Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Mobilo sakaru operators «Bite Latvija» («Bite») ir parakstījis 100% kapitāldaļu pirkuma līgumu par «Stream Networks» un tā meitasuzņēmuma «Latnet Serviss» iegādi, informē pastāstīja «Bites» vadītājs Latvijā Kaspars Buls.

 

http://www.db.lv/tehnologijas/sakaru-tehnologijas/bite-iegadajas-uznemumus-stream-networks-un-latnet-serviss-468935

Link to comment
Share on other sites

Nu un ko es teicu... Un jo ilgāk LTC nevārēs iegādāties LMT vai arī tieši Telia šos abus neapvienos, tad būs arvien sliktāk šiem uzņēmumiem un valstij kā lielākam akcionāram...

 

Link to comment
Share on other sites

@Regisss Bites gadījumā tur vairāk uz korporatīvajiem klientiem, privātos tā apvienošanās faktiski nekādi neietekmēs... un nedomāju, ka tuvākajos gados neapvienošanās diži ko mainīs. No otras puses pie gandrīz līdzīgas īpašnieku struktūras pa lielam ir muļķīgi neapvienot.. bet tas nav jādara mehāniskis, ar varu, piespiedu kārtā, jo tā vēlas viens no akcionāriem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , Racer teica:

Nez būs piegriezuši skābekli jamajiem, vai tik tehniskas problēmas...

Dažādās vietās uzplaiksnī komenti, ka tas esot par godu sadaļai, par manipulācijām ar čekas maisiem

Link to comment
Share on other sites

Nu Latnetam ir privātie klienti - viņi paņēma jaunās mājas kuras ir celtas pēdējos 10 gados. Latnetam pat kaut kādi "interesanti" TV pakalpojumu risinājumi... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , snukurins teica:

Vajadzētu uzlikt maksu par izbraukšanu no Rīgas.................

Vajag maksu par iebraukšanu Latvijā vispār. Jo šitādus pridurkus vairs drīz citur nevarēs redzēt.

Nu pilnīgi dolbanā valsts..

Ceru ka kāds Kims Čenuns sajauks pogas, un uzlaidīs atombumbu uz mūsu galvas.. pridurki...

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , laikamTak teica:

@Stasss, beidzot no koka nokāpi?

Laikam..

Jo sekojot līdzi visam, kas te notiek, nāk doma ka varētu te visu uzspridzināt..

 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Neviens tev neliedz pašam utilizēties. Priekš kam tur citi jājauc iekšā?

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Vai Ogrei normāls apvadceļš, kāds ir manai Jūrmalai, ir? Ja ir, tad droši, karogs rokā! Par manas Jūrmalas iebraukšanas maksu es nemaz sajūsmā neesmu, bet ir, kā ir, es to nespēju ietekmēt. Bet vismaz Jūrmalai ir normāls apvadceļš un bezmaksas pašvaldības autostāvvietas.

Link to comment
Share on other sites

Latkovski un Avotiņu ir vērts palasīt. Un vispār, netaisnojies! :p

Link to comment
Share on other sites

Kurš uztur Daugavpils šosejas posmu cauri Ogrei, man kā garāmbraucējam ir dziļi pofig. Es maksāju ceļu nodokli, Ogres ''kūrortu'' neizmantoju un neredzu nekādu pamatojumu kādai tur vēl iebraukšanas maksai. Cienījamais Helmaņa kungs dikti rāvās pilsētas galvas amatā, tad nu lai tagad kārto lietas un izstrebj to putru, bet ne jau uz autobraucēju rēķina. Nebūtu tā pie varas tiecies, nebūtu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

11/17/2017 , 19:13, ggg97 teica:

Vai Ogrei normāls apvadceļš, kāds ir manai Jūrmalai, ir? Ja ir, tad droši, karogs rokā! Par manas Jūrmalas iebraukšanas maksu es nemaz sajūsmā neesmu, bet ir, kā ir, es to nespēju ietekmēt. Bet vismaz Jūrmalai ir normāls apvadceļš un bezmaksas pašvaldības autostāvvietas.

Un ko dod tās bezmaksas pašvaldības autostāvvietas, ja katru reizi, kad Jūrmalā kaut ko vajag, tāpat jāparkojas privātajās maksas stāvvietās? :D

Par apvadceļiem runājot - otrpus Daugavai arī ceļu netrūkst.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , binary teica:

kad Jūrmalā kaut ko vajag, tāpat jāparkojas privātajās maksas stāvvietās?

Kur tādas ir?!

OK, kaut kāda ir pie pašas Dzintaru koncertzāles vai kādās 2 vietās pie pašas jūras. Vēl kur? Jūrmalā pie pašas domes var pat par velti noparkoties, Rīgā pat īsti par maksu nevar.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , binary teica:

ja katru reizi, kad Jūrmalā kaut ko vajag, tāpat jāparkojas privātajās

Man atkal ne reizi nav bijusi vajadzība likt maksas stāvvietās, pat nezinu, kur tādas ir?

 

p.s.

Man kolēģi bieži pa Jūrmalas varas iestādēm dzīvojas, būs jāpajautā, kā viņiem sokas ar stāvēšanu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Nu es pārāk daudz tur neesmu bijis, bet kaut kādu pasākumu laikā ir bijis problemātiski atrast vietu, kur noparkoties, lai nav kājām jāiet kādu gabalu (tas gan bija gana sen, konkrētu gadījumu/vietu/pasākumu tagad pat grūti nosaukt). No otras puses - ja tusiņš restorānā un restorānam ir privātais parkings, kas iekļauts cenā, tad kaut kā netraucē tas, ka visi tuvējie bezmaksas parkingi ir aizņemti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , binary teica:

Par apvadceļiem runājot - otrpus Daugavai arī ceļu netrūkst

It ir ceļi, tikia Ķeguma HES tiltu jau divus gadus remontē un gan jau vēl tik pat ilgi remontēs. Interesanti, ka pašu Keguma HES uzbūvēja no nulles pa tīs gadiem ar lāpstām un zirgiem, bet mūsdienās, ar vismodernāko tehniku, nevar aizvarus ātri nomainīt. Nu jā, tagad jau jāapgūst budžets un pofig par cilvēkiem , kuriem satiksme traucēta gadiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Didzis teica:

It ir ceļi, tikia Ķeguma HES tiltu jau divus gadus remontē

Ja vietējie nespēj pārgāznes aizvaru atšķirt no tilta, tad ...

Bet jā, paņerkstēt vajag.

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , maize teica:

Ja vietējie nespēj pārgāznes aizvaru atšķirt no tilta

Tak jebkuram autobraucējam ir pilnīgi pofig, vai tur aizvarus, pārgāznes, vai citas figņas remontē, slēgts ir tilts un darbi notiek uz tilta. Tā nav ņerkšķēšana, bet fakta konstatācija, HESu uzcēla pa trim gadiem plikā vietā, bet kautkādas pārgāzes, ar vismodernāko tehniku, remontē jau divus gadus. Kautkā bišku neadaekvāti ilgi.

Link to comment
Share on other sites

Remonts pa daļām, kad daļa no objekta turpina strādāt, loģiski, ir sarežģītāks (lasi - ilgāks) par jauna objekta būvniecību. Pat ēkas remonts, izmetot visus iemītniekus ārā, prasa bieži vien ilgu laiku, it sevišķi, ja tas ir kapitālais remonts ar pamatu pastirpināšanu/siltināšanu, kādas nesošās konstrukcijas nomaiņu vai tml. 

Jā, cēla arī ātri, bet daļa arī tur bija visādi džamšuti, tad vēl vajadzēja paspēt ātrāk kā piecgadē un tml. Tagad tas viss jālabo.

Link to comment
Share on other sites

Oi, toč, runa par Ķegumu, atvainojos.

Lai gan, vai neremontē to tiltu vai kas vēl tur ir, ko cēla kopā ar Ķeguma HES2 1970to gadu beigās?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 19 stundām , ju teica:

Kur tādas ir?!

OK, kaut kāda ir pie pašas Dzintaru koncertzāles vai kādās 2 vietās pie pašas jūras.

Pat man ause jākasa kur tad mums pie Jūras par stāvvietu jāmaksā??

 

Ja nu vienīgi Bulduros 36.līnijā, tur kur Laurim restorāns!

Link to comment
Share on other sites

Šķiet, Asaros, kur kādreiz bija "trubas", tajā laukumā vasarā kaut kādi inkasatori arī ir. Cik legāli, nezinu. Bet apkārt netrūkst ielas, kur var salikt daudz auto un kaut vai uz visu vasaru.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Didzis teica:

Tak jebkuram autobraucējam ir pilnīgi pofig, vai tur aizvarus, pārgāznes, vai citas figņas remontē, slēgts ir tilts un darbi notiek uz tilta. Tā nav ņerkšķēšana, bet fakta konstatācija, HESu uzcēla pa trim gadiem plikā vietā, bet kautkādas pārgāzes, ar vismodernāko tehniku, remontē jau divus gadus. Kautkā bišku neadaekvāti ilgi.

Nez, man kā autobraucējam ir pilnīgi pofig, ka tur kaut ko remontē. Daugavu var šķērsot arī citur - Dole, Aizkraukle, Jēkabpils ir pirmās vietas, kas nāk prātā. Tālāk gar Daugavu gan nav bijusi vajadzība braukt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , binary teica:

Daugavu var šķērsot arī citur - Dole, Aizkraukle, Jēkabpils

Var, var, bet tagad padomā ,vai tas ir prāta darbs no Ķeguma uz Birzgali braukt caur Rīgas HES vai Aizkraukles HES. Labi, vecos laikos otrpus Daugavas bija cita saimniecība. Savulaik pat Kurzemes hercogistei Tomē bija šaujampulbera ražotne. Tagad visa saimniekošana saistīta ar Ķegumu, jo lūk valdība uzspieda pašvaldību likvidāciju un novadu veidošanu. Tagad Ķeguma novada lielākā teritorija atrodas otrpus Daugavas un tilts ir ļoti aktuāls. Skaidrs, ka remonts ir vaijadzīgs, bet ne jau gadu garumā. Man tur vasarā sanāca regulāri braukāt un redzēju strādniekus. Lai neteiktu vairāk, sviedrus uz viņu seja sneredzēju nekad. Nav tak kur steigties, jāapgūst līdzekļi un pofig, ka tilts slēgts. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , ieleja teica:

man jau liekas, ka cēloņsakarība ir cita, tiem, kas ir pie varas, nav nekādu ideju vai vīzijas budžeta ieņēmumu pusē, tikai tādas acīmredzamās, ir kaut kādi no kuriem mēs mākam paņemt nodokļus, tad nu paņemsim no viņiem vēl mazliet vairāk katru gadu

 

man atkal liekas, ka cēloņsakarība ir tā, ka ir pa maz pelnītāju/nodokļu maksātāju, un ir stipri stipri pa daudz saradies nodokļu tērētāju visādu. tāpēc ar sanāk, ka tiem kas pie varas nav īsti variantu kā izmanevrēt, ar šaha čempionāta diplomu un kreatīvo eksceļzinību prasmi arī cauri vairs netiek.

 

un tas, ka mūsu kā nodokļmaksātāju algotais valsts servisu pakalpojums (tāds piemēram kā nodokļu iekasēšana un likumdevēja darbs) tiek darīts atklāti s-dīgi, nu slikti!

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Ronalds teica:

Es izteicu neapmierinātību par autoceļa Ogre - Tīnūži remontu. Man visu vasaru bija jābrauc apkārt

Nu protams, ka priecīgs par to neviens nebūs, bet nu arī priecīgs nebūtu ja tam ceļam neviens nepieskartos un viņš sabruktu. Tad izvēlamies mazāko ļaunumu ne?

 

1 stundu atpakaļ, Ronalds teica:

Man nav drona, nesamērīgie noteikumi uz mani neattiecas! 

Kurš ir tas nesamērīgais noteikums? :D Latvijā tu vari lidināties līdz vēmienam, ir tikai divi noteikumi kurus pieskata un ne bez iemesla (neplivināties masu pasākumos un pie lidostas)

 

1 stundu atpakaļ, Ronalds teica:

Es nepīpēju, po akcīzes celšana cīgām un vaipa šķidrumiem! 

nauda veselībai, lai ir par ko ārstēt to vēzīti un cīņa pret sabiedrības pīpēšanu :) 

 

1 stundu atpakaļ, Ronalds teica:

Lai vai kā tur būtu ar cīgām un alkoholu, bet degvielas nodokļu palielinājums attieksies uz pilnīgi visiem! 

Welcome to my country! Pie mums jau tā ir laikam ierasts, ka ar katru gadu žmiedž tautu arvien vairāk un vairāk! Tā teikt eksperiments - cik var žmiegt, kamēr visi darba spējīgie aizbrauks...  

Nu tad jau beigās pametīsim šo planētu :D Ir pasasulē tād valsts, kur katru gadu netiek palielināti kādi nodokļi, akīzes vai nodevas? Ir tāda vasts, kur nav nafta, bet visiem ir superzemi nodokļi, nekādi ierobežojumi, bet dzīves līmenis augstu debesīs?

 

Gribam dzīves līmeni, kā rietumos, bet nodokļus, kā austrumos... bet tā jau laikam ir visur.

 

Protams, tulīt teiksi, ka maksājam daudz, bet neko nesaņemam, bet nu tak padomā, nu nebūs tā, ka vispirms visiem būs 1500+ eur algas, bezmaksas medicīnas un perfekti gludi ceļi un tikai tad valsts sāks prasīt, bet būs otrādi, jo vajag naudu, lai to visu panāktu.

 

Pirms 7 minūtēm , Didzis teica:

Skaidrs, ka remonts ir vaijadzīgs, bet ne jau gadu garumā.

Sasteigtu pāris mēnešos, pēc pāris gadiem būtu vispasaules ziņas par sabrukusu HESu un tad par ko mēs rudātu? :) To pašu tiltu pāri Lielupei jau gadu atjauno va pat vairāk, arī Salu tiltu gluži 3 dienās nasačinīja, varbūt tas tomer nav tik ātri? Protams, varbūt kļūdos, bet mani māca šaubos, k kāds tagad speciāli vilka garumā 3 reizes kasot kuli vienkārši tāpat un pašvaldība par to sita plaukstas.

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Un ir vēl viena lieta - ap 2003 gadu LV budžeta ieņēmumi bija ~2x mazāki. Un tāpat (ne)pietika visam, kaut tautas LV bija vairāk!

Tagad budžeta ieņēmumi ir 2x lielāki - un tāpat nepietiek.....   

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Zin... teica:

Ir pasasulē tād valsts, kur katru gadu netiek palielināti kādi nodokļi, akīzes vai nodevas?

Jā, ir gan!

 

@Zin... zinu ka esi pieaudzis vecis, bet dažreiz tev spriedumi kā  6 gadīgam bērnam! Diemžēl....

Tu tiešām uzskati ka tas, ka katru gadu tiek celti nodokļi un piemēroti jauni ierobežojumi ir ok??? 

Link to comment
Share on other sites

@Ronalds, no vienas puses - mūsu sabiedrības pofigisms, no otras puses - mūsu sabiedrības nespēja redzēt tālāk par savu degungalu. Kad abas puses satiekas, tad parādās vēl trešā puse, kas atļaujas pieliet eļļu ugunij brainstorminga un sarkastisku komentāru formātā :)

 

1 stundu atpakaļ, Ronalds teica:

Es alu no 2l pet pudelēm nedzeru  - po - lai aizliedz!

Man nav drona, nesamērīgie noteikumi uz mani neattiecas! 

Es nepīpēju, po akcīzes celšana cīgām un vaipa šķidrumiem! 

Nav man mazā biznesa - lai ceļ MUN! 

Kuri tad ir tie nesamērīgie noteikumi dronu sakarā? Tie, kas aizliedz triekt 1kg dronu pret bērna galvu? Tie, kam ir tie droni, dalās divās grupās - bezatbildīgos tipos (potenciālajos slepkavās) un stingrākus noteikumus atbalstošos. Nu ir, protams, vēl trešā grupa - tie, kas lido kaut kur dziļi laukos, *reāli* nevienu neapdraud un kam tie noteikumi tiešām ir pie kājas.

Par akcīzes celšanu nav po - ceļ par maz! Man nav ne mazākā prieka iet garām kādam veipistam vai cīgu sūcējam - jo mazāk tādu ielās, pie veikaliem, sabiedriskajā transportā, veikalos, jo svaigāks gaiss maniem bērniem pieejams.

Mazais bizness, protams, ir labi, tikai nevajag aizmirst, ka to MUN izmanto ne tikai mazajam biznesam, bet shēmošanai. Varbūt kļūda ir nevis MUN celšana, bet MUN ieviešana tādā formātā, kāds tas bija līdz šim?

 

Pirms 5 minūtēm , Didzis teica:

Var, var, bet tagad padomā ,vai tas ir prāta darbs no Ķeguma uz Birzgali braukt caur Rīgas HES vai Aizkraukles HES.

Tagad padomā, kāds sakars braukšanai no Ķeguma uz Birzgali un Ogres plāniem iekasēt maksu par braukšanu caur Ogri. Viss jau te sākās ar protestiem par Ogres plāniem un šaubām par to, vai ir kāds apvadceļš :)

Visādi citādi - bardaks ar remontiem, protams, ir visur. Konkrēti par Ķeguma remontiem neko nezinu, bet cik ir sanācis braukt citos virzienos - jā, nereti remonti ir daudzu gadu garumā. Pie tiem pašiem vecvecākiem kā vienā, tā otrā Latvijas virzienā tipiski jārēķinās, ka ceļš var prasīt arī par pusstundu, stundu, pusotru vairāk nekā tas prasītu, ja nebūtu remontu. Reiz tāda remonta dēļ arī atvadījos no auto priekšējā stikla. Tiesa, parasti to remontu laikā vismaz viena josla ir vaļā. Ja par HES - ap Doli tur ņemās jau nez cik gadus, bet cik ir sanācis braukt, tad jāpastāv pie luksofora nesamērīgi ilgu laiku un tad jau var arī aizbraukt.

Tagad par to prāta darbu - rupji rēķinot, brauciens no Ķeguma uz Birzgali "pa taisno" ir 20min, caur kādu citu HES - 1h. Brauciens uz darbu Rīgā nakts laikā ir 40min, "normālā laikā" - pusotra, divas stundas. Tagad jautājums - vai ir prāta darbs braukt uz darbu Rīgā "normālā laikā", tā ap pl.9? Tīri patērētā laika ziņā man brauciens no Ķeguma uz Birzgali caur Rīgas vai Aizkraukles HES šķiet pat saprātīgāks. Bet nu saprotams, ka tiem, kas braukā no Ķeguma uz Birzgali, to var būt grūti saprast.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Zin... teica:

Kurš ir tas nesamērīgais noteikums? :D Latvijā tu vari lidināties līdz vēmienam, ir tikai divi noteikumi kurus pieskata un ne bez iemesla (neplivināties masu pasākumos un pie lidostas)

Rīgā kādā septembra pasākumā drons nokrita bērnu degunu priekšā. Plivinās arī masu pasākumos, bez saskaņošanas un bez pieskatīšanas.

Līdz vēmienam pagaidām var lidināties, bet nu pamazām jau notiek darbs arī pie stingrāku noteikumu ieviešanas. Cik stingru - tas atkarīgs no pašiem "dronistiem" (faktiski radio vadāmo lidmodeļu sabiedrības; vēl faktiskāk - tās radio vadāmo lidmodeļu sabiedrības daļas, kas ir spējīga pacelt savu pakaļu un kaut ko reāli darīt lietas labā).

 

Pirms 20 minūtēm , Zin... teica:

Protams, tulīt teiksi, ka maksājam daudz, bet neko nesaņemam, bet nu tak padomā, nu nebūs tā, ka vispirms visiem būs 1500+ eur algas, bezmaksas medicīnas un perfekti gludi ceļi un tikai tad valsts sāks prasīt, bet būs otrādi, jo vajag naudu, lai to visu panāktu.

Kad visiem būs 1500+ eur algas, tad strādās tikai tie, kas arī šobrīd strādā par 1500+.

Cik no pamatskolas laikiem atceros, tad pārāk straujš algu kāpums nav "ekonomiski veselīgs". Cik noprotu, dažā labā jomā tas jau ir ļoti labi sajūtams.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , binary teica:

Tie, kas aizliedz triekt 1kg dronu pret bērna galvu?

Kad bija atļauts triekt dronu pret bērna galvu!???

Vispārīgajā likumdošanā ir noteikts ka nedrīkst nodarīt zaudējumus citiem! 

Ja tagad tu ar savu dronu nodarīsi zaudējumus citiem - no tevis tā vai tā varēs piedzīt zaudējums! Pēc vispārīgās likumdošanas -  po vai tu pālī uzgāzies uz sveša auto, vai tavs drons uzkrīt! Nu neredzu vajadzību te papildus ierobežojums noteikt - ar esošo likumdošanu var sodīt tos, kas ir nodarījuši zaudējumus citiem! 

 

Bet te princips ir cits - valsts vēlas parādīt kurš ir galvenais un ievieš arvien jaunus ierobežojumus! Ar katru gadu LV paliek dzīvot sliktāk un grūtāk. Jā - pa lielam sīkumi... bet gadu gaitā uzkrājas.....  


Pirms 6 minūtēm , binary teica:

Rīgā kādā septembra pasākumā drons nokrita bērnu degunu priekšā.

Un? Kas tad notika? Kāds tika ievainots? Miris?

par ko cepšanās???

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Ronalds teica:

Jā, ir gan!

Kura?

 

Ok, man ir spriedumi, kā 6 gadīgam bērnam, iespējams, bet tad, kā tavuprāt būtu pareizi? Nost ar nodokļiem, visi strādā MUN, pīpes 50 centi paciņā un neremotējam ceļus? 

Kāda tad būtu tā formula pie kā visi būs apmierināti un valsts pārtikusi? Atlaist Saeimu?

 

 

Pirms 11 minūtēm , binary teica:

Cik no pamatskolas laikiem atceros, tad pārāk straujš algu kāpums nav "ekonomiski veselīgs". Cik noprotu, dažā labā jomā tas jau ir ļoti labi sajūtams.

Nu protams, ka nav, tas tik tā, piemērs, ka visi grib nez kādu debesmannu, bet par došanu kko pretī aizmirst (kaut gan potams tas ir loģiski un cilvēka dabā)

 

Pirms 23 minūtēm , Ronalds teica:

ap 2003 gadu LV budžeta ieņēmumi bija ~2x mazāki.

Kādas bija algas, izmaksas, pensijas, pabalsti, apkārtējais attīstības līmenis tad un tagad?

 

Pirms 5 minūtēm , Ronalds teica:

Nu neredzu vajadzību te papildus ierobežojums noteikt - ar esošo likumdošanu var sodīt tos, kas ir nodarījuši zaudējumus citiem! 

Vispār jau te cīnās par ko citu, lai nebūtu līķu, ne izšķāidītas vāzes un sasisti mašīnas logi, jo potenciāls kādu nogalināt ir nenormāls, pt manam mazajam mavikam, nerunājot par lielajiem Inspire vai citiem līdzīgiem... Tāpat no nākamā vi aiznākamā gada būs OCTA droniem, ja nekas nemainīsies ;) 

 

Pēc tava iepriekšējā teksta:

pirms 1 stundas , Ronalds teica:

Vienu vārdu sakot - kamēr debilie lēmumi mūs neskar personīgi, tikmēr ir ok:

UZtrieksies tavam bērnam kāds visū ar to dronu kaut kāda pasākuma laikā, tad valsts būs vainīga, ka pietiekami neregulēja?

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Kā tu iedomājies atrast drona īpašnieku pēc tam, kad drons nodarījis kādu kaitējumu? Attiecīgajos resursos gana bieži uzpeld sludinājumi no sērijas "atrasts drons, meklēju īpašnieku".

 

Pirms 5 minūtēm , Ronalds teica:

Un? Kas tad notika? Kāds tika ievainots? Miris?

Būtu 2m uz vienu pusi - būtu ievainotie. Bērni. Iespējams - kļūtu par invalīdiem.

Pēc tavas loģikas sanāk - kamēr lode aiziet gar degunu, tikmēr jau nav aizliegts nēsāt pistoli un šaut kāda virzienā.

Link to comment
Share on other sites

Just now, binary teica:

Kā tu iedomājies atrast drona īpašnieku pēc tam, kad drons nodarījis kādu kaitējumu?

Nu vispār jau šo var gan. Pēc sērijas numura, jo vismaz DJI produkti ir jāreģistrē viņu pašu datubāzē ar personas datiem + atmiņas kartē ir ierakstīti visi GPS un telemetrijas dati kur un kā lidots, tā ka teorētiski var atrast pie lielas vajadzības

Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Zin... unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...