Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 12 minūtēm , Lameriz teica:

Bet tu mani aizvedisi uz Dubultiem? Saki tas nebiji tu?

Es ar covidofiliem nedraudzējos.

Link to comment
Share on other sites

Tak sarunā, lai kāds draugs aizved. Braucot vajag izbāzt pa logu galvu, lai neinficētu šoferi un viss. Nu gan problēmu atraduši. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , marrtins teica:

Es ar covidofiliem nedraudzējos

Man te forumā viens cilvēks pazīstams ar ko tev baigi sapasētu 🤔 pieļauju, ka daudz kopīga jums būtu par ko parunāt. 

 

Ļoti aktīvs kovid ierobežojunu un faš... tfu valdības lēmumu pretinieks un patīk analizēt. 

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Man jau tāda aizdoma, ka vēl viens trollis.

Bišk advancētāks, tāpēc daļa publikas pavelkas un mēģina komunicēt.

 

P.S. ar zemāk rakstīto postu sevi nodevi, sociopāts nelaimīgais. Ieteiktu tiem, kam ir korkas, tak izdzēsiet šo feiku na*

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Kā man ex draudzene uzrakstija aizvakar, esmu lielākais sociopāts uz pasaules, lai ko viņa teiktu šī zaraza mani ir jaikvide?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , Zin... teica:

Man te forumā viens cilvēks pazīstams ar ko tev baigi sapasētu 🤔 pieļauju, ka daudz kopīga jums būtu par ko parunāt. 

 

Ļoti aktīvs kovid ierobežojunu un faš... tfu valdības lēmumu pretinieks un patīk analizēt. 

Niks sākas ar Ro..... ;) 

Link to comment
Share on other sites

Ja situācija ar auto joprojām aktuāla, mēģiniet salabot laika mašīnu, tagad ir 2021 gads. Tagad Jūrmalā ir trīs punkti kur nodot analīzes un ar auto vairs nekur prasa ierasties 😆

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , alusbundza teica:

1. Demokrātiskā valstī nedrīkst piespiest vakcinēties

2.Pašlaik, un jau tas turpinās jau daudzus gadus, pacienti ,( lai saņemtu kvalitatīvu ārstēšanu) maksā no kabatas par ārstēšanos, lai uz operāciju nebūtu jāgaida gadiem, pacients ir spiests maksāt, tāpat, dakteriem ir jādot pateicību dāvanas par labāku aprūpi.

3. Kāpēc kovid vakcīnas atbalstītāji uztraucas par tiem, kas ir pret?, viņi būs sapotēti un drošībā, lai takš tie antivaxeri sprāgst nost, būs brīvāk elpot .....

4. nespēj taču te valdība nodrošināt ar vakcīnu, kā tad var sapotēties?

Nu ,jā var var nepotēties ,bet paskaties ,cik ļoti ir ārsti noslogoti un viņi jau bija pirms covid-19 ,bet tagad vel vairāk.

Tu aizmirsti,ka  antivaxeri gāja uz potēšanas vietām un centās  pārliecināt  nepotēties un ņirgājas par tiem cilvēkiem kas stāveja dzīvajā rindā.

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

@rooyar, es neesmu pret potēšanos, esmu pret valdības attieksmi ,

 

valdība pasaka, nav obligāta potēšanās, bet tai pašā laikā pasaka, ja jūs nebūs vakcinējies, jums būs visādi ierobežojumi, tad vajag uzreiz pateikt - vakcinācija ir obligāta,

 

otrkārt, kāpēc tiem, kas jau ir potējušies, ir jānēsā maskas, piemēram, savācas 20 purni, visi vakcinēti mierīgi taisa tusiņu,

 

treškārt, ja tomēr ap 50 % iedzīvotāji ir pret vakcināciju, tad tas ir jāņem vērā, un tā ir skaidrošanas vaina, ne visi potēšanas pretinieki alās dzīvo, tur ir daudz cilvēku ar augstāko izglītību,

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , alusbundza teica:

tur ir daudz cilvēku ar augstāko izglītību

Tu pat iedomāties nevari, cik dāmu ar gan ar "augstāko" izglītību, gan ar tiešām augstāko aizrautīgi pēta horoskopus...

 

A bet valdība... nu ... es jau arī šad tad pacepjos, bet tad saprotu, ka nav vērts.

 

p.s. preventīvi... jā, es noteikti nezinu, vai man sanāktu labāk, bet es neesmu valdībā, neesmu nekad uz turieni tiecies u.t.t., bet tie, kas tur lien smirdēdami - nu sorry, ja lieniet, tad atbildiet.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 20 minūtēm , alusbundza teica:

otrkārt, kāpēc tiem, kas jau ir potējušies, ir jānēsā maskas, piemēram, savācas 20 purni, visi vakcinēti mierīgi taisa tusiņu

Par ierobežojumiem vēl saprastu, no sērijas, ja neesi militārists, Ādažu poligonā nelaidīs, visiem obligāti jākļūst par militāristiem,

bet par maskām gan sviestu dzen, kurš skraidīs apkārt un kontrolēs, ir pote šitam vai nav?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 5 minūtēm , superKrona teica:

par maskām gan sviestu dzen, kurš skraidīs apkārt un kontrolēs, ir pote šitam vai nav?

kāpēc kādam ir speciāli jākontrolē ?, gribi Staļina laikus atpakaļ ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
pirms 15 stundām , Insekc teica:

Vispār LV ir tāds auto koplietošanas CARGURU, kurš darbojas arī Jūrmalā. Ja ieradīsies uz testu ar to, tad būsi ieradies ar "savu" automašīnu. Un tas nav nekas no "aizliegtā saraksta" - ne taksometrs, ne sabtransports.

 

Tad jau palaidi garām, ka pagājušajā gadā carguru/u.c. par to bija neapmierināti un papildus pie rēķina pieskaitija izmaksas par mašīnas turēšanu 3dienu "karantīnā"(neizmantosanu) vai dezinfekciju. 

Kam tev staņislavs jāpiesauc? Mao&viņa sekotāji parāda kā lietas ir jādara. Izvazā pa pasauli savu gripu, apārstējas, un tad sēž aiz sava mūra kamēr pārējie slimo.

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 8 minūtēm , alusbundza teica:

gribi Staļina laikus atpakaļ

Tu jau gribi, ka potētie nevalkā, tobiš, neviens nevalkā, visiem po, jo izkontrolēt nav kam, un katram savs policis nepiekukuļojams blakus arī nav.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Vispār jau visādi antivakceri, pofigisti, brīvā gara piekopēji un tamlīdzīgie varētu tos ikdienas skaitļus tā samazināt, ka jau tagad varētu sākt šādas tādas vasaras aktivitātes tīri likumiski atļaut.

 

Un, proti, uzlabot savu pretCOVIDa uzvedību par, teiksim, piekto daļu.

Tas ir, pieci dzerstiņi, tuseļpiseļi plānoti un vienu atliekam, attaisnojamies ar pohām, citādi pārējie nesapratīs. Tāpat tiekoties ar sazin no kurienes atbraukušiem, nesvinam vai vismaz pamuldam kaut ko piecas minūtes ar distanci un tinamies.

 

Un matemātika sanāk 0.8x0.8 = 0.64 jau pirmajā reizinājumā. reiz 0.8 jau tikai 0.5! PUSE!

Nu labi, visi tam nepiekritīs, teiksim, nevis 20, bet 2 procenti.

 

0.98x0.98=0.96 jau 4 procenti mazāk, 500 vietā 480!

 

0.96x0.96=0.92 jau 8 procenti! 480 vietā 443!

 

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , alusbundza teica:

kāpēc kādam ir speciāli jākontrolē ?, gribi Staļina laikus atpakaļ ?

 

 

Nē, bet ņemot vērā lielākās daļas pofigismu, ir liela varbūtība, ka liks mīksto, teiks ka ir vakcinēti un tusēsies. Te biedrs precīzi raksturoja - nocitēšu vēlreiz:
 

  

2021.04.21. , 13:37, e = d teica:

Kāpēc nevar atcelt masku nēsāšanu vakcinētajiem un pārslimojušiem?

Tapēc, ka tos nevar identificēt pūlī. Tagad prasīsi veikalā vai apsargs vai pārdevēja katram bez maskas prasa uzrādīt izziņu? Tas nav reāli. 
Tāpēc arī pagaidām visiem maskas.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Racer teica:

Nē, bet ņemot vērā lielākās daļas pofigismu

Tu gribi teikt, ka lielākajai daļai ir pofig?

Link to comment
Share on other sites

Tas ir kā? Ir pofigisti, kuriem nav pofig? Lūk, maitas...

Link to comment
Share on other sites

Neiesim dialektikā, teikšu vienkārši - ir gana daudz pofigistu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man, savukārt, šķiet, ka ir krietni par maz to, kas nebūtu pavilkušies uz histēriju.

Link to comment
Share on other sites

Ko tu visu laiku vari čīkstēt. Tak nepotējies, ja negribi, bet tad arī samierinies ar to, ka citi negrib tevi laist veikalos, ceļot utt 

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Ko tu visu laiku vari čīkstēt

Tu esi iedomājies, ka čīkstēt ir tikai tava privilēģija?

 

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

samierinies ar to, ka citi negrib tevi laist veikalos, ceļot utt 

Ja tu esi samierinājies ar faktu, ka citi norāda kā tev jādzīvo, neprasi to arī no manis. Nebūs samierināšanās.

Link to comment
Share on other sites

Tak jau 100 lapas atpakaļ pateici, ka negribi potēties, tak nepotējies, visiem skaidrs, ko var malt vienu un to pašu tākā veca vecene. 

Piesārņo tik tēmu, ka nav iespējams vairs te izlasīt kautko lietderīgu un tiešām svarīgu.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Tu tak atbildēji uz manu komentāru, kurā nekas nav minēts par potēšanos!

Link to comment
Share on other sites

Tak nav jau saprotams, kuru reizi tu tur par ko čīksti, kādu 50 reizi jau iet viens un tas pats uz rinķi. Atver jebkuru no 200 lapām u viens un tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Beidz čīkstēt par savu nespēj ignorēt/filtrēt. Pasauc valdību palīgā!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu, vai tu esi samierinājies vai nesamierinājies, vai tas tev patīk vai nepatīk,. Vienalga taču nelaidīs tevi visur iekšā.. 

Es varbūt arī gribu pliks Mildai apkārt diet, bet nekā..

Rasisti aizlieguši. Ko man tad, visur pa tukšo bļaut? 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 20 minūtēm , marrtins teica:

Ja tu esi samierinājies ar faktu, ka citi norāda kā tev jādzīvo

@AndrisBB ir kā izdresēts šunels, kā saimnieks pašfilpj, tā klāt, liks saimnieks akā lekt, leks bez domāšanas ....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , marrtins teica:

citi norāda kā tev jādzīvo

 

Vecīt, Tev visu mūžu kāds to ir darījis un turpinās darīt. Nu, paņemam kaut vai piemēru - ja gribi braukt ar auto, Tev katrus 10 gadus jāpierāda, ka esi spējīgs to izdarīt (Medicīniskā komisija), pretējā gadījumā Tu esi bīstams un vadīšanas atļauja Tev tiek atņemta un ar auto braukt tu nevari. Ar kroni ir tas pats - ja neesi potējies, esi potenciāli bīstams un nevarēsi saņemt šādus vai tādus pakalpojumus. Mūsdienās daudz kas ir "labprātīgi piespiedu kārtā".

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 3 minūtēm , martinno teica:

ja neesi potējies, esi potenciāli bīstams

vispirms, lai nodrošina visiem potes, un tad bļaustās (valdība), nepotētie nevarēs to darīt, vai to

Link to comment
Share on other sites

@martinno tavu argumentu es saprotu un esmu dzirdējis vairākkārt. Ja salīdzinām auto un esošo situāciju un plānotos "risinājumus" tās sakarā, tad, līdzvērtīgāks salīdzinājums būtu ieviest limitus braukšanai ar auto, teiksim, 10 km/h (vēl labāk - vispār aizliegt) un braukt tikai absolūtas nepieciešamības gadījumos. Jo atceramies - drošība pirmajā vietā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , alusbundza teica:

lai nodrošina visiem potes

 

Pilnībā piekrītu. Bet vai tad ir kaut kāds info, ka no "rītdienas" nepotētie kaut ko nevarēs?
Cik esmu lasījis (godīgi, ļoti nesekoju līdzi), tad tie aizliegumi ir ar skatu nākotnē, lai brīdī, kad šis murgs būs vairāk vai mazāk kontrolēts, varētu ierobežot vīrusa izplatību cilvēku bezatbildības dēļ.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , alusbundza teica:

ir kā izdresēts šunels, kā saimnieks pašfilpj, tā klāt, liks saimnieks akā lekt, leks bez domāšanas ....

Sorry, bet ir lietas, kur ir jēga gaudot no rita līdz vakaram, un kur nav. Te daži izklausās kā sētas kranči, kure rej bez jēgas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

bet ir lietas, kur ir jēga

Tā vien izklausās, ka esi eksperts jēgā?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, marrtins teica:

līdzvērtīgāks salīdzinājums būtu ieviest limitus braukšanai ar auto, teiksim, 10 km/h (vēl labāk - vispār aizliegt) un braukt tikai absolūtas nepieciešamības gadījumos.

Tas jau tipa nevakcinētajiem vispār neiet ārā un, ja tālāk par 10m no mājas sliekšņa, tad nošaut.😁

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 2 minūtēm , martinno teica:

tad tie aizliegumi ir ar skatu nākotnē,

ar skatu nākotnē pašreizējās vakcīnas nestrādās, jo kovids nepārtraukti mainās, iespējams, ka ka ik pa 6 mēnešiem būs jaunas potes jāizstrādā, vai ražotāji tiks līdzi ?

Link to comment
Share on other sites

Ja vairums turpinās klanīties valdībām pie katra nieka, tad arī vakcinētajiem būs tāds pats liktenis :D

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...