Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Just now, Zin... teica:

Nu vispār jau šo var gan. Pēc sērijas numura, jo vismaz DJI produkti ir jāreģistrē viņu pašu datubāzē ar personas datiem + atmiņas kartē ir ierakstīti visi GPS un telemetrijas dati kur un kā lidots, tā ka teorētiski var atrast pie lielas vajadzības

No maniem modeļiem nevienam nav ne sērijas numura, ne atmiņas kartes, ne GPS. Nav it nekādu problēmu uztaisīt modeli, kurš nav identificējams.

Tāpat nav it nekādu tehnisku problēmu pilsētā lidot kaut kilometra rādiusā, ārpus pilsētas - kaut desmitiem kilometru attālumā.

Es pat nezinu, kāda ir statistika - vai tik nav tā, ka tas tavs DJI ir dēvējams par "minoritāti", ja paskatās, kas darās gaisa telpā?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , binary teica:

Rīgā kādā septembra pasākumā drons nokrita bērnu degunu priekšā.

Tas bija 1. septembrī uz jaunā sporta kompleksa atklāšanu ar visu Ušakovu. Filmētājs nepadomāja, ka baloni viņam traucēs. Abi mani tajā skolā iet.

http://www.delfi.lv/aculiecinieks/news/riga/video-plavniekos-1septembra-ceremonija-drons-gandriz-iekrit-bernu-rindas.d?id=49201277

Link to comment
Share on other sites

droniem noteikumi ir.. jau kopš vasaras arī padarīti stingrāki - https://likumi.lv/ta/id/286823-kartiba-kada-veicami-bezpilota-gaisa-kugu-un-tadu-cita-veida-lidaparatu-lidojumi-kuri-nav-kvalificejami-ka-gaisa-kugi

 

te arī infografika ar skaidrojumiem - http://m.lvportals.lv/visi/skaidrojumi/288148-infografika-dronu-pilotesanas-noteikumi/

 

a gausties par nodokļiem utt.. var vienmēr, jo nekad nebūs labi vai nu vienam, vai otram.. tā bija, tā ir, tā būs. :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , binary teica:

Es pat nezinu, kāda ir statistika - vai tik nav tā, ka tas tavs DJI ir dēvējams par "minoritāti", ja paskatās, kas darās gaisa telpā?

Vismaz Consumer grade tirgus tiek totāli dominēts no DJI puses, ka tik nebija vairak par 60%.

Tāpat viņi laužas iekšā lauksaimniekiem domātajā tirgū

 

Par militārajiem droniem gan nezinu kas un kā

 

Bet nu visi, kas izmanto GPS gan jau arī raksta iekšā kaut kādus datus par lidojumu

 

Paštaisīie un sporta droni ir cits stāsts, jā, tur nekas no identifikācijas nebūs

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

bet tad, kā tavuprāt būtu pareizi?

 

Es piekristu vienam Krievu opozīcijas politiķim (godīgi sakot vairs neatceros kuram) kurš teica ka:

  • Nav tādas lietas kā godīgs politiķis.
  • Nav tādas lietas kā godīgs ments.
  • Nav iespējama godīga budžeta sadalīšana! 

Vienīgā iespēja ir ka valsts saņem minumu naudas. Valsts regulē minimumu lietu. Mentiem ir minimums pilnvaru. 

Žēl ka pazaudēju šo linku.....  

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Un aizietu 90ie, bandu kari un ietekmes dalīšana, kurš uzturēs privāti to ceļu, kurs kontrolēs veselību tajā Latvijas galā un miljonāri būtu 4x vairāk, bet nabagu 10x vairāk :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , Tuubijs teica:

Smaidiet, rīt būs sliktāk :)

Bet riebjas! Kāpēc mēs dzīvojam zemē, kur ar katru gadu dzīvot paliek grūtāk?

@Tuubijs, uk arī ar katru gadu mainās likumdošana par sliktu cilvēkiem? 

Kādi jauni nodokļu palielinājumi un ierobežojumi būs UK no 2018 gada? 

Link to comment
Share on other sites

Atlaist seimu!!! Bļa!!!!

A es vot klausījos Jakova Kedmī prātojumus (Israeļu specnaza bijušais vadītājs). 

Teica, ka nato neaizstāvēs Baltijas valstis un Poliju ar diezvai, ja būs iebrukums. Skumji! 

Link to comment
Share on other sites

Tak jā, tajā pašā UK notiek tā pti bļaušana, ka vissirsliikti.co.uk... Ikdienā klausos BBC radio

Ateros kādu trādirīdi vienu gadu sacēla, ka 3 litru sidriem paaugstināja cenas tieši tā paša iemesla kādēļ mums noņēma no līnijas 2 litru alus, taad pacēla samaksu metro gandrīz 2 reizes, tad degviela par dārgu, tad afēras ar apdrošināšanām utt... UUUUUUn pa lielam 

Pirms 7 minūtēm , Ronalds teica:

katru gadu mainās likumdošana par sliktu cilvēkiem? 

kam labak, kam sliktāk....

Jaunajām māmiņām un ģimenēm, piemēram pēdējo gadu izmaiņās nāk tikai par labu

 

Kurs ir tas likums, kas tev, man, sašam, ļudai posta tā to dzīvi? Tas, ka pīpes paliek dārgākas?

Pacelsies degvielai akcīze, tāpat tā nauda tiek novirzīta brūkošajiem ceļiem un laikam arī pensijām(?)

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Palasījis būtu kāda "specnaza" vadītājs tas izbijušais sovoks ir. Arī esi kritis uz krievu propagandu?


Pirms 5 minūtēm , Gestapo teica:

A es vot klausījos Jakova Kedmī prātojumus (Israeļu specnaza bijušais vadītājs). 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tak nē, smieklīgi. Un zinu, kas pa fruktu. Parasti klausos tāpēc, ka stāsta interesanti par tuvajiem austrumiem, pie mums pārsvarā raksta par Saimnieks meklē sievu un par to kurš jefiņš nakšņojis pie bodes, lai pirmais nopirktu jauno aifonu. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

kam labak, kam sliktāk....

Nez kam pēdējās izmaņas par labu? Jaunajām mātītēm kuras nemāk kontracepciju lietot? Bomzenēm kuras vairojas kā kaķenes dēļ pabalstiem?

Takš tā pabalstu nauda priekš bērniem ir kapeikas pa lielam!  Bet bomzim - sanāks vēl kāds litrs alkohola.... 

Link to comment
Share on other sites

:D Tu esi nepārspējams, skaties pēc sava labuma ne kopējā labumu un tas, aks tieši skar tevi  

 

Māmiņalgas gada garumā ir tāds sīkums vai ne? Atbalsts pirmā mājokļa iegādei arī nav pieminēšanas vērts?

 

Pabalsts tiesām ir dzeramnauda un neuzskatīju par pieminēšanas vērtu un no vienas puses labi ka tā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Zin... teica:

:D Tu esi nepārspējams, skaties pēc sava labuma ne kopējā labumu un tas, aks tieši skar tevi  

Tu arī! Sastrēgumu Rīgā - problēma, jo es viņos stāvu, pie Ogres - sīkums - es tur nebraucu! 

Kāds kopējais labums ir no tā ka bomži ražos vairāk bērnus un varēs pa pabalstiem vairāk krutkas nopirkt? 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 4 stundām , binary teica:

Nez, man kā autobraucējam ir pilnīgi pofig,

tu pamuļķi vari arī peldus šķērsot Daugavu ......, es nevaru saprast, kur tik neaptēsts gudriņs  te radies ...., tev laikam kaut kāda slimība ....., ja tā, tad ej uz uzņemšanas nodaļu ......

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Pats strādāju pie drona sakariem ceturtā maijā militārajā parādē Liepājā LTV translācijā. Visas atļaujas tika saskaņotas un stipri papīri dabūti. Nav tais notekumos nekas pārdabisks un ir tikai normāli, kad saskaņo lidojumu ar pasākuma organizatoru. Nu nav piemēram normāli, kad simfoniskā koncerta laikā virs galvām skaļi rūc tas pļerdaks. Jā un par to drona pilota noteikšanu, tas ir elementārāk par elementāru. Vajag tikai vēlēties to darīt. Tāpat, nav nekādu problēmu to pļerdaku dabūt zemē pret drona pilota gribu.

Pirms 1 minūtes , alusbundza teica:

 

 

Link to comment
Share on other sites

@alusbundza, viņam ir pofig, tāpēc ka viņa nav pāri Ķeguma Hesam jābrauc!

Ja remonts būtu viņa pievārtē un katru dienu stundu būtu korķī jāstāv - kauktu kā aizkauts! 

Link to comment
Share on other sites

redz.. Ronis tik no sava skatupunkta maļ.. šmiga, šmiga, šmiga.. visi ir bomži, alkoholiķi un tik štampā bērnus :D Laikam dzīve viņu tiešām ir smagi apdalījusi un apbižojusi.. nabadziņš, ko tad vēl aiztinies neesi, ja jau te tik slikti, ka Tevi katru gadu mušī nost?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Cap! Es aiztīšos, viņš aiztīsies... Kas tad tev maksās algu???? 

Nekakā bļodā no kuras ēd! Tādi kā es sametam tavu algu! 

Priecājies ka visi nodokļu maksātāji vēl nav aiztinušies un ir kas tev algu maksā! 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 2 minūtēm , CAP teica:

.. šmiga, šmiga, šmiga.. visi ir bomži, alkoholiķi

bet tu vienreiz sāc dzert ....., un neņerksti ......, tiešām sāc kaitināt ..................

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@alusbundza  tavas problēmas, gribēšu dzert - dzeršu, negribēšu - nedzeršu. 

 

@Ronalds - neuztraucies, es pēdējais lidostā gaismu izslēgšu :)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , CAP teica:

visi ir bomži, alkoholiķi un tik štampā bērnus

Normāli cilvēki taisot sīci uz valsti nepaļaujas - nu nav nodokļu maksātājiem viņu vairošanās instinkta sekas jāuztur! 

Taisi bērnu - apzinies ka viņu uzturēt būs dārgi! Un tas valsts pabalsts ir sīkums!  


Tasīt bērnu - tam jābūt apzinātam lēmumam! Jāapzinās cik tas maksās gan laikā, gan naudā! Un nedrīkst būt situācija - oj, sanāca, naudas nav -lūdzu sametieties! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ā.. sīkums tev skaitās tas, ka māte ar bērnu pusotru gadu var pavadīt kopā, nevis uzreiz kā ārzemēs jāmeklē aukles, bēbīšskolas un citas tantes/onkuļi kam nomest bērnu.. ok.. a kas attiecas uz pabalstu pēc tā pusotra gada.. daļēji piekrītu.. jā ir mazs, bet ko padarīsi.. un vēl.. valsts maksā pabalstu tomēr par potenciālo nākotnes nodokļu maksātāju. Bet tu jau kā parasti redzi labumu tik šeit un tagad un sev.

 

Kā jau iepriekš teicu nekad nevienam nebūs labi, lai vai kā samazinātu/palielinātu/mainītu nodokļus vai/un sistēmu kā tādu. Un ne tikai.

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 10 minūtēm , CAP teica:

alkoholiķi un tik štampā bērnus :D 

par šitiem vārdiem tev  pa purnu iekrautu ......, mērkaķis tāds ....., un vēl policists ......, tu taču riktīgs mērglis ......, VALSTS IENAIDNIEKS .....

 

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

@alusbundza  aizej, izskalo kuņģi no spirtotā un tad sāc runāt/rakstīt.. lielais krāvējs :D pat izlasīt vairs nav spējīgs, jo asins vietā .... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , CAP teica:

ā.. sīkums tev skaitās tas, ka māte ar bērnu pusotru gadu var pavadīt kopā

ū... Mega sasniegums ka valsts atdot atpakaļ daļu nodokļos samaksāto naudu! Supe..... Un arī ar niansēm, piemēram netiek ņemta vērā nauda kas samaksātā prēmijās un atlaišanas pabalstos! Uz māmiņalgām plusā ir tikai tie, kas mudzās... Tiek kas godīgi maksā nodokļus - viņi vairāk iegūtu ja iekrātu soc iemaksas paši! 

Link to comment
Share on other sites

kāpēc, lai prēmijas un vēl citus ieņēmumus, no kuriem neskaita/nemaksā nodokli ņemtu vērā?? Karoč.. tu jau atkal esi iebraucis auzās, no vienas puses paziņojot, ka jāpaļaujās uz sevi, no otras, ka tomēr valsts atmaksā samaksāto naudu.. Nez, es par bērniem pie savas algas vēl saņēmu salīdzinoši labu naudu līdz tam pusotram gadam.. māte varēja mierīgi sēdēt mājās.. nejūtos apdalīts.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , CAP teica:

Kā jau iepriekš teicu nekad nevienam nebūs labi, lai vai kā samazinātu/palielinātu/mainītu nodokļus vai/un sistēmu kā tādu.

Nu tu pateici! Nodokļu maksātājiem nenāks par labu, ja nodokļi tiktu samazināti...  Vai ne...

Nē nu skaidrs ka nodokļu saņēmējiem/tiek kas barojās/shēmo no nodokļiem vienmēr gribēsies vairāk.... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , alusbundza teica:

vari arī peldus šķērsot Daugavu ......

 

pārej no bundžām uz bamšļiem. Man kaimiņš no tiem tādu plostu uztaisīja ....

Link to comment
Share on other sites

@Ronalds samazinājums jāvērtē ir objektīvi.. kaut kur nepaņemot, kaut kur ir jānoņem.. un, ja personīgi kāds būs iegūvējs, kāds var būt smags zaudētājs. Nu nav tas tik vienkārši kā tu domā, jo bieži vien tu domā/skaties tikai no savas perspektīvas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Ronalds teica:

Tu arī! Sastrēgumu Rīgā - problēma, jo es viņos stāvu, pie Ogres - sīkums - es tur nebraucu! 

Es neapšaubu lietderīgumu, bet par to, ka apbraukšana tam posmam bija organizēta caur žopu, kaut gan pāris zīmes to mierīgi atrisinātu... Būtu ikdiena jābrauc, atrastu izdevīgako apvedceļu, liela brēka

 

Pirms 8 minūtēm , alusbundza teica:

ne velna vēl neesi iebraucis īstajā dzīvē ......

Tad kāda ta ir tā īstā dzīve? Gausties un pie savām problēmām vainot visus, pirmkārt jau priekšniecbu, valdību un birkokrātiju tikai ne sevi? 

 

Kuram no visiem kaucējiem valdība un valsts dzīvi ir padarījusi briesmīgāku, kā viņa bija 10,15, 20 gadus atpakaļ?

 

KAs Ronald tad būu tas ideālasi scenārijs? Necelt nodokļus šmigaii, atstāt MUN uz 5%, atcelt visas regulas, kas tev traucē, bet citiem nāk par labu un nekad neremontēt pie Ogres ceļus? KAs ir tas, kas traucē dzīvot no pēdējām pieņemtajām likuma normām?

 

 

ū... Mega sasniegums ka valsts atdot atpakaļ daļu nodokļos samaksāto naudu! Supe..... Un arī ar niansēm, piemēram netiek ņemta vērā nauda kas samaksātā prēmijās un atlaišanas pabalstos!

 

Pareizi, bakstam visu slikto, bet labo ignorējam :D Normāli strādājošam cilvēkam, aks saņem 950 eur uz papŗa, jeb vidējo alu, tas rezultējas kkur 12 000 liekās naudiņas.... gribētu redzēt tādu uzkrājumu 22-25  gados strādājošam + tas neietekmē ne bezdarbnieka pabalstu ne pensijas apmēru

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

No mierīgākas tēmas. A kas ir šitajs? Starp Salaspili un Saulkalni.

 

bilde.thumb.JPG.066c87bc0d78e81f368bb73fcc395390.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Ronalds teica:

Nodokļu maksātājiem nenāks par labu, ja nodokļi tiktu samazināti...  Vai ne...

Tak stāsies spēkā samazinātā nodokļu likme nākamgad... par toarī nedziedi prieka dziesmas

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 3 minūtēm , CAP teica:

.. Nez, es par bērniem pie savas algas vēl saņēmu salīdzinoši labu naudu līdz

tāpēc, ka dzīvo uz citu rēķina ......, tev nav ne jausmas , cik grūti ir būt uzņēmējam, un nopelnīt naudu priekš visiem liekēžiem, tai skaitā arī priekš tevi ........

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , CAP teica:

kāpēc, lai prēmijas un vēl citus ieņēmumus, no kuriem neskaita/nemaksā nodokli ņemtu vērā??

No prēmijām/atlaišanas pabalstiem nodokļi tiek iekasēt tieši tādā pašā apjoma kā no algas! Arī soc nodoklis! 

Jā, tik tiešām, kāpēc mūsu godīgā valsts šo neņem vērā??? ? Es šo problēmu apskatīju šeit kādus 4 gadus atpakaļ!

Sieva saņēma iespaidīgu atlaišanas pabalstu, no kura tika visi nodokļi pilnā apmērā samaksāti, bet kad vajadzēja māmiņalgu saņemt - skuju - atlaišanas pabalsts netika ņemts vērā! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, alusbundza teica:

tev nav ne jausmas , cik grūti ir būt uzņēmējam, un nopelnīt naudu priekš visiem liekēžiem, tai skaitā arī priekš tevi ........

Un pa to laiku uzņēmēja padotie sūdzas, ka uzņēmējam nav ne jausmas cik grūti ir izdzīvot ar iizmaksato algu, kamēr pats it kā neko nedarot un dzīvo cepuri kuldams :D un tā uz apli...

Link to comment
Share on other sites

@Zuxters, visi nē, bet mums viņu pietiek.... 


Pirms 6 minūtēm , VebKamera teica:

No mierīgākas tēmas. A kas ir šitajs? Starp Salaspili un Saulkalni.

Kas kas???? Automātiska naudas iekasēšanas iekārta! 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Zin... unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...