Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

darklight

Šarlatāns. Varbūt kādreiz arī ir bijis labs speciālists, bet visas zināšanas sen jau izbirušas kopā ar smiltīm.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , darklight teica:

visas zināšanas sen jau izbirušas kopā ar smiltīm

Ar ko vari savus apgalvojumus pamatot? (Interviju nelasīju/neskatījos)

Link to comment
Share on other sites

darklight

Vai, nu es tak tagad neiešu pa visu LV internetu meklēt viņa neskaitāmos rakstus, kur vieni murgi seko otriem vienā laidā!

Link to comment
Share on other sites

Neskrien gan pa visu internetu, bet vismaz kaut vienu piemēru iedod ja šitā uzbrauc.

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , darklight teica:

bet visas zināšanas sen jau izbirušas kopā ar smiltīm.

Drīkst zināt, kurā medicīnas zinātnes jomā esi akadēmiķis, vai vismaz praktizējošs profesors, lai ko tādu apgalvotu?  Citādi tavs teksts ir no sērijas, kā Džilindžers reiz teica Kaimiņam vēl "Suņu būdā":biggrin:.

 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , darklight teica:

Vai, nu es tak tagad neiešu pa visu LV internetu meklēt viņa neskaitāmos rakstus, kur vieni murgi seko otriem vienā laidā!

Balamute.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Vai die, kā visi sacepās 😮 Nu labi, patīk jums Danilāns, dievs ar jums! Es jau tikai izteicu savu personīgo viedokli. Pirms pāris gadiem vēl mēdzu lasīt viņa rakstus un radās iespaids, ka viņš vienkārši dzejo savus padomus uz dullo, kā to dara visādi "dziednieki". Un ļoti bieži jaunā publikācijā tika apgāzts viss, ko pats bija rakstījis vēl pirms nedēļas. Tāds pats beztolkšovs kā Apiņa regulārās atklāsmes.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Danilāns savā būtībā ir ļoti zinošs speciālists un es nekādi neapšaubu viņa kompetenci, bet tieši tāpat kā viena Covid vakcīna nav derīga visiem pasaules iedzīvotājiem, tāpat arī Danilāns nevar kandidēt uz vienu absolūto patiesību. Tā recepte par veselīgu dzīvesveidu atšķirās no cilvēka uz cilvēku.

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

Danilāns, Danilāns... Danilāna atbalstītājiem man ir viens jautājums; jūs domājat, ka profesors publicējās dažādās populārās Interneta vietnēs un staigā uz TV par savu naudu? :) Skaidrs, ka aiz viņa stāv sponsori, visdrīzāk... Neviens kaut kādam profesoram nedos TV laiku vai Interneta vietnē vietu, kur publicēt savas domas par kafiju, olām un citām lietām! Tādi danilāni nevienam nav vajadzīgi...

Link to comment
Share on other sites

Runa nav par to, kur un kā viņš publicējas, bet par viņa uzskatiem. Gribi teikt, ka mediji viņam pasaka priekšā, kas jāraksta un jārunā? Tik pat labi tad paši žurnālisti tur varētu kaut ko safleitēt viņa vārdā. Galu galā, ir taču viņam tapušas arī savas grāmatas par tēmu.

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Jacob teica:

Skaidrs, ka aiz viņa stāv sponsori, visdrīzāk

Tad ir skaidrs vai visdrīzāk ir skaidrs vai visdrīzāk stāv vai visdrīzāk aiz?

Tas ir "viedoklis"?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, marrtins said:

Tad ir skaidrs vai visdrīzāk ir skaidrs vai visdrīzāk stāv vai visdrīzāk aiz?

Tas ir "viedoklis"?

 

Nepiesienies vārdiem; skaties pēc būtības! Jā, tas ir viedoklis! TV laiks maksā bargu naudu. Laukums delfos, tvnetos un citos populāros portālos arī maksā bargu naudu. Līdz ar to, ir pamats domāt, ka Danilāns savu uzstāšanos napmaksā pats. Bet ja uzstāšanos apmaksā kāds cits, tad loģiski, ka visdrīzāk viņa teiktais nav no viņa atkarīgs. Loģiskā loģika!

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, raivix95 said:

Runa nav par to, kur un kā viņš publicējas, bet par viņa uzskatiem.

 

Izņemot Danilānu, pasaulē ir daudz citu labu profesoru. Tad, lūk, klausoties vai lasot to, ko saka Danilāns, bieži var saskatīt pretrunas ar to, ko saka citi, ne mazāk zinoši profesori. Tas ir no veselības viedokļa. 

2 minutes ago, ggg97 said:

Pat cūkaspurns bija loģiskāks.

 

Tad Tev es vari ieteikt Ivana Vedina grāmatu "Loģika". 

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Nu nez, man viņa atklāsmes liekas jautras, un galvenais, nekad neko sliktu, jeb neveselīgu nav teicis vai ieteicis. Lai ko arī neteiktu, ka var lietot, visu ar mēru, i alko, i kafiju utt. To teiks jebkurš gastroendrologs vai kā viņus tur sauc.

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 27 minūtēm , Jacob teica:

tad loģiski, ka visdrīzāk viņa teiktais nav no viņa atkarīgs. Loģiskā loģika!

Nu vispār princips nepareizs. Nav tikai apmaksāts saturs mēdijos. Zinu, ka mani vienreiz uz ielas apstādināja bez tabu, kaut kādi jautājumi atbildes, un pat rublīti neiedeva, pliks paldies. Ja būtu tikai apmaksāts saturs, žurnālisti nebūtu vispār.

Vēl man vienam draugam mājās akvārijs, tātad pediņš  - "nu loģiski", ja kāds ztceras veco krievu laiku anekdoti par loģiku

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , superKrona teica:

var lietot, visu ar mēru, i alko, i kafiju utt.

Tikai man nav vajadzīgs ne Danilāns ne kāds cits, lai nonāktu pie tādas atklāsmes. 😁

Nu tāds foršs, jautrs večuks, bet lai speciāli viņu klausītos...

 

edit: bet tad jau labāk tāds Danilāns, nevis visādi debiloīdi influenceri.

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

bet lai speciāli viņu klausītos

Būsi veca tantīte, klausīsies speciāli

Labots - superKrona
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, superKrona said:

Nu nez, man viņa atklāsmes liekas jautras, un galvenais, nekad neko sliktu, jeb neveselīgu nav teicis vai ieteicis.

 

Ja runājam no veselības viedokļa (par ko it kā runā Danilāna kungs), tad, piemēram, tāda kafija vispār nav lietojama. Tā rada veselu buķeti riskus veselībai. Asinsvadi, sirds, nervi u.t.t. Sekas, kuras atstāj kafijas dzeršana, ir gana graujošas. Par to runā citi profesori, protams, bet šaubos, ka Danilāns to nezina.

Link to comment
Share on other sites

Pēc kādiem parametriem tu izvēlies, kuru profesoru runā ieklausīties?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , superKrona teica:

Būsi veca tantīte, klausīsies speciāli

Obligāti šeit iepostošu 😁

Link to comment
Share on other sites

Just now, marrtins said:

Pēc kādiem parametriem tu izvēlies, kuru profesoru runā ieklausīties?

 

Pirmais, pēc tā, kur viņš uzstājas! Otrais, es salieku to, ko saka cilvēks ar to, kā mans organisms reaģē uz noteiktu produktu, par kuru ir runa. Klausos arī apkārtējo stāstus par to pašu tematu. Pēc tā es izdaru secinājumus par to, cik tuvu patiesībai cilvēks runā

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 5 minūtēm , Jacob teica:

Sekas, kuras atstāj kafijas dzeršana, ir gana graujošas

Kur ar tādu pētījumu var iepazīties, pameklē lūdzu, noderēs dzīvē :)

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jacob teica:

Sekas, kuras atstāj kafijas dzeršana, ir gana graujošas.

Jā, nu es laikam tomēr izvēlos dzīvot pilnvērtīgu dzīvi neatsakoties no tā, kas man iet pie dūšas nevis baidīties no visa kā un beigās tāpat nomirt😁

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, superKrona said:

Kur ar tādu pētījumu var iepazīties, pameklē lūdzu, noderēs dzīvē :)

 

 

Pameklē internetā pats, ja ir vēlme iepazīties!

Ko reklamē Danilāns? Kafiju, alkoholu, gaļu. Tās ir trīs lietas, uz kurām tiek pelnītas neaptveramas prātam summas! Pārējās tiek piepītas pa vidu...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

dūšas nevis baidīties no visa kā un beigās tāpat nomirt😁

Nu tapēc jau LV lielākā daļa knapi novelk līdz pensijai.

Lielākoties jau protams akaholisms pie vainas.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jacob teica:

Ko reklamē Danilāns? Kafiju, alkoholu, gaļu.

Tak jopcik! Es visu šito bez Danilāna reklāmām lietoju. 😁 Jau tad, kad Danilāns vēl nesprediķoja.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jurkins said:

Tak jopcik! Es visu šito bez Danilāna reklāmām lietoju. 😁 Jau tad, kad Danilāns vēl nesprediķoja.

 

Redzi, Coca colu jau cilvēki arī lieto tāpat vien, bez reklāmas. Tomēr Coca Cola tiek reklamēta. Tikai te ir konkrēts uzņēmums, kurš stāv aiz šo kaku reklāmas.

 

Aiz tās pašas gaļas reklamēšanas, iespējams, stāv kaut kāda gaļas tirgotāju asociācija

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Just now, Jacob teica:

stāv kaut kāda gaļas tirgotāju asociācija

Nekautrējies, Danilāns arī!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Jacob teica:

Ko reklamē Danilāns? Kafiju, alkoholu, gaļu.

Pa lielam jau pa TV rāda to ko cilvēki grib redzēt. Ja sāks runāt ka alkahols vai kafija ir kaitīgi, tad neviens neskatīsies un ātri noņems no ētera. Kurš tad grib dzirdēt ka dzeršana ir kaitīga?

Link to comment
Share on other sites

Just now, vvv said:

Jacob, tu esi veģetārietis? Vai vegāns? Vai kā pareizi tos sauc, kuri gaļu neēd.

 

Nevaru sevi pieskaitīti ne pie vieniem, ne pie otriem, taču piedomāju pie tā, ko un kāpēc ēdu

Just now, AndrisBB said:

Pa lielam jau pa TV rāda to ko cilvēki grib redzēt. 

 

Pa lielam jau tāpat būtu ko rādīt bez Danilāna šoviem :) 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...