Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

superKrona
Just now, Jacob teica:

Kaut gan par pienu arī ir daudz dažādu viedokļu. Tieši par govs pienu

Veselu stundu ņemies, bet atzīt, ka tev sūdīga veselība, grūti? Ta kafija slikta, ta piens

Starp citu, zālēdāji (tie, kas no gaļas baidās) savos traktos daudz vairāk alko saražo, kā tie, kas arī gaļu uzēd

Link to comment
Share on other sites

Just now, superKrona said:

Veselu stundu ņemies, bet atzīt, ka tev sūdīga veselība, grūti? Ta kafija slikta, ta piens

 

Manai veselībai nav ne vainas. Neatceros, kad pēdējo reizi esmu slimojis.

 

Bet par veselību runājot, varētu pasmieties par gadījumiem, kad cilvēks pie kases ņem kafiju un validolu, ja nebūtu bēdīgi 

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 16 minūtēm , Jacob teica:

Tā kā, vismaz es kafijas iedarbības negatīvo ietekmi esmu novērojis arī pats uz sevis

Pats lasi, ko raksti, veselīgais?

Link to comment
Share on other sites

superKrona

No sākuma uzraksti, ka organisms nevisai labi panes kafiju, pēc tam, ka organismam nav problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, superKrona said:

No sākuma uzraksti, ka organisms nevisai labi panes kafiju, pēc tam, ka organismam nav problēmu.

 

Kur es rakstīju, ka organismam nav problēmu? Nocitē, lūdzu!

Link to comment
Share on other sites

Just now, superKrona said:

:)

 

Un? Vai tas nozīmē, ka, piemēram, cigaretes nav kaitīgas?

2 minutes ago, superKrona said:

No sākuma uzraksti, ka organisms nevisai labi panes kafiju, pēc tam, ka organismam nav problēmu.

 

Man veselībai problēmu, kā man šķiet, nav. Es runāju par to, ka es savulaik esmu novērojis negatīvo kafijas ietekmi uz organismu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, base7 said:

Organismam vispār daudz kas kaitē.

 

Un katrs izvēlas pats; lietot to, kas kaitē, vai nelietot. Bet par to ir jārunā!

23 minutes ago, AndrisBB said:

Tapēc teikšu ka līdzvērtīgi avoti ticamības ziņā.

 

Ja ir laiks, nebūs lieki, ja pastudēsi šo jautājumu rūpīgāk! Es reiz intereses dzīts sāku to pētīt un, vismaz priekš sevis, nonācu pie vērtīgām atziņām, kuras man ļauj uzlabot dzīves kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Problēmātiskam organismam daudz kas kaitē un jāseko līdzi. Veselam organismam viena ciga nespēs nodarīt pilnīgi neko!

Link to comment
Share on other sites

Just now, superKrona said:

Problēmātiskam organismam daudz kas kaitē un jāseko līdzi. Veselam organismam viena ciga nespēs nodarīt pilnīgi neko!

 

Tad jau esi smēkētājs :D 

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Nē, vienu reizi pamēģināju jaunībā, pilnīgi neko sliktu nesajutu un kopš tiem laikiem jau drīz būs pagājuši 40. Kafiju gan dzeru vairāk kā 2 tases. Bet tāpat vien, prieka pēc, ja mācās virsū nogurums, cenšos tikt pie gulēšanas.

Pirms 4 minūtēm , Jacob teica:

esi smēkētājs

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, superKrona said:

Kafiju gan dzeru vairāk kā 2 tases. Bet tāpat vien, prieka pēc, ja mācās virsū nogurums, cenšos tikt pie gulēšanas.

 

 

Tas, ko daudzi dēvē par "prieka pēc", ir atkarība no kofeīna. To nevar saprast, kamēr neesi mēģinājis noņemt kafiju. Tur ir savs girbasspēks jāpieliek!

Link to comment
Share on other sites

Nu i panesās ...  Par cigarētēm  nu skaidrs ka nekā laba, bet piemēram , man , bez gaļas, nu neka'dīgi. Nu esmu ievērojis ka ja kādu laiku neēdu, tā klāt stomatīts vai kā to sauc , kad mutē balta sāpīga čulla. Nu nevajag visus mērīt pēc savas ''ollekts'' . Visi baigi piesauc indiešu ka tie gandrīz bez gaļas, tik piemirst ka viņi ir cita rase, un , laikam nedaudz atšķirās gan zarnu trakta garums , gan, domāju , arī visādu fermentu utt. komplekti. Tas tāpat kā ar govs pienu- aziātam inde, mums, lielākai daļa labs uzturs.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Priekš kam?

Pirms 2 minūtēm , Jacob teica:

Tur ir savs girbasspēks jāpieliek!

Starp citu, gan jau nezi, pie mums tās kafijas ar to kofeīnu reti nopērkamas!

Labots - superKrona
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , superKrona teica:

Daudz pēdējā laikā ar savām hiperimunitātēm sadzimuši.

Gan jau dzima visos laikos. Tagad dabiskā atlase nestrādā.

 

Pirms 11 minūtēm , Jacob teica:

kuras man ļauj uzlabot dzīves kvalitāti.

Dzīves kvalitāti gan jau Tev uzlabo placebo efekts no domām par "veselīgo" dzīvesveidu.

Link to comment
Share on other sites

Vispār, par kafiju runājot, interesanti ir zināt, vai tiešām ir fiziski iespējams izaudzēt tādu kafijas kvantumu, lai ar to apmierinātu visas Zemes iedzīvotāju vajadzības? Jo kafiju ik mirkli visā pasaulē dzer ļoti daudzi cilvēki. Tie ir prātam neaptverami kvantumi, kas ir jāizaudzē, kas fiziski varētu būt problemātiski. Tāpēc man ir loģisks jautājums; tas, kas tiek tirgots kā kafija, ir kafija, vai kaut kāda mākslīgi iegūta masa, kas ir piesūcināta ar kofeīnu?

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Tev uzlabo placebo efekts

Tā saucās "no Zemes enerģija"

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Jacob teica:

Un katrs izvēlas pats; lietot to, kas kaitē, vai nelietot. Bet par to ir jārunā!

Hehe, tikai, vēlāk, kad tāds "pats izvēlējies" noēsties cukuru/cieti, nopīpēties vai nodzerties indivīds, tad izrādās, ka sabiedrībai ir jāuzņemas rūpes kā, piemēram, nedrīkst "apdraudēt" riska grupas, visiem jāizolējas, jo nedo` Dies` tāds, kurš savā laikā izdarījis savas izvēles, aizies vēl pie tēviem pie stiprākas saaukstēšanās :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 1 minūtes , Jacob teica:

prātam neaptverami kvantumi, kas ir jāizaudzē

Ir vēl ļaudis, kas domā, ka cilvis spēj pa lēto sintezēt kafiju

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

"pats izvēlējies"

Tāpēc ir tādi raidījumi, kur danilāni stāsta, kas par daudz, tas par skādi!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jurkins said:

Dzīves kvalitāti gan jau Tev uzlabo placebo efekts no domām par "veselīgo" dzīvesveidu.

 

Hmm, neteiktu, ka man ir baigās domas par veselīgu dzīves veidu un esmu šīs kustības biedros! Es vēroju to, kā es jūtos, kad lietoju kādu produktu, un pēc tā izdaru secinājumus. Mani secinājumi sakrīt ar atsevišķu profesoru stāstīto par kafijas iedarbību. Kaut kā tā... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jacob teica:

Mani secinājumi sakrīt ar atsevišķu profesoru stāstīto par kafijas iedarbību.

un tāpēc smadzenēs izstrādājas laimes hormoni 😉.

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 4 minūtēm , marrtins teica:

savā laikā izdarījis savas izvēles, aizies vēl pie tēviem pie stiprākas saaukstēšanās

Takš ne jau tas, kas reizi nedēļā āliņģī līda?

Pirms 1 minūtes , Jacob teica:

kad lietoju kādu produktu, un pēc tā izdaru secinājumus

Tad jau būs arī čupa ar blokiem jāizpīpē, lai pamanītu +/- saprātīgā laika posmā.

Link to comment
Share on other sites

Cik mēs veikli un nemanāmi pārslēdzāmies no kroņvīruša tēmas uz veselīga uztura diskusiju.

Link to comment
Share on other sites

Just now, base7 said:

Cik mēs veikli un nemanāmi pārslēdzāmies no kroņvīruša tēmas uz veselīga uztura diskusiju.

 

:D jo ar to sākas organisma imunitāte. Ne velti tak saka: Tu esi tas, ko Tu ēd! Es sliecos domāt, ka mūsu veselības fundaments ir vistiešākā veidā atkarīgs no tā, ko ēdam un dzeram ikdienā

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 1 minūtes , base7 teica:

veselīga uztura diskusiju

Tagad topā arī ziemas peldes, bet tāpat nepalīdz, organismam po

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , superKrona teica:

Takš ne jau tas, kas reizi nedēļā āliņģī līda?

Tas ir tas, kurš pārāk strauji uzsāka to procesu (pirmā sezona)? Līdz āliņģim jau vēl nebija - nebija ledus vēl.

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Žēl, ka visi nenāk šajā pasaulē vienādi ar super veselību. Un ne visi, kas neveseli, var saārstēties ar ēšanu pareizo.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Veselīgs dzīvesveids nozīmē ne tikai sportiņu un kaitīgo ieradumu neesamību, bet arī atteikšanos no sāls, cukura, tējas, kafijas un seksa. Imunitātei varbūt arī palīdz, bet psihe sāk protestēt, kad nav ar ko pat aiziet kafiju iedzert un nedrīkst uz meitenēm pat paskatīties.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , superKrona teica:

Žēl, ka visi nenāk šajā pasaulē vienādi ar super veselību. Un ne visi, kas neveseli, var saārstēties ar ēšanu pareizo.

Es speciālu uzsvēru tos ar paša izvēli.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , oxygen teica:

Visi baigi piesauc indiešu ka tie gandrīz bez gaļas,

Indieši neēd gaļu tāpēc ka viņu ir daudz un gaļas visiem nepietiek.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , androidz teica:

gaļas visiem nepietiek

Gribēju rakstīt, ka varētu sākt ēst viens otru, i apdeitu mazāk būtu, bet tad padomāju, ka mūs arī apēstu. Tāpēc atsaucu😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Mielestapa teica:

psihe sāk protestēt, kad nav ar ko pat aiziet kafiju iedzert

Kapēc lai psihe protestētu par kafijas trūkumu? Pa defaulto jau organismasm nav ne kādas nojausmas par tādas esamību un nav nepieciešamība, tas tāds nesens izgudrojums un psihe (jeb atkarība) tik sāk trakot, kad nesaņem dozu. Bet ja nedzer kafiju, tad nav par ko trakot.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Bet ja nedzer kafiju, tad nav par ko trakot.

Ja nedzer kafiju, tad forumā trako...

Link to comment
Share on other sites

Es vienu brīdi mēģināju bez kafeīna, bet kautkā visulaiku velk uz pilno, tāka es arī esu atkarīgs. Pa dienu izdzeru kādas 10 krūzes vismaz. No rīta pirmajās 1 - 2 stundās vismaz 4 krūzes.

Link to comment
Share on other sites

Izrādās pat ceturtdaļMēness fāze te dažus ietekmē uz hiperaktivitātēm smadzeņu skalošanā...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Veselīgs dzīvesveids ir laba lieta, tikai ne katram piemērots. Viena lieta, ja pašam cilvēkam ir vēlme dzīvot veselīgi - kustēties, patērēt pareizu pārtiku u.t.t. Otra lieta, ja pakļaujas sabiedrības spiedienam un mēģina piespiest sevi skriet maratonus un grauzt salātlapas. Dzīve ir viena, un katram tā jānodzīvo, lai gūtu prieku. Viens gūst prieku skrienot, otrs - pīpējot zāli un ēdot saldumus. Kuram ilgtermiņā taisnība, grūti pateikt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Mielestapa teica:

Kuram ilgtermiņā taisnība, grūti pateikt.

Abus variantus izdzīvot nesanāk.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...