Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

versatile

Nu nē, es vienkārši domāju, ka par spīti tam, ka viss ir slikti, es zinu cilvēkus, par sevi, neapšaubāmi, gudrākus, talantīgākus, centīgākus, kas ar savu darbu sasnieguši virsotnes, nākot no "tautas" (neviens gan te nedefinēt, kas ir "tauta", jo, kad pašam jautā, vai slikti dzīvo, noliedz, bet "tauta" gan dzīvojot slikti, ej nu saproti). Jā, man ir bijusi tā iespēja ilgstoši būt par sevi gudrāku cilvēku sabiedrībā.

Un zb tie argumenti, ka 2003.gadā nepietika, tagad ar nepietiek, jo 4miljardi gadā tiek tērēti deputātu bērnu izglkītībai USofA. Nu jopteļmopteļ, kurš te ir ieliecies?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Labi - būsim paklausīgas govis, no tādām pienu vieglāk slaukt! 

Mana daļa maksāt nodokļus, kungu daļa - viņus tērēt! 

Un sūdzēties nav ļauts! 

Nu tādi publiski zināmi sīkumi kā Parex, Liepājas metalurgs, Rīgas satiksme - cik miljoni nodokļu maksātāju naudas ir aizgājis tajos melnajos caurumos? Nē nu sīkums vai ne! 

@versatile, nē nu turpini maksāt nodokļus - savādāk kungiem nebūs ko ēst! 

Link to comment
Share on other sites

Labāk nemaksāsim vispār un, lai viss pāriet privāto rokās... tad redzēsiet laimi pilnīgo :) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@Zin... es ceru ka esi reģistrējies kā pašnodarbinātais un maksā valstij ap ~40% no nopelnītā! Vai tomēr lieto ārzemju bankas karti? 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Rīgas satiksme ir vienas konkrētas partijas konkrēta barotava.

LM - arī ir atrodami konkrēti vainīgie saistībā ar OIK, bet nebūsim naivi - Zaharjins diez vai šobrīd dzīvo domādams, ko ēdīs un kā naglis par taksistu piestrādājot...

Parex - kopējie zaudējumi pašlaik esot 700 citroni - ahūni daudz. Bet apmēram 10x mazāk, kā palaižot bankrotā.

Neviens jau nesaka, ka viss ir ideāli - es teiktu, ka kādus 2-3% no budžeta, nu moš 5% k'totālo maksimumu tiešām aizshēmo kaut kur. + valsts pārvalde, kā jau te runāts, ir neefektīva, jo ir birokŗatija, visiem papīriem jābūt kārtībā, konkursu procedūras nav tik efektīvas, jo jāievēro stingri reglamenti, utt. Bet ēnu ekonomika ir 30-40% un ne no budžeta, bet IKP. Mums sen bija jābūt 10 jardu budžetam.... Sen.

tagad ekonomiak ir pirmskrīzes limenī, bet ar daudz cerīgāku un saprātīgāku sastāvu.

Link to comment
Share on other sites

Dārgumiņ, jau labu laiku SEB :) Man izrasktu vēl aizsūtīt?

 

Bet redz, līdz ko apjautājos par to 2003. gadu tā pārēj uz citu tēmu

Labots - Zin...
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 9 minūtēm , jema teica:

dzīvē mazu bērnu pavedinātājs!

jema, aiz mūsu abu profiliem stāv konkrēti cilvēki ar vārdu uzvārdu un personas kodu. Palūgšu šos vārdus paņemt atpakaļ, pretējā gadījumā, esmu gaytavs rīt uzrakstīt iesniegumu par goda un cieņas aizskaršanu.

cieņā,

v.

 

 

Edit - ja bundžas draudi par manis pārstrādi papīrmalkā un viņa suņu izbarošanu, vai kas nu tur vakar bija (es gan suņus neēdu, tā bija viena cita biedra specifika), ir mēreni uzjautrinoši, tad šis ir maucība un nav pieņemami.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

@Zin... ne jau bankas karte te ir galvenais! Galvenais jautājums bija vai esi reģistrējies kā pašnodarbinātais LV un maksa valstij ~40% no nopelnītā kā to likums prasa! 

Link to comment
Share on other sites

@versatile uz policiju vari nemaz neiet rakstīt iesniegumu, ja nu vienīgi uz tiesu, civiltiesiskā kārtā.. Te diemžēl vai par laimi nav ASV :)

 

varu pateikt no savas pieredzes.. alga valsts pārvaldē šur/tur tikai ar šo gadu atguva apmēru kāda tā bija pirms/ap krīzi.. 2007-2008g.. algas griezums krīzes gados bija ļoti smags.. 40-50%.

 

cenas par jebko pa šiem gadiem (arī no 2003.g.) ir celušās ne tikai pa 2x.. ko tu varēji pa 7ls nopirkt tad un ko tagad? tagad gandrīz neko..

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, versatile teica:

dažiem tas orgāns vēl nav atrofējies.

Nu Racer es cienu kā cilvēku, ja viņš saka, tad laikam es kaut kur pārvilku par svītru! Bet es organiski nepanesu šos pareizos, jo dzīve ir pierādījusi ka nemaz tik pareizi jau viņi nav!

Link to comment
Share on other sites

P.s. sāksim personīgos, bez jebkādiem izņēumiem vārna... varam klaigāt viens uz otru par sava iedokļa pareizību, bet davaj, bez jebkādiem mīļvārdiem

Link to comment
Share on other sites

Nu Ronis ir cilvēks no tautas, viņš raksta ko domā, pareizi neparezi, bet nu viņam ir daudz taisnības, viņš nevienu kapeiku nav nozadzis bet nopelnījis ar savām rociņām, ja te puse biezos izmestu uz ielas taču nosprtāgtu badā, pēc tekstiem jau var redzēt ka strādāt jau nehuja nemāk, bet gudri izrunāties pēc grāmatas ir ok!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , versatile teica:

mhm, vajag tikai notariāli apstiprinātu skrīnšotu - ar to, par laimi, nav problēmu.

Policijā gan varētu būt jāvēršas, lai iegūtu datus par pieslēgumu un segvārdu. Un valsts nodeva jāsmaaksā par pieteikumu, jo mantisks.

Process nav sarežģīts.

Tā - biedrs @versatile aizgāja atpūsties uz bezgalīgi ilgu laiku! Stukači mums te nav vajadzīgi! Ja nejēdz normāli diskutēt, un sāk ar policiju un procesiem draudēt  paldies! Uz neredzēšanos! 

  • Kādas šausmas! 2
  • Slikti! 5
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Ronalds teica:

esi reģistrējies kā pašnodarbinātais LV un maksa valstij ~40% no nopelnītā kā to likums prasa! 

Svukārt atbildot uz šo... jau kādu laiku vairs neesmu gabaldarbā, bet ar stundas likmi un par mani tiek viss nomaksāts ;) Biju pelēkajā kādu laiciņu, protams, bet es nekliedzu ar putam uz lūpām, ka mani valsts apzog un visi ierēdņi ir liekēži.

 

Tagad atbildi, kas tev ir tas ierobežjums un regula, kas ir izpostījusi visu dzīvi un kādi ir tavi priekšlikumi situācijas uzlabošanai, bet reāli,ekonomiski pamatoti priekšlikumi nevis "atlaiZt Saeimu"


Pirms 1 minūtes , Ronalds teica:

Tā - biedrs @versatile aizgāja atpūsties un bezgalīgi ilgu laiku! Stukači mums te nav vajadzīgi!

Tu neesi normāls :D Ja tā, tad tu paliec tāds pats, kā viens cits admins, apsveicu

Link to comment
Share on other sites

Tik pat labi Zinan tad arī varēji pie reizes, viņš tak nepareizi tevargumentē. 

Nav pareiza rīcība no tavas puses

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Laikam beigsies tomēr te tas pasākums. Paliks tik vissirslikti bars ar cilvēkiem no tautas .....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zin... teica:

"atlaiZt Saeimu"

Pēc gada jau būs jauna! Jauns kults jaunas plānas nabadzīgas sejas! Vells šito jau arī nedrīkst rakstīt, ja nu iesūdz kāds jaunas deputāts!

 

Pirms 2 minūtēm , Ronalds teica:

Tā - biedrs @versatile aizgāja atpūsties un bezgalīgi ilgu laiku!

Ну тут ты дядя Федор не прав!!!! PAr ko?

Link to comment
Share on other sites

@Ronalds vai tev patiktu, ka tev piedēvētu mazgadīgo pavedināšanu? ne velti arī pret bundžu biji iecietīgs un domāju, ka mans reports tā arī tika izdzēsts, lai gan tas nebija pirmais personīgais uzbrauciens veltīts man.. Tu esi sevi parādījis ļoti "labā" gaismā.. tā turpini, izmantot savas pilnvaras un iespējas vērsties pret tiem, kam domas nesaskan ar tavām :D super. 

 

gaidu, kad mani arī izbanos :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , jema teica:

Nu Ronis ir cilvēks no tautas, viņš raksta ko domā, pareizi neparezi, bet nu viņam ir daudz taisnības, viņš nevienu kapeiku nav nozadzis bet nopelnījis ar savām rociņām, ja te puse biezos izmestu uz ielas taču nosprtāgtu badā

Taisnība ir daļēji, iekrītu, bet ne pilnībā un viņā uzskati, ka vis, kas saņem naudu no valsts budžeta ir nevajadzīgi liekēži ir kkas, maigi sakot, vājprātīgs

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
Pirms 12 minūtēm , Ronalds teica:

Stukači mums te nav vajadzīgi! Ja nejēdz normāli diskutēt

 

Ronaldam šādas noslieces ir bieži, runāt bezseguma tekstus - Latvijas Finieris labi palicis atmiņā, ka skaļi reklamēja, ka tiem bankrots slēdz rūpnīcas LV :D Un regulāri ir tādas tēmas.

 

Te tas pats par 2003. gada un 2017. gada budžetiem, skaļi, tukši, vāji izsaukumi!!!!!!!  Respekt Zin, kas salika faktus pa plauktiem un Ronalds klusi pārvilkās uz jaunu tēmu :D

 

Vēl jāiesāk tēma par dzīvokli pa 100k Rīgā, lai viņš var rekomendēt māju, kas nebūs Rīgā, :D ne tuvajā pierīgā!

 

Par Versatile bloķēšanu gan parādīji vāja cilvēka darbības. Ne jau viņš sāka nepamatotus apvainojums, ja neesi vainīgs, nav ko baidās! Par saviem vārdiem gan būtu jāvar atbildēt! Un līst citu divu cilvēku sarunā ar kaut kādu bloķēšanu galīgi greizi :D

Labots - Kaspars12
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

NU pirmkārt es jau tieši konkrēto kungu nenosaucu par pedi-ņu, tas bija salīdzinājums, bet nu Ok, ja vairums to uztver savādāk, es atvainojos @versatile kungam par saviem vārdiem, kas nemaz tā nebija domāti! Varbūt nekorekti izteicos! ;(

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Tagad atbildi, kas tev ir tas ierobežjums un regula, kas ir izpostījusi visu dzīvi un kādi ir tavi priekšlikumi situācijas uzlabošanai, bet reāli,ekonomiski pamatoti priekšlikumi nevis "atlaiZt Saeimu"

Sāksim ar vienkāršāko kas nekādā veidā neietekmēs ne budžetu, ne kāda kabatu.

1. Atcelt visus nepamatotos ierobežojumus un aizliegumus. Tādus kā PET alus pudeļu aizliegums. 

2. Stabilitāte - necelt nodokļus, nepieņemt jaunus ierobežojumus! Ļaujiet dzīvot un strādāt! 

 

Tālāk jau grūtāk! 

Tomēr vajadzētu politiķiem atbildību par pieņemtajiem lēmumiem! Parex, LM - tur stāv konkrētu cilvēku paraksti uz dokumentiem! Nu nevar tā, ka kāds pieņem lēmumu kas nodokļu  maksātājiem maksā daudzus miljonus bet atbildības = nulle! Teorētiski mums krimināllikumā ir panti ko inkriminēt, bet pagaidām cik zinu neviens vēl nav sodīts! 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , e = d teica:

vissirslikti bars ar cilvēkiem no tautas ....

No kurienes tu esi nācis?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
Pirms 4 minūtēm , Ronalds teica:

Nu nevar tā, ka kāds pieņem lēmumu kas nodokļu  maksātājiem maksā daudzus miljonus bet atbildības = nulle!

 

Tu taču tos nemaksāji ? Kur sāpe :D

 

Tad jau var raudāt, ka atnāca radara foto, jo redz, tas bija uz taisna ceļa un bez 10 zīmēm :D  jebac! Tā paaudžu atšķirība ir traka lieta! 

 

Es kā daļa biedru teiktu, ka iet uz labo pusi, sākam pirmkārt arī katrs ar sevi un mainīsies viss apkārtējais!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Bans noņemts, ja vēlas, par to Admina kungs var banot mani

Paldies. Es gan mājienu sapratu, nelīdīšu, kur neesmu vēlams.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Bans noņemts, ja vēlas, par to Admina kungs var banot mani

Neko - ja uzskati ka mums te vajag biedru kas draud ar policiju un tiesas darbiem, ta uz priekšu! 

Te ir interneta diskusija. Katrs aizstāv savu viedokli.

Bet tad kad sakarīgi argumenti beidzas un sākas draudi ar procesiem un policiju... nu labi.... 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Ronalds teica:

Parex, LM - tur stāv konkrētu cilvēku paraksti uz dokumentiem!

Tikai atkal... ja parex nebū glābts, iespējams būtu daudz lielākā tūtā, ta kā bija jaizvēlas mazākais no ļaunumiem. Un ne jauparakstītajiir pe vainas, bet varbūt tomēr Kargns ar Krasovicki?

 

Pirms 2 minūtēm , Ronalds teica:

Atcelt visus nepamatotos ierobežojumus un aizliegumus. Tādus kā PET alus pudeļu aizliegums. 

Un tas ir tas, kas te trauce dzīvot? Es domāju tādu ierobežojumu, kas tieši pasliktina tavum, manu, jemas , versatile dzīves kvalitāti un ierobežo 

 

Pirms 4 minūtēm , Ronalds teica:

Stabilitāte - necelt nodokļus, nepieņemt jaunus ierobežojumus! Ļaujiet dzīvot un strādāt!

Diemžēl ismaz tuakos 5 gadus uz to vari necerēt to iemselu pēc, ka joprojām notiek daudzas reformas un grozījumi,lai atrastu to balansu starp konkurētspēju, valsts funkciju nodoršināšanu un sociālo izmaksu segšanu


Pirms 1 minūtes , Ronalds teica:

Neko - ja uzskati ka mums te vajag biedru kas draud ar policiju un tiesas darbiem, ta uz priekšu! 

Nocitē to draudu lūdzu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Kaspars12 teica:

Latvijas Finieris labi palicis atmiņā, ka skaļi reklamēja, ka tiem bankrots slēdz rūpnīcas LV

Jā kļūdījos! Cik ilgi vēl šo pieminēsi??? 

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka nu jau pietiks par šo tēmu. Tik daudz un plaši viss jau ir izspriests šeit vairākas reizes, un viens un tas pats tiek malts un malts.

Var redzēt katra nostāju un ar to tak jau pietiek. Katrs aizstāv savu taisnību un neviens piekāpties negrib, nu tad tikai karš.

 

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Ronald, varbūt pietiek kunkstēt, bet vajag kaut ko darīt? Vai esi kaut ko vispār kādreiz darījis? kādu papīru/iesniegumu kaut uzrakstīis? Kas liedz sākt kaut ko vietējā mērogā vai tomēr vieglāk ir dīvānpirdējekspertuklubiņā diskutēt šos valstiski svarīgos jautājumus?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Ronalds teica:

Bet tad kad sakarīgi argumenti beidzas un sākas draudi ar procesiem un policiju... nu labi.... 

Nu bet tā taču arī ir diskusija :biggrin:


Pirms 5 minūtēm , Zin... teica:

Un ne jauparakstītajiir pe vainas,

Nu jau tu gan tagad dot vaļā! par 1Ls nopirkt 1 miljardu zaudējumu :shok::shok:

Link to comment
Share on other sites

Stāsts ir par to, ak zaudējumi varētu būt vēl lielāki, ja to nedarītu...

Mums augstskolā par to kā reiz bija analīze un secinājums galu galā bija, ka izvēlēts mazākais no ļāunumiem, jo tā, iespejams būtu sākusies vispārēja panika, naudu raušana ārā no bankām, procenti debesīs un ļoti pamatīgi iedragāta LV finanšu sistēmas reputācija utt utjp. Ta kā jā, lēmums briesmīgs, bet ko daarīt

Link to comment
Share on other sites

varu piekrist, ka parex, metalurga un vēl dažos gadījumos valdība lažu nolaida, bet no otras puses mēs nezinām kā būtu bijis, ja to neizdarītu, varbūt būtu vēl sliktāk. Arī Citadeles pārdošana par tik zemu cenu bija kļūda, bet nu te valsti nevar vainot.. ERAB smagi iegrieza ar saviem nosacījumiem. Redz, Krājbankai gan ļāva pa grunti aiziet.. i nekas.. visi dzīvi, nu jā.. Pauls savus tūkstošus pazaudēja :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zin... teica:

Stāsts ir par to, ak zaudējumi varētu būt vēl lielāki, ja to nedarītu...

Vienīgas kas to saka ir latvju zēns Godmanis, kas izglāba vāl divus latvju zēnus, kuri tagad grib tiesāties ar valsti!

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 18 minūtēm , Zin... teica:

ja parex nebū glābts, iespējams būtu daudz lielākā tūtā

Te ir jautājums kam! Karginam un co - jā protams! Viņi bija tajā bankā ielikuši savus privātos līdzekļus uz depozītu ar diezgan pamatīgiem procentiem. Kurus arī turpināja saņemt pēc bankas glābšanas! Parastam cilvēkam? Kāda tūta? Man tajā laikā parexā bija ~5000 ls. Nu saņemtu naudu atpakaļ no garantijas fonda! Ko es būtu zaudējis??? 

Bet valsts parex glābšanai (cik es zinu)  iegrūda pamatīgu žūgsni no pensiju naudas un tā nauda tā arī nav atlikta atpakaļ un visticamākais arī nekad nebūs! 

 

Pirms 18 minūtēm , Zin... teica:

Nocitē to draudu lūdzu

Pirms 51 minūtēm , versatile teica:


pretējā gadījumā, esmu gaytavs rīt uzrakstīt iesniegumu par goda un cieņas aizskaršanu.

 

mhm, vajag tikai notariāli apstiprinātu skrīnšotu - ar to, par laimi, nav problēmu.

Policijā gan varētu būt jāvēršas, lai iegūtu datus par pieslēgumu un segvārdu. Un valsts nodeva jāsmaaksā par pieteikumu, jo mantisks.

Process nav sarežģīts.

 

@Zin... šādi izteikumi pa tavam ir oki? 

Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Zin... unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...