Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

@binary, man grūti saprast nepieklājības apmēru bez piemēra, bet vai tad cilvēki nepaliek stipri sakarīgāki savā izteiksmes veidā, ja redz sev pretim adekvātu, nelecīgu kadru? Man ir bijis tas gods arī ? dzīvē redzēt - neatminos, ka būtu man braucis augumā. Daudz ir tādu bijis, kas internetā šad un tad lecas, bet uzvedas savādāk, ja nav īsti par ko. 

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Izlasīju, izlasīju...

Iespējams, ja nedēļu palaistu brīvsolī šo pasākumu, jūs redzētu, kas te darās reizēm

Nevēlos nevienu ierbežot un izveidot kaut kādu vietu, kur jābūt visam pēc likuma burtam, tas šo vietu tiešām nogalinātu līdz galam, bet nu pārmaiņās pēc tak var arī kko jēdzīgu ierakstīt nevis tikai ienākt "visi lohi un indīgo" un atkl pazust...tam īsti nav nekādas vērtības

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
pirms 23 stundām , boto teica:

Nu re, arī starp zemniekiem vieni vienlīdzīgāki par citiem...

Citēt

par nozari atbildīgais ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) kļūdas valsts atbalsta izmaksas kārtībā neatzīst

Tādēļ, ka "kļūda" ir fundamentāli nepareizie pamati - caur subsīdijām, kvotām, kompensācijām un absurdām regulām realizēta plānveida ekonomika. Tā principiāli vienmēr atpaliks no tirgus ekonomikas, tikai tai "ticīgie" sociālisti to nekad neatzīst, jo tas nav politkorekti un dēļ ticīgo aitu bara ar laiku nozīmēs amata zaudēšanu. Kamēr tauta neizmetīs no galvas trulo sociālismu, tikmēr vienmēr būs stagnācija.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , usver teica:

@binary, man grūti saprast nepieklājības apmēru bez piemēra, bet vai tad cilvēki nepaliek stipri sakarīgāki savā izteiksmes veidā, ja redz sev pretim adekvātu, nelecīgu kadru?

usver, redz, ja tev pretim ir "neadekvāts, lecīgs kadrs" un tas tavu izteiksmes veidu padara par nesakarīgu, tad principā sanāk, ka arī tu pats tāda kadra priekšā esi neadekvāts un lecīgs. Vēl vairāk - ļoti iespējams, ka ne tikai tāda kadra priekšā.

 

Es gan DL neesmu dzīvē saticis, bet ir bijusi iespēja pastrādāt kopā ar citiem lecīgiem kadriem, kas visus par idiotiem saukā. Turklāt nevis forumā, bet dzīvē - ofisā un tā. No malas paklausoties - jā, protams, izklausās kaut kā tizli. Esot mazliet tuvāk tam visam - izrādās, ka tie lecīgie (vismaz tie, ar kuriem man ir sanācis strādāt) savā pieredzē, prasmēs, spējās, saprašanā parasti ir galvas tiesu pārāki par "sakarīgajiem". Kamēr vieni mācās smuki runāt un smaidīt, tikmēr citiem tā komunikācija ir pie vienas vietas - urbjas sevi interesējošās tēmās. Tas attiecas ne tikai uz "lecīgajiem", bet arī citādi "no normas atšķirīgiem" kadriem.

 

Vari, protams, apvainoties un lekties ar tādiem. Bet var arī laist gar ausi to visu, saprotot, ka tādi nu viņi ir, tā viņi komunicē ar pasauli. Otrajā variantā sadarbība ir daudz vienkāršāka un produktīvāka…

 

Šajā sakarā… Neesmu ne Linux fanāts, ne Linux lietotājs, nav ne jausmas, kas ir Linus Torvalds, bet šo video ir grūti aizmirst - https://www.youtube.com/watch?v=JZ017D_JOPY

 

pirms 2 stundām , Zin... teica:

(..), bet nu pārmaiņās pēc tak var arī kko jēdzīgu ierakstīt nevis tikai ienākt "visi lohi un indīgo" un atkl pazust...tam īsti nav nekādas vērtības

Te nu kaut kādā mērā jāpiekrīt, reti ir sanācis lasīt no viņa ko sakarīgu - parasti kaut ko iespamo un pazūd. Es gan arī pēc padoma pie viņa neesmu lūkojis (kaut kā interešu jomas nesakrīt), varbūt tāpēc no viņa puses pārsvarātik tādu "lekšanos" atminos. Bet nu nereti tā "lekšanās" tomēr ir par tēmu.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , raiviic teica:

no foruma atmosfēras, kāda te bija senos laikos, nav vairs ne smakas - un nez vai arī vairs kas glābjams

Precīzāk? Forums noveco un izmirst, jaunieši forumus nelasa?

 

1 stundu atpakaļ, binary teica:

Kamēr vieni mācās smuki runāt un smaidīt, tikmēr citiem tā komunikācija ir pie vienas vietas

 

šo video ir grūti aizmirst - https://www.youtube.com/watch?v=JZ017D_JOPY

Linus tur starp citu saka, ka viņš ir audzis vietā, kur cilvēki nav tik politkorekti kā Amerikā, un tas man atgādināja kādā žurnālā (iespējams, Klubā) lasītu interviju ar Lauri Libertu, kur viņš saka, ka, salīdzinot amerikāņu plastmasas pieklājību par visu, ko tu dari, teikt, cik tas ir lielisks, un latviešu spēju atklāti pateikt "veci, šis, ko tu uztaisīji, ir sūds" - tas otrais variants ir noderīgāks viedokļa adresāta izaugsmei.

Link to comment
Share on other sites

Ek, pirms kaut kādiem gadiem kādā linkedin rakstā bija par uzņēmumu, kur politkorektums netiek piekopts. Viss tiek runāts atklāti. Ja Jānis pie kaut kā vainīgs, tad tā arī pasaka, nevis kaut ko minstinās no sērijas "nu jā, team leads tur termiņus nepareizi sarēķināja", "nu sorry, šoreiz nolaidām lažu" vai "ai, nekasies, cits uzdevums bija prioritārāks". Tā arī saka - Jānis neizdarīja to un šito. Ja atmiņa neviļ, tur pat visi meetingi tiek filmēti un jebkurš var tos meetingus pēc tam noskatīties. Faktiski audzina kā atklātību, tā atbildību. Fig pēc darba tādā uzņēmumā spēsi pastrādāt kādā citā uzņēmumā, kur viens uz otru ar pirkstu rāda (sak', ko tad es, es jau neko), bet nu varbūt arī nevajag.

 

Diemžēl nesanāk atrast to rakstu :( Žēl, būtu interesanti vēlreiz izlasīt…

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , binary teica:

bet ir bijusi iespēja pastrādāt kopā ar citiem lecīgiem kadriem, kas visus par idiotiem saukā. Turklāt nevis forumā, bet dzīvē - ofisā un tā.

 

Tiešām visus, ar vai bez iemesla? Velk uz smagiem aspergeriem uz autisma pusi. Izceļas ar to, ka nesaprot līdzcilvēkus - jo tālāk spektrā, jo vairāk urbj savu un mazāk saprot cilvēkus. Šeldons u.c. kadri ir piemēri. Gan jau te baru arī var salasīt, ja ieskatās. Citēto rindiņu autoram arī derētu pārbaudīties uz sindromu, varbūt ko jaunu uzzinās. ;) Cik ar aspergeriem ir sanācis strādāt, sadarbība parasti ir tāda, ka visi atspērušies mauc tā vietā, lai izklaidētos, saukājot apkārtējos par idiņiem. Okei, ja kolēģis ir tups kā āmurs un aiz sava slinkuma/aprobežotības saka "man tas nav jādara", tiklīdz kā jārisina kāda nestandarta problēma, tad šamo gudrā kolektīvā necienīs, bet tā, ka visiem braukt augumā - nu tas vēl jāredz.

 

Nu vēl jūrnieki utml citā vidē auguši cilvēki paliek:

Citēt

ххх: Есть тут у нас на работе один, бывший моряк. Только он может начать общение с клиентом со слов "Женщина, ебать вас в сраку!", а потом искренне удивляться, почему на него жалуются )

 

pirms 9 stundām , binary teica:

ja tev pretim ir "neadekvāts, lecīgs kadrs" un tas tavu izteiksmes veidu padara par nesakarīgu

Te jautājums bija par scenāriju, kad ar cilvēku runā sakarīgi, bet šams vienalga sprēgā un tēlo superstāru, kam visi nav cienīgi ūdeni pienest. Līdz šim neesmu tādu redzējis, izņemot pavisam tīņus, kad visiem paliek viss skaidrs, izņemot tīni pašu. Un arī tie pamazām kaut ko sāk saprast, kad redz apkārtējo reakciju uz to visu.

Labots - usver
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
Pirms 21 minūtēm , usver teica:

Nu vēl jūrnieki utml

 


Par tiem kas jūrā! :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

usver, jā, ir bijis arī variants, kurš visus, bez iemesla. Nēnu OK, tipiski tā nav lamāšanās trīsstāvīgajiem ar kaut kā tur piesaukšanu, bet nu anyway - ir, kas tādu cilvēku nesaprastu. Apvainoties vai pasmiet līdzi - tas katra paša ziņā. Ja gribas apvainoties - tās nu ir katra paša problēmas.

Citēto rindu autors drīzāk kādus "oficiālus" IQ testus papildītu - tas būtu interesantāk. Nekādi nevaru saņemties :D

 

pirms 3 stundām , Ronalds teica:

Es arī par to lai runātu atklāti!

Bet ir atšķirība pateikt - "Veci tu kļūdies, jo..."

pret "Dauns nedajobnutais, tevi un tavu māti izdzt ar sūdainu mietu!"

Vai tik tu nebiji tas, kurš te vienu atļāvās nobanot par to, ka šis palūdza izdzēst kaut ko skarbāku par to otro frāzi, pabrīdinot, kas varētu sekot pretējā gadījumā? Vēl par stukaču atļāvies apsaukt. Kaut kāda viedokļu nesakritība, zinies :)

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , binary teica:

ai tik tu nebiji tas, kurš te vienu atļāvās nobanot par to

Ja tur par @versatile,tad es viņu nobanoju par to, ka sāka ar policiju un tiesām draudēt. Tikai par to, nevis par to ka mūsu politiskie uzskati nesaskan! Kā jau teicu katram ir tiesības uz savu viedokli! 

Cits morders viņu atjaunoja, bet mans viedoklis ir tāds, ka interneta diskusijās sākt draudēt ar policiju ir galīgi garām! Pa manam absolūti nepieņemami! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@Ronalds te nav anonīmo ... klubiņš.. par vārdiem nākas reizēm atbildēt, tur gan neizskanēja draudi, drīzāk lūgums par informācijas korekciju, pretējā gadījumā apsverot iespēju griezties.

 

Tu laikam mums tāds superjūtīgs.. Atceries, ka te tomēr ir publiska vide.

Link to comment
Share on other sites

Ja pareizi atceros, tad biedrs tika nepatiesi apvainots un nogānīts. Uz viņa iebildumiem, ka šie apvainojumi būtu jāizvāc, arī tika uzspļauts.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , binary teica:

jā, ir bijis arī variants, kurš visus, bez iemesla.

Reālā dzīvē tāds ātri pa tauri dabūtu. Ja tur bija kompānija, kas ļāvās, ka viņus «visus bez iemesla», tad tajā kompānijā kaut kādi memļaki jocīgi bija.

Link to comment
Share on other sites

Ronaldam nebij taisnība par versatile, jo moderatoram ir jāspēj ar vēsu galvu no malas apskatīties uz visu šo ļembastu, izvērtēt iespējamās sekas un nolikt malā savu viedokli...

Link to comment
Share on other sites

Cik es atceros tad tur bija viens ne pārāk glaimojošs salīdzinājums. Nevis tiešs apvainojums vai uzbrauciens. 

Takš varēja ziņot foruma adminsitrācijai kura domātu un pieņemtu mērus. 

Bet lai vai kā - es uzskatu ka dēļ interneta diskusijas izteikumiem draudēt ar policiju ir smags perebors! 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Ronaldam nebij taisnība par versatile, jo moderatoram ir jāspēj ar vēsu galvu no malas apskatīties uz visu šo ļembastu, izvērtēt iespējamās sekas un nolikt malā savu viedokli...

Piekrītu, ka pasteidzos un rīkojos emociju vadīts. 

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , alusbundza teica:

un kam todien bija vēsa galva?, 

 

Tas ir Arguments? :D

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

nav

ja esi atbildīgais, tad kaut vai četrrāpus, bet kārtībai jābūt ......

Labots - alusbundza
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Pietiek drusku paiet malā un  kādu laiku neko nerakstīt, kad īstenie un pareizie vecbiedri pamanās saplēsties un sāk draudēt viens otram ar policiju un apvainot stučīšanā. Projekcija projekcijas galā un acting out, kā grāmatā.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 7 minūtēm , Raimonds1 teica:

Pietiek drusku paiet malā un  kādu laiku neko nerakstīt,

tā tik turpini ......

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , alusbundza teica:

bet, par to stučīšanu atbalstu @Ronalds, @versatile izrādīja savu vājumu ....

 

Šito nesapratu. Viņam ko - kauties jāiet bij, vai pa muti kādam jāsola? Ja ir posts, kur biedrs tiek nosaukts par pedofīlu, moderi nenoreāģēja un neizdzēsa postu, brīdinot tā autoru, tad skaidrs, ka viņš izmantoja nākamo iespēju, pieminot tiesībsargājošās iestādes. Nu ir tak jādomā ar galvu! Joki jokiem, bet šī ir ļoti nopietna lieta.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , binary teica:

Citēto rindu autors drīzāk kādus "oficiālus" IQ testus papildītu - tas būtu interesantāk

bezjēdzīgi. Es teiktu, ka vairāk par mani. Un? Ko dod tie skaitļi - 130, 135 vai 140? Iespēju pie pozitīva rezultāta piekarināt pie sienas lapiņu?

Aprakstītais sindroms ļautu saprast drusku vairāk par sevi pie pozitīva rezultāta. Man diezgan stipri pajāt par savu IQ - arī bez tā zinu, ka neesmu spožākais spīdeklis apkārtnē (ja jaunībā esi gudrāks par vairumu savu draugu, tad esi nepareizajā kompānijā) un lietas varu sasniegt tikai ar darbu un iedziļināšanos. Tāpēc manās acīs IQ ir apmēram kā augums centimetros - vienmēr atradīsies kāds garāks un kāds īsāks. :) 

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , alusbundza teica:

@Racer ja lasīji no sākuma visu diskusiju tajā vakarā, tad tev vajadzēja saprast, ka ne jau no zila gaisa @Ronalds tā izteicās ......, @versatile pats izprovocēja .....

 

Ko nozīmē izprovacēja? Lab, po. 

 

P.S. Kjirzak, ja neesi ievērojis, tad paakjis nav atstādināts, jo par to iebrēcās ļaudis. :D 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 9 minūtēm , drunk_lizard teica:

zin, veelies apstriideet, ka foruma vadiiba sjobriid ir kafijas stāstilaizjas?

ķirzak, nav taisnība, kafija te neko neregulē .....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , drunk_lizard teica:

tas, ka virssaisji ir nenosveerti

 

Bet viņi mācās un atzīst savas kļūdas, ka ir ļoti labi. ;)

 

Liec mierā Rītakafiju, viņi kāreiz cenšās un pieeja, ka kādreiz zāle bij zaļāka un tagad visi ir dalbajobi neko labu nedos, pat ja tā tas ir...

Link to comment
Share on other sites

Just now, drunk_lizard teica:

kafija ieceela vietvalzjus! tos, kuri laiziija! vietvalzji atskjiraas ar kafijai piemeerotu intelektu un pilda vadliinijas! veel jautaajumi?

 Ko Tu tur muldi?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 1 minūtes , drunk_lizard teica:

reklaamas novaakt slabo?

tas ir vienīgais, ko regulē ...., pārejais ir pašu ziņā 

Link to comment
Share on other sites

Just now, drunk_lizard teica:

o, jaaaaa! pasju zinjaa bija nolikvideet zinosjaakos un koloriitaakos biedrus, atstaajot pamatiigaakos mudjilas. ljoti perfekts risinaajums...

 Piemērus studijā! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Zin... unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...