Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

nu nez..nez bija rakstīts  ka AZ tipa vakcīnai otrā vieglāka nekā Pfizer..

Link to comment
Share on other sites

Tā arī ir - A_Z problēmas (ne visiem) pēc pirmās, Moderna un Pfizer - pēc otrās, man jau ir Moderna, tāpēc dakterīte biedē (viņa zin, ka mani tas nesatrauc :biggrin:).

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Es vispār ne dienu nelaidu vaļā. Redzēs, ar ko tas beigsies. Es, protams, saprotu, ka manu poti arī marrtins no saviem nodokļiem apmaksājis. Ceru, ka viņam nesprūst.

Labots - ggg97
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , ggg97 teica:

Ceru, ka viņam nesprūst.

Varu tev savējo uzdāvināt :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Man nupat sauju saremontēja - 2 pēdējie pirksti vairs nebija dabūjami taisni. Sabakstīja moderni ar adatām, tagad jau vairs negraiza.

Dakters, kad devos prom, tieši teica, neaizmirsti par dezinfikciju.

Kad prasīju, ar ko labāk, šis atteica, man jau te kabinetā ir visādi, bet es vienmēr izmantoju tīru šņabi. ok, dakter :)
 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pārmaiņas pēc kaut kas jaunāks par to ir vai nav jēga no maskām:

https://interestingengineering.com/mask-wearing-lowers-covid-19-rates

Researchers found a statistical link between high adherence to mask-wearing and lower rates of COVID-19 throughout the United States, according to a study recently published in the journal PLOS ONE.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, aoma teica:

Man nupat sauju saremontēja - 2 pēdējie pirksti vairs nebija dabūjami taisni.

No kā tas ir un kur dakterējies? 

Link to comment
Share on other sites

Long John
pirms 2 stundām , Racer teica:

Nu man vakar 10 no rīta arī Astra izdomāja paviesoties plecā - līdz šodienas vakaram nekādas blaknes īsti nav - šorīt bij 37.1 temperatūra, vakarā 36.6, bet tā viss ok. Jāpiebilst gan, ka izmantoju te biedru pieminēto metodi un vakar vakarā mazliet pašķaidīju Astras ietekmi ar cita veida ķīmiskiem šķidrumiem (uz etilspirta bāzes) :D , bet nu pagaidām izskatās ka būšu dzīvotājs.

 Man apmēram bija tas pats- tikai pirms nedēļas, ķīmiskās vielas ieskaitot. Pagaidām (pa brīnumu) tīri žirgti jūtos (savos 69,5) ...:) 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , aoma teica:

Man nupat sauju saremontēja - 2 pēdējie pirksti vairs nebija dabūjami taisni. Sabakstīja moderni ar adatām, tagad jau vairs negraiza.

Wow! Atgādināsi, kā tā kaite saucās? Šķiet, man arī tā pati, nu vismaz simptomi tādi. Līdz manis info par alternatīvām nebija nonākusi. Pirms kādiem 15+ gadiem kaut ko tur graizīja un operēja - bija pašā sākuma stadijā. Tajā pašā rokā gan ātri atkal izveidojās un salieca mazo pirkstiņu 90°. Otrā rokā arī sāk lēnām veidoties. Tā kā baisi graizīties nav vēlme, bet, ja var nošpricēt (hehehe) tos sūdus - lūk tad es gan tādu poti paņemtu :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , e = d teica:

par to ir vai nav jēga no maskām

uzdrīkstēšos apgalvot, ja visi lietotu un pareizi lietotu OZK un tos, kas atstiepj kājas apbedītu kremētu neizvelkot no tā gumijas preža ārā, tad kovids beigtos īsti nesācies.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Racer teica:

No kā tas ir un kur dakterējies?

Mūsu ģimenē esot iedzimts, dakterējos pie Vīndedža, preparēja Talsos, vienkārši nomērdē un tad tais bumbuļos sadur ar adatu - pik, pik un pilnīgi jutu, kā pirksti iztaisnojas.

pirms 6 stundām , marrtins teica:

kā tā kaite saucās?

Teica to latīnisko nosaukumu, bet jei bogu, neatceros :)

Link to comment
Share on other sites

Vakar skatījos KHL septīto play off spēli no Kazaņas, visas tribīnes pilnas, skatītājiem maskas uz zodiem. Pie mums saka, ka Krievijā esot pilnīgā pakaļā ar kovidu , vislielākā mirstība. Ja ir tik traka pandēmija, tad kā tie 10tk cilvēku to nezin? Ja tik traka mirstība, tad taču liela daļa radu un kaimiņu ir apmirusi un visiem būtu jābaidās. Bet kaut kā cilvēki par pandēmiju uzzin tikai no TV , lai gan pandēmija ir jāredz pašiem savām acīm. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 4 minūtēm , Maris77 teica:

tad kā tie 10tk cilvēku to nezin?

Krievi vienmēr bijuši visgudrākie no cilvēkiem. Ja kāds tur ieminētos par Jantes likumiem, laikam dzīvu apēstu.

Pirms 7 minūtēm , Maris77 teica:

lai gan pandēmija ir jāredz pašiem savām acīm.

Lai visi redzētu savām acīm, visiem reizē jāsaslimst. Kaut kā tā gudrākā sabiedrības daļa tomēr rūpējas arī par tiem, kas domā, ka gudri, jo ja tie apmirs, kas strādās?

Link to comment
Share on other sites

Nu , jā tajā valstī , ja vadoņi prasa, tad ''uzzīmēs ''kādus tik skaitļus vajag . Slimo maz , bet mirst daudz.... Vadonis savakcinējies, bet nez kāpēc laiž tuvumā citus tik ja tie divas nedēļas karantīnas izolatorā. Ņevzorovs jau savā kanālā ņirgājās

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , e = d teica:

Pārmaiņas pēc kaut kas jaunāks par to ir vai nav jēga no maskām:

Pabūros cauri pašam pētījumam un cipariem... es tur redzu pavisam citu likumsakarību: kur ir daudz niggeru, tur ir posts un sērga ar vai bez maskām. :D

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Izgāju cauri tam pētījumam, šaubas ir par tiem masku lietošanas procentiem - ņemts no kaut kādām facebook aptaujām. Cik tās precīzas un kā vākti dati - atliek tikai minēt. Amerikā modē tagad virtue signaling.

Link to comment
Share on other sites

Es atkal nesteidzīgi vēroju notikumu attīstību Indijā ar cerību, ka, varbūt, tomēr viss beigsies labi un būs mazāk w apdeitu.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , ruukjis teica:

kur ir daudz niggeru, tur ir posts un sērga

Ir jau lietai arī otra puse...

Mušas no dihlofosa ļoti labi krita, bet arī atri vietā savairojās..😃

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Jurkins teica:

un būs mazāk w apdeitu.

Nesapņo. Viņu tur ir tikai nedaudz mazāk kā ķīniešu un vienmēr atradīsies kādi pāris simti, kas pa koda rindiņai uzrakstīs :devil:.

Labots - raiviic
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , jacobs teica:

Ir jau lietai arī otra puse...

Atliek cerēt, ka vīruss tomēr ietekmē reproduktīvo sistēmu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Jurkins teica:

uzdrīkstēšos apgalvot, ja visi lietotu un pareizi lietotu OZK

 Tas ir no fantastiskas sērijas par neiespējamām lietām, kas dabā reāli neeksistē, tāpat kā, piemēram, gudrs milicis. Tas OZK taču ir viens drausmīgs izgudrojums, otrais netalantīgākais pasaulē, kuru nav praktiski iespējams uzvilkt, kur nu vēl pareizi, un pēc tam vēl tajā izdzīvot, vai, pasarg' Dievs, noskriet kaut kilometru, pat bez visas ķīmiskās zarazas. Pirmais netalantīgākais izgudrojums ir segas konverts, kurā iedabūt segu ir vēl grūtāk.

 Es dotu priekšroku dzīvei, kā "Mērnieku laikos", ar minimālu kontaktēšanos un vazāšanos apkārt, kur pat Ķenča brauciens no Čangalienas uz Slātavu ir rets un ievērības cienīgs notikums.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , M_J teica:

Ķenča brauciens no Čangalienas uz Slātavu ir rets un ievērības cienīgs notikums.

Diemžēl tas arī ir no fantastikas sērijas. Ja pats nekur neiesi, atnāks vesela šobla pie tevis. Tikai laika jautājums. Šitas kovids uzskatāmi parādīja, ka mūsu izvēlētā dzīves paradigma ir garām (jā, nu, uzreiz atzīšu, ka nav ne jausmas, kāda būtu pareizā) Cilvēki ir pievairojušies kā truši un mūsu Zemīte vairs nespēj panest (bez ezotērikām) radīto slogu no pievienotās vērtības. Nu tik beigsies pandēmija un mēs metīsimies visi ceļot uz eksotiskām zemēm u.t.t. Un dabūsim nākamo "kovidu". 

p.s. vispār jau ar šito vēl nekas nav beidzies.

p.p.s OZK ir izgudrots, lai tā nēsātājs nenomirtu no ķīmiskās zarazas uzreiz, bet paspētu nogalināt visus pārējos un tikai tad nobeigtos pats nedzīvā pasaulē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

Un dabūsim nākamo "kovidu"

Nu ja tādu nieku jau tagad uzskata par pandēmiju, tad nākotnes mums toč nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Pateicoties šim "niekam" jau divus? gadu "glābj" ekonomiku - nav jādomā atmazačkas, lai "piedrukātu" vēl kādu triljoniņu.

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , ruukjis teica:

Kas ir OZK?

общевойсковой защитный комплектunnamed.jpg.4b49445747fa94aea83b85213856fc6d.jpg

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pēc 10-15 minūtēm tādā esi slapš kā žurka. Un jā, lai nebūtu tiršanas, zinu ko runāju. Šķūnī man pārītis tādu mētājas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , e = d teica:

Pēc 10-15 minūtēm tādā esi slapš kā žurka

Ar tādu armijā krosiņu lika skriet kad jaunie sacēlās pret dedovšinu un gribēja dzīvot pēc ustava, pēc pirmā krosa nezin kapēc visi grib dedovšinu atpakaļ! Nāvējošs tērps.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Un kovids gan jau nomirtu, jo beigtā nēsātājā vīrusi nevairojas.

p.s. vot no kurienes tā dogma, ka žurkas defaultā ir slapjas😁

Link to comment
Share on other sites

Jo slapja žurka izskatās nožēlojami. Ja teiktu: "slapjš kā gulbis", tas kaut kā nepiešķirtu svaru tavām izjūtā, esot slapjam ne pēc paša gribas.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

OZK - Очень зелёный костюм :D 

Jā, armijā bija jāskraida tādā, arī LV armijā. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...