Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 1 minūtes , CAP teica:

K K jau zaudēja valstij strīdā.

PAr % jā, bet visu laiku gaisā iet runas par nepareizu pārņemšanu, atdos 1Ls un tālāk? :shok:

Link to comment
Share on other sites

Atslābstiet. Visi... šitas ir tipiskais "Holy wars" temats.

Nu nevjag mums to, vismaz ne šajā tēmā... jā, iespējams, ka forumu ceļ augstāk kaut kādos meklētājos. Tomēr, pēc manām domām, galvenais ir foruma saturs, nevis "flame"...

Link to comment
Share on other sites

par to arī jau AT noraidīja..  iemet google ir raksti.. pirms gada jau process beidzies. Jauns nekas nav.

Link to comment
Share on other sites

Just now, CAP teica:

par to arī jau AT noraidīja.

Iedot kādu linku, ja ir, būšu palaidis garām!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Ronald, jema biedru samērā konkrēti salīdzināja ar pedofīla izdarībām

Jā, @jema nerakstīja smuki, par ko arī atvainojās. Bet nu draudēt ar policiju un tiesu darbiem arī nekādi nav korekti!

Mums jau te bija viens biedrs, kas skrēja uz policiju.... 


Varbūt kļūdos, bet uzskatu ka mums te nav vajadzīgi biedri, kas uzmet lūpu un draud ar policiju un tiesu darbiem! 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Ronalds teica:

Parastam cilvēkam? Kāda tūta? Man tajā laikā parexā bija ~5000 ls. Nu saņemtu naudu atpakaļ no garantijas fonda! Ko es būtu zaudējis???

Es un man, es un man, es un man

 

Tālāk paskatamies no tiešām vairākuma iedzīvotāju viedokļa - valsts uzliek mīksto, banka vairs nav nauda, sākas pankika, iedzīvotaji rauj ārā naudu no kontiem, bet protams ne jau tikai parex klienti, to darīs arī Krājbanka, Swed, SEb un vis pārējie, jo parastajam iedzīvotajam nav sajega kā darboja garantijas fonds u kas var/nevar notikt ar pārējām bankām. Rigibor jau ta bija debesīs, būtu tad vēl 2-3x augstāk un tai mazajai daļai, kam kredīts bija latos vienkārši lektu no tilta. Latam nenormāsl spiediens un iespējasm valdīībai nāktos pieņemtu lēmumu parskaidras naudas ierobežošanu un devalvāciju.

Tāpat arī daudziem uzņēmumiem kontos bija iekšā nauda daudz vairāk par tiem taviem 5000ls.. ko viņi saņemtu un kas  notiktu ar darbineikeim tajos uzņēmumos?

No malas to protasm arī redzētu pārēja finašu pasaule  un domā, ka Moodys mums par to reitingu paceltu? Nē, pazeminātu, bet valsts tāpat dabūtu aizņemties u ar pazeminātāku reitingu nosacījumi un procenti būtu pavisam citi...

Kkā tā, bet nu jā... galvenis, ka būtu dabūjis savus 5000ls, kam iespējasm vērtībaa būtu nošņāpta pa kādiem 20-30%

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Ronalds teica:

uzskatu ka mums te nav vajadzīgi biedri, kas uzmet lūpu un draud ar policiju un tiesu darbiem! 

 

 

Kurš te vaimanā, ka visiem vajadzētu ievērot likumus un deputātiem nezagt. Bet kā pašam iespēja izmantot dienesta stāvokli, tā uz noteikumiem pļurkt ...

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta ka naudas Parex sen vairs nebija, viņa bija izpumpēta un LV iedeva visu sociālo budžetu, lai smuki zēni izskatītos! Paši savus Mayback par 30k nopirku, plus dažas lidmašīnas, viss godīgi?

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Bet izpumpēja divi žīdi + bonusā sanāca Lehmann brothers afēra

Nevis valdība uzliekot ierobežojumus vai nodokļus

Trekanjiem gadiem tas bija tikai logisks iznākums, godīgi sakot

Link to comment
Share on other sites

@Zin... tad tu uzskati ka iegrūst miljardu no sociālā budžeta uzkrājumiem vienas privātās finanšu iestādes glābšanai bija oki? Tāds sīkums ka finanšu iestāde spēlējās, jeb spekulēja ar augsta riska vērtspapīriem arī neko nenozīmē? Un vēl tāds absolūti nenozīmīgs sīkums, ka tad, kad citadele, pēc izglābšanas sāka pelnīt tā vietā lai valsts saņemtu peļņu, banka tika pa kapeikām pārdota....   Viss oki pa tavam???? 

 

Link to comment
Share on other sites

Izrādās ka nevis 30k, bet vel smukāk!

 

Vaicāts, vai viņš nopircis no bankas mašīnu, baņķieris saka: "Varbūt. Godīgi sakot, es pat nezinu. Es neiedziļinājos, es nebraucu ar šo mašīnu." Viņš nemaksājot no savas kabatas izdevumus par šo mašīnu. Uz žurnālistu norādīto, ka V.Krasovickis to zinātu, ja būtu auto pircis, viņš atbild ar pretjautājumu, vaicājot cik, viņuprāt, maksā "septiņus gadus vecs maibahs". "Tas maksā apmēram 20 000 dolāru. Tas ir būtiski?" saka "Parex bankas" līdzīpašnieks.


Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Bet izpumpēja divi žīdi +

Nu vēl jau viens to visu izkārtoja, pa kluso, ekonomiskā pamatojuma jau nebija :biggrin:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@Ronalds, Nu protams, ka nav oki pārpumpet miljardu, bet alternatīvo scenāriju apskaidroju jau. Jeb tev bja labāka ideja, kā šo atrisināt šoreiz, ņemot vērā gan pozitīvsa gan negatīvās sekas rīcībai. 

 

@jema diemžel tas viss bija kopums visam, kas notika apkārt - uzpūstais NĪ tirgus, pārkarstošā ekonomika, Lehman Brothers, ideja, ka ar augstu risku mahinācijām banka nopelnīs, valdošais pārlieku lielasi optimisms, kam arī īsti nebiaj ekonomiska pamatojuma

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

kas notika apkārt - uzpūstais NĪ tirgus, pārkarstošā ekonomika,

Kam tad ir vajadzīga valdība un ministrijas?

Link to comment
Share on other sites

Tad bija gāzi grīdā valdība un ministrijas, ko nez kādeļ daži slavē, kā labako valdību, jo redz, tad esot bijusas cilvēcīgas algas :D 

 

Iedomājies, kā valdība tanīlaikā tiktu lamāta ja teiktu - "nē, jums algas aug pārāk strauji, tēriņi pārāk strauj, nepērkat dzīvokli purčikā pa 100k, bremzējam visu nost", parēktu un izsmietu par tautas nodevejiem, kam neintereē "vienkāršā tauta" + atkal varētu gauzties par jaunām regulām un likumiem

 

Be nu mazais gāzi grīdā notik visur pasaulē,  ne tikai Latvijā un mūs, sekojošajā burbulī, parāvā līdz

Labots - Zin...
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tad atbilde ir liekēži, kas mūs uzdāvināja Swed pensionāriem? :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Jo nebija pietiekamas regulas, likumi un nodokļi, kas mākslīgi bremzētu visu to marazmu, kas notika... ironiski ne? :) 

Link to comment
Share on other sites

TAd sanāk ka Ronis nepareizi cepjās?:blush:

Link to comment
Share on other sites

Ne nepareizi, jo dažas lietas tiešām ir bezjēdzīgas :D 

 

Bet nu ir vajadzīgas regulas, likumi un nodokļi, lai būtu kaut kāda kontrole par apkārt notiekošo vispārīgi nevis tikai katram savā kabatā...

Link to comment
Share on other sites

 

Just now, Zin... teica:

lai būtu kaut kāda kontrole par apkārt notiekošo vispārīgi nevis tikai katram savā kabatā...

Viss jau labi ja tas SIA Valsts par iedzīvotājiem atcerētos :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Ir kur atceras,ir kur nē.. tiesam ir jāsaprot, ka nauda ir tik cik viņas ir un ir jābūt galvenām nostādnēm valstī, kur to naudu visvairak grūzt iekšā, kam pēc logikas būtu jābūt izglītība un demogrāfija, lai vēlak būtu nauda veselībai un sociālām lietām

Link to comment
Share on other sites

Ak dies kāds daudzums burtu pa dienu sarakstīts! Rodas sajūta, ka vairums no šeit rakstošajiem ir nodarbināti valsts pārvaldē. Jums nav žēl laika, kas pakāsts rakstot šos bezjēdzīgos palagus savā starpā?! :-D  Ja šīs cilvēkstundas būtu patērētas tam, lai "uzmestu" kādu  priekšlikumu - lai cik absurds tas neliktos - "uz papīra" un iesniegtu manabalss.lv., tad labums būtu 100000000x lielāks. Un varbūt tas pat rezultētos kaut kamā. A tā - "tukši d?i?r?s?t, nav malku cirst".

Labots - Pukinens
Autolabotājs
Link to comment
Share on other sites

Ronald, es ar informētu iestādes, ja mani nosauktu par pedofilu - stukačs nelabojams. Tu vispār sajēdz par ko runā? Domā, ka te ir kaut kāds slēgtais Tehnisko Mūku Neredzamais Ordenis? 

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Par Parexu man kaut kā dežavjū sajūta - vienreiz tak te tika muļļāts. Es palieku pie sava - būtu nogarantējuši sindicēto pasākumu, KK tiktu galā. Tur bij citas intereses un stāsts kā beidzot viņiem parādīt vietu. :(

Link to comment
Share on other sites

@CAP - paldies, biju palaidis garām :biggrin:


Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

stāsts kā beidzot viņiem parādīt vietu

Tie tak Godmaņa čomi sāka savu biznesu kā valūtas mainītāji, mazs netīrs biznesiņš, Godmaņa paps tautai dalīja krāsniņas solījumos, šitie zeltā peldējās!


Jā kārtējie komjaunieši!:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Bij 2 varianti - valstij garantēt, tad izķepurotos, bet tie, kam vajadzēja, noairēja. 2. - atņemt, lai noliktu pie vietas, ko arī norealizēja. Te nu godmaņpapa draudzība nostrādāja ar valsts naudas iegrūšanu, lai paglābtu no ne tik tolerantu valstu "investoriem". Bij tāds klauns, kura priekšā, pat Kaimiņš nobāl, bet savu izdarīja - Ne Īpaši Speciāli...

Link to comment
Share on other sites

Tu to rīdziniekiem nestāsti, viņi šādus tekstus nesaprot :biggrin:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , snukurins teica:

Tās gāzi ,,grīdā algas,, bija Rīgā,pie mums un lielākā daļā Latvijas nekādas ,,gāzi grīdā,, algas tajā laikā nebija un ne par santīmu necēlās

 

da ladn. Strādāju tajā laikā par programmētāju, pirmā darbavieta, tā pati Rīgā. Viena dablkafijas viesmīle tur saka - strādājot drusku virs 1 slodzes, alga lielāka kā tev tur programmējot.

aizbraucu uz pilnīgiem laukiem - pamatskolas klasesbiedru satiku. O, čau, strādāju tepat uz traktora, alga lielāka kā tev tur Rīgā programmējot..

[ update ]: runa ir par ~1k EUR tagadējā valūtā. Man līdz tam tobrīd nevilka, šamiem gan.

 

Laiks kā ceļš ir aizvijies, tagad daudz kas mainījies. Un proporcijas ir ļoti stipri savādākas. Bet nu faktu atceros.

 

nē nu šņukuram varbūt nekas nepieauga, bet pie mammas daudzdzīvokļu mājas laukos apgriezties nav kur - pagalms pilns ar mašīnām, un ne jau nu žiguļiem.

Labots - usver
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , usver teica:

pagalms pilns ar mašīnām, un ne jau nu žiguļiem.

S klases MB? :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

@jema: traks, vai? S klases MB, porši, gelandvāgeni un hummeri ir tikai Rīgas pagalmos koncentrēti, tur citādus nemaz nelaiž. Bada ar pirkstu, izsmej īpašnieku, ka šamam lūznis, līdz tas sakaunās un nopērk cilvēka cienīgu auto un beidz blamēt Rīgu.

 

Zemākas klases auto vieta, pavisam dabiski, ir perifērija. Tur infiniti visādi un citas inomarkas. Katrs zin savu vietu, visiem labi :) 

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , versatile teica:

Piemēram, šobrīd reāli apsveru domu vērsties Satversmes tiesā. Ja uzņēmums izmaksā prēmiju darbiniekam, tad soc nodoklis no tās ir jāmaksā, bet, piemēram, bezdarbnieka pabalstu rēķinot, to neņem vērā. Esmu samaksājis, bet nesaņemu to, par ko maksāju. Vai nu atdodiet naudu, vai pārrēķiniet pabalstus uz atpakaļu visiem.

Padod ziņu, kā tas beigsies.

 

pirms 9 stundām , laikamTak teica:

pelnutrauks

Liec pelnutrauku mierā! Kaut kur tak rezerves drošinātājus ir jāsaber!

 

pirms 6 stundām , versatile teica:

... intereses pēc, kas notiek ar teoriju, ja valsts šos ektra nodokļus novirza, teiksim, ceļu būvēšanai, utt? Nu, vienvārdsakot, ja atmetam domu, ka nodokļu nauda NEKAD NEKAD NEKAD NEKAD neatgriežas ekonomikā? :)

Mūsu galā novirza kaut kādu naudu ceļu būvēšanai (restaurēšanai? atjaunošanai?). Tiesa, varētu būt pašvaldība, ne valsts. Man gan nav skaidrs, kāpēc pilnīgi normālā stāvoklī esošu ceļu vajag "nokasīt" un "atjaunot", kamēr pāris km tālāk ir "ceļi - piekares bendes".

Šovasar vietējā pilsētā centrālo krustojumu pārbūvēja… It kā jau viss labi, pareizi un apsveicami - pie skolas parastu gājēju pāreju vietā luksoforus ieviesa un tā… Nav gan saprotams, kāda mērķa labad - ne reizi neesmu redzējis tos luksoforus strādājam.

 

pirms 3 stundām , Ronalds teica:

Jā, @jema nerakstīja smuki, par ko arī atvainojās. Bet nu draudēt ar policiju un tiesu darbiem arī nekādi nav korekti!

Mums jau te bija viens biedrs, kas skrēja uz policiju.... 

 

Varbūt kļūdos, bet uzskatu ka mums te nav vajadzīgi biedri, kas uzmet lūpu un draud ar policiju un tiesu darbiem! 

 

Tak nedraudēja - vien palūdza aizvākt goda un cieņu aizskarošu frāzi.

Ko tu iesaki? Kā viņam vajadzēja rīkoties? Vajadzēja klusām visu nokārtot alusbundzas stilā?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , snukurins teica:

nav lielākas par 2.5Eur stundā.

Ko nu stāsti, man brālēns kāreiz par traktoristu strādā, maksā par stundām, bet nekad mazāk par 1000 nav. Un nestrādā arī nekādas mega stundas, tajās pašās 180 - 200 stundās iekļaujas, pietam ne-Rīgā, bet Ogres rajona dziļumos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

kāreiz par traktoristu strādā, maksā par stundām, bet nekad mazāk par 1000 nav

rīdzEnieku pasakas par leiputriju, lai aizmālētu acis nabaga darba tautai. Dabā tā nemēdz būt!! Пиздеж и провокация!! Noteikti bračka zog, tautas asinis sūc, neba nu godīgi maizes riecienu pelna. Noteikti pat traktoram tuvumā bijis nav, par traktorkomisijas trešā vietnieka pirmo padomnieku strādā un saņem naudu par neko!! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cilvēku kas tiešam būs darbā, kad darbā ir jābūt, nemaz tik viegli neatradīsi, pietam visbiežāk ir tā ka jādara ir arī mazliet vairāk un jāuzņemas kaut neliela atbildība. Uzņēmums/ferma par kuru runāju pieder manam klasesbiedram ar kuru vēljoprojām uzturu sakarus, tāpēc ik pa laikam aprunājam situāciju. Ja pa tiem pašiem 400 - 500 vēl cilvēkus var atrast, tad drošibas tur nav nekādas. Lai atrastu kādu kas arī uzņemsies kaut nedaudz atbildību un domā divus gājienus uz priekšu, tad nevienu, kuru varētu laist modernas tehnikas tuvumā zemāk par tiem pašiem 800 neatradīsi. Ja atradīsi, tad braukās kautvai no tās pašas Ogres. Nekas cits kā maksāt neatliek.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , usver teica:
Pirms 18 minūtēm , AndrisBB teica:

stundām, bet nekad mazāk par 1000 nav

rīdzEnieku pasakas par leiputriju, lai aizmālētu acis nabaga darba tautai. Dabā tā nemēdz būt!! Пиздеж и провокация!! Noteikti bračka zog, tautas asinis sūc, neba nu godīgi maizes riecienu pelna. Noteikti pat traktoram tuvumā bijis nav, par traktorkomisijas trešā vietnieka pirmo padomnieku strādā un saņem naudu par neko!! 

Ir cilvēki ,kas ir ļoti labi runātaji ,spēj neko gandrīz  nedarīt ,bet pelnīt ļoti labi...

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Zin... unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...