Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

pirms 10 stundām , rubb teica:

Vai problēma bija Win 10, vai zināšanu trūkums?

Ja tu man tā pajautā, tad, protams, atbilde ir Win10. No vienas puses viss OS interfeiss taisīts prastam podziņu spaidītājam, no otras puses man pusstundu bija jāmeklē kur to UI valodu nomainīt. Kāpēc? Jo tā settinga atrašanās vieta ir absolūti nesakarīga. Nafig man gandrīz vai glābšanas dienestam ir jāzvana, lai Windows Store valodu nomainītu?

Arī atšķirībā no tevis, es sevi nemaz par tik neaptēstu neuzskatu, tātad ko gan darītu cilvēks, kam sākotnēji vispār varbūt pat nav ne jausmas, kur W10 control paneli var atrast?

 

pirms 10 stundām , rubb teica:

Ko šitas īsti nozīmē?

Angliski sanāk uz šo pusi; share things/items in activity feed.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Emilz teica:

Nafig man gandrīz vai glābšanas dienestam ir jāzvana, lai Windows Store valodu nomainītu?

Forumā var uzjautāt. Tā tu arī izdarīji. Gan jau būtu sagaidījis atbildi. Tik pats atradi ātrāk. Toties dabūji divus plusiņus. :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cik saprotu, vēl nav oficiāli izziņots lielā W10 pavasara jauninājuma iznākšanas datums, pat nosaukums oficiāli nav paziņots, kaut internetā par to runā kā par «Spring Creators Update», tāpat neoficiāli avoti piesauc 10. aprīli kā iznākšanas datumu.

Šodien parādījās informācija, ka MS savos serveros ir izlikusi «Spring Creators Update» gala variantu, ko ikviens, kas vēlas, var dabūt, jāsaka, nevienkāršā veidā. Saite uz rakstu: https://betanews.com/2018/04/03/upgrade-to-windows-10-spring-creators-update/

Ja gadījumā kāds grib sev «Spring Creators Update» jau tagad, iespēja ir.

Es pats tagad nevēlos, instalēšu, kad būs oficiāli pieejams.

Link to comment
Share on other sites

Un kas tur būs sačakarēts? :biggrin:

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Skatīsimies. Gan jau kaut kas būs sačakarēts. Kā parasti. Atkal paies kaut kāds laiks, lai viss nostabilizētos... tad jau, skaties, rudens lielais apdeits būs pienācis.

Kaut kas būs uzlabots. Gan jau. Man pašam stipri interesē jaunās iespējas, ko sola, saistībā ar fontiem.

Link to comment
Share on other sites

Tev fontu par maz? :biggrin: 

Link to comment
Share on other sites

Patiesībā, jā. Par maz. :D

Kopumā fontu ta daudz, bet tādu, kuros pilnvērtīgi visi latviešu burti ir salīdzinoši maz.

Link to comment
Share on other sites

Kāzu ielūgumus drukā?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Velku, ja rīt būs laika uzmetīšu uz laptopa, paskatīšos, kas par brīnumu :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

2018.04.3. , 21:08, jema teica:

Un kas tur būs sačakarēts? :biggrin:

 

Man šie apdeiti ir kā bieds! :D

Nu bāc, atkal būs gaidāmi telefonu zvani no maniem simple jūzeriem :)

Link to comment
Share on other sites

Biju dzirdējis basņu.... un izmēģināju.

AutoCAD 2018 trial (vilktu no oficiālā saita) uzmetu uz viena darba (legāla) win10. Palaižas..., un tad superīgā windows antimalware uzdzen visus četrus proča kodolus uz 100% un, kad atnācu atpakaļ no pusdienām, nekas nebija mainījies.

 

Tagad nebiju kādu laiku slēdzis šo iekšā. Ieslēdzu, sāka draudēt, ka pēc 10.04. nedošot man neko... nu labi, labi apdeitojies... Pēc restarta paziņo, ka mans normālais start panelis ir noņemts, un es varu iet ... Ceru, ka vēsturei būs lemts atkārtoties, un tos indusus (visus!!!) sagaida Mohendžodaro liktenis.

Link to comment
Share on other sites

raivix95
pirms 2 stundām , ieleja teica:

gan jau drīz aizvāks Control Panel nost pavisam un atstās tikai Settings

Baigi vajag? Lai sasper jods to maikrosoftu! Labu sistēmu samaitāja..

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Cepiens ir par ko? Kāds uzspiež to vinduli? Tak nē. Lieto alternatīvas(ja uz PC, tad visādi pingvīni, *BSD saime, vēl visādas labas lietas kuras pie reizes palīdzēs arī smadzenes un prasmes attīstīt, nevis būs tikai Next, Next... )! Varētu padomāt, ka pasaulē tikai vinduls eksistē!

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

raivix95
Pirms 24 minūtēm , rubb teica:

Cepiens ir par ko?

Cepiens par to, ka Windulim nebij ne vainas līdz Win8. Vajadzēja attīstīt un modernizet sistēmu nevis dzīt figņu. Tagad tajā W10 no sisadmina viedokļa ir tāds haoss, ka galva griežas. Servisu skaits iekš services.msc ar katru apdeitu pieaug ģeometriskā progresijā. Nekādu reālu uzlabojumu sen vairs neredz. Maļās ap vienu un to pašu - animācija te, ēniņa tur, jauna ikoniņa šiten un tā joprojām. Bet caurumi ir un paliek.

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

cepiens par savu muļķību?? :DDD

 

control panelis ir vien turpat kur agrāk.. i jaunais, i vecais.. bet nu pareizi jau saka.. sliktam dejotājam olas arī maisa :)

 

hints: labā poga uz win/start

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , CAP teica:

cepiens par savu muļķību?? :DDD

 

control panelis ir vien turpat kur agrāk.. i jaunais, i vecais.. bet nu pareizi jau saka.. sliktam dejotājam olas arī maisa :)

 

hints: labā poga uz win/start

 

Esmu akls, parādi, kur te ir vecais CP? Tas par tavu "hintu".

 

 

 

Untitled.jpg

Labots - Tuubijs
Link to comment
Share on other sites

raivix95
Pirms 16 minūtēm , CAP teica:

cepiens par savu muļķību?? :DDD

 

control panelis ir vien turpat kur agrāk.. i jaunais, i vecais.. bet nu pareizi jau saka.. sliktam dejotājam olas arī maisa :)

 

hints: labā poga uz win/start

Figu tev labā poga! Jau sen tur tajā listē kontrolpanels ir aizstāts ar SETTINGS. Tagad jāizsauc meklēšana ar win+s un pat tur nezini kā rakstīt - control panel vai vadības panelis, jo tās valodas preferences arī tur windulim salec kā no zila gaisa.

Link to comment
Share on other sites

https://www.digitalcitizen.life/8-ways-start-control-panel-windows-10

 

ok.. te vēl pāris veidi kā atvērt.. netā var atrast vēl miljons veidus kā tikt pie control paneļa..

 

ja kas.. control paneli ir iespējams dabūt arī uz desktop.. iekš personalization/themes/desktop icon settings.. (šis gan jaunākos buildos it kā nav mainījies)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

shadow118
Pirms 47 minūtēm , raivix95 teica:

Figu tev labā poga! Jau sen tur tajā listē kontrolpanels ir aizstāts ar SETTINGS. Tagad jāizsauc meklēšana ar win+s un pat tur nezini kā rakstīt - control panel vai vadības panelis, jo tās valodas preferences arī tur windulim salec kā no zila gaisa.

var arī vienkārši uzspiest Win un rakstīt. Bet nu tad kad ir atrasts, kur problēma viņu piespraust pie starta, lai nākamreiz nav atkal jādrukā? 

7znh3JR.png?1

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pakāpeniski Vadības panelī lietu kļūst mazāk, savukārt Iestatījumos vairāk. Neatceros, precīzi, vai pagājušajā lielajā apdeitā vai vēl iepriekš izņēma no Vadības paneļa Personalizēšanu, tagad tas viss tikai caur Iestatījumiem. Gaidāmajā pavasara jauninājumā sola Fontus Iestatījumos, redzēs vai Vadības panelī atstās. Taisnība, izskatās, iet uz to, ka viss nonāks Iestatījumos, un tikai Iestatījumos.

Link to comment
Share on other sites

Nupat, bij notikt dīvains gļuks. Winda ielādējās un visi iestatījumi pazuduši, bez maz taka pie pirmās ieslēgšanas, vai citā kontā ieejot, pat ms edge uzleca un prasa lai iestata. Domāju jau, ka kāds "varens" updeits man pa kluso ir uzinstalējies un visu noslaucījis, bet nē, vēsturē rāda pēdējais updeits 13.03.. Restartēju un viss nostājās savās vietās. Dīvaini :pardon:

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Divi datori uz win7 user profilus ir pazaudējuši divas dienas atpakaļ :shok:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , jema teica:

uz win7

You receive a "The User Profile Service failed the logon” error message

??? shis ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , kevins teica:

??? shis ?

"user profile cannot be loaded"


Tev kas zināms?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ieleja teica:

ir abās vietās

Paldies par info.

ieleja, vai tas ir ekrānšāviņš no tava datora? Skatos, pie drukas izkārtojuma LVS, tātad mazvarbūtīgi, ka bilde ņemta no vispasaules interneta. Esi jau uzinstalējis jauno gaidāmo apdeitu? Ja tā, kādi pirmie iespaidi? Stabilitātes ziņā.

Link to comment
Share on other sites

Jūtu, ka šovakar būs aizraujoša lasāmviela. Eju pēc alus un uzkodām.

Labots - Guncha
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , jema teica:

"user profile cannot be loaded"

 

 

Tev kas zināms?

 

Man arī viens tāds tikko ienāca. Aizdomīgi, ka vairākiem vienlaicīgi.

Link to comment
Share on other sites

Es nemaz nebrīnītos, ja šitā būtu kaut kāda slēpta sabotāža.

Labots - Guncha
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Guncha teica:

tikai šoreiz dīvaini, ka tas vairākiem vienlaicīgi parādās.

gan jau ka jema  jau ar to ir ticis galaa :) . diivains gan tur nekas nav. man shaadi peec vairaaku jaunu updeitu paku iznaakshanas/ instaleeshanas muuzhdien ir uz 2-3-4 datoriem izlekushas.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Diezgan daudz noderīgu lietu tajā jaunajā versijā.

 

No novērotajiem gļukiem  - serverim ir uzlikts basic auth uz nginx un ja atver no edge, tad saglabājas notikumu vēsturē - katru reizi atverot notikumu vēsturi, uzmetas fonā logs, kas prasa ievadīt servera lietotājvārdu un paroli.

 

Jaunākajā virtualbox nofrīzo logs - nevar mainīt paša virtuālās mašīnas loga izmēru un minimizēt/maksimizēt.

 

Visio 2016 nedaudz iefrīzo ik pa laikam, kad veic figūru meklēšanu.

 

101 cits sīkums - standartā nobrūk latviešu valoda uz legāla Tildes biroja un ir jāpalaiž RegisterLayouts.exe (šis būs fun atkal uz vairākiem 100tiem kompju, kas nav domēnā vēl un atrodas izkaisīti pa pus pilsētu). Dažas noinstalētās lietas uzliekas atpakaļ - OneNote, Solitaire, Maksas WiFi utt.

 

Pēc update uzlikšanās dators par jaunu prasa vai atļaut izmantot Cortana, atrašanās vietu, telemetriju, reklāmas, Windows Ink utt. Tāds kā OOBE logs atveras pirms var tikt līdz desktop. Es jau jūtu, ka cilvēki šito saspaidīs uz auto un enabled un tad sūdzēsies, ka viņiem visur reklāmas rādas.

 

Pozitīvi, ka 2013. gadā ražotam portatīvajam atkal spilgtuma regulācija strādā. Iepriekš nestrādāja un visu laiku defaultojās uz Suggested, kas bija par blāvu un draiveru maiņa nepalīdzēja  kopš kaut kāda janvāra.

 

Untitled.thumb.png.e26a89d8a1cd41be80e57f458f88d927.png

Link to comment
Share on other sites

Tādā veidā pēc tam vēl manuāli ir jāpārnes visa usera šņaga (faili, settingi, kaut kādi app data mītošie profili utt.) Ta nu nah... Tikai nedaudz ilgāk prasa pārsaukt divas reģistru mapes un nomainīt vienu reģistra vērtību un par iepriekšminētajām problēmām var aizmirst.

Labots - Guncha
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , CAP teica:

ms sabotāža win7 useriem :D

Nu pasmejies, man klienti ir sākuma, pēkšņi mirst???? Pirmam, nebija  bakapi, pilns fulss, otram atjauninājums no bakapa un pisec dienā, skrum, bet ir jau Temp users, log off, īstajā laiž iekšā!

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Man arī uz w7 šis pasākums bija šorīt. Palīdzēja vienkāršs log off un ielogošanās normālajā lietotājā.

Nekādas jocīgās darbības pirms tam nav bijušas veiktas, jaunu softu vai apdeitus es pāris nedēļas stabili neesmu instalējis. Antivīruss (ja tā to var nosaukt) ir paša MS.

Interesanti - cik vēl laika bumbu ir iebūvētas tajās MS opsistēmās ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...