Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Nu es nesaku, ka viss ir jādzēš ārā, bet fakts,ka VAR gan profilu, gan tekstu, gan abus kopa, ja vajag...

 

Tālākais visss pagaidam izskatās pēc minējumiem no manas, ronalda gan arī pagaidam kafijas puses, tapēc neredzu jēgu pārlieku lielam stresam... lai kāds no īpašnieka personām iepazīstas ar noteikumiem un attiecīgi arī var rīkoties...

Labots - Zin...
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , Ronalds teica:

Nez, es pārnestu forumu ārpus ES un uzspļautu tām regulām. Arī tagad hostings nav LV! 

Mīļais cilvēk, lasi regulu.

Tā attiecas uz visiem, kas glabā ES pisloņu datus.

USendEi par šo papīrīti iespringst ne pa jokam, tieši šī iemesla dēļ - ar ES bargajiem sodiem šie jau pazīstami ne no nostāstiem vien.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ai, Ronalds, tu nobijies no vienas regulas. Konkrētā regula nebūt nav vienīgā, kas regulē tādu forumu kā šis. Gan jau kaudzēm regulu, noteikumu, likumu, kas lielākā vai mazākā mērā pa foruma pastāvēšanas laiku tikuši neievēroti.


Pirms 1 minūtes , versatile teica:

USendEi par šo papīrīti iespringst ne pa jokam

Tas tā varētu būt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Kafija teica:

Tas, ko sauc par pļutku var būt arī vērtīgs saturs, ko citi lietotāji forumā meklē, piemēram,  biedrs X pa punktiem ir aprakstījis kādas problēmas novēršanu, tālākā diskusija ir par to, vai "lai realizētu punktu nr.1 vajag to vai šito?" u.tt. Ja dzēstā biedra pamatteksts dzēšās kopā ar lietotāju, tad tēmai zūd jēga, jo tad tā kļūst par neko. 

 

Ja lietotājs to pieprasa, tad neko darīt. Jādzēš.

Es varu pateikt kā šīs situācijas novērst - nevajag lietotāju novest līdz stāvoklim, kad viņš to pieprasa :). Tādus deģenerātus kā tūbijus un betonus tāpēc savlaicīgi ierobežot. Un adminiem drusku jāpiedomā pirms banot. Nav nekas sarežģīts ....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Kafija teica:

Ja dzēstā biedra pamatteksts dzēšās kopā ar lietotāju, tad tēmai zūd jēga, jo tad tā kļūst par neko.

Viens no variantiem, teksta autors lai pārvēršas par "user unknow" vai tamlīdzīgi.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Tā attiecas uz visiem, kas glabā ES pisloņu datus.

Bet ja šos datus glabā kāda organizācija piemēram Zimbabvē, es gribēšu redzēt kā ES tiesas viņai tiks klāt! ES likumi attiecas tikai uz ES un pārējai pasaulei par viņiem ir nospļauties!

 

Pirms 4 minūtēm , versatile teica:

USendEi par šo papīrīti iespringst ne pa jokam, tieši šī iemesla dēļ - ar ES bargajiem sodiem šie jau pazīstami ne no nostāstiem vien.

 

Nu tad ko- veram bodīti ciet...? Problēmas nevienam nevajag! ;( 

Link to comment
Share on other sites

versatile
Just now, Zuxters teica:

Viens no variantiem, teksta autors lai pārvēršas par "user unknow" vai tamlīdzīgi.

Manos postos ir bildes ar ūdensžimi. Tas ir intelektuālais īpašums, kuru, gadījumā, ja esmu nobanots, es nevēlos atstāt bez savas kontroles.

nav ko filosofēt. ja lietotājs pieprasa, ir jādzēš.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Zuxters teica:

Viens no variantiem, teksta autors lai pārvēršas par "user unknow" vai tamlīdzīgi.

Jāpaskatās vai  tas tehniski ir iespējams. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , e = d teica:

adminiem drusku jāpiedomā pirms banot

Pričom te bans, tas ir soda mērs. Ja bano uz mūžu, tad arī useri izdzēš.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , vvv teica:

Ronalds, diezgan populārs domēns ir .to. Kā tev šķiet? boot.to būs labi? :D

 

Jā - būs oki! 

 

 

Pirms 5 minūtēm , versatile teica:

Tas ir intelektuālais īpašums,

Nu ja negribi dalīties ar savu īpašumu, ta neliec bildes! 

Tu takš saproti, ka viss ko esi ielicis internetā ir publiski pieejams! 

Ko, mums google cache arī jāizdzēš? 

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Un vispār, neticu, ka to regulu pieņemot netika domāts par forumiem.

Domāju, ka nav stresam pamata. Apraksta noteikumus, ievieš profila dzēšanu ar vai bez satura, jāpiestrādā/jāuzzina pie niansēm un miers mājās!

Link to comment
Share on other sites

Šis satraukums tagad izklausās ta it kā te gatavotos kaut kādam pasaules galam vai arī, šeit ir noslēpta informācija par 59969 līķiem un detalizēts apraksts par narkotiku piegādi visai Eiropas savienībai.... Ja tiešām ir daudz brīva laika, varbūt jāsak ar to, ka iepazīstas ar to regulu pilnībā?

 

Pirms 1 minūtes , Zuxters teica:

Pričom te bans, tas ir soda mērs.

atsauc atmiņā nesenos notikumus, kādēļ šo piemin

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

Šis satraukums tagad izklausās ta it kā te gatavotos kaut kādam pasaules galam

Faktiski tikai viens te ir satraucies.

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši, vismaz man, ļoti negribētos lai forums tiktu aizvērts dēļ kādas birokātiskas procedūras. 

Link to comment
Share on other sites

Dārgajam adminam @Rubb ir daudz brīva laika un gandrīz perfektas angļu valodas zināšanas :) Beidzot varbūt var arī kko padarīt lietas labā un pastudēt šo regulu, pieļauju, ka tas var aizņemt masimums stundu-divas ^_^

Ja nē, apsolos to šonedēļ kādu rītu izdarīt un sniegt razgladu kas un kā

Link to comment
Share on other sites

Krievi nāk! Atlaist zirgasti un krūšu spalvas! 
Pag, tikai karstu nevajag strēbt, dažiem te tas patīk :lol:
Kafija prātīgi uzrakstīja, uzpīpēsim, padomāsim un izdomāsim, lai kafija izdomā. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
Pirms 45 minūtēm , e = d teica:

ar juristiem

Kāda starpība starp beigtu suni un beigtu juristu uz ceļa?

Pirms suņa ir redzamas bremzēšanas pēdas!

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 11 minūtēm , Zin... teica:

Ja nē, apsolos to šonedēļ kādu rītu izdarīt un sniegt razgladu kas un kā

Gaidīsim. No personīgās pieredzes ar regulu lasīšanu (un nemaz nevajag angļu valodu, ir pieejami opiciālie tulkojumi pa latišski) - juridiskā izglītība lieti noder.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
Pirms 25 minūtēm , Ronalds teica:

Nu ja negribi dalīties ar savu īpašumu, ta neliec bildes! 

+100

Link to comment
Share on other sites

Nu English tādēļ, ka visticamāk ir pieejams normāls teksts kkur jau iztirzāts un salikts pa punktiem kādā citā forumā/publkācijā/vienalga

Link to comment
Share on other sites

versatile

Kurš teica, ka negirbu dalīties? Gribu, bet ņemot vērā, ka ja kādu bildi, piemēram, izlemju kādam licencēt un vairs nedrīkstu publiski eksponēt, varu mierīgi izņemt no attiecīgā ieraksta, izmantojot ieraksta rediģēšanas iespēju.

Ja šāda iespēja, no manis neatkarīgu apstākļu dēļ, pazūd, tad bildes eksponēt nevēlos. Easy.

 

nevajag zirņus ar petroleju jaukt.

 

Link to comment
Share on other sites

Tagad saprotu kādēļ ES tulkiem maksā labu naudu...tādus aizraujosus klučus diendienā tulkot... :suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Nečīksti, man bija posms dzīvē, kad eiroleks bija pārlūka home page, katrs rīts sākās ar jaunumu pārlapošanu :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , versatile teica:

Ja šāda iespēja, no manis neatkarīgu apstākļu dēļ, pazūd, tad bildes eksponēt nevēlos. Easy.

Ja neesi ievērojis, tad iespēja labot savus postus arī pazūd pēc kāda laika! konkrēti pēc 267840 minūtēm! 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Ronalds teica:

Nez, es pārnestu forumu ārpus ES un uzspļautu tām regulām. Arī tagad hostings nav LV! 

Tu mūkot no vienas regulas, par iespēju lietotājam pieprasīt izdzēst datus, pārkāp citu vēl nopietnāku un senāku regulu par to ka ES pilsoņu personīgos datus nedrīkst glabāt ārpus ES bez pilsoņa piekrišanas. Ja tu tagad pārvietosi forumu, tad faktiski tu pārkāp visu lietotāju tiesības (kas reģistrējušies regulas darbības laikā).

 

Faktiski sakot ka forums hostējas ne LV jau esi pārkāpis šo regulu, jo kad es reģistrējos, manu piekrišanu neviens neprasija, maz ticams, ka arī tagad kādam prasa.

 

Ieviešot niku "dzēsts profils", lietotājs kurš ir dzēsts var tikt identificēts pēc konteksta. Nesaprotu, kur problēma dod lietotājam iespēju pieprasīt dzēst visu viņa saturu, tāpat maz ticams ka daudzi to pieprasīs.

 

 

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

e=D, Tu esi ritīgs tatārs :D

roni, ko Tu uztraucies par kafijas finansēm? Vēlēšanu laiks tuvojas, tulīt arī te būs visādi brīnumraksti par to, cik Lembis smuki attīsta IT uzņēmumus Ventspilī, cik Dzintars veiksmīgi Saeimā ir iebīdījis likuma grozījumus par interneta PVN samazināšanu, etc kujņas :D

un vispār - lai par to visu uztraucas kafija, Tu tikmēr labāk pastudē IPB iespējas! A to visu zinošais Ronis pēkšņi paliek par nezinīti. Un Rubb neprasi padomu, viņš ir pārāk gudrs un aizņemts cilvēks, KP tak strādā :D 

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 9 stundām , Ronalds teica:

Nopērc pro taptalku un reklāmu nebūs.

«super» ieteikums, nav ko teikt...

 

pirms 9 stundām , Ronalds teica:

Piekrītu ka mobīlajā versijā tās reklāmas ir mega traucējošas

man uz mobilās ierīces reklāmu nav! nevienas! pat ritakafijas reklāmkaruselis negriežas!

tagad bez visa tā nav tik kaitinoši pļutku lasīt.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 3 stundām , laikamTak teica:

pat ritakafijas reklāmkaruselis negriežas!

Kā to dabūt gatavu?

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Nūu, veccīt, ja es to tā publiski atklāšu, mani nobanos, un būšu spiests pieprasīt datu dzēšanu, jo būšu apvainojies.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Kafija teica:

Ja dzēstā biedra pamatteksts dzēšās kopā ar lietotāju, tad tēmai zūd jēga, jo tad tā kļūst par neko. 

Ja biedrs vēlas, lai viņa rakstītais tiktu dzēsts, tad kādas tiesības ir iet pret biedra vēlmēm? Tak pats biedrs var savu komentāru arī palabot, tādā veidā "padarot tēmu bezjēdzīgu". Tas gan ir mazliet sarežģītāk nekā piespiest pogu "dzēst visu manu saturu".

 

Foruma gadījumā ir vērts paskatīties, kas notiek ar citātiem. Ja reiz jādzēš visu saturu, tad ne tikai paša biedra komentārus, bet arī citātus, kuros figurē tā biedra teksti.

 

pirms 8 stundām , Ronalds teica:

Es vienkārši baidos ka dēļ birokrātiskām procedūrām šī bodīte tiks aizvērta! 

Dēļ birokrātiskām procedūrām neviens neko nevērs ciet. Var "aizvērt" dēļ administrācijas attieksmes pret lietotājiem un viņu tiesībām.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
Pirms 5 minūtēm , binary teica:

Ja biedrs vēlas, lai viņa rakstītais tiktu dzēsts, tad kādas tiesības ir iet pret biedra vēlmēm?

Iespējams viņš nemaz nezin ko viņš grib! Tādā gadījumā raksti ir jāatstāj, savukārt biedram pie speciālista jādodas!

 

Un vispār ... par bazaru jāatbild! Ja reiz kas ir uzrakstīts, tad ir uzrakstīts!


1 stundu atpakaļ, laikamTak teica:

Nūu, veccīt, ja es to tā publiski atklāšu, mani nobanos, un būšu spiests pieprasīt datu dzēšanu, jo būšu apvainojies.

A Tu neapvainojies, atklāj privāti! :D

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu.. delfi autors nevietā sašūmējies.. gribi dzīvot ārzemēs, lieto vietējo tarifu vai arī maksā "godīgi". Šis attiecas uz jebkuru ES operatoru.

Link to comment
Share on other sites

Kur Rīgā vai tuvumā vai ātri piegādojošos internetos būtu iespējams atrast riteņus (jeb rullīšus jeb kā to būtu jāsauc), līdzīgus attēlos redzamajās uzpariktēs ietilpstošajiem, šitādus, ar gropi, 5-10cm diametrā?

Rustic-Barn-Door-1170x500-1-1170x500.jpg

arrow-stylish-antique-black-wooden-slidi

Classic+Barn+Door+Hardware+Kit.jpg

Ir vajadzība izgatavot attēlā redzamajai līdzīgu piekārtu bīdāmo durvju bīdīšanās uzparikti, kurai ir jāizskatās apmēram kā no industriālās revolūcijas laikiem. Ir atrasts cilvēks, kas var izgatavot sliedi un stiprinājumus, bet kur lai meklēju riteņus?

 

Riteņiem jābūt ar gropi, jo uzpariktei estētisku uzstādījumu dēļ ir jābūt konfigurācijā "ritenis ar gropi sēž uz sliedes" (atkarībā no tā, ar cik platu un kāda profila gropi izdodas atrast riteņus, sliede var būt gan plakandzelzis / leņķdzelzis / kājām gaisā T profils, gan apaļa ~30mm truba), nevis "ritenis sēž gropjveida sliedē".

Jābūt izgatavotiem, vēlams, ne no plastmasas, bet jebkāda metāla (štancēta bleķa, čuguna, lieta alumīnija, kaut misiņa utt.); var būt plastmasas, ja uzkrītoši neizskatās pēc plastmasas, t.i. ir melni.

 

Pagaidām manas idejas ir:

  • pasūtīt pie džekiem, kas virpo poliuretāna bukses, lai izvirpo no melna poliuretāna
     
  • gatavi poliuretāna riteņi ar gropi
    small-polyurethane-wheels-500x500.jpg
    - skaitās laikam konveijeru (?) rullīši, šo bildi atradu šeit
    Bet kur tādus meklēt Rīgā?
     
  • industriālie riteņi ar bleķa diskiem, un noraut tiem riepu
    apmēram šādi
    30542_1_0.jpg
    (gan jau kaut kur var atrast arī plikus riteņus bez man nevajadzīgajiem oriģinālajiem kronšteiniem)
     
  • industriālie poliuretāna vai neilona riteņi un ievirpot tiem gropi (ja neizdodas tādus atrast melnus, tad nopūst ar baloniņu, gropē krāsa protams noies bet pofig)
    piemēram
    30565_1_0.jpg
    30383_1_0.jpg
    (gan jau kaut kur var atrast arī plikus riteņus bez man nevajadzīgajiem oriģinālajiem kronšteiniem)
     
  • parakņāties Latgalītē un atrast kaut ko, ko vēl neesmu iedomājies
     
  • varbūt eksistē kāda auto detaļa, kas ir tieši tas kas man vajadzīgs un ko var izrakt kādā šrotā? kas tā būtu?
     
  • ĪSTI NEDER: mēģināt nopirkt no Brum Brum ražotāja riteņu diskus
    brumbrum-red-flame-5-1.jpg
    pēc stila ideāli, bet drusku par lielu, iespējams, arī par dārgu (gan jau ap 100€ būs, ja pats Brum Brum ir 300€)
     
  • NEDER: spararati, vai kā viņi saucas, no kājminamajām šujmašīnām, pēc stila ideāli, bet daudz par lielu
     
  • NEDER: bērnu velo palīgritenīši http://fixus.lv/shop/prod/87/6?c=02-WH-SM283, ja izdotos atrast tādus kas ir no bleķa nevis no plastmasas kā vairākums, un kam var noraut gumiju - neder, jo ar nekādiem vai pārāk štruntīgiem gultņiem/buksēm lai turētu durvju svaru (nebūs ļoti smagas, bet tomēr, tā kaut kur pa vidu starp kartona durvīm un kārtīgām koka)
     
  • NEDER: nopirkt gatavu visu uzparikti - jo šāda stila bīdāmo durvju uzpariktes skaitās kaut kas ekskluzīvs un maksā vairākus simtus €.

Riteņi vajadzīgi 2 gab., budžets daždesmit €.

Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Zin... unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...