Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 2 minūtēm , Ronalds teica:

būvēja jaunu govju kūti

Nja... par šo arī maniem radiem sanāca pieredze ceļot... emm, vircas bedri(jābeotnē un vēl visāds sviests). Nokārtojot visus papīrus BEZ ES finansējuma, sanāca pat lētāk, nekā ar ES finansējumus. Tad šie to finansējumu arī pasūtīja tālāk... neko, viss OK, kā arī ietaupīja.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , versatile teica:

Nu a kurš vainīgs, ak ES prasa visu ar papīriem? pareizi, tie, kas muhļīja visu pa pelēko.

Te nav runa par pelēko - ( tur vēl vairāk varētu ieekonomēt!) 

Tā birokrātija ir vienkārši nejēdzīga! Divi būvnieki - viens bez ES sertifikāta, otrs ar -  cenas starpība +50%! 

Un maksā abiem oficiāli ar rēķinu un pārskaitījumu! 

Link to comment
Share on other sites

versatile

A kāda mārrutka pēc būvniekam, kas ir INVESTĒJIS savu laiku un naudu sertifikāta iegūšanai, atjaunošanai, apmācībām, utml būtu tas viss jāvērtē ar ciparu 0?

Lai tak tas otrs būvnieks ar to sertifikātu nokārto, ja jau nekas tam nav vajadzīgs, un davaj, būs visiem laime. Aiz ko tā nedara?

 

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

versatile

Moš esi precīzāks - es nejēdzu no Tavas ikdienas un Tu nejēdz no manas. Pie tā arī paliekam, un galvenais, lai abiem maizīte uz galda un sviests virsū.

 

A ja pērc lietas bez čekiem, kreisās/marķētās degvielas, cīgas utml un nemaksā nodokļus, tad tēmā vāvuļot, cik slikta LV vispār neklātos - es nesaku, ka Tu tā dari, bet, ja nu... :)

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Atkal sākas :D

 

Versatile pareizi saka... Lielisku ideju sačakarēja tie, kas tāmes safantazeja bezjēgā augstas un deļ tiem benefitus nogrieza visiem, arī godīgajiem

 

Un jebkurā gadījumā, tak ir dota izvēle, ņemt tos ES fondus vai nē. Sanāk lētāk bez ES fondiem, forši, malači, mazāk laiks arī birokrātijā aiziet... Bet tiešām vērā ņemamos projektos un saimniecību paplašināšanās gadījumos bez tiem ES fondiem nekādi nesanāks lētāk man tāda aizdoma :) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, versatile teica:

Moš esi precīzāks - es nejēdzu no Tavas ikdienas un Tu nejēdz no manas.

Tikai есть нюанс - viens strādā un pelna naudu, bet otrs kā izskatās sēž uz nodokļu maksātāju naudas vai ES fondiem un gudri kakā! 

Ja kļūdos, @versatile, neturi pūru zem sveces, pastāsti kā pelni naudu! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Roņu aldi (sveiciens rītdienas vārdadienā, starp citu), pirmkārt, esmu iepriekš bijis gana atklāts par savu darba vietu.

otrkārt, manā ģimenē šobrīd ir: 1 pensionārs, 1 skolnieks, 1 students budžeta grupā, 2 skolotāji, 1 darbinieks izglītības iestādē un es, privātā sektorā strādājošs :)

 

Labāk pasaki, kas ar to būvnieku:

Citēt

 

A kāda mārrutka pēc būvniekam, kas ir INVESTĒJIS savu laiku un naudu sertifikāta iegūšanai, atjaunošanai, apmācībām, utml būtu tas viss jāvērtē ar ciparu 0?

Lai tak tas otrs būvnieks ar to sertifikātu nokārto, ja jau nekas tam nav vajadzīgs, un davaj, būs visiem laime. Aiz ko tā nedara?

 

 

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Nesēž viņš uz nodokļu maksāāju kakla, tā kā lieki apvaino :) Viņš strādā un pelna naudu iespējams vairāk nekā tu :) 

 

P.s. nodokļus tok 3x varāk samaksā

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

versatile
Just now, Zin... teica:

iņš strādā un pelna naudu iespējams vairāk nekā tu :) 

Neskaitīsim naudiņas kabatās, es, patiesībā, no sirds ceru, ka gan Roņaldis, gan bundža pelna vairāk - bez sarkasma. Tā būtu pareizi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zin... teica:

Viņš strādā un pelna naudu iespējams vairāk nekā tu

Nu noteikti ka vairāk! 

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

anā ģimenē šobrīd ir: 1 pensionārs, 1 students budžeta grupā, 2 skolotāji, 1 darbinieks izglītības iestādē

Man nav tik daudz jāuztur.... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Roņaldis

Par šo tā kā gribētos banu iegriezt.... Noteikumu punkts - necieņa pret citiem biedriem... bet nu labi.... 

Ja nav vairs citu argumentu, ta jāčakarē niks.... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, alusbundza teica:

Rīgas piensaimnieks, un dzīvo uz zemnieku rēķina ........

 

Nopietni? :D

Link to comment
Share on other sites

Nu tad beigās kurš nedzīvo uz kura rēķina?

 

Jūš tagad gribat apstrīdēt visu industrializāciju, ekonomiskos principus un vispār kā moderna sabiedrība funkcionē kopumā joptvai :D 

 

Tavu cigāru būvējot VAG dzīvoja uz metāla rūdu ieguvēju rēķina...

Link to comment
Share on other sites

versatile

uz zemnieku rēķina :) Dienas anekdote.

Jelgavas pievārtē skaists piemineklis zemniekiem, kas izdomāja, ka pietiek, uz viņu rēķina neviens nedzīvos. Paldies vāciešiem, būtu bijis tiešām skumji, ja aizklapētu.


Pirms 18 minūtēm , Ronalds teica:

Par šo tā kā gribētos banu iegriezt.... Noteikumu punkts - necieņa pret citiem biedriem... bet nu labi.... 

Es ar mieru!

Tik pēc tam nobano bundžu par (šitas bija aizskaroši)

Pirms 32 minūtēm , alusbundza teica:

ja esi kopā ar 20% -  tīgo, tad te nevāvuļo

un sevi, par to

Pirms 25 minūtēm , Ronalds teica:

viens strādā un pelna naudu, bet otrs kā izskatās sēž uz nodokļu maksātāju naudas vai ES fondiem un gudri kakā! 

 

Deal? :)

Link to comment
Share on other sites

@versatile, ražo čipšus? 

Visu cieņu! Tiesa gan neesmu tādus čipšus veikalā redzējis, bet nav jau brīnums tik 1% tirgus... Cerams ka nākotnē ies labāk! 

Ja redzēšu, nopirkšu, pagaršos! Cerams ka ir labi!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , versatile teica:

ļoti labs produkts,

Fuj, man tieši nepatīk tā švammes konsistence, garša it kā ok :D

 

Ir ir jebkura veikalā viņi,tik ne vienmēr pamanāmi

 

Un  nē, versatile neražo čipšus :D 

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Rimi tie čipsi ir redzēti jau kādu laiku ... Bet slavenais E621 ir iebiris arī šajos produktos, tāpēc viņus neaiztieku ... Bēdīgi, jo, piemēram, Estrella ir tīra no šiem draņķiem ...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

Un  nē, versatile neražo čipšus :D 

Nu ne jau tieši ražošanā piedalās....

Vai nav nekāda sakara...?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , M@R$$ teica:

Bet slavenais E621

Tad jau sanāk ka tomāts un nedod dievs sojas mērci arī neēd.....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Ronalds teica:

Tad jau sanāk ka tomāts un nedod dievs sojas mērci arī neēd.....

A kā tu tomātā viņu iedabū? Tīri interese ...

Sojas mērci? Neizjūtu baigo trūkumu, to neēdot...

Nu te arī cits viedoklis ...

http://www.saulesjosta.lv/~misterij/index.php/veseliba/3065-veseliba-natrija-glutamats-e621-legala-inde.html

http://puaro.lv/interesanti/labi-maskejies-slepkava-natrija-glutamats-e621/

Nu ok, neiešu pierādīt kādam kautko, bet tīri garām ejot, parasti visi garšas uzlabotāji u.c. atrodami lētās precēs (cīsiņi, desas, lēti saldumi u.c.)... Par kvalitāti laikam atliek tikai piedomāt ;)

 

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Pa radio dzirdēju, ka ģimenes, kuras ražo bērnus pabalstiem, ir tikai daži procenti, ja nemaldos, ~4%. Ja tā, tad nav jēgas šito bāzt visulaik degunā. Man gan viens jau studē, otrs nākamgad būs pilngadīgs, tā kā tās solītās pabalstu ķīseļu upes uz mani vairs tieši neattiecas. Par to ilgtermiņa apdrošināšanu, vai, manā gadījumā, 3 pensiju līmeni. Tad, kad mani tur iesaistīja, nodokļu atvieglojumi bija pavisam saldi. Krīzes laikā daļu ķīseļa piegrieza, Kad varēšu to izņemt pēc 5 gadiem, diez, kas no tā  cipara man vispār pienāksies. Un tie 3 līmeņa uzturētāji arī kļūst slīpētāki.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 8 minūtēm , M@R$$ teica:

A kā tu tomātā viņu iedabū?

Tāpat kā mononātrija hlorīdu un dihidromonoksīdu.

Labots - versatile
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

kas attiecas uz čipsiem (vai čipšiem), tad principā esmu izvēlējies tikai Estrella.. (dabīgāki, garšīgāki)... Jersikas ir garšīgi, bet viņi reāli no pulvera taisīti un ar visādām vēl hwz ko.. Ādažu.. vispār esmu aizmirsis.. nu pārāk ar palmu eļļu un visu citu drazu aizrāvušies. Lays vēl arī citreiz var..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 1 stundas , versatile teica:

 

Skaistais piemērs par LIAA atbalstu uzņēmējiem, kas pa ārzemju izstādēm braukā - var dabūt 50% atpakaļ no transporta, dalības, materiālu, komandējuma naudu izmaksām, bet ne stenda. A zināt, kāpēc? Tāpēc, ka pamanījās uz papīra tos stendus taisīt tādus, ka ar tiem 50% pietika 100% VISĀM izmaksām un vēl pāris nedēļām atpūtai Bali...

redzi, tu te tēlo baigi pareizo, bet tai pašā laikā atbalsti muhļīšanu ....., nu ko lai es tagad par tevi domāju?, 

no vienas puses pareizi, to veco Eiropu vajag apjāt....., jo viņi mūs nepārtraukti apčakarē daudzas reizes vairāk  ......, BET, kamēr šitā notiksies, mums nekas īpaši neuzlabosies .......,

kamēr nebūs vienlīdzīgi maksājumi (subsīdijas) visā ES valstīs , un PVN pārtikai, un ttt....., mēs būsim 2 - šķirīga valsts ar  neadvekātiem ..., labi neturpināšu .....

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , alusbundza teica:

redzi, tu te tēlo baigi pareizo, bet tai pašā laikā atbalsti muhļīšanu ....., nu ko lai es tagad par tevi domāju?, 

Man kkpd ko tu par mani omā, bet kur es muhļīšanu atbalstu?


Pirms 1 minūtes , alusbundza teica:

kamēr nebūs vienlīdzīgi maksājumi (subsīdijas) visā ES valstīs , un PVN pārtikai,

Piekrītu!

Link to comment
Share on other sites

kur viņš rakstīja, ka atbalsta? viņš vienkārši minēja piemēra, kur notiek muhļīšanās un iemeslus kāpēc birokrātijas prasības aug.. dēļ tādiem muhļītājiem. Kārtējo reizi bundža interpretē ārpus konteksta tekstu pa savam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

@CAP, bet tu laikam vispār neko nejēdzi ......, 

Pirms 10 minūtēm , alusbundza teica:

Tāpēc, ka pamanījās uz papīra tos stendus taisīt tādus, ka ar tiem 50% pietika 100% VISĀM izmaksām un vēl pāris nedēļām atpūtai Bali...

redzi, Inspektor - nedaumok, šitā tikai dara ....., esmu šo pieredzējis, un par izmuhļītu ES naudu braucis uz Vāciju,  Čehiju, ne jau viens, bet asociācija, uz eiropas izstādēm .....,

bet vai tas ir pareizi?, nav, jo pa godīgo mēs nevaram aizbraukt ....., naudas nav, bet kāpēc ir jāmuhļī?, jo var taču papīrus un ielūgumus tīri un skaidri uzrakstīt ........,

 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , alusbundza teica:

edzi, Inspektor - nedaumok, šitā tikai dara ....., esmu šo pieredzējis, un par izmuhļītu ES naudu braucis uz Vāciju,  Čehiju, ne jau viens, bet asociācija, uz eiropas izstādēm

Muhļījis, tātad, esi Tu. Es uz izstādēm nebraucu,, brauca pārdevēji un veda atpkaļ pasūtījumus, projekti bija godīgi un katrs cents tika iztērēts tam, kam paredzēts.

nespried, dārgais, par visiem pēc sevis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , M@R$$ teica:

A kā tu tomātā viņu iedabū? Tīri interese ...

ingredients-of-a-banana-poster-4.jpeg?w=

 

Nātrija glukomāts dabiski ir sastopams daudzos produktos. Ļoti daudz viņa ir tomātos un sojas mērcē! 

Ja jau kāds šo savienojumu uzskata par ļoti kaitīgu, tad tomātam viņš principiāli nedrīkst pieskarties! 

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Zin... unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...