Jump to content

Jauna auto izvēle 20k kategorijā


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

 

 

Šodien Nordea galvenās ēkas logā redzēju reklāmu par 2,2% līzingu lietotam auto.

Es tev iesaku izlasīt apakšpunktus līgumā,jo tur smuki  aprunāts , piemēram 2.2% tikai mēnesī ,bet piemēram pēc 6 mēnsešiem 4.2% procenti utt.. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es tev iesaku izlasīt
Man ta' kāpēc to lasīt? Mezavecis uzdeva jautājumu -- es centos nedaudz palīdzēt. Un vēl kas -- vai tad 4,2% ir tik augsta likme? Kur ir zemāka?
Link to comment
Share on other sites

četru cilindru dzinēju, kas attīsta 105ZS jaudu un 47Nm griezes momentu

Spēcīgi!

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

http://www.skandimotors.lv/lv/riga/jaunumi/hyundai/radits-apversumam-jauna-hyundai-ioniq-linija-elektrize-zenevas-autoizstade-400

 

IONIQ Hybrid un IONIQ Plug-in modeļi izceļas ar jauno Kappa 1.6 GDI tiešās iesmidzināšanas četru cilindru dzinēju ar klases vadošo termisko lietderības koeficientu – 40%, kas attīsta 105 ZS jaudu un 147 Nm griezes momentu.

 

kas tur - 147 vai 47

Link to comment
Share on other sites

Šonedēļ Amserv piedāvā ievērojamas atlaides pasūtāmiem opeļiem. Insigniju var iepakot 20k ar astīti labā paskatā. Autor, saņemies!

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau skatoties kurš žigulis,8tais žiks ir galvastiesu pārāks par pirmo un otro golfu.

 

nu nu, kautkad kolēģis tika pie jauna 2108 VAZ, man tobrīd bija ~20 gadīga VW jetta. vienīgā atšķirība par labu žigulim bija rūsas trūkums, un tāpat pirmos gadus.

 otrie golfi vēl tagad braukā bet 2108 var tikai youtube dienvidaustrmu virzienā redzēt

 

ps nu labi jetta bija GLi ar 1,6 šprici un sēdinātu piekari bilstein amortizatoriem, bet tik un tā :D

ps2 paskatījos topika nosaukumu - kādā sakarā šeit apspriežam vēsturiskus lūžņus, lūdzu?

Labots - rodrigez
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nu ko, Mežaveci, katrā otrajā auto salonā gada nogales atlaides. Esi saņēmies, vai tikai gaisu pakult gribēji?

Link to comment
Share on other sites

Uz sakarīgu atbildi neceru, bet, ja nu tomēr, varētu mani apgaismot - par ko tieši man ir tā skaudība? :)

Link to comment
Share on other sites

kia sportage pavasarī meta pakaļ par 19.999Eur, pie tam salonā var izdīkt pieklājīgu atlaidi papildaprīkojumam... 

Link to comment
Share on other sites

Klau, jaunu elektromobīli var dabūt zem 20k? Cik skatījos, lētākais ir VW e-Up, kas nāk 27-29 000 atkarībā no komplektācijas....

 

Range gribētos virs 100 km (e-Up raksta 180, reāli esot 120-140)

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

smii, e-Up 120km - 140km? Vasarā, pa vējam var būt. Ziemā vismaz pusi noņem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kas vaina toyotai ar elektro hibrida motoru? 

Uzrādītais patēriņš normālos apstākļos jāreizina ar 1,5-2 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Diskusija forumā nozīmē to, ka 100% man jādodas uz salona pēc jauna autiņa? Tā nebija tikai gaisa kulšana, apskatījos daudzus piedāvājumus, biju pāris salonos. Bet tā kā dzīvē ir lietas, kas svarīgākas par jaunu auto, tāpēc nāksies vismaz gadu braukt ar veco auto. Visu nevar atļauties.

 

Nu ko, Mežaveci, katrā otrajā auto salonā gada nogales atlaides. Esi saņēmies, vai tikai gaisu pakult gribēji?
Link to comment
Share on other sites

Diskusija forumā nozīmē to, ka 100% man jādodas uz salona pēc jauna autiņa?

 

Nu ja, savādāk tāds nenopietns izskaties.

 

un

 

 

 

dzīvē ir lietas, kas svarīgākas par jaunu auto

 

Taā ir tikai atruna.  :D

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

 

 

Klau, jaunu elektromobīli var dabūt zem 20k?

Nē, nevar 

Ja nu vienīgi kaut kādu brīnumu, ar ko varēs labi ja 100km nobraukt.

Tukumā Mitsubishi i-miev tirgo pa kādi 10kEUR, lietotus. 

Link to comment
Share on other sites

kas vaina toyotai ar elektro hibrida motoru? 

 

Nav zilo numuru, nav jēgas. 

 

 

Šie jau sola debesmannu!

 

Bet es nedomāju, ka cipars nostāsies zem 20. Lai gan hvz.

 

Lietots tas e-up Vācijā sākas no 17, bet hvz kā ar to 8 gadu garantiju aķiem. Jaunam ir. Ar Vācijā pirktu gan jau sāks pist prātu, ja kas gadīsies. 

 

 

Tukumā Mitsubishi i-miev tirgo pa kādi 10kEUR, lietotus. 

 

Ražotāja uzrādītais range ir 100 km. Sloka Rīga Sloka bez papildus uzlādes nedavilks manuprāt. 

Kāds nav dzirdējis - fofāgenistu dilleris to e-up dod uz testdraivu? Varētu to range notestēt. Lapā pie pieejamajiem auto parādās tikai parastais Up.

Cik noprotams valsts atbalsts izbeidzas līdz ar 0 ceļa nodokli, Rīgas pašvaldība ļauj na haļavu parkoties un lietot autobusu joslas, bet Jūrmala ļauj nemaksāt divīti sezonas laikā iebraucot. Jeb ir vēl kādi benefiti, attiecībā uz iegādi? Zinu ka kādreiz varēja eiropas naudas to pepelacu iegādei piesaistīt...

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ziemā vismaz pusi noņem.

 

Nu kāpēc gan? Salona apsilde ir atslēdzama un priekšējo stiklu var ar sāli smērēt lai neaizsalst!

 

Elektromobīļi pa lielam nav nopietni, kaut vai tāpēc ka pieejamā litija uz zemes ir tik daudz, cik ir un visiem elektrokāriem viņa vienkārši nepietiek. Te pat nav runa par izmaksām!   

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ražotāja uzrādītais range ir 100 km. Sloka Rīga Sloka bez papildus uzlādes nedavilks manuprāt.

Par to īsti nebija runa, tas ir tas, ko var zem 20kEUR pie mums šajā brīdī dabūt.

Par tiem e-UP gan jau var kādam no RTU mēģināt pajautāt. Viņi jau droši vien ne tikai brauc, bet kāds par to braukšanu raksta doktora darbu :D

 

Ziemeļos cik ir, praktiski visiem euato ir kaut kāda krāsniņas uz degvielu no tā paša webasto, eberspeceher vai tml. 

Te, ja kas, viens brauc ar to imiev analogu

http://kiwiev.com/

 

Es uz to brīnumu ar vienu brīdi skatījos, lai sieva pa Jūrmalu vizinās, būtu gan jau OK, bet "nožmiedzos" un paņēmu 3x lētāku mazauto.

Link to comment
Share on other sites

Man patīk ideja par bezmaksas parkingu centrā. Bet jautājums, protams, cik ilga šī haļava būs. 

Sasummējot kopā ar degvielas ietaupījumu beigu galā tas pats 3x lētākā mazauto maksājums vien sanāk. Tas pie nosacījuma, ja spainis ik dienas uz 8 stundām jānomet Stabu ielā un lai tur nokļūt norullē2x45 km. 

 

Pirkt jaunu auto ar iekšdedzes dzinēju es neredzu jēgu. Tirgū ir neierobežots piedāvājums, kur var dabūt to pašu par mazāku naudu vai par to pašu naudu bet 3x labāku. 

 

Pirkt jaunu kia par 20k? Kamon.... 

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Visas šīs elektro "haļavas" ir pārejošas. Tie paši norvēģi jau tagad sāk visu piegriezt, jo tā pati sab-joslas ir pilna ar elektro.

Daudz perspektīvāk būtu bijis attīstīt to pašu sabiedrisko transportu, tā lai kaut kas kustās ik pa 5min. visos virzienos nevis reizi pus vai veselā stundā vai pat šur tur reizi dienā. Lai Valsts ietvaros es nopērku vienu mēnešbiļeti un braucu visur kur man vajag. Tik katrā transportā nopīkstinu un tad tur pārdala ko un kur vajag. 

 

Kaut kādam autošāringam pašlaik perspektīvas neredzu. Tad tur kaut kā jāaudzina nez cik paaudzes, kamēr tas būtu tiešām lietojams. 

 

Lai gan, saliks visur pašbraucošās kabīnītes, un būs laime pilnīga.

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz offtopic, bet pēc ~2mēn. meklējumiem vakar no Vāczemes sāka transportēt manu nākamo braucamo! :) Cena LV ar visu reģistrāciju, apskati utt. nedaudz virs 20k EUR... ;) Auto BMW 320d - 2013.g. nopakots ļoti, ļoti labi un uz pulksteņa 98k km :)

Sanāk ka no jauna Hyundai i40 beidzot pārsēdīšos sirdij daudz tuvākā auto - BMW ;) ;)


Un pats galvenais... ja labi meklē, tad par 20k EUR var atrast tiešām ko labu un patīkamu :)

 

p.s. Auto nāk no Minhenes... ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja labi meklē, tad par 20k EUR var atrast tiešām ko labu un patīkamu

 

 

Tu tajā auto jau esi sēdējis, skaidu noņēmis? 

Link to comment
Share on other sites

Apsveicu, vienīgā piezīme - bembim jābūt ar sešiem podiem :D nu labi, 3er tas vēl ir pieņemami :p

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

 

 

Auto BMW 320d - 2013.g.

 

tai nojātajai mizai nav nekāda sakara ar šo topiku.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau ka ar muti un tupeļmotoru ;)

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

jums grūti saprast ko nozīmē pirmais vārds topika nosaukumā? zema iq līmeņa ļaužiem tā mēdz būt. Tur jau es neko nespēšu līdzēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bet augsta IQ cilvēkiem kā izrādās ir grūtības atbildēt uz elementāriem jautājumiem! 

e=d atkārtoju vēlreiz un ar lielākiem burtiem:

 

Ar kādu auto pats brauc? 

Link to comment
Share on other sites

zini kas ir offtopiks? paņem vēlreiz izlasi pirmo vārdu šī topika nosaukumā? un otro pie reizes. un tad padomā kā tavs jautājums korelē ar to? tik daudz spēj saprast?

ir balagāna tēmas, kur var gvelzt par jebko.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir lietots auto, kas iegādāts par topika nosaukumā minēto cenu. Alternatīva, tā teikt. Gandrīz jauns bembis par jaunas kijas cenu.

Link to comment
Share on other sites

No jauniem auto par šādu ciparu var dabūt ko vismaz attāli līdzvērtīgu?

Link to comment
Share on other sites

Regisss nopirktais auto ir viena no saprātīgām izvēlēm auto pa 20k.

 

Ek, es arī sev tādu gribētu....  


 

 

No jauniem auto par šādu ciparu var dabūt ko vismaz attāli līdzvērtīgu?

 

Takš protams ka nē!  

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...