisīta un ir grūtāk koncentrēties. Tā kā, vismaz es kafijas iedarbības negatīvo ietekmi esmu novērojis arī pats uz sevis. Jā, un vēl viena lieta ir par to atkarību; kad ņēmu nost kafiju, velk uz to kā uz cigaretēm. Tas nav nemaz tik viegli izdarāms

Link to comment
Share on other sites

Just now, androidz teica:

Bet ja izvēle ir tikai starp Danilānu un Jakobu?

Pamelu Andersoni.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, androidz said:

Jā, nedaudz pētīju šo jautājumu, atbilde - līdz 3 tasēm dienā, neko sliktu kafija organismam nevar nodarīt. Šahs un mats!

 

Slikti pētīji. Pameklē vēl

Link to comment
Share on other sites

Just now, superKrona teica:

Danilāns neieteica vairāk par 2, fok

Poh. ko saka Danilāns par kafiju, var taču pameklēt arī normālus avotus. 

 

p.s. godīgi sakot, es pat nezinu kas tas Danilāns īsti ir.

Link to comment
Share on other sites

Just now, androidz teica:

Bet ja izvēle ir tikai starp Danilānu un Jakobu?

Nav ne jausmas kas tas par Danilānu, bet izklausās ka tāpat kā Jakobs tikai atreferē citu pētījumus, izvēloties tos kuri pašam labāk patīk. Tapēc teikšu ka līdzvērtīgi avoti ticamības ziņā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Pamelu Andersoni.

Patīk sakaltis silikons, bet ok, par gaumi nestrīdās

image.png.3f5e7acbf1025ff7acbe3c47e647cd0d.png

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 5 minūtēm , Jacob teica:

smadzeņu darbības ziņā, starp citu; kad iedzer kafiju, uzmanība ir tāda kā izkaisīta un ir grūtāk koncentrēties.

Ir cilvēki, kam problēmas lietot pienu. Daudz pēdējā laikā ar savām hiperimunitātēm sadzimuši. Un, tagad Jākobs stāstīs, ka piens pat mazos daudzumos nogalina?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jacob teica:

Slikti pētīji. Pameklē vēl

Atradu, jēziņ, izrādās kafijas dzeršanas kults ir reptiloīdu uzspiesta tradīcija.

Link to comment
Share on other sites

Just now, superKrona said:

Ir cilvēki, kam problēmas lietot pienu. Daudz pēdējā laikā ar savām hiperimunitātēm sadzimuši.

 

Es runāju par kafiju. Kaut gan par pienu arī ir daudz dažādu viedokļu. Tieši par govs pienu

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...