Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

pirms 2 stundām , Ronalds teica:

Takš varēja ziņot foruma adminsitrācijai kura domātu un pieņemtu mērus. 

Tā tak ir stučīšana.

 

1 stundu atpakaļ, usver teica:

bezjēdzīgi. Es teiktu, ka vairāk par mani. Un? Ko dod tie skaitļi - 130, 135 vai 140? Iespēju pie pozitīva rezultāta piekarināt pie sienas lapiņu?

Es uz mēnesi (mensu) gribu! Tā tīri intereses pēc. Tiesa, to interešu ir pārāk daudz - varbūt labāk nevajag, jau tagad pat trešdaļai nepietiek laika…

 

Pirms 40 minūtēm , Racer teica:

P.S. Kjirzak, ja neesi ievērojis, tad paakjis nav atstādināts, jo par to iebrēcās ļaudis. :D 

Izlietu ūdeni nesasmelsi. Ir ticis atstādināts, par to te publiski tika paziņots. Ir vai nav atjaunots amatā - tas jau ir cits jautājums.

 

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Just now, binary teica:

Izlietu ūdeni nesasmelsi. Ir ticis atstādināts, par to te publiski tika paziņots. Ir vai nav atjaunots amatā - tas jau ir cits jautājums.

 Tas ir tiesa. Aizvainojuma nozīmē. Ļoti nepatīkami - pasteidzās moderis, bet Mežavecis jau ar nav puika un gan jau saprot, ka visādi dzīvē gadās. It sevišķi mūsu laikos.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Mežavecis jau ar nav puika un gan jau saprot,

man jau šķiet, ka viņš jūtas atvieglots ......, ka tas vezums nocelts no pleciem ......

Link to comment
Share on other sites

Jauno lēdiju akadēmija! :biggrin:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Kungi un kungu izstrādājumi, chill.

Uz priekšdienām 1 (viens) lūgums - bana gadījumā likvidēt profilu NC-style. Respektīvi, ar VISU saturu, postiem, bildēm un pārējo.

Pārējais pateikts parakstā.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ko es te varu piebilst... 

@versatile, sorry, ka izbanoju -- bet lai vai kā, bet takš  piekritīsi ka draudēt ar policiju bija perebors.....

@drunk_lizard, tava diršana pa tēmu un arī ne pa tēmu ir piebesījusi mani un ne tikai mani!

Rez forumā, līdzīgi kā dzīvē kaut kādas pieklājības normas ir jāievēro, kas kā izskatās tev ir sveši.... 

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

darklight

A nebija tā, ka NC pats visu izdzēsa? Profila likvidēšana ar visiem postiem, manuprāt, ir diezgan cūcisks gājiens.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 31 minūtēm , darklight teica:

A nebija tā, ka NC pats visu izdzēsa?

Nu es pats dzēsties it kā neplānoju un banu ar neprasu. Bet, ja darīt, tad līdz galam. Negribu, ka mans saturs pa pasauli mētājas, bez manas kontroles. Bildes, galvenokārt.

Arī šai topikā manis paustie personīgie uzskati nesaskan ar foruma administrācijas oficiālo nostāju, ko tur piesārņot.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 5 minūtēm , versatile teica:

Arī šai topikā manis paustie personīgie uzskati nesaskan ar foruma administrācijas oficiālo nostāju, ko tur piesārņot

vajag šad un tad nolaisties uz zemes, un tad arī sapratīsi  .......

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , versatile teica:

Arī šai topikā manis paustie personīgie uzskati nesaskan ar foruma administrācijas oficiālo nostāju, ko tur piesārņot.

Un? Mums te demokrātija. Katram ir tiesības uz savu viedokli!

Parasti biedrs @versatile ļoti korekti un ne vienu neaizvainojot diskutē!  

Link to comment
Share on other sites

No nākamā gada 25.maija visiem profiliem būs defaultā jānodrošina pilnā datu dzēšana pēc bana.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par to dienu - nu @versatile pavilkās un es pavilkos....  

Tas bija stulbi no manas puses. Es atvainojos. 

Ceru ka arī  @versatile atvainosies un vairs ar policiju nedraudēs.

Vienu vārdu sakot - dzīvojam draudzīgi! Mūsu te tāpat ir maz.... 

 

 

Pirms 4 minūtēm , e = d teica:

No nākamā gada 25.maija visiem profiliem būs defaultā jānodrošina pilnā datu dzēšana pēc bana.

Kāpēc gan? ES norma? 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 28 minūtēm , versatile teica:

Nu es pats dzēsties it kā neplānoju

ar steigu vajag tīties ......, jo nav jēga ar tuparillām vienā vietā tusēt ......

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , alusbundza teica:

nav jēga ar tuparillām vienā vietā tusēt

Nu paga, tuparilas var smukas bildes reizēm apskatīties, tur viņš toč profs starp visiem šajā forumā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Politiskos uzskatos tuparilas vienmēr būs abās pusēs, tas ir, katrs vienmēr paliks pie sava viedokļa. 


Tāpēc es politikā nelienu un vēl vairāk, nediskutēju.. 


No tā nav nekādas jēgas. 


Tikai tukša muldēšana. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja kādam gribās savu viedokli vai uzskatus panākt , vai darīt tā, kā liekas pareizi, tad pašam jālien tur iekšā un jāmēģina, citādi spriedelēt var daudz, bet jēgas nav nekādas.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , versatile teica:

bana gadījumā likvidēt profilu NC-style. Respektīvi, ar VISU saturu, postiem, bildēm un pārējo.

Tas jau pielīdzināms grāmatu dedzināšanai sārtā. Kas ir bans, uz nedēļu, mēnesi, vai pašbans uz mūžu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Zuxters teica:

Ja kādam gribās savu viedokli vai uzskatus panākt , vai darīt tā, kā liekas pareizi, tad pašam jālien tur iekšā un jāmēģina, citādi spriedelēt var daudz, bet jēgas nav nekādas.

 

Kāpēc?

Link to comment
Share on other sites

Zuxsis varbūt jaunais Musolīnī, a kapēc ne?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , ggg97 teica:

Tas jau pielīdzināms grāmatu dedzināšanai sārtā

Nu kāpēc, ja cilvēks iet prom aiz apvainojuma un negrib atgriezties, ir saprotami, ka viņš savas ģeniālās domas negrib atstāt iedzimtajiem mērkaķiem, jo iet jau prom ģēniji, bet pelēkā masa paliek! Vienīgi tad foruma jēga un struktūra zūd, bet kuru tas rausta!

Te daudzi atklāti saka, ka lauķi un pensionāri ir tautas puvušā vieta, degradējošais elements, komjaunieši stāvus aplaudē! To šeit drīkst darīt, tas nevienu neapvaino! Bet kungu daudzums, kas visu zin un māk pareizi dzīvot, pamācot to pelēko masu (viņu izpratnē tautu), dažreiz izsauc apbrīnu! :biggrin:

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 2 minūtēm , jema teica:

ja cilvēks iet prom aiz apvainojuma un negrib atgriezties

Kad cilvēku nobano, viņš, izrādās, aiziet no apvainojuma un negrib atgriezties. Dienas doma!

Link to comment
Share on other sites

Atliek tikai uz pus dienu pazust....

 

@drunk_lizard  nu ļoti jauki, ka tev pie kājas, ka kaut ko dzēšu vai banoju, turpināšu to arī darīt ja vajadzēs, un ne jau aiz personīgajām antipātijām...

 

Par foruma uzplaukumu vai norietu... kjipa pirms kafijas pārņemšanas te bija mūžīgā saule un cilvēkiem labs prāts... tāpat liela daļa vecbiedru bija jau nozidējuši. Diemžēl kafijas pārņemšā un absolūti nemākulīga migrācija pamatīgāk iedzina nagu zārkā, piekrītu. Tur gan beidzot, pēc ilgāka laika, izdevās VIENAM no foruma adminiem vārdā @Ronalds visu sakārtot un izskatās, ka pašlaik vairs sūdzbu nav nevienam. Reklāmas... tas ir atkarīgs no citas vadības, be foruma administrācijas.

 

Tālāk par pārņemšanu un atrasti "nepareizie cilvēki", kas tagad vada visu. Nu ja kādam ir pret mani, Ronaldu pamatoti iemesli kādeļ būtu jāatsakās šo darīt, esmu gatavs uzklausīt.

 

Par Ronalda izgājienu ar nebiju priecīgs, bet nu ceru, ka tagad sapratīsi, ka emocijas jāatstāj mazliet otrajā plānā un pirmām kārtām bija jācīnās ar cēloni nevis sekām. Atzīstu arī savu kļūdu, ka beigās tā informācijas apmaiņa notika tik strauji, ka es to postu, kur viņš tika nekorekti salīdzināts un tālāk sekojošo, kur tika jau sākts runāts par policiju, palaidu garām.

 

Par Mežaveča banošanu pravu noņemšanu- tas tika diemžēl izdarīts, bet jā, momentā tika bļauts, ka tā nu īsti nevar. Jebkurā gadījumā viņš tika atlikts atpakaļ.

P.s. It kā pats viņš nesen izteicās, ka pašlaik nevar īsti pievērsties foruma lietām dēļ mega aizņemtības un ģimenes, bet tik un tā it kā nolēmām, ka būtu jāatstāj viņš vismaz ar visām "pravām", kā goda biedrs. Kurš no abiem adminiem šo bija palaidis garām... nezinu.

 

 

Tā 5diena vispār te bija kā tāds vārīšanās punkts, kas nu vismaz ir beidzies, vismaz tādos apmēros.

Labots - Zin...
  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Zin... teica:

Par Mežaveča banošanu

@Mezavecis nekad nebija banots!!!! 

Bija diskusija vai neaktīvam biedram pienākās admina tiesības. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , versatile teica:

Kad cilvēku nobano, viņš, izrādās, aiziet no apvainojuma un negrib atgriezties

Vai tad runa bija par tevi un to gadījumu? Kur tu to izrāvi? 


pirms 2 stundām , versatile teica:

Bet, ja darīt, tad līdz galam. Negribu, ka mans saturs pa pasauli mētājas, bez manas kontroles.

Runa ir pa šo tekstu, tas gan!

Link to comment
Share on other sites

versatile

jema, Tu citēji un atbildēji cilvēka atbildi uz manu ierakstu, kas nenobriedušam prātam ļauj izdarīt secinājumus par savstarpēji saistītu domas pavedienu.

Bet principā, man dikti patīk foruma fīča, kuru pamanīju tikai parakstu mainot. Patīkams klusums ēterā :)

Link to comment
Share on other sites

Pārējais teksts, nav konkrēti par tevi! Mums te ērgļu netrūkst!

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 2 minūtēm , versatile teica:

Tu citēji un atbildēji cilvēka atbildi uz manu ierakstu, kas nenobriedušam prātam ļauj izdarīt secinājumus par savstarpēji saistītu domas pavedienu

es lasu tavu doma prātuļošanu ........,un tas ir tik interesants ......


Pirms 2 minūtēm , drunk_lizard teica:

hau!

aizgāji pakārties ?

Link to comment
Share on other sites

@drunk_lizard nu super, ka viņi ir tādi, vairāk tādus Latvijā... ja kāds no taviem nosauktajiem vēlas ko darīt foruma labā, lai droši uzraksta Ronaldam vai man, tikai priecāšos...

 

Nesaprotu ko tu īsti tgad gribi? Bizness ir bizness, kafija nopirka šo vietu un dara pēc saviem ieskatiem, patīk tas tev/man/viņam/viņai vai nē. Taja skaitā sākotnējā spītība, ka foruma ātrdarbībai viss ir čotka.... Ja tā ir vienkārši bļaušana par vecajiem labajiem laikiem, nu jā, man arī žēl, ka nav vairs atsevišķi biedri.

Link to comment
Share on other sites

Es pa lielam varu runāt tikai par tehniskām lietām!

Var jau kakāt cik nu kuram uziet, bet uzskatu ka tagad forums strādā ļoti labi! Lapas ielādes ātrums <1 sekunde, pēdējie updeiti ir salikti, apache un mysql nooptimizēts pa manam līdz maksimumam.  Jaudīgs hostings!  Nezinu ko gan vēl tauta grib...

Tālāk tikai diskutēt!  

Normālu, cilvēcīgu attieksmi vienam pret otru! 

Un vai forums dzīvos vai mirs - tas tikai no mums pašiem ir atkarīgs!  

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Tak forums jau mira nost pirms Kafijas, kāpēc to neviens neatceras, nāca jauni saimnieki un jauni noteikumi, par ko tur brīnīties! Tagad viss rukā uz urā! Kurš redz reklāmas?

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , drunk_lizard teica:

es patureesju tiesiibas saukt idiotus par idiotiem!

Tad uzmeklē idiotus un saukā viņus par idiotiem acis pārgriezis. Ko tu forumā naidu taisi.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , vvv teica:

Tad uzmeklē idiotus un saukā viņus par idiotiem acis pārgriezis.

Viņš jau meklē, te.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Zuxters teica:

Viņš jau meklē, te.

Takš velti te meklēt idiotus. Te tikai «zirgskābenes» un «rītašļuras pakaļlaiži». :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Zin... unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...