Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

versatile
Pirms 3 minūtēm , snukurins teica:

Tātad alko cienītājs pensis kurš strādā par sētnieku var balsot

Ja maksā nodokļus, soc iemaksu no min algas, why not? Tāpēc ka alko cienītājs? A bezdarbniece rakstniece ko, caurām dienām tamborē un vada Atturībnieku biedrības sanāksmes?

 

Piemēram, šobrīd reāli apsveru domu vērsties Satversmes tiesā. Ja uzņēmums izmaksā prēmiju darbiniekam, tad soc nodoklis no tās ir jāmaksā, bet, piemēram, bezdarbnieka pabalstu rēķinot, to neņem vērā. Esmu samaksājis, bet nesaņemu to, par ko maksāju. Vai nu atdodiet naudu, vai pārrēķiniet pabalstus uz atpakaļu visiem.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Ja uzņēmums izmaksā prēmiju darbiniekam, tad soc nodoklis no tās ir jāmaksā, bet, piemēram, bezdarbnieka pabalstu rēķinot, to neņem vērā.

Jā šis ir mega murgs LV likumdošanā! 

 


Pirms 1 minūtes , CAP teica:

smiekli nāk, lasot šo murgu no atsevišķiem personāžiem :D

Nu no kuriem? neturi sveci zem pūra! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, snukurins teica:

Testa jautājums: ,,Cik maksā 2 litru alus,,

Nu var jau ņirgāties, bet ne jau tā... 

Link to comment
Share on other sites

versatile

ieviešam papildjautājumu - kāda ir nenoderīgākā ekstra mašīnā - ja atbilde uz 3 lapām ar sarkastu "elektriskie logi, inžektors, aizdedzes sistēma bez sadalītāja, kondicionieris, kruīza kotnrole, regulējami sēdekļi, drošības jostas, nolaižami logi "... tad balsot nevar.

Link to comment
Share on other sites

Tak mašīnu pamaini! Ronis ar Versatile tak nopelnīs gaišajai nākotnei! Viņi zin, jautājums vai māk?

Link to comment
Share on other sites

Just now, snukurins teica:

pakaļējā loga tīrītājs

Nu eto ti zrja! Laikam ar pikapu neesi braucis!:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pikapiem tak nav pakaļējā loga tīrītāja . Nevienam!

Tas logs nevar palikt netīrs, ja priekšā ir kravas kaste.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , versatile teica:

Kur garantija, ka jaunajai ar nav pilns?

Nu tad uz reiz pa garantiju jādod atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 18 minūtēm , snukurins teica:

Var tak kratīt ārā pa logu.

Lūdzu, tikai ne pie skolām un bērnudārziem.


Pirms 3 minūtēm , snukurins teica:

Nu redz,ja pabraukā pusi dzīves ar kravas auto tad tādam ir tikai sānu spoguļi,kā smagajam tā arī vieglajam viss ko vajag ir redzams sānu spoguļos.

Viss skaidrs, iešu, teikšu mammai, ka viņai laiks tagad ar smago pārdesmit gadiņus pabraukāt....

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , snukurins teica:

ja pabraukā pusi dzīves ar kravas auto

Nu a kā tad ar to Audi, melo vai? Vai uz vecumu nopirki?

Link to comment
Share on other sites

Un joprojām Ronis pa visu šo laiku nav atbildējis, kas ir tās mistiskās normas, kas jau otro dienu liek klaigāt forumā... tak pasaki baidzot par ko ir tas cepiens īsti? Varbūt mums visiem jauztrucas, ne tik tev

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Moš atkal šnabi uz taloniem dos, tad jā, satraukumam ir pamatots iemesls! Būs dumpis! 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Es ar vēl joprojām gaidu komentāru par diviem būvniekiem, kur viens 2x lētāks, bet bez sertifikāta, un otrs tāds pats, vai sliktāks, bet ar sertifikātu un 2x dārgāks - kāpēc pirmais neiet kārtot to neko nenozīmējošo papīreli un neturpina būt 2x lētāks?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , versatile teica:

Es ar vēl joprojām gaidu komentāru par diviem būvniekiem, kur viens 2x lētāks, bet bez sertifikāta, un otrs tāds pats, vai sliktāks, bet ar sertifikātu un 2x dārgāks - kāpēc pirmais neiet kārtot to neko nenozīmējošo papīreli un neturpina būt 2x lētāks?

sertifikātu tā vienkārši. nenokārtosi - tur vajag pieredzi un augstāko izglītību būvniecībā  ( pēc maximas teķis vairs neder)   lasi jābūt objektos ierakstītam žurnālā), ytāpat kursus vajag visādus noklausīties, par to dod punktus - un vēl beigās uz komisiju jāiet. Lielai daļai darbinieku sertifikāta pagarināšanu neatmaksā....sertifikāti ir dažādās jomās - būvniecība, būvuzraudzība, restaurācija etc./

Daudzi negrib sertifikātu - jo ja uz tevi noformē būvatļauju - atbildība tev. labāk būt projektu vadītājam bez sert. - alga lielāka, atbildība nav .

 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 9 minūtēm , versatile teica:

Es ar vēl joprojām gaidu komentāru par diviem būvniekiem, kur viens 2x lētāks, bet bez sertifikāta, un otrs tāds pats, vai sliktāks, bet ar sertifikātu un 2x dārgāks - kāpēc pirmais neiet kārtot to neko nenozīmējošo papīreli un neturpina būt 2x lētāks?

ne jau no sertifikāta cena atkarīga, viens maksā nodokļus, otrs algu aploksnēs ....., kamēr būs pieprasījums,  tikmēr tā būs ....., un būs vēl labu laiku, jo visi visu grib uzbūvēt par lēto  ......., jo pa dārgo nevar atļauties , 

un kā būtu labāk?, protams, ka ja visi maksātu vienādi nodokļus, bet tai pašā laikā būvniecība samazinātos, un valsts kasē neienāktu peļņa no PVN par iepirktajiem būvmateriāliem, 

un to visi saprot, bet klusē kā ūdeni mutē paņēmuši ......

Link to comment
Share on other sites

versatile

Skaidrs, nodokļu maksāšana draud ar apokalipsi uz katra stūra. Okei.

... intereses pēc, kas notiek ar teoriju, ja valsts šos ektra nodokļus novirza, teiksim, ceļu būvēšanai, utt? Nu, vienvārdsakot, ja atmetam domu, ka nodokļu nauda NEKAD NEKAD NEKAD NEKAD neatgriežas ekonomikā? :)

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 3 minūtēm , versatile teica:

ja valsts šos ektra nodokļus novirza, teiksim, ceļu būvēšanai,

tas būtu apsveicami, un labi ceļi ekonomiku tikai uzlabo ......, bet tā nekad, vismaz tuvākajā laikā nenotiks, jo valdība jau ceļiem nožulī to naudu, kas ir samaksāta par auto

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , versatile teica:

Atdod skolotājiem un pensionāriem,

JA jau tā būtu tas būtu kruta! Mūsu mazajā valstī ir 4000 VID darbinieku, uz 400 cilvēkiem pa 1 mēslam, kurš patērē un maisa strādāt nu tāds super liekēdis! Nē nu vēl jezdakovas un austrijas slimnieku bars, ar mātēm skolotājām kuras miljonus mantojumos atstāj! 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Es ļoti priecātos, ja vid vispār nevajadzētu un visi akurāti maksātu visus nodokļus :)

ja par ar visiem 4k VIDiniekiem no katriem 5iem 2i nemaksā (~30-40% ēnu ekonomika), tad 1 uz katriem 400 jeb 0,25% ir diezgan saprātīgs cipars to liekēžu apkarošanai.

Link to comment
Share on other sites

Problēma jau tā, ka lielākā daļa (es ceru, ka kļūdos) iedzīvotāju nesaprot, kāpēc jāmaksā nodokļi. Liela daļa saka - valsts lai apmaksā un tml. Viņi nesaprot, ka valsts ir viņi paši.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

versatile

Un vēl ģeniālais arguments-  lai vispirms sakārto, tad maksāšu - mājās ar, kad sieva sūdzas, ka ledusskapis tukšs, sagaidat sākumā vakariņas no 7 ēdieniem un tikai tad braucat iepirkties?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , versatile teica:

Un vēl ģeniālais arguments-  lai vispirms sakārto, tad maksāšu

Nu laikam daļa nekādi negrib saprast, kur valsts tērē nodokļu maksātāju naudu!

Vēlreiz! 2003 gadā LV budžets bija apmēram 2x mazāks kā tagad! Un tāpat (ne)pietika skolotājiem. pensionāriem. ugunsdzēsējiem utt un tjp!

Tagad valsts ieņēmumi ir 2x lielāki, bet naudas tāpat nepietiek! Sorr, bet kas tā ir par saimniekošanu, ja ieņēmumi pamatīgi pieaug, bet naudas tāpat nepietiek?

Tiešām kāds uzskata ka tas ir normāli??? Un cenas nav 2x pieaugušas salīdzinot ar 2003 gadu! Iedzīvotāju LV ir palicis mazāk!

 

Valsts budžets ir kā caurs spainis - lej tur ūdeni cik gribi - tāpat pilns nebūs! 

Oki, nebūs ēnu ekonomikas, MUN, visi atdos pusi nopelnītā valstij, budžets būs vēl 2x lielāks- kas, kāds tiešām iedomājās, ka kungiem pietiks? Nebūsim naivi! Tāpat nepietiks! 

Kamēr kungi, jeb valsts nepratīs taupīgi ar naudu apieties, mēs varam tajā kopējā katlā mest jebkuru summu - tā vai tā viss tiks izsaimniekots un naudas nepietiks! 

Nu nav jēgas mēģināt piepildīt cauru spaini! Sākumā caurumi ir jāaiztaisa un tikai tad ir jēga liet tur ūdeni! 

Link to comment
Share on other sites

Nu tā viņš ir, bet tu negribi lai deputātu bērni mācās iekš UK vai USA, tu esi slikts patriots!

Link to comment
Share on other sites

versatile

Es zinu krietni daudz ne-deputātu bērnus, kas mācās un nu jau arī māca ES un USA augstskolās. Tieši pateicoties ES atbalstam, Erasmus un citām programmām.

Vienīgā man pazīstamā deputātes atvase visu izglītību ieguvusi LV. Go figure.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Jā, taisni gribēju teikt, ka neatceros, kā 2003., bet 2004. gadā piens Rīgā maksāja 25-27 santīmus par litru.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Ronalds teica:

Vēlreiz! 2003 gadā LV budžets bija apmēram 2x mazāks kā tagad!

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , versatile teica:

Es zinu krietni daudz ne-deputātu bērnus, kas mācās un nu jau arī māca ES un USA augstskolās. Tieši pateicoties ES atbalstam, Erasmus un citām programmām.

Vienīgā man pazīstamā deputātes atvase visu izglītību ieguvusi LV. Go figure.

Tu esi dumjš vai izliecies?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Ronalds teica:

Tagad valsts ieņēmumi ir 2x lielāki, bet naudas tāpat nepietiek! Sorr, bet kas tā ir par saimniekošanu, ja ieņēmumi pamatīgi pieaug, bet naudas tāpat nepietiek?

Tiešām kāds uzskata ka tas ir normāli??? Un cenas nav 2x pieaugušas salīdzinot ar 2003 gadu! I

Gribi teikt, ka tavi ieņēmumi no 2003. gada ir auguši tikai 2x un nauda visam pietiek? Jeb tomēr kādas 3x un tāpat visam nepietiek? :) 

 

Miimālā alga 2003. gadā 100 eur, tagad 400. Vidējā alga 285 eur 2003.gadā, tagad 900 eur... 

 

Cena pārtikai vismaz 3x. Nerunājot par siltumu, elektrību, īri, transportu, pakalpojumiem utt utjp... MAtus 200.3gada varēja nogriezt pa 2 latiem, tagad cik jāmaksā? Pa cik varēja zobu izraut un cik tagad?

 

Bet tu ko, visi zog un nejēdz saimniekot, jo nauda tak 2X VAIRĀK

Labots - Zin...
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Zin... unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...