Jump to content

Es drukāju ātrāk par tevi...


vvv
 Share

Recommended Posts

Nu trubā paņem un pāslēdz!


Un jā forums ir kādās salās, ko tad darīsi?

Link to comment
Share on other sites

Zuxters, man viena klaviere kaut kur mētājas. Ar vadu. Savā laikā bija vajadzīga, pa ceļam uz mājām Maximā par trīs latiem nopirku, lietota minimāli... Ja izdosies sameklēt, varu nosūtīt uz tevis norādīto pakomātu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

pat ja tas bija joks

Da ti što! Te neviens nejoko, te viss pa nopietno. :)

 

 

Un jā forums ir kādās salās, ko tad darīsi?

Nu un, ka salās. Daudzi lietotāji tepat, noteikumi priekš viņiem ar, tātad spēkā esoši arī te - Latvijas teritorijā.


 

 

Klaviere ar ŪĢJ...?

Nē, nē, parastā qwerty... toreiz bija vajadzīga, jo viena bezvadu klaviatūra pie datora sāka gļukot, kā pagaidu variantam tā lētā Maksimas klaviere noderēja. Tādai nebūs žēl ar melno krāsu aizkrāsot burtus, un ar kaut kādu marķieri uzrakstīt pa virsu burtus pareizā izkārtojumā.

Link to comment
Share on other sites

Tu nesaprati, ja forums juridiski ir Pipuka salas, tad tava LV valoda var iet sūkāt, kā arī tavs širmis, ko tu lēnām zaudē! Ja Tu katru dienu parakstītu Barona dziesmas, es sapratu tavu dedzību, jo nāve Jūs var šķirt un tik daudz nav padarīts! Ja tu to nedari, tad arī suns, kad viņam nav ko darīt, dara lietas, savai veselības aprūpei, un neviens nevar pateikt, ka viņš laiku zaudē!

Link to comment
Share on other sites

Tad kur jau vairs, kad labiem biedriem jumts brauc....

 

Mēs jau tik maz bijām   :sorry: :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tu domā, ka jumts brauc? Nekas nebrauc. Es vienmēr tāds esmu bijis. :sarkasms:

Neatceros, kurā filmā bija tā frāze - он не пьяный, он всегда такой

Link to comment
Share on other sites

Tad tu mani priecē! Paldies dievam, es jau domāju, ka širmis brauc prom!

Link to comment
Share on other sites

Jā, svešu reliģiju izplati! :shok:

Link to comment
Share on other sites

Mēs esam par mazi un katra burtu zīmē mūs atmet uz gadiem !

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka viegli runāt, augot un dzīvojot Kanadā, pat disertāciju taisot par to, kas sen ir miris! Jo tantuks nevarēja saprast, kāpēc viņai nevar nopirkt kleitu par 2000Ls, kas tautai 60Ls pensija ir par maz, tantuks brīnījās!!!! Mums Vejonis ir pirmais tautas prezidents, redzēs kā būs!

Link to comment
Share on other sites

Čakste bija pirmais.

Vējonis ir malacis.


Labi, jema. Paldies par kompāniju. Ir vēls...

Link to comment
Share on other sites

nevertell

@@jema, te tu cirst vari, bet Raimja tēmā slabo iepļūcīt par bezjēdzību?

Kauns nemaz nav ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

@jema, te tu cirst vari, bet Raimja tēmā slabo iepļūcīt par bezjēdzību? Kauns nemaz nav ?
Lūdzu vēlreiz un lēnām, savādāk es tavu advancēto domu nevaru pavilkt, laikam izglītības trūkums!  :sorry:  
Link to comment
Share on other sites

Pareizi biedrs nevertell saka. jema, ko tu nesaprati? Forumā biedrs Raimonds1 gandrīz gadu muļļā tēmu par programmēšanu http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/164177-kā-konkrēti-izpaužas-c-valodas-tuvums-dzelžiem/ Visi viņam saka, sāc programmēt, izveido kaut kādu programmu..., bet viņš tik turpina spriedelēt... Tur tavi protesti neparādās. Toties šeit tev ta sveša reliģija, ta Jaunā paaudze... Šeit nekā tāda nav, šeit viss ir vienkārši, saprotami, konkrēti... пацан сказал - пацан сделал. :)

Link to comment
Share on other sites

Tur var redzēt ka cilvēciņš ir ar problēmām un tādus apbižot nedrīkst!

Ar tevi ir viss ok, muļķi var jau padzīt, nu ja, kas bija pa stipru, tad Atvainojos :sorry:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ar tevi ir viss ok

:)

Ar mani nepavisam nav viss ok. Kad es piedzeros, man nākamajā dienā galva sāp un vemt gribās...

:sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Dīvaini, bet man, pat tevis žēl nav!

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

nākamajā dienā galva sāp un vemt gribās...
 ar to dzeršanu ir tā pat kā ar ŪGJRMV...nopietni jātrenējas.  :drinks:
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

binary

Nē, nē, parastā qwerty... toreiz bija vajadzīga, jo viena bezvadu klaviatūra pie datora sāka gļukot, kā pagaidu variantam tā lētā Maksimas klaviere noderēja. Tādai nebūs žēl ar melno krāsu aizkrāsot burtus, un ar kaut kādu marķieri uzrakstīt pa virsu burtus pareizā izkārtojumā.

Nekad mūžā vairs nekrāsošu klavierei pogas - bērnībā vienu klavieri jau tā padarīju nelietojamu :whistle2:

 

Tā nav sveša. Tā ir mūsējā. Dzimtā. QWERTY drīzāk ir sveša. :sarkasms:

Ne ne, QWERTY pie mums bija vēl pirms tā ŪGJRMV. Bet vajag taču izgudrot ciskudrilli no jauna, jo tak NIH, IBIO!
Link to comment
Share on other sites

 Taisnība par QWERTY, tas bija pirms visiem. Ja par divriteņa izgudrošanu no jauna, es par ŪGJRMV latviešu tekstiem teiktu tā - QWERTY ir klasiskai divritenis, kas labi der visiem gadījumiem, bet kad nonākam līdz kalnainiem ceļiem (latviešu valoda, kur daudz burtu ar diakritiskām zīmēm), tad tomēr labāk braucas ar kalnu divriteni, ŪGJRMV ir kā kalnu divritenis, it kā tas pats divritenis, bet izgudrots pa jaunam, īpaši piemērots speciāliem apstākļiem...

 binary, tu esi ļoti veikls rakstītājs. Ar QWERTY tu latviskos tekstus drukā ļoti ātri, bet, pieņemsim, tu mācētu arī ŪGJRMV, ar to latviski tu drukātu ātrāk. Tāpat kā labs riteņbraucējs ar klasisko velosipēdu pa kalniem brauktu ātri, bet iedod viņam kalnu ceļos kalnu divriteni, un viņš trauksies... :)

Link to comment
Share on other sites

binary
(labots)

Nu nezinu gan, vai ar ŪGJRMV es varētu parakstīt ātrāk. Vienīgais, kas ar to ŪGJRMV būtu - stīvāki pirksti. Galu galā, cilvēka organisms ir radīts kustībai, nevis "sēdēšanai uz vietas" kā tas ir ŪGJRMV gadījumā :whistle2:


Ak jā, un mans šā brīža rakstīšanas ātrums ir par kādiem 10-20% zemāks nekā ziedu laikos. Un tas noteikti nav layouta dēļ :D

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

vvv, Tu esi sektants,vai pārņemtais. Par to liecina pazīmes:  n-tās reizes skaidro, ka ŪG&^*^ ir labāks un ļaus attīstīt prasmes un panākumus (NLP), stāsti cik īsā periodā un kādus sasniegumus esi panācis (piramīdas menedžeru gājieni) un kad Tev par to aizrāda, atšuj ar banālu : он не пьяный, он всегда такой. 

 

Ja Tu tiešām gribētu nest gaismu nabadziņiem, kas nejēdz, ka ar UG*&%* ir rakstīt krutāk, tad nerakstītu to n-tās reizes - tas pat neizskatās vairs smieklīgi (tjip igauņi utt). 

 

Nav labi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Racer, atvaino, ja tevi kaut kā aizskāru. Nu nevajag sarežģīti uztvert vienkāršas lietas. Es jau rakstīju, iesāku mācīties jauno izkārtojumu, izveidoju tēmu, kurā palielījos par saviem nodomiem, padomāju, ka tas būs iemesls nepamest iesākto. Nobrīnījos pat, ka tēma ieinteresēja tik daudz biedru, bija interesanti uzzināt, ka starp biedriem ir ļoti veikli drukātāji, paldies, ka padalījāties ar saviem rezultātiem drukāšanas testā. Pamazītēm pārgāju uz jauno izkārtojumu, pamazītēm uzlaboju savus rezultātus testā... Jā, par daudz pieminēju jaunā izkārtojuma priekšrocības latviešu tekstos, taisnīgi aizrādīji, biju apnicīgs, bet paskaiti, cik reižu biedri to pašu teica par ŪGJRMV bezjēdzību, QWERTY pārākumu, arī n-tās reizes, tā ka nevajag pret mani vienu pārmetumus. Kādā sakarā tu te kaut ko par sektām vai piramīdas menedžeriem? Tu varētu man tādus pārmetumus, ja būtu situācija - es esmu ievedis konteineri ar ŪGJRMV klaviatūrām, mēģinu tirgot, neviens nepērk, nu tad es sāku forumā sludināt, moš sāks visi drukāt ar jauno izkārtojumu, un visi pirks no manis klaviatūras... Nu nav tā, es te vienkārši lielījos ar saviem panākumiem, patika man, ka izdevās, paši lasījāt tēmas sākumā, atrunātāji paredzēja, ka pāreja notiks ilgi, es savukārt ar lielu degsmi centos pierādīt pretējo.

 Tev padoms, Racer. Ja tevi kaut kas besī šajā tēmā, vienkārši never to vaļā un nelasi. Kaut, viss jau ir beidzies, nekas vairs nemainīsies - es turpmāk rakstīšu ar ŪGJRMV, pārējie ar QWERTY, vai vienalga ar ko... Man bija prieks, ka biedrus ieinteresēja mana avantūra, man arī bija interesanti, katrā ziņā interesantāk, nekā, ja būtu kaut kad klusītēm savā nodabā apguvis jauno izkārtojumu, ziniet, man bija vieglāk, ka atskaitījos šeit, savā nodabā diez vai būtu izdevies vēl pāriet, tik ātri to noteikti nebūtu izdarījis. Pateicoties tam, ka te tomēr datorlietu entuziasti apgrozās, bija kaut kāda interese par šo visu, zinu, kā ir dzīvē, nevienu tas neinteresē, pāris reižu kaut kādiem paziņām esmu palielījies, ka mācos ŪGJRMV, tādiem, kas nav ar datoriem uz jūs, labi, ka vēl zināja, ka tāds izkārtojums ir, pilnīgi vienalga viņiem, ā... nu, jā... nu, labi...

 Racer, saki, ar ko šī tēma (ŪGJRMV vs QWERTY) ir savādāka par tēmām, kur notiek ņemšanās par PC vs MAC, W10 vs W7, AMD vs Intel, AMD vs NVIDIA... Atradīsies taču forumā tādas. Tur kaut kā neredz tevi bārstāmies ar pārmetumiem - tu sektants... Kāpēc tā?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kaut, viss jau ir beidzies, nekas vairs nemainīsies - (..)

Nekas vēl nav beidzies! Ir sācies beigu sākums! :devil:

Link to comment
Share on other sites

Jā, par daudz pieminēju jaunā izkārtojuma priekšrocības latviešu tekstos, taisnīgi aizrādīji, biju apnicīgs

 

Precīzi.

 

Kādā sakarā tu te kaut ko par sektām vai piramīdas menedžeriem?

 

Tāpēc, ka tikpat uzbāzīgi (vismaz man ir tādas sajūtas). 

 

Racer, saki, ar ko šī tēma (ŪGJRMV vs QWERTY) ir savādāka par tēmām, kur notiek ņemšanās par PC vs MAC, W10 vs W7, AMD vs Intel, AMD vs NVIDIA... Atradīsies taču forumā tādas.

 

Tāpēc, ka ir nebeidzamais stāsts par audi vs bmw, linux, windows,mac, android vs apple, bet te no nekā tiek kaut kas līdzīgs radīts. 

 

 Racer, atvaino, ja tevi kaut kā aizskāru.

 

Tu mani neaizskāri un man nav absolūti nekādu vispārīgu antipātiju pret Tevi. Piebesīja mazliet Tava apsēstība ar UGURJMURGU. Mazliet saasinātā formā izteicu savu viedokli par to.

 

 

Tev padoms, Racer. Ja tevi kaut kas besī šajā tēmā, vienkārši never to vaļā un nelasi.

 

Tā vispārīgi nē, bet attiecībā uz šo tēmu - paldies, vemšu ņērā. :D

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet te no nekā tiek kaut kas līdzīgs radīts.

Nesāpini mani, Racer. :) Kaut kādas pūles pāreja uz ŪGJRMV no manis prasīja. A tu to nodēvē par "neko". Šeit bija reāls panākums, atšķirībā no audi, bmw, apple... tur ir tukša runāšana, šeit, nebija tukša runāšana, šeit kaut kas tika sasniegts.

Un kāpēc apsēstība? Tu jebkuru mērķtiecīgu rīcību sauc par apsēstību?

 

 

bet attiecībā uz šo tēmu - paldies, vemšu ņērā.

Nebižojies, lūdzu. Labprāt ņemtu šos savus vārdus atpakaļ.


Tikko testā

typing-test_35_BA.png

Uz šo, lūdzu, neskatieties tie, kurus piebesī, kuri to visu uzskata par sektantismu, apmātību, kuriem tas viss ir nekas... :sarkasms:


Tikai lielīšanās, nekas cits:

typing-test_35_BD.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tikai lielīšanās, nekas cits:

Nevis lielīšanās, bet :spam: :flood::diablo:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

:sarkasms:


Nu, ja.

Savu esmu panācis. Visi redzēja. Ko tur vairāk.

Ja nu kāds arī ir pamēģinājis rakstīšanu ar ŪGJRMV, varbūt pat sācis mācīties, dariet to zināmu, būs interesanti.

Citādi tēma izsmelta.

Paldies, ka bijāt kopā ar mani un veicinājāt manu izdošanos.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

 Gandrīz pieci mēneši apritējuši, kopš sāku drukāt ar ŪGJRMV izkārtojumu. Šo tēmu atcerējos dažas dienas atpakaļ, biedrs Racer pavilka mani uz zoba sakarā ar drukāšanu, citā tēmā tas bija :), visai drīz tie beztēmas komentāri tika izdzēsti... lai tur kā, atgādināta šī tēma man tika, tāpēc te atkal rakstu.

 Skatos, drukāšanas testa rezultāti tēmā padzisuši, laikam tām testa lapas ģenerētajām saitēm kaut kāds termiņš, tagad notecējis. Varu pastāstīt, tagad drukāju tikai no latviešu izkārtojuma, QWERTY nelietoju nemaz, esmu priecīgs, ka iemācījos jauno izkārtojumu, man patīk.

 Gribu vaicāt, vai starp biedriem ir kāds, kurš sāka mācīties ŪGJRMV? Maz ticams, bet varbūt kāds pieķērās šai lietai tik pat nopietni kā es un apguva ŪGJRMV? Vai arī, kāds ir nolēmis to darīt pārskatāmā nākotnē? Nekautrējieties, biedri, uzrakstiet šeit, ja tā ir. Esmu ieplānojis nelielu pārsteigumu tam, kurš pirmais atzīsies - jā, es mācījos/mācos/mācīšos rakstīt ar ŪGJRMV. Protams, ja tik tas kādu interesēs (tas mans pārsteigums), iespējams, pasmiesieties tik par to... :), tas nekas, ja neliksies vajadzīgs tas pārsteigums nevienam, netiks tas nevienam - ta nu bēda... esmu pārliecināts, kurš katrs to nemaz negribētu. Tagad ir svētdienas vakars, ja pa rītdienu (līdz 22.08.2016. 23:59:59) neviens nepieteiksies, aizmirsīsim šo.

Link to comment
Share on other sites

Fak, aizvakar izmetu vienu klavieri, kuru varētu bijis pārtaisīt..

Vienmēr ir gribējies pamēģināt.

Link to comment
Share on other sites

Es tikai domāju, vai tas izkārtojums ir tik ļoti svarīgs? Ja ir ļoti pierasts pie viena, vai tiešām ir vērts mācīties to otru? Es uz ātro pamēģināju kā LAT, tā arī ENG testus un man kā vienā tā otrā val ir nedaudz virs 300 nospiestiem taustiņiem testa laikā, kas ir nedaudz pāri 60 vārdiem. Var jau hobija pēc pamācīties to ŪGJRMV izkārtojumu, bet kā produktivitātes celšanas rīku es to īsti neredzu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Zuxters, tātad tu sevi paliec zem «jā, es mācījos/mācos/mācīšos rakstīt ar ŪGJRMV»? Ja?
Nē. Tikai sporta pēc izmēģināt. Koplietošanas kompjiem nav ko citiem galvu jaukt. Pie kam, man vienīgā drukāšana ir būtā.
Link to comment
Share on other sites

labāk būtu dzēruši. par gaumi nestrīdas, vai nu ir, vai nav.

Man šodien nav

Tas ugjv lapsī nez kapēc reizēm ierubījas, hvz darba kompis, negribu neko tur spridzināt. tilde vainīga?

Labots - inteens
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...